Článek

Nečekaný zvrat v Survivoru zamíchá kartami. Kmen Hrdinů si jde tvrdě po krku

 
Kdo neviděl poslední díl Survivora na Voyo, tak nečtěte dál. Jedná se o spoiler. Po sloučení to v novém kmeni Rivalů začíná dost vřít. Nejenže se promíchávají aliance, ale také po 54. dnech na odlehlém ostrově člověk začíná trochu bláznit. Důkazem toho je podle Josefa Kůrky a Karolíny Krézlové Tomáš Weimann, se kterým dlouho drželi alianci. Prý začíná měnit chování, a proto se rozhodli hodit ho přes palubu. 
13.04.2023 22:20 |

podobné články

Podobné články

Malý Kaan již brzy zamíchá kartami v seriálu Tisíc a jedna noc

 
Brzy zamíchá kartami odhalení, k čemu před časem Šeherezáda peníze od Onura potřebovala. Tvrdý a neoblomný šéf se za své chování začne velmi stydět. Nedokáže se poprat se svými výčitkami svědomí a snaží se odčinit, co pokazil…
15.02.2011 15:30 |

podobné články

„Magický dveřník i Babišův soupeř.“ Smrt Kellnera zamíchá kartami české politiky, míní expert

 
Tragická smrt nejbohatšího Čecha Petra Kellnera (†56) podle politologa Jana Kubáčka zamíchá kartami zejména v politické rovině. Podle něj nebudou jeho potomci už tak aktivní v podporování politických platforem, institutů, či politiků. Petr Kellner jako „fenomén politického donátora“ podle něj končí.
30.03.2021 05:15 |

podobné články

Osobnosti: Petr Kellner (562 článků)

Kdo je Haďákova tajemná kamarádka Alena? Jak zamíchá kartami v doposud nevyjasněném vztahu Adama a Sid?

 
Do života mladého Adama „Haďáka“ Hrušky se připletla tajuplná neznámá Alena. Jak zamíchá kartami v doposud nevyjasněném vztahu Adama a Sid? A je vůbec Alena pro Sid reálnou hrozbou?
19.08.2022 15:30 |

podobné články

Nečekaný zvrat v Survivoru? Ondřej Novotný se vrátil do Prahy a zpátky na ostrov se už nechystá!

 
V Survivoru došlo sice teprve ke sloučení, moderátor Ondřej Novotný je ale už zpátky v Česku. A zdá se, že nejde o rychlou návštěvu mezi natáčecími dny. Nejdřív vyrazil do Německa, kde ohlásil expanzi Oktagonu, a pak zamířil rovnou do Prahy, kde na něj čeká krásná Renata Langmannová a jejich dcerka. Odtajnil tak Novotný víc, než by si tvůrci Survivoru přáli? A neprozradí příště také vítěze celé show? 
22.03.2022 19:45 |

podobné články

Osobnosti: Renata Langmannová (347 článků) , Ondřej Novotný (219 článků)

V Survivoru začíná přituhovat. Celebrity si jdou po krku, kmenem Hrdinů cloumá nenávist a pomluvy

 
V dalším díle Survivoru dochází ke změnám. Do hry přicházejí noví soutěžící a pokusí se zamíchat kartami na ostrově. Taktika Martina a Pavlíny pobouří nejednoho člena kmene. Pozor, článek obsahuje spoilery.
04.02.2023 16:15 |

podobné články

Jak se zbavit podbradku

 
Ať patříte k lidem, jimž je dán podbradek genetickou dispozicí, protože ho prostě máte v rodině, nebo vám druhá brada narostla v důsledku nadváhy, jde o záležitost poměrně nepříjemnou hlavně z estetického hlediska. Svoji roli v tomto případě hraje i čas – s přibývajícím věkem dochází k ochabnutí kůže, a povolení svalů na krku, které drží bradu napjatou. Dvojitá brada je problémem stále většího počtu žen, bez ohledu na to, jak jsou na tom s celkovou hmotností. Co s tím? Prevence problém oddálí Čím dřív se začnete svému krku věnovat, tím větší máte šanci, že podbradek hned tak nenaroste. Jedním z dobrých triků je poštipování kůže pod bradou: uchopte ji do dvou prstů, mírně potáhněte a lehce se štípněte. Pokožka se tím lépe prokrvuje a aktivuje vnitřní vrstvy. Druhou variantou, jak prokrvit kůži na krku je vklepávání krému hřbetem ruky. Naneste si krém na obličej a dekolt, narovnejte se a vystrčte bradu. Místo pod bradou pak hřbete ruky poklepávejte, tak se v podkoží lépe rozproudí krev. Pomáhají cviky na krční svaly Existuje řada cviků, která pomůže s menším podbradkem, je ale nutná trpělivost, výsledky nejsou znát okamžitě. Většina cviků vychází ze zpevnění svalů v přední části krku a pod bradou, čím se, mimo jiné,  postupně zbavujete podkožní vrstvy tuku. Vhodné cvičení: Protažení krku – s nádechem hlavu pomalu zakloníme dozadu, s výdechem uvolníme. Opakujeme 10x. Protažení do stran – s výdechem otočíme hlavu bradou nad jedno rameno, s nádechem spustíme hlavu dolů na střed, bradou se dotkneme jamky na krku mezi klíčními kostmi. S dalším výdechem dokončíme pohyb hlavou nad druhé rameno. Opakujeme 10x. Zvedání hlavy – lehněte si na pohovku nebo na postel tak, aby vám hlava visela přes okraj. Zvedejte bradu k hrudníku a zase ji uvolněte. Měli byste cítit tlak na krku a v dolní čelisti. Vysunujte... Čtěte více Příspěvek Jak se zbavit podbradku pochází z Extrakrasa.cz - magazín o módě, kráse a bydlení
30.01.2018 10:50 |

podobné články

Hanka Gelnarová o pánské alianci: Ze Survivoru ji vyřadil nečekaný tah, v ohrožení se necítila

 
Hanka Gelnarová je třetí vypadlou hráčkou Survivoru. V soutěži se přitom dle mnohých diváků mohla udržet mnohem déle, dařilo se jí totiž perfektně v soubojích a pro svůj kmen byla velkým přínosem, vaz jí však zlomila sociální hra. Vyřadil ji skvěle sehraný tah Jirky, Tomáše, Martina a Krise. Jak hodnotí pánskou alianci? O tom se rozpovídala v pořadu Extra Host.
23.02.2023 15:45 |

podobné články

Nad Pítrem se v Survivoru stahují mračna. Ostatním vadí jeho pouto s Andreou a jdou mu tvrdě po krku

 
SPOILER! Šestnáctý díl Survivoru opět ukáže, že tahle reality show je opravdu nekompromisní tvrdý boj, ve kterém nemá své místo jisté nikdo. Největší terč na zádech si momentálně nese Pítr, který na ostrově od samého začátku boduje. Ostatním členům kmene Hrdinů se ale přestává líbit jeho jednání. Dokáže otočit hru ve svůj prospěch, nebo bude muset své místo obhájit ve vyřazovacím souboji na kmenové radě? 
16.03.2023 19:55 |

podobné články

Žaneta je v Survivoru na odstřel. V rukách ale drží trumf

 
Pokud jste neviděli 19. díl Survivoru, nečtěte dál. Článek je protkaný spoilery. Žaneta Skružná (23) ze Survivoru se nezdá. Jako jediné se jí podařilo najít skrytou výhodu, která jí dost možná zachrání krk. V kmeni Rebelů jí totiž teče do bot, protože její aliance přestoupila do druhého kmene Hrdinů. 
30.03.2023 13:10 |

podobné články

Žaneta ze Survivoru terčem nechutných zpráv: Po šikaně v soutěži přišlo přání smrti

 
Doufala, že se dostane do finále Survivoru, nakonec ale ze soutěže vypadla jenom několik málo hodin po sloučení. A Žaneta Skružná se s tím jenom těžko smiřuje. Ve studiu v pořadu eXtra Host nejenže velmi tvrdě zkritizovala bývalé členy kmene Rebelů, ale promluvila i o hejtech, kterých je po návratu z Dominikánské republiky terčem. A došlo i na téma, které zajímá snad všechny diváky Survivoru. Dala to dohromady s Tomášem Weimannem? 
21.04.2023 05:10 |

podobné články

Nejdojemnější okamžik Survivoru? Pepa Kůrka neudržel slzy radosti, zpráva o pohlaví jeho potomka rozplakala celý kmen

 
Nastávající tatínek Pepa Kůrka rozhodně nemůže mluvit o tom, že by své životní události prožíval v soukromí. To, že jeho partnerka Angie Mangombe čeká miminko, se dozvěděl v nejnovější Výměně manželek. Zda to bude kluk, anebo holka, to se pro změnu dočetl až na druhém konci světa, kde aktuálně v reality show Survivor bojuje o 2,5 milionovou výhru. Ačkoli jde o chlapa jako horu, neudržel slzy radosti, což je zřejmé i z videoukázky, kterou má redakce eXtra.cz k dispozici. Radostná zpráva rozplakala i celý Pepův kmen.
02.03.2023 10:30 |

podobné články

Ladislav Větvička k masakru v Anglii: Je to válka. Cizí kmen přijde, začne zotročovat. Kde ho vyženou jako my Němce, tam je bezpečno. Na cestách jsem zjistil...

 
ROZHOVOR Na Náhorních Karabachu je víc bezpečno než v Manchesteru, sdělil překvapivě ParlamentnímListům.cz cestovatel, spisovatel a několikanásobný bloger roku Ladislav Větvička. Proč? Protože cizí kmen, který se tam dobýval, byl vyhnán. „Ten model je všude stejný. 1. Mírový stav jednoho národa a jedné víry – 2. Okamžik, kdy dochází k infiltraci jiného národa a jiné víry – 3. První konflikty poté, co nový kmen dosáhne jistého stupně infiltrace – 4. Bod zlomu a etnická/náboženská čistka – 5. návrat do bodu jedna,“ nastínil ParlamentnímListům.cz Větvička svou teorii, ověřenou cestami po světě.
24.05.2017 09:05 |

podobné články

Panika je zbytečná, kmen známe od září, tvrdí virolog Černý. A rýpl si do vlády

 
Nový kmen koronaviru není bezprostřední hrozbou, míní čeští i světoví experti. Podle virologa Jiřího Černého z Fakulty tropického zemědělství České zemědělské univerzity v Praze je sice charakteristický 17 mutacemi, přesto není důvod k panice. Ačkoliv uznává, že zatím experti neví, jak se s novým kmenem vypořádat - tedy zdali udržovat větší rozestupy či používat dvojí ochranu - vše napovídá tomu, že i na tento kmen bude účinná stávající vakcína. Blesk Zprávám expert vysvětlil, jak to s mutací vlastně funguje, a rýpl si i do vlády.
25.12.2020 05:45 |

podobné články

Osobnosti: Jiří Černý (211 článků) , Jiří Černý (211 článků)

Další podraz v Survivoru? Zástěra si myslí, že je v alianci s Chili a Nikol. Ty už řeší, kdy ho vyštípou

 
Tomáš Zástěra (42) je jeden z nejsilnějších hráčů reality show Survivor. Vidí to nejen diváci u televizních obrazovek, ale také jeho kmen MAO a druhý tým AZUA. Přestože za svůj kmen bojuje jako kapitán do roztrhání těla, někteří v něm vidí velkou hrozbu, zejména v čele s Chili a Nikol, které ho chtějí z týmu "vyštípat". 
08.02.2022 14:55 |

podobné články

Osobnosti: Tomáš Zástěra (90 článků)

VELKÝ ZVRAT v ULICI: Do seriálu se vrací Rozina, jedno oko nezůstane suché! VIDEO

 
Bez seriálu Ulice si naše obrazovky neumíme už ani představit. Po dvou letech strávených v Americe se do něj vrací Rozina. Z exkluzivní ukázky se dozvíte, jakého se dočká přivítaní. Proto si nenechte ujít nový díl, kde návrat Roziny zamíchá kartami.
01.11.2018 13:45 |

podobné články

Poslankyně Drastichová podváděla s hlasovacími kartami svých kolegů

 
Rozruch ve Sněmovně způsobila ve středu véčkařská poslankyně Jana Drastichová. Při hlasování o části vládní zdravotní reformy manipulovala s hlasovacími kartami dvou svých stranických kolegů. V parlamentní praxi absolutně nepřijatelný krok, obvykle zralý na disciplinární řízení. Podraz Drastichové odhalil David Rath (ČSSD), který na manipulaci s hlasovacími kartami upozornil.
07.09.2011 11:20 |

podobné články

Osobnosti: David Rath (4629 článků) , Jana Drastichová (41 článků)

Lidé na Zemana v Brandýse mávali červenými i zelenými kartami

 
Zhruba dvacítka odpůrců s červenými kartami a také zástupci opačného tábora se zelenými kartami přivítali dnes prezidenta Miloše Zemana na náměstí v Brandýse nad Labem u Prahy v poslední den jeho třídenní návštěvy středních Čech. Prezident, tak jak má ve zvyku, nejdříve vyzval odpůrce, ať mu položí dotaz. Nikdo z hloučku lidí s transparenty jako "Stop hulvátům" či "Mráz z Kremlu, ostuda z Hradu" ale této možnosti nevyužil.
30.04.2015 14:01 |

podobné články

Osobnosti: Miloš Zeman (27906 článků)

Vloupal se do auta a sebral peněženku. Policie hledá muže, který vybíral kradenými kartami peníze

 
Zatím neznámý pachatel se rozhodl si trochu přivydělat, poctivý způsob si k tomu ale nevybral! U auta na pražském Strahově rozbil okénko a ukradl z něj peněženku s doklady i platebními kartami. Kamery pak zachytily muže, který s kradenými kartami vybíral peníze z bankomatu. Hledají ho policisté.
08.03.2021 13:05 |

podobné články

Nečekaný zvrat u soudu: Rezešová vytáhla nový trumf!

 
U maďarského soudu, kde je projednávána autonehoda Evy Varholíkové-Rezešové (37), která zabila čtyři lidi, nastal nečekaný zvrat. Magnátova dcera vytáhla tajný trumf a na poslední chvíli doplnila svou výpověď. Podaří se jí vyhnout se base?
19.11.2013 13:26 |

podobné články