Článek

Nechal se přemluvit: Paroubek bude lídrem do europarlamentu. A další překvapení

 
Bývalý premiér Jiří Paroubek, který se nedávno stal předsedou České suverenity sociální demokracie (ČSSD), se stal lídrem tohoto uskupení v nadcházejících volbách do Evropského parlamentu. PL to potvrdila zakladatelka strany Jana Volfová i šéf strany Jiří Paroubek. Na kandidátce bude i šéf svazu bojovníků za svobodu Jaroslav Vodička.
28.03.2024 13:55 |

podobné články

Osobnosti: Jiří Paroubek (4803 článků)
Podobné články

Přemluvit se Šíp už nikdy nenechá: Terčem veřejného ponížení!

 
Každý se někdy pořádně ztrapnil na veřejnosti a Karel Šíp (73) není výjimkou! Před lety se totiž nechal přemluvit ke sportovnímu utkání, na které jen tak nezapomene! Co se stalo?
01.07.2019 11:58 |

podobné články

Osobnosti: Karel Šíp (442 článků)

Byl jsem šokován, vzpomíná Paroubek a odhaluje, co před lety zařídil kvůli Bakalovi a OKD

 
Předseda LEV 21 Jiří Paroubek prozradil v rozhovoru pro časopis Týden některé okolnosti ohledně smlouvy o prodeji OKD včetně bytů. Podle něj chtěl Paroubek přimět Zdeňka Bakalu, aby splnil sliby, které dostali nájemníci. Bakala prý na oplátku investoval miliony, aby se Paroubek premiérem nestal. Paroubek také říká, že byl šokován z analýzy privatizace OKD, kterou si v roce 2009 nechal zpracovat právničkou Hanou Marvanovou.
22.04.2014 09:00 |

podobné články

Osobnosti: Jiří Paroubek (4803 článků) , Andrej Babiš (26256 článků)

Sázky na volby: 15:1, že se do europarlamentu dostane Vandas

 
Na volbách do europarlamentu se dá i vydělat a nemusíme proto začít hned kandidovat. Na volby si jde totiž i vsadit a jak mluví čísla o budoucnosti českého zastoupení v europarlamentu? Například 15x by se vám vklad vrátil, kdybyste věřili, že jedno křeslo dostane předseda DSSS - Tomáš Vandas. Naopak 6x by se vám vklad vrátil, kdybyste tipovali proti Janu Kellerovi za ČSSD a měli pravdu.
23.05.2014 14:35 |

podobné články

Zákaz národních vlajek v europarlamentu. Ivan David se nedal, nastoupil na něj jeden Zelený. Pak došlo na láhev s vodou

 
Na půdě europarlamentu se řešilo, zda mají europoslanci právo mít na stole vlaječky států, které reprezentují. V pondělí 12. ledna předseda Evropského parlamentu David Sassoli vydal svévolné rozhodnutí o zákazu používání státních vlajek v jednacím sále europarlamentu.  Český europoslanec Ivan David (SPD) na svém Facebooku nyní popisuje, jakým způsobem si nakonec s dalšími europoslanci právo používat státní vlajky „vyvzdorovali“.
17.01.2020 06:55 |

podobné články

Osobnosti: Ivan Ivan (2931 článků) , David David (1865 článků) , David David (1398 článků)

Blaško vydrbal s Charanzovou a zákazem vlajek. Budou jej v europarlamentu násilím svlékat?

 
Hynek Blaško se rozhodl protestovat proti nařízení, kterým v europarlamentu zakázali vlaječky. A pořídil si vestu, která předsedu europarlamentu Davida Sassoliho asi nepotěší. Ale stal se terčem vtipů. „Mají právo na svůj názor,“ prohlásil europoslanec. Ale „malost a ubohost“ ho prý překvapila.
02.03.2020 21:01 |

podobné články

Osobnosti: David David (1865 článků)

Paroubek vyráží na Brusel. Chce vést kandidátku LEV 21 do europarlamentu

 
Dnes ráno proběhlo jednání politického grémia NS-LEV 21, na němž byl předseda strany Jiří Paroubek zvolen lídrem kandidátky pro volby do Evropského parlamentu.
18.01.2014 16:45 |

podobné články

Osobnosti: Jiří Paroubek (4803 článků)

Podaří se zemanovcům přemluvit Rusnoka, aby za ně kandidoval do Sněmovny?

 
Strana práv občanů - zemanovci (SPOZ) chce přemluvit premiéra Jiřího Rusnoka, aby za ně kandidoval v případných předčasných volbách do Sněmovny, řekl hradní kancléř a bývalý předseda zemanovců Vratislav Mynář. Rusnok přitom už dříve své další angažmá v politice odmítl. O tom, zda strana premiéra a některé jeho ministry osloví, jedná nyní politická rada SPOZ. 
15.08.2013 17:50 |

podobné články

Osobnosti: Jiří Rusnok (1937 článků) , Vratislav Mynář (1464 článků)

Podaří se Anežce přemluvit svého ctitele k vegetariánství?

 
V Ulici se rýsuje další pár. Tentokrát jde o Anežku a Čeňka, kteří se dali dohromady po tom, co Anežku zradila její nejlepší kamarádka Svatka. Čeněk je pozorný a hltá každé Anežčino slovo. Ale podaří se Anežce přemluvit ho i k vegetariánství?
07.02.2022 13:00 |

podobné články

Focení Lejla Abbasová nesnáší: I tak se nechala přemluvit a předvedla se opět před objektivem

 
Zatímco moderovat akci před velkým publikem zvládne bez problémů, dostat ji před objektiv je tak trochu oříšek. Lejla Abbasová  (40) totiž focení příliš ráda nemá. Sama byla překvapená, že se nechala po dvou letech přemluvit a zahrála si na modelku.
28.06.2020 22:35 |

podobné články

Osobnosti: Lejla Abbasová (493 článků) , Sam Sam (741 článků)

Tak vypadá vymodlené štěstí! Vendula se nechala přemluvit k nafocení syna Josífka

 
Stačil jeden den navíc a rozkošné snímky Josífka by nikdy nevznikly. Vendula Pizingerová (48) se nechala kamarádkami přemluvit, aby novorozeného synka nechala nafotit od profesionální fotografky Moniky Váňové. A to co vzniklo, dojímá k slzám.
20.11.2020 06:05 |

podobné články

Ještě v 8. měsíci pracuje: Těhotná Veronika Kašáková natáčí film s obřím bříškem

 
Modelka Veronika Kašáková  (31) je sice už v polovině třetího trimestru, ale i s obřím bříškem se ještě nechala přemluvit, aby si zahrála malou roli ve filmu. "Už se mi moc nechtělo, ale doteď mě nikam neobsadili. Asi člověk musí otěhotnět, takže jsem se přemluvit dala," řekla Super.cz Veronika.
10.12.2020 06:00 |

podobné články

Jiří Paroubek (ČSSD) má reálné šance na premiérské křeslo

 
Do podzimu 2008 byl Jiří Paroubek (ČSSD) sice lídrem nejsilnější opoziční strany, ale jeho kritici jej stále mohli nazývat "mužem, který nikdy nic nevyhrál". Tehdejší krajské a senátní volby však skončily pro sociální demokracii historickým úspěchem a nyní krátce před sněmovními volbami má Paroubek reálnou šanci i na premiérské křeslo, do kterého by se vrátil po čtyřech letech.
23.04.2010 11:30 |

podobné články

Osobnosti: Jiří Paroubek (4803 článků)

Jiří Paroubek (ČSSD) má reálné šance na premiérské křeslo

 
Do podzimu 2008 byl Jiří Paroubek (ČSSD) sice lídrem nejsilnější opoziční strany, ale jeho kritici jej stále mohli nazývat "mužem, který nikdy nic nevyhrál". Tehdejší krajské a senátní volby však skončily pro sociální demokracii historickým úspěchem a nyní krátce před sněmovními volbami má Paroubek reálnou šanci i na premiérské křeslo, do kterého by se vrátil po čtyřech letech.
23.04.2010 11:30 |

podobné články

Osobnosti: Jiří Paroubek (4803 článků)

Paroubek se bojí duelu s Nečasem?

 
Šéf ČSSD Jiří Paroubek (57) nechce do televize? Ještě nedávno by to každý považoval za fantasmagorii. Paroubek ale odmítl nejen účast v Hydeparku v ČT, ale podle informací Blesku si dává pozor, aby se hlavně znovu neutkal s lídrem ODS Petrem Nečasem (45).
04.05.2010 05:15 |

podobné články

Osobnosti: Jiří Paroubek (4803 článků) , Petr Nečas (9422 článků)

Tatér je posedlý úpravami svého těla: Má 160 tetování a do penisu si nechal zavést korálky!

 
Malířské plátno si z vlastního těla nechal udělat Mauricio Daniel García z Mexika. Táta malé holčičky si nechal své první tetování udělat, když mu bylo osmnáct let. Od té doby je vylepšováním svého zevnějšku posedlý. Na těle má víc jak 160 tetování. Navíc si nechal rozdělit jazyk a potetovat oční bělmo černou barvou. Jako jedno z posledních „zlepšení“ si nechal do penisu zavést korálky!
16.03.2021 10:25 |

podobné články

Osobnosti: Daniel García (1 článek) , Daniel García (1 článek) , Mauricio García (1 článek) , Mauricio Mauricio (5 článků) , Mauricio Mauricio (5 článků)

Babišův Telička válcuje všechny. Paroubek se tlačí nahoru

 
Třetí exkluzivní průzkum voleb do Evropského parlamentu, který provádí společnost SANEP, nadále potvrzuje v roli favorita letošních eurovoleb hnutí ANO s lídrem Pavlem Teličkou. Ten by podle aktuálních výsledků šetření získal podporu 19,1 procenta voličů, kteří by se voleb do europarlamentu zúčastnili.
02.04.2014 11:40 |

podobné články

Janoušek exkluzivně pro Blesk: Měl jsem obavu o svůj život!

 
Potkat v pátek dopoledne, navíc v centru Prahy, soudně stíhaného lobbistu Romana Janouška není pro novináře zrovna běžná záležitost. Moment překvapení byl zřejmě oboustranný, a možná i proto Blesku v poslední době tak ostře sledovaný muž zodpověděl několik otázek. I když několikrát zdůrazňoval, že pospíchá, nakonec se nechal přemluvit. Možná i s ohledem na blížící se soud…
25.03.2013 05:05 |

podobné články

Trávníčka v Popelce nechal režisér předabovat kvůli brněnskému akcentu

 
Prince v jedné z nejslavnějších českých pohádek Tři oříšky pro Popelku ztvárnil tehdy třiadvacetiletý herec Pavel Trávníček. V roce 1973 to byla jedna z jeho první rolí. Herce, který je sám v dnešní době excelentním dabérem, ale tehdy nechal režisér Václav Vorlíček přemluvit.
30.12.2009 07:10 |

podobné články

Osobnosti: Pavel Trávníček (509 článků) , Václav Vorlíček (193 článků)

Podívejte se, jak vypadá pravý Czech Made Man. Známe i jeho jméno

 
Totožnost podnikatele, který o sobě nechal natočit film, odhalena. Reportéři Super.cz na slavnostní premiéře autobiografického filmu Czech Made Man načapali tajemného multimilionáře, který se svým kamarádem nechal přemluvit a natočil svůj životní příběh. Zatímco příběh filmového hrdiny Jakuba Vrány vstoupil právě do kin, jeho skutečný předobraz si chtěl svou pravou totožnost ukrýt. Nepovedlo se.
29.04.2011 11:05 |

podobné články