Článek

Nechtěli, aby odešla navždy: Dvouletou holčičku s nádorem mozku nechali rodiče zmrazit

 
Thajští rodiče se před lety rozhodli vyslyšet prosby svého syna Matrixe, který si přál sourozence. Po chvíli snažení přišla na svět malá Einz, která dělala celé rodině radost. Společné chvíle štěstí se ale změnily v utrpení, když se u holčičky krátce po jejích druhých narozeninách rozvinula vzácná forma nádoru na mozku, která příliš šancí na přežití nedává. Rodiče se rozhodli nechat svou dcerušku zmrazit a doufají, že jí tak dají naději na život.
16.09.2020 12:05 |

podobné články

Podobné články

Dívka (†2) zemřela na rakovinu: Rodiče ji dali zmrazit. Oživí ji, až bude lék

 
Maličká Matheryn prohrála souboj s rakovinou. Zabil ji 11centimetrový nádor. Její rodiče se nevzdali naděje. Tělo mrtvé holčičky nechali zmrazit a pevně věří, že jim ji jednou vědci vrátí živou a zdravou.
19.04.2015 20:00 |

podobné články

Uneseného chlapce s nádorem mozku přivezli do Prahy! Co ho čeká?

 
Pětiletý chlapec Ashya King s nádorem mozku, kterého jeho rodiče unesli z britské nemocnice je konečně v Praze! Krátce po 13. hodině ho sanitka z letiště převezla do motolské nemocnice, kde ho budou léčit ve spolupráci s Protonovým centrem. První velké vyšetření je naplánováno na zítra.
08.09.2014 09:10 |

podobné články

Dvouletou dívku zmrazí jako nejmladší osobu planety

 
Matheryn Naovaratpong zemřela ve dvou letech na rakovinu mozku. Její rodiče vědci se s tím ale odmítli smířit, a tak dceru nechali zmrazit kryogenicky ve speciálním zařízení v Arizoně. Doufají, že za pár let bude věda schopná vrátit jejich dítě k životu a navíc ho zbavit zhoubného onemocnění.
20.04.2015 17:05 |

podobné články

V USA vyvinuli lék prodlužující život lidem s nádorem na mozku

 
Američtí lékaři vyvinuli vakcínu, která patrně dokáže prodloužit život lidem s nádorem na mozku. Ukazují to výsledky prvních klinických testů vakcíny na dvou desítkách pacientů.
05.10.2010 14:25 |

podobné články

Chlapec Ashya s nádorem na mozku: Šance na život? 80%!

 
Přesně v 8:00 zasedá dnes v pražské nemocnici v Motole konzilium lékařů, které rozhodne o přijetí pětiletého Brita Ashyi Kinga s nádorem mozku. Život mu může zachránit léčba v Protonovém centru. Šanci na vyléčení má 70 až 80 procent.
08.09.2014 07:15 |

podobné články

Otec uneseného chlapce s nádorem na mozku: Syn byl na cestě do Česka šťastný!

 
Brett King, otec Ashyi trpícího nádorem na mozku, byl ještě před čtyřmi dny za mřížemi španělské věznice, kde skončil kvůli únosu syna z Velké Británie. Chtěl mu dopřát lepší léčbu dostupnou v Česku. Nyní je otec konečně šťastný, protože je se synem v Praze.
08.09.2014 19:35 |

podobné články

Osobnosti: Brett King (7 článků)

Verunka prohrála boj s nádorem na mozku, Adámek má ještě šanci

 
Krutá rána pro Karešovy, rodinu prokletou rakovinou. Malá Verunka (†5) včera prohrála svůj boj s obřím 6 centimetrů velkým nádorem v mozku, který se objevil před necelými třemi týdny.
18.09.2014 10:35 |

podobné články

Holčička má nádor a brzy zemře. Zdrcení rodiče s ní ještě před smrtí udělali speciální sérii fotek

 
Rodiče vědí, že brzy ztratí dceru, která se narodila s nádorem na mozku. Na věky ji proto nechali zvěčnit na sérii fotografií.
05.09.2015 10:06 |

podobné články

Zapomněli jste cizí jazyk? Omyl! Stopa v mozku je patrná i po letech

 
Mateřský jazyk, i když je zapomenutý a v dospělosti nepoužívaný, je v mozku člověka trvale zapsán. Stopa v mozku je patrná na magnetické rezonanci i po řadě let. Novorozenec si v mozku tvoří záznamy podle toho, co slyší kolem sebe. A i když je později třeba adoptován a jeho jazykové zázemí se zcela změní, stopy v mozku zůstanou.
24.11.2014 18:00 |

podobné články

Tajemství Anny Polívkové: Rodiče mě po porodu nechtěli!

 
Na Annu Polívkovou (34) prasklo jedno z tajemství, které mělo zůstat navždy skryto. Annu, která je obsazovanou herečkou a má i vlastní představení, totiž rodiče Evelyna Steimarová (68) a Bolek Polívka (64) po porodu prý nechtěli!
24.10.2013 13:35 |

podobné články

Osobnosti: Bolek Polívka (590 článků) , Anna Polívková (224 článků) , Evelyna Steimarová (39 článků) , Anna Steimarová (26 článků)

Kůň skočil do publika na dvouletou holčičku

 
VIDEO: Dostihový závod se změnil v horor. Kůň, který shodil jezdce, přeskočil zídku a dopadl na nic netušící diváky. Zranil sedm lidí. Mezi nimi i dvouletou holčičku a dvanáctiletého chlapce.
06.05.2011 17:35 |

podobné články

Vysokoškolské studium zvyšuje riziko nádoru mozku

 
Britští onkologové tvrdí, že studium vysoké školy zřejmě působí nadměrným stresem na buňky v mozku. Výsledkem je fakt, že jedinci s vysokoškolským vzděláním onemocní častěji nádorem mozku. U žen je přitom toto riziko ještě o něco vyšší než u mužů.
24.06.2016 14:05 |

podobné články

Rodiče odložili dítě (2) na letišti a odletěli na dovolenou

 
Co si počít, když má dítě prošlý pas a vy chcete přesto odletět na luxusní dovolenou? Rodiče dvouleté dcerky z Polska zvolili tu nejhorší možnost – nechali dvouletou holčičku u přepážky informací.
26.07.2012 20:55 |

podobné články

Markétka (†19) prohrála trojitou bitvu s nádorem, přesto dál pomáhá!

 
Odešla přesně před dvěma lety, její odkaz ale žije dál…Markéta Zagrapanová (†19) z Lužice u Mostu musela během svého krátkého života hned třikrát bojovat se zhoubným kostním nádorem. Svůj boj s onkologickým onemocněním nevyhrála, založila ale organizaci Nové háro, která pomáhá ostatním nemocným ulehčit každodenní realitu.
28.01.2020 05:05 |

podobné články

Rodiče jehovisté, kteří unesli svého syna: Chtěli jsme ho zachránit v Česku!

 
Hon na rodiče jehovisty, kteří z nemocnice ve Velké Británii unesli svého vážně nemocného syna Ashyu Kinga (5), je u konce! Policie je zadržela ve Španělsku. Jak rodiče sami přiznali, plánovali zamířit ze slunné země do Česka, kde pro Ashyu hledali lepší lékařskou pomoc. V Británii jim doktoři řekli, že pro chlapce s nádorem na mozku nemohou již více udělat.
31.08.2014 11:50 |

podobné články

Vatikán zuří: Brittany s nádorem neměla právo skoncovat s životem

 
Vatikánský biskup označil sebevraždu mladé Američanky za zavrženíhodný čin. Brittany trpěla vážným nádorem mozku a čekalo ji už jen pár měsíců života. Datum své smrti si vybrala předem, chtěla zemřít důstojně ve svém domově - v budoucnu ji čekalo jen utrpení.
05.11.2014 09:35 |

podobné články

Rodiče Ashyi, který se léčil v Česku, se rozešli. Kvůli víře a koronaviru

 
Britští manželé Naghmeh (50) a Brett (56) Kingovi se rozešli. Před lety se proslavili díky tomu, že unesli syna bojujícího s nádorem na mozku a nechali ho léčit v Praze protonovou léčbou. Podle Neghmeh Kingové je důvodem rozpadu manželství víra jejího muže, který je také přesvědčen, že se blíží konec světa.
11.05.2020 11:55 |

podobné články

Osobnosti: Brett King (7 článků) , Brett Ashy (1 článek) , King King (46 článků)

CHUDÁK! Chlapec má obličej jako srdce. Narodil se s obřím nádorem

 
Chudák chlapec. Jsou mu teprve dva týdny, ale nesmírně trpí. Narodil se totiž s obřím nádorem a jeho obličej připomíná srdce. Rodiče teď shánějí peníze, aby lékaři mohli chlapci tumor odstranit.
03.04.2014 08:50 |

podobné články

Dojemné foto: Lékaři se klaní mrtvému chlapci, který věnoval své orgány potřebným

 
11letý Liang Yaoy je velký hrdina. Potom, co se dozvěděl, že svůj "boj s nádorem na mozku":http://www.extra.cz/rodice-vypravili-svemu-synovi-ktery-zemrel-na-nador-na-mozku-jedinecny-pohreb-ve-stylu-star-wars-a-takhle-to-vypadalo brzo prohraje, rozhodl se, že své orgány daruje potřebným lidem. Doktoři jeho štědré gesto náležitě ocenili a poklonili se mu. Vznikla z toho "silná a emotivní fotografie.":http://www.extra.cz/rodina-se-radovala-z-adoptovaneho-ditete-fotografka-z-toho-zachytila-nadherne-momenty
26.07.2014 11:35 |

podobné články