Článek

„Nečekat se založením rodiny.“ Ale Ukrajinky čekají

 
Ukrajinci hlásí další postup v oblasti Robotyne na jihu země, kam se teď soustředí hlavní úsilí protiofenzivy. Vede se jim prý i u Bachmutu. Ale ani Rusko nezahálí a pálí na Ukrajinu drony i rakety. A ukrajinské ženy přemýšlejí, zda do tohoto světa mají přivést nový život. Ve stejné době Rusové uspořádali regionální volby, a to i ve čtyřech regionech Ukrajiny, které ovládají či chtějí ovládnout.
11.09.2023 08:30 |

podobné články

Podobné články

Fergie chce do roka otěhotnět

 
Hvězda Black Eyed Peas Fergie prozradila své plány, které počítají se založením rodiny. Nicméně těhotenství v průběhu tour nepřipadá v úvahu. Zpěvačka se provdala za herce Joshe Duhamela. Oba prohlašují, že nemohou moc otálet se založením rodiny, ale stále čekají na vhodný okamžik. „Nebudeme se pokoušet o miminko během tour,“ říká Fergie. „Pořád to říkám. Hlavu mám plnou turné, ale ujišťuji vás, že Josh a já toužíme po rodině.“ „Nedávno se objevily drby, že mě mateřství neláká. Není to pravda, jsem do toho fakt žhavá. Jenomže pořád mám před sebou spoustu koncertů. Ještě celý příští rok, takže to nebude hned.“ Fergie, vlastním jménem Stacy Ann Ferguson, nedávno shodila spekulace o tom, že by měla opustit Black Eyed Peas a vyrazit na sólovou dráhu. „Není to jen o penězích, je to o rodině, o přátelích,“ dodává zpěvačka. Když jsme spolu, je nám fajn. Užíváme si tu hudbu spolu.“ „Jsem velmi obdařená, protože mám to nejlepší z obou světů. Můžu udělat sólové album nebo můžu udělat Peas album. Je to jedno. Nebo se můžu natočit film.“
11.09.2009 06:35 |

podobné články

Osobnosti: Stacy Ferguson (10 článků)

Zbité Ukrajinky: Soud běží, Rom řekl svou verzi. Rajchl zděšen, zato Rakušan už hrozí

 
Kolotočář Zdeněk H. z Prahy, jenž zbil v Plasích v den pouti dvě Ukrajinky, a kterého poslal soud v pátek do vazby, popsal, že incident se odehrál jinak. On i jeho rodina tvrdí, že konflikt vyvolaly alkoholem posilněné Ukrajinky. Ony uvedly, že je surově zbil jen pro jejich národnost. A právě novým zjištěním se věnoval na svém facebooku šéf strany PRO Jindřich Rajchl. Své ale připojil i ministr vnitra Vít Rakušan (STAN).
26.08.2023 16:50 |

podobné články

Osobnosti: Vít Rakušan (701 článků)

Kontroverzní hnutí je proti "pilulkám po" pro znásilněné Ukrajinky: Raději je vybavte houkadly, šokuje spolek

 
Konzervativní Hnutí pro život, které je proti potratům v ČR, se znovu předvedlo. Kontroverzní spolek v příspěvku na Facebooku odsoudil článek, ve kterém respondent říká, že Ukrajinky znásilněné ruskými vojáky potřebují pilulky po. Hnutí naopak navrhlo, že by lidé raději měli přispět například na nákup houkadel pro Ukrajinky. Nesmyslná rada se následně setkala s odsouzením takřka všech komentujících. 
08.04.2022 14:10 |

podobné články

„Opilé na pouťovém vozíku, odmítaly odejít.“ Napadené Ukrajinky. Nová verze

 
Kolotočář Zdeněk H. z Prahy, jenž zbil v Plasích v den pouti dvě Ukrajinky, a kterého poslal soud v pátek do vazby, popsal pro iDnes.cz, že se incident odehrál jinak. On i jeho rodina tvrdí, že konflikt vyvolaly alkoholem posilněné Ukrajinky. Ony uvedly, že je surově zbil jen pro jejich národnost.
26.08.2023 10:35 |

podobné články

„Já že za to můžu?“ Zbité Ukrajinky: Rajch vyložil karty. Pozadí, Brno, jména

 
Kolotočář Zdeněk H. z Prahy, jenž zbil v Plasích v den pouti dvě Ukrajinky, a kterého poslal soud v pátek do vazby, popsal pro iDnes.cz, že incident se odehrál jinak. On i jeho rodina tvrdí, že konflikt vyvolaly alkoholem posilněné Ukrajinky. Ony uvedly, že je surově zbil jen pro jejich národnost. A právě novým zjištěním serveru iDnes.cz se věnoval ve svém živém vysílání šéf strany PRO Jindřich Rajchl.
27.08.2023 20:10 |

podobné články

„Já že za to můžu?“ Zbité Ukrajinky: Rajchl vyložil karty. Pozadí, Brno, jména

 
Kolotočář Zdeněk H. z Prahy, jenž zbil v Plasích v den pouti dvě Ukrajinky, a kterého poslal soud v pátek do vazby, popsal, že incident se odehrál jinak. On i jeho rodina tvrdí, že konflikt vyvolaly alkoholem posilněné Ukrajinky. Ony uvedly, že je surově zbil jen pro jejich národnost. A právě novým zjištěním se věnoval ve svém živém vysílání šéf strany PRO Jindřich Rajchl.
27.08.2023 20:15 |

podobné články

Pražská policie navrhla obžalobu v případu rozřezané Ukrajinky

 
Pražští kriminalisté ukončili vyšetřování vraždy pětatřicetileté Ukrajinky z počátku července, ke které se přiznal její o rok mladší krajan. Městskému státnímu zastupitelství poslali návrh na podání obžaloby, potvrdila dnes ČTK jeho mluvčí Štěpánka Zenklová. Obviněný údajně ženu ubodal při hádce. Tělo rozřezal a vhodil do kontejnerů. Nejdřív byl ve vazbě, soud ho ale kvůli údajné chybě pustil v září na svobodu. Podle policie při vyšetřování spolupracoval bez problémů. Hrozí mu až 18 let vězení.
02.12.2014 16:45 |

podobné články

Nahé Ukrajinky protestovaly proti zákazu během Eura

 
Ukrajinky nebudou moci sušit spodní prádlo na balkonech
02.02.2011 17:50 |

podobné články

GALERIE: KRÁSNÉ Ukrajinky se svlékly proti fotbalovému EURU!

 
Nahé Ukrajinky protestovaly v Kyjevě proti "balkonovému" zákazu před evropským šampionátem ve fotbale.
02.02.2011 19:15 |

podobné články

Jan Urbach: Ukrajinky pašovaly rychlopalný kanon

 
Polští celníci a tajná služba zabránili pokusu propašovat do země rychlopalný kanon AK-630 ráže 30mm. Zbraň byla nalezena v dodávce s ukrajinskou poznávací značkou, jíž posádku tvořily dvě Ukrajinky.
08.04.2017 21:00 |

podobné články

„Rusům se nikdy nedá věřit“. Ukrajinky žijící v Česku promluvily o strachu, slzách i odvaze

 
Tři Ukrajinky žijící v Česku se s Blesk Zprávami podělily o to, jak se během vyostřování situace na Ukrajině cítí. Ženy mají na Ukrajině přibuzné a známé, kteří se připravují na válku. „Rusku nikdy nemůžeme věřit,“ řekla Mariia Hodovanecová. „Pořád slyším zprávy o mrtvých a umírajících vojácích, Ukrajina už si zvykla válčit," dodala. „Brečím pokaždé, když vidím, jak Rusové zabili našeho vojáka," řekla Marie Prokopjuková.
16.02.2022 05:05 |

podobné články

Osobnosti: Marie Rusová (10 článků)

Ukrajinský lékař Vyacheslav Grebenyuk: Ukrajinky o sebe dbají více než Češky. I na nákup jdou v šatech a podpatcích

 
Moderátor Jan Kraus se rozhodl aktuální díl své show věnovat Ukrajině. I proto po reportérovi Patriku Kaizrovi pozval na svůj pověstný červený gauč ukrajinského lékaře Vyacheslava Grebenyuka, který v České republice žije již deset let. A doktor z Bulovky se opravdu nedržel zkrátka. Přestože v jedné větě přiznal, že s žádnou ženou ze své domoviny řadu let nemluvil, dovolil si před diváky tvrdit, že se o sebe Ukrajinky starají víc než Češky. A tím prý rozdíly nekončí! 
09.03.2022 23:10 |

podobné články

Osobnosti: Jan Kraus (1267 článků)

Válečné uprchlice z Kyjeva vaří pro Pražany: V Podolském bistru podávají tradiční ukrajinskou kuchyni

 
V pražském Podolí funguje v rámci nedávno otevřeného Centra duševního klidu Sauny Vltava bistro s domácí ukrajinskou kuchyní. Vaří tu čtyři Ukrajinky, které do České republiky uprchly z Kyjeva před ruskou invazí. Tradiční ukrajinské pokrmy jsou k dispozici zákazníkům odpočinkového centra i kolemjdoucím. České pracovnice centra učí Ukrajinky česky. Uvedl to Jan Beneš, jednatel firmy Eden Praha, která je provozovatelem Centra duševního klidu.
03.04.2022 09:20 |

podobné články

Osobnosti: Jan Beneš (37 článků) , Jan Beneš (21 článků)

Dovolila manželovi znásilňovat Ukrajinky, smála se tomu: Totožnost rudé Olgy odhalena

 
Ruští okupanti páchají na Ukrajině neuvěřitelná zvěrstva s krutostí a sadismem, které snad nemají v civilizovaném světě obdoby. Mimo jiné přibývá zpráv o brutálním sexuálním násilí. Ukrajinské tajné služby před několika dny  zveřejnily nahrávku, na níž žena ruského vojáka dovoluje svému muži, aby znásilňoval Ukrajinky. Rádiu Svobodná Evropa se podařilo zjistit, kdo jsou lidé, které nahrávka zachytila. Na skutečnost upozornil blesk.cz.   
16.04.2022 19:50 |

podobné články

Pozor na Ukrajinky, pánové! Rusko a Ukrajina jsou prolezlé HIV. Doktor chce tvrdý krok

 
Ukrajina i Rusko jsou HIV prakticky celé prolezlé. Rozšíření této nákazy u nás bude záviset na tom, jestli si čeští muži uvědomí, že pro ně atraktivní Ukrajinky mohou být nemocné. „U českých žen problém nevidím, myslím, že Ukrajinci pro ně většinou atraktivní nejsou,“ říká pro ParlamentníListy.cz imunolog Jiří Šinkora k možnému šíření chorob v Česku v důsledku masívní migrace lidí prchajících před válkou na Ukrajině. Upozorňuje, že každý, kdo se do tohoto dobrodružství vydá, by si měl uvědomit, že není cesty zpátky. Zpoplatnil by léčbu AIDS, alespoň částečná spoluúčast za vlastní blbost je podle něj žádoucí.
30.05.2022 13:35 |

podobné články

Válka na Ukrajině: Dovolila muži znásilňovat Ukrajinky: Na rudou Olgu vydali mezinárodní zatykač

 
Ruští okupanti páchají na Ukrajině neuvěřitelná zvěrstva s krutostí a sadismem, které snad nemají v civilizovaném světě obdoby. Mimo jiné přibývá zpráv o brutálním sexuálním násilí. Ukrajinské tajné služby před časem zveřejnily nahrávku, na níž žena ruského vojáka dovoluje svému muži, aby znásilňoval Ukrajinky. Její totožnost se podařilo určit a teď je na Olgu vydán mezinárodní zatykač.
24.12.2022 05:10 |

podobné články

Otřesný útok na Ukrajinky v Plzni: Muž přišel k ženám s dětmi a surově je zmlátil

 
Naprosto nepochopitelný incident se odehrál 13. srpna v obci Plasy na Plzeňsku. Dvě ženy seděly i se svými dětmi na chodníku, když u nich zastavilo auto, řidič z něj vystoupil, zeptal se, zda jsou ženy Ukrajinky, a surově je zbil. Mladší z žen skončila v nemocnici a měla rozbitý obličej, jak napsaly Novinky.
23.08.2023 15:15 |

podobné články

S partnerem uvažujeme nad založením rodiny, říká Jiří Chum

 
Moderátor Jiří Chum (36) po odchodu z televize v roce 2010 zakotvil v rozhlase, kde však s přestávkami pracuje už 15 let. Občas se mu ale po televizní obrazovce zasteskne. Moderátor letos se svým přítelem Martinem Burčíkem (33) oslaví osmé výročí vztahu a prozradil, že uvažují i nad založím rodiny.
04.10.2016 00:05 |

podobné články

Osobnosti: Jiří Chum (29 článků)

Naomi Campbellová před padesátkou přemýšlí nad založením rodiny

 
Topmodelka Naomi Campbellová (46) prohlásila, že vážně uvažuje nad pořízením potomka. Čím dál častěji ji přepadá myšlenka na založení rodiny, ale možná už jí nezbude jiná možnost než adopce.
29.09.2014 10:20 |

podobné články

Osobnosti: Michal Gulaši (102 článků) , Aneta Vignerová (780 článků)