Článek

Nečekaný černý kůň v Tvoje tvář má známý hlas: Bára Basiková všechny převálcovala

 
V sobotu odvysílala televize Prima první díl nové řady pořadu Tvoje tvář má známý hlas. Vítězem se jednoznačně stala zpěvačka Bára Basiková (57). Ta předvedla perfektní vystoupení, za které ji chválila nejen celá porota ale i diváci.
05.09.2020 23:40 |

podobné články

Osobnosti: Bára Basiková (677 článků)
Podobné články

Nevěra? Jen manžela nevodím do společnosti, říká Bára Basiková

 
Zpěvačka Bára Basiková se na veřejnosti se svým manželem Petrem Polákem moc neukazuje. To je také podle ní důvod, proč jsou neustálou obětí spekulací o nevěře nebo rozchodu. Nezbývá jim prý nic jiného, než se tomu smát. Další články k tématu: Je to v pr…, vyhrkla Basiková na TýTý. Máme pěkná sprostá slova, říká Basiková k nepoznání: v tomhle kostýmu ukáže, jak řádí přírodní síly Bára Basiková: Prášky a úzkosti. To ve mně zůstane Manžel si dělal legraci, říká Basiková o údajné nevěře s travestitou Děti bychom ve fastfoodu jíst nenechaly, shodují se Basiková s Bendovou Jsem na kraji nové životní etapy, říká oslavenkyně Bára Basiková Basiková coby zpěvačka v šantánu a operní diva stíhá ještě psát
03.05.2010 16:25 |

podobné články

Osobnosti: Bára Basiková (677 článků) , Petr Polák (139 článků) , Roman Vojtek (628 článků)

Basiková: Manžel by si zasloužil mladší ženu, ale je to mezi námi dobré

 
Zpěvačka Bára Basiková má o patnáct let mladšího manžela. Přes různé spekulace bulváru jim prý manželství stále klape a věkový rozdíl není problém. Tedy aspoň pro Petra Poláka. Basikové trochu starosti dělá. Další články k tématu: Nevěra? Jen manžela nevodím do společnosti, říká Bára Basiková Bára Basiková: Prášky a úzkosti. To ve mně zůstane Děti bychom ve fastfoodu jíst nenechaly, shodují se Basiková s Bendovou Je to v pr…, vyhrkla Basiková na TýTý. Máme pěkná sprostá slova, říká Je to deska pro Petra Muka, charakterizuje Basiková své nové album Basiková k nepoznání: v tomhle kostýmu ukáže, jak řádí přírodní síly
18.10.2013 14:35 |

podobné články

Osobnosti: Petr Muk (410 článků) , Bára Basiková (677 článků) , Petr Polák (139 článků)

Ženu za pultem bych si asi nevzal. Ale Báru ano, říká manžel Basikové

 
Petr Polák a Bára Basiková jsou manželé tři roky. Při jejich prvním setkání ale jiskra nepřeskočila. Polák jako producent muzikálu Obraz Doriana Graye bral všechny spíše pracovně. Ani zpěvačku, v té době ještě vdanou, o patnáct let mladší kolega nezaujal. Další články k tématu: Nahý Verner, šestinohá Basiková: osobnosti znázornily své vášně Basiková chce odškodnění od Řeků za trvalé následky po úrazu Manžel si dělal legraci, říká Basiková o údajné nevěře s travestitou Zpěvačka Basiková v novém účesu nabádá k bezpečnému sexu Nákaza HIV je horší než sebevražda, varuje Basiková v nové kampani Bára Basiková: Manžel je přísný, ale hlavou rodiny jsem já Další zpěváci propadli krabičkám: po Davidovi hubne Kolář i Basiková Partneři slavných promluvili o svých láskách ve speciálním magazínu DNES
09.11.2011 13:35 |

podobné články

Osobnosti: Bára Basiková (677 článků) , Petr Polák (139 článků) , Petr Polák (92 článků) , David Gray (3 články)

Tvoje tvář má známý hlas odtajňuje další hvězdy. V populární show se vyřádí i Bára Basiková

 
Sedmá řada populární show Tvoje tvář má známý hlas má zatím parádní obsazení. Poté, co tvůrci oznámili účast Eriky Stárkové a Alberta Černého, přidali do seznamu i další zvučná jména. V převleku se tak divákům ukáže zpěvačka i Bára Basiková a účastník poslední řady SuperStar Martin Schreiner.
13.08.2020 21:35 |

podobné články

Osobnosti: Bára Basiková (677 článků) , Albert Černý (59 článků) , Erika Stárková (68 článků) , Martin Černý (76 článků) , Barbora Stárková (12 článků)

Koronavirus v Tvoje tvář má známý hlas: Basiková je v klidu, ostatní jsou na tom hůř

 
Televize Nova musela přerušit natáčení pořadu Tvoje tvář má známý hlas kvůli šíření koronaviru a zatímco taková Bára Basiková (57) prodělala nemoc bez potíží, podle našich informací se ve štábu objevily i vážnější případy.
10.10.2020 19:00 |

podobné články

Osobnosti: Bára Basiková (677 článků)

Tvoje tvář má známý hlas míří ke konci: S těmito písněmi budou finalisté bojovat o výhru

 
Už v sobotu večer čeká diváky poslední díl zábavné show Tvoje tvář má známý hlas. Čtveřice finalistů ve složení Bára Basiková, Erika Stárková, Albert Černý a Jitka Čvančarová bude bojovat o absolutní vítězství. Soutěžící si připravili čísla, po kterých bude porota jen velmi těžko rozhodovat o tom, kdo má být výhercem.
20.11.2020 13:01 |

podobné články

Osobnosti: Bára Basiková (677 článků) , Jitka Čvančarová (823 článků) , Albert Černý (59 článků) , Erika Stárková (68 článků) , Barbora Stárková (12 článků)

Diváci show Tvoje tvář má známý hlas si vybrali favorita: Erika Stárková je podle nich jasný vítěz

 
Už v sobotu bude odvysíláno finále show Tvoje tvář má známý hlas 2020 a sedmá řada tak bude oficiálně za námi. Před týdnem se diváci dozvěděli, kdo z osmi soutěžících postupuje do čtveřice, která zabojuje o vítězství. Výhru mohou získat Bára Basiková, Jitka Čvančarová, Albert Černý a Erika Stárková, která je dle reakcí na sociálních sítích jasným diváckým favoritem.
21.11.2020 11:51 |

podobné články

Osobnosti: Bára Basiková (677 článků) , Jitka Čvančarová (823 článků) , Albert Černý (59 článků) , Erika Stárková (68 článků) , Barbora Stárková (12 článků)

Kdo si z show Tvoje tvář má známý hlas odnese výhru? Tímhle u poroty zabodovala finálová čtyřka

 
Oblíbená televizní show Tvoje tvář má známý hlas je už téměř u konce. Jako s každou předchozí řadou tak i letos byla vybrána čtveřice finalistů ve složení Bára Basiková (57), Erika Stárková (36), Albert Černý (31) a Jitka Čvančarová (42), která se utká v závěrečném díle o první místo. Pojďme si představit jejich nejlepší výstupy.
21.11.2020 16:26 |

podobné články

Osobnosti: Bára Basiková (677 článků) , Jitka Čvančarová (823 článků) , Albert Černý (59 článků) , Erika Stárková (68 článků) , Barbora Stárková (12 článků)

Basiková k nepoznání: v tomhle kostýmu ukáže, jak řádí přírodní síly

 
Zpěvačka Bára Basiková se brzy představí v netradiční muzikálové roli. Zahraje si jednu z královen přírodních sil. V kostýmu představení Kapka medu pro Verunku je zpěvačka k nepoznání. O to víc se prý těší, jak na ni bude reagovat tříletý syn Theodor. Další články k tématu: Bára Basiková: Prášky a úzkosti. To ve mně zůstane Jsem na kraji nové životní etapy, říká oslavenkyně Bára Basiková
08.09.2012 12:00 |

podobné články

Osobnosti: Bára Basiková (677 článků)

Bára Basiková z Tvoje tvář má známý hlas: Zpěvačka je opět single. Smutek zahání převleky

 
Bára Basiková (57), která je jednou z hvězd show Tvoje tvář má známý hlas 2020, si nedávno prošla rozchodem. Vztah, který započala v lednu, vydržel jen pár měsíců a během pandemie koronaviru se rozpadl. Zpěvačka se ale smutkem nenechává pohltit a užívá si chvíle plné radosti s novými přáteli, které díky Tváři získala.
10.09.2020 09:20 |

podobné články

Osobnosti: Bára Basiková (677 článků)

Tvoje tvář má známý hlas trhá rekordy! Co dnes uvidíte!

 
Druhá řada show Tvoje tvář má známý hlas vtrhla minulou neděli na televizní obrazovky a okamžitě trhala rekordy. S přehledem ve sledovanosti převálcovala Miroslava Donutila v Doktoru Martinovi i Jiřího Bartošku v Mordpartě. První díl totiž sledovalo neuvěřitelných 1,42 milionů diváků. A Nova si dala záležet, jen masky byly nejdražší v soutěži a stály ji půl milionu. Druhý díl startuje dnes a bude se opět na co těšit!
11.09.2016 05:05 |

podobné články

Osobnosti: Jiří Bartoška (711 článků) , Miroslav Donutil (415 článků)

Ve Tváři se promění také Jitka Čvančarová, Bára Basiková a Jordan Haj

 
Dalšími jmény, které se objeví v novácké show Tvoje tvář má známý hlas jsou zpěvačka Bára Basiková, její kolega Jordan Haj, superstarista Martin Schreiner a herečka Jitka Čvančarová, která se kromě porotcování pořadu několikrát účastnila jako host. „Já už to tady mám zmapované z jiné pozice,“ prohlásila.
30.07.2015 16:51 |

podobné články

Osobnosti: Tomáš Klus (1045 článků)

Nejtěžší úkol v Tvojí Tváři: Bára Basiková »oživí« Evu Pilarovou (†80)!

 
Půl roku po smrti Evy Pilarové (†80) ji »vzkřísí« Bára Basiková (57). V show Tvoje tvář má známý hlas se zpěvačka převtělí v královnu swingu a zazpívá její nejslavnější hit Montiho čardáš.
11.09.2020 10:10 |

podobné články

Osobnosti: Bára Basiková (677 článků) , Eva Pilarová (477 článků)

Bára Basiková s nadupaným sexy dekoltem. Mrkněte, koho napodobí v Tváři!

 
Konečně sexy kostým! Bára Basiková  (57) se po několika proměnách v show Tvoje tvář má známý hlas tentokrát předvede jako rocková hvězda. Zpěvačka si vylosovala proměnu v Tinu Turner,  (80) a diváci tak budou mít možnost vidět Báru i v odvážných šatech.
02.10.2020 10:35 |

podobné články

Osobnosti: Tina Turner (136 článků) , Bára Basiková (677 článků)

Bára Basiková v Tváři neudrží slzy! Co ji dohnalo k pláči?

 
Show Tvoje tvář má známý hlas, jejíž osmý díl bude už v sobotu večer k vidění na Nově, přinese tentokrát jednu velmi emotivní chvilku. Zpěvačka Bára Basiková (57) se totiž před kamerami rozpláče! Co ji ale dojalo - její proměna v zesnulého Slavíka Karla Gotta (†80), nebo současná koronavirová situace?
23.10.2020 18:40 |

podobné články

Osobnosti: Karel Gott (6229 článků) , Bára Basiková (677 článků)

Jako zpěvačka to v Tváři můžu mít naopak těžší, vysvětluje Bára Basiková

 
„Nelekejte se, jsou jen jako!“ uvítala mě Bára Basiková slovy, při nichž stahovala rukávy přes obrovská tetování. Zůstala jí po převtělení do kůže Axela Rose ze skupiny Guns N‘ Roses v soutěži Tvoje tvář má známý hlas.
15.08.2009 14:15 |

podobné články

Osobnosti: George Michael (261 článků)

Děti bychom ve fastfoodu jíst nenechaly, shodují se Basiková s Bendovou

 
Zpěvačka Bára Basiková a herečka Alice Bendová se vrhly v doprovodu zpěváka Václava Noida Bárty do boje s obezitou. I když ne s tou vlastní. Propagují dietní stravu a odmítají rychlá občerstvení. Těm se musí vyhnout i jejich děti. Další články k tématu: Bára Basiková shazuje po úrazu. Mám dole 8 kilo, chlubí se Další zpěváci propadli krabičkám: po Davidovi hubne Kolář i Basiková Vosí pas, úzké boky. Alice Bendová je štíhlá jako nikdy předtím Bendová ukázala dceru Alici, domů odjely o den dřív
19.04.2012 17:05 |

podobné články

Osobnosti: Bára Basiková (677 článků) , Václav Bárta (1261 článků) , David Benda (4 články)

První „Tvář“ vyhrála Basiková! Nejvíc sexy ale byla Kalousová!

 
Ještě že se její číslo dostalo na obrazovky Novy až po desáté večerní. První kolo nové řady show Tvoje tvář má známý hlas sice vyhrála Bára Basiková (57), ale modelka Andrea Kalousová (23) ve Tváři rozdmýchala pořádné erotické dusno. Na sobě měla jeden z nejúspornějších kostýmů v historii soutěže – prakticky jen kalhotky a podprsenku.
05.09.2020 23:05 |

podobné články

Osobnosti: Bára Basiková (677 článků) , Andrea Kalousová (94 článků)

Bára Basiková: Vyhublá na kost přišla o vlasy

 
Bára Basiková (47) patří mezi největší hvězdy muzikálu Jesus Christ Superstar, jehož ostatní herci se nedávno potkali při přátelském fotbalovém turnaji s pražským divadlem Kalich. Basiková s Leonou Machálkovou (43) měyl za úkol slavnostní výkop a ač nechtěně na sebe strhla pozornost především Bára.
26.01.2011 11:25 |

podobné články

Osobnosti: Leona Machálková (483 článků) , Bára Basiková (677 článků)