Článek

Nečekaný zvrat v Survivoru? Ondřej Novotný se vrátil do Prahy a zpátky na ostrov se už nechystá!

 
V Survivoru došlo sice teprve ke sloučení, moderátor Ondřej Novotný je ale už zpátky v Česku. A zdá se, že nejde o rychlou návštěvu mezi natáčecími dny. Nejdřív vyrazil do Německa, kde ohlásil expanzi Oktagonu, a pak zamířil rovnou do Prahy, kde na něj čeká krásná Renata Langmannová a jejich dcerka. Odtajnil tak Novotný víc, než by si tvůrci Survivoru přáli? A neprozradí příště také vítěze celé show? 
22.03.2022 19:45 |

podobné články

Osobnosti: Renata Langmannová (346 článků) , Ondřej Novotný (185 článků)
Podobné články

Exkluzivní rozhovor s Vladimírem ze Survivoru. Proč se spolčil s Veve, čeho se na ostrově nejvíc bál a čím ho vytáčel Ondřej Novotný

 
Svou účast v Survivoru sice nezačal příliš zdárně, nakonec se ale vyprofiloval jako jeden z favoritů na vítězství v celé show. Vladimír Čapek sice působí jako nenápadný IT specialista, díky své komplexnosti se mu ale podařilo dostat nejen do sloučení, ale dokonce rozbil dívčí alianci složenou z Nikoly Čechové, Chili a Veroniky Havlik. Jaká byla jeho strategie, čeho se v Survivoru nejvíc bál a proč chtěl, aby moderátor Ondřej Novotný během kmenových rad raději mlčel? Nejen o tom se rozpovídal v rozhovoru pro eXtra.cz. 
22.04.2022 05:15 |

podobné články

Osobnosti: Ondřej Novotný (185 článků) , Nikola Čechová (80 článků) , Vladimír Novotný (23 článků)

Ondřej Novotný o rozpadu trojhlavé saně v Survivoru: Trpět a taktizovat, nebo vyhrát?

 
Ondřej Novotný (44) se do reality show zapojil nejen jako moderátor, ale jednotlivé kroky hráčů rozebírá i na svém Instagramu. Pravidelně ukazuje, že stačí byť jen na sekundu sejít z cesty a taktika hry se nenapravitelně promění, což se v Survivoru skutečně jasně stalo. Šéf Oktagonu si posvítil na bývalou dívčí alianci Nikolu Čechovou, Chili a Veroniku Havlik, které měly v týmu i Johy. Ta otočila svůj postoj k týmu po boji o odměnu, aneb "když dar není darem", jak to komentoval Novotný. 
15.04.2022 05:20 |

podobné články

Osobnosti: Ondřej Novotný (185 článků) , Nikola Čechová (80 článků)

Pavel Novotný se oženil. Den po 33. výročí svatby svých rodičů

 
"Protekční spratek" Pavel Novotný do toho praštil. Syn baviče Petra Novotného si vzal svou přítelkyni Veroniku, s níž má dceru Lauru, v kapli Sacre Coeur v Praze. Další články k tématu: Pavel Novotný rozšířil klan bavičů, narodila se mu dcera Laura Pavel Novotný bude otcem, svatbu zatím neplánuje Usmíření v showbyznysu: Kristelová a Novotný zakopali válečnou sekeru Novotný si střílí z Kristelové, nafotil podle ní erotický kalendář Bavič Petr Novotný je dědečkem, rodina už oslavuje VIDEO: Ráda bych se vdávala, přiznala Ornella Štiková
27.04.2013 11:25 |

podobné články

Osobnosti: Petr Novotný (400 článků) , Pavel Novotný (1253 článků) , Ornella Štiková (1118 článků)

Ondřej Novotný vrátil úder vyřazené Soně: Po drsném obvinění si moderátor Survivoru nebral servítky

 
Jednou z prvních soutěžících, která opustila Survivor, byla fitness trenérka Soňa z kmene Hrdinů. Ta ze hry vypadla jako druhá a následně pod výbuchem emocí se k celé reality show dost drsně vyjádřila na svých sociálních sítích. Rozhodně si nebrala servítky. Promluvila o šikaně, drogách i krachu produkce! Nyní jí vrátil úder moderátor Ondřej Novotný, který její hru dokonale rozebral. Co považuje za největší kámen úrazu, který Soňu nakonec poslal z kola ven? 
15.02.2023 09:40 |

podobné články

Osobnosti: Ondřej Novotný (185 článků)

Novotný o zápasu Adam vs. Nathan: Tajemný spor v Survivoru a reakce na hejty

 
Truhlář Adam Raiter a profesionální účastník reality shows Nathan Dzaba zanechali v Survivoru nejen výrazný podpis, ale také nevyřízené účty, které nezůstanou zapomenuty a utkají se v kleci organizace Oktagon. Moderátor a šéf Oktagonu Ondřej Novotný redakci eXtra.cz odtajnil, kde vznikla myšlenka vedoucí k tomuto zápasu, který bude zřejmě i osobní záležitostí, a prozradil, jak se staví k hejtům, které se po oznámení turnaje vyrojily.  
12.05.2022 15:30 |

podobné články

Osobnosti: Ondřej Novotný (185 článků) , Adam Nathan (10 článků) , Adam Adam (497 článků) , Adam Adam (497 článků)

Ondřej Novotný zhodnotil hru ostré Báry: Udělala největší výbuch za čtyři série, konstatoval

 
Pokerová hráčka Barbora Mlejnková je ze Survivoru sice již zpátky v teple svého domova, ale na její účast jen tak nikdo nezapomene. “Udělala největší výbuch za všechny 4 série, odšpuntovala explozi,” konstatoval moderátor Ondřej Novotný ve svém shrnutí. Reagoval na epickou hádku mezi Bárou a herečkou Karolínou Krézlovou, která otřásla kmenem Hrdinů. 
21.02.2023 20:25 |

podobné články

Osobnosti: Ondřej Novotný (185 článků)

Nefér hra v Survivoru: Bára a Kundosaki kuly pikle už před začátkem reality show

 
V Survivoru to již pořádně vře. Hlad, vyčerpání a drsné podmínky se podepisují na všech účastnících a v obou kmenech začíná pořádně přituhovat. Moderátor Ondřej Novotný se k aktuální situaci na ostrově vyjádřil na svém Instagramu. V livestreamu rozebral jednotlivé soutěžící, ale okomentoval i alianci Barbory Mlejnkové a Kateřiny Klinderové alias Kundosaki, jejichž dohodu mnozí považují za velmi neférovou hru. Ondřej si zase myslí, že právě tato skutečnost může dívkám zlomit vaz. 
09.02.2023 05:10 |

podobné články

Osobnosti: Ondřej Novotný (185 článků)

Nečekaný zvrat v Survivoru: Domů odešel realiťák Jiří. Měl problém s novým pravidlem

 
Další kmenová rada v soutěži Survivor byla opět výživná. Nejenže to byla napínavá podívaná, ale také reality show opustili hned dva hráči. Jeden z nich byl Petr Švancara alias Švanci, který prohrál v duelu. Druhým byl hlavní mozek Rebelů realiťák Jiří Hanousek. Ten se však do žádného duelu ani nedostal. Rozhodl se odejít sám hlavně kvůli novému pravidlu, které jim sdělil na kmenové radě moderátor Ondřej Novotný.
09.03.2023 22:10 |

podobné články

Osobnosti: Petr Švancara (75 článků) , Ondřej Novotný (185 článků) , Jiří Novotný (240 článků) , Jiří Novotný (66 článků) , Jiří Novotný (240 článků)

Moderátor Survivoru zkritizoval poraženou Báru: Čekal jsem chytrou hru, dostal jsem tragédii, plísní odpadlici

 
Bára "divá", aneb neřízená střela, tak začal moderátor soutěže Survivor Ondřej Novotný své vyjádření k vypadnutí Báry Mlejnkové. Ta celkově skončila už jako čtvrtá, což byl pro všechny šok, Novotný nebyl výjimkou. Šéf Oktagonu ocenil Bářiny schopnosti, za její vypadnutí prý mohla její výbušná povaha, jak napsal Novotný na svém instagramu.
01.03.2023 10:25 |

podobné články

Osobnosti: Ondřej Novotný (185 článků)

Žaneta je v Survivoru na odstřel. V rukách ale drží trumf

 
Pokud jste neviděli 19. díl Survivoru, nečtěte dál. Článek je protkaný spoilery. Žaneta Skružná (23) ze Survivoru se nezdá. Jako jediné se jí podařilo najít skrytou výhodu, která jí dost možná zachrání krk. V kmeni Rebelů jí totiž teče do bot, protože její aliance přestoupila do druhého kmene Hrdinů. 
30.03.2023 13:10 |

podobné články

Střelci tu pilovali své umění, členové Hitlerjugend tu byli jako doma. Znáte historii Střeleckého ostrova?

 
Ostrov mnoha jmen i tvarů. Přiléhavější charakteristika pro ostrov mezi Slovanským a Dětským ostrovem, kterému se dnes neřekne jinak než Střelecký, snad ani není. V minulosti vystřídal opravdu mnoho jmen. První zmínky pochází už ze 12. století, kdy se mu říkalo Trávník. Dále pak Malé Benátky, Hořejší či Malý ostrov, Ostrov pod mostem, Vodní dvůr a také »šicinzl«, což bylo počeštělé Schützeninsel, tedy Střelecký ostrov.
14.10.2020 05:30 |

podobné články

Veronika Havlik málem přišla o oko: V Survivoru ji zranila Nikola Čechová

 
Ani nejnovější díl Survivoru se neobešel bez zranění. Několikanásobná mistryně světa v karate Veronika Havlik (32) přišla málem o oko během jednoho z bojů o odměnu. Nechtěně ji zranila Nikola Čechová (32), kterou nehoda velmi vyplašila. Veronice přispěchal na pomoc i moderátor Ondřej Novotný (44).
04.03.2022 21:00 |

podobné články

Osobnosti: Ondřej Novotný (185 článků) , Nikola Čechová (80 článků)

Vítěz Robinsonova ostrova hodnotí Nikolu ze Survivoru: Co jí zlomilo vaz a kdy Vláďa otočil?

 
Nejen moderátor Ondřej Novotný, ale i producent Survivoru a vítěz Robinsonova ostrova Marek Orlík se pustil do rozboru hry účinkujících v drsné reality show. Tentokrát si na Instagramu posvítil na Nikolu Čechovou neboli „velkou hráčku v malém těle", která si svými kroky příliš fanoušků nezískala. Co jí dle Orlíka zlomilo vaz a kdy Vláďa otočil? 
19.04.2022 20:00 |

podobné články

Osobnosti: Ondřej Novotný (185 článků) , Nikola Čechová (80 článků)

Modýlek z Love Islandu ovládl Survivor. Pítr zachránil tým celebrit před umrznutím

 
Petr Havránek alias Pítr z Love Islandu předvedl, že se rozhodně neztratí ani v divoké džungli. A jeho výkon ocenil i moderátor Ondřej Novotný, podle kterého hodně podceňovaný hezounek překonal prozatímní strop Survivoru, co se přežití týká. Jako jedinému ze všech soutěžících v historii českého Survivoru se mu totiž podařilo bez křesadla rozdělat oheň. 
02.02.2023 10:10 |

podobné články

Osobnosti: Ondřej Novotný (185 článků) , Petr Novotný (400 článků) , Petr Novotný (139 článků)

Bára jako největší terč v Survivoru: Předvádí neskutečné výkony, chováním si ale láme vaz

 
Taktiky, aliance a rivalita, v Survivoru panuje tvrdý boj a kamarádství jde v soutěži stranou. Nikdo ze soutěžících nemá své místo jisté, ale jak se zdá, největší terč na zádech si momentálně nese pokerová hráčka Barbora Mlejnková. “Trošku ten papiňák u některých roste,” prozradil zákulisně moderátor Ondřej Novotný na Instagramu. 
10.02.2023 05:10 |

podobné články

Osobnosti: Ondřej Novotný (185 článků)

Moderátor Survivoru zhodnotil neoblíbeného Jiřího: Makléře přirovnal k vítězi loňské série, má to ale háček

 
Jirkovi ze Survivoru mnoho diváků nemůže přijít na jméno. Patří mezi nejméně oblíbené soutěžící, ale přitom i mezi dost možná největší adepty na výhru. Jeho hru okomentoval i moderátor Ondřej Novotný na svém Instagramu. Realitního makléře přirovnal k Vláďovi, vítězi loňské série. 
01.03.2023 05:10 |

podobné články

Osobnosti: Ondřej Novotný (185 článků) , Jiří Novotný (240 článků) , Jiří Novotný (66 článků) , Jiří Novotný (240 článků)

Rošáda v Survivoru: Švanci prožil nejrychlejší přestup, Pítr promarnil velkou šanci

 
POZOR SPOILER. Další kmenová rada je za námi. Tentokrát si moderátor Survivoru Ondřej Novotný připravil pro soutěžící lahůdku v podobě promíchání kmenů. Hrdinové a Rebelové měli tři minuty na to, aby si vybrali hráče z opačné skupiny, který se stane jedním z nich. To však neměnilo nic na faktu, že došlo k vyřazovacímu duelu, který o chlup prohrála moderátorka Kateřina Klinderová.
03.03.2023 11:45 |

podobné články

Osobnosti: Ondřej Novotný (185 článků)

Jirka ze Survivoru o svém odchodu: Zbyla hořká pachuť, řeším to přes právníky, říká

 
Pokud jste neviděli čtrnáctý díl Survivora, tak dál ani nečtěte. Bude se jednat o spoiler. Jiří Hanousek ze Survivoru už je doma nějaký ten pátek. Na jeho odchod budou vzpomínat jak diváci, tak i moderátor reality show Ondřej Novotný. Jiří se totiž rozhodl odejít dobrovolně. Realitní makléř na svůj Instagram natočil video, ve kterém se zpětně k situaci vyjadřuje. Ačkoliv toho prozradil mnoho, tak na zbytek si musíme ještě počkat. Jirka totiž komunikuje s TV Nova pouze přes právníky, kteří mu zatím nedovolují prozradit úplně všechno. 
11.03.2023 14:20 |

podobné články

Osobnosti: Ondřej Novotný (185 článků) , Jiří Novotný (240 článků) , Jiří Novotný (66 článků) , Jiří Novotný (240 článků)

Hrozba milionové pokuty a vyhrocené pozadí jeho odchodu ze Survivoru. Otevřená zpověď Jiřího Hanouska

 
Rozhovor, na který čekali všichni fanoušci Survivoru. Jiří Hanousek odhalil pozadí svého odchodu z vyhrocené kmenové rady, na které mu moderátor show Ondřej Novotný nedal v podstatě prostor pro to, aby se zachoval jinak. Jak probíhaly minuty bezprostředně po jeho odchodu z natáčení, jak vysoká pokuta mu hrozí a proč s Novou komunikuje pouze prostřednictvím svých právních zástupců? Nejen o tom jsme si povídali v pořadu eXtra Host. 
31.03.2023 05:10 |

podobné články

Osobnosti: Ondřej Novotný (185 článků) , Jiří Novotný (240 článků) , Jiří Novotný (66 článků) , Jiří Novotný (240 článků)