Článek

Nečekaná smrt bývalého redaktora České televize! Zemřel Josef Šíf (†68)

 
Ve věku 68 let nečekaně zemřel bývalý redaktor československé a české televize, novinář, Josef Šíf.
01.12.2021 09:05 |

podobné články

Podobné články

Zemřel komik Josef Alois Náhlovský (†72): Náhlá smrt! Celkové selhání organismu!

 
Zemřel komik Josef Alois Náhlovský (†72). Podle informací Blesku podlehl celkovému selhání organismu, jeho smrt prý ale byla nečekaná! Coby celoživotní hypochondr si paradoxně na své zdraví stěžoval celý život.
07.04.2022 19:15 |

podobné články

Že redaktoři ČT neprojevují své politické postoje? Tak teď tu o Červené Karkulce. Okamura, Foldyna, Gazdík nebo Peksa od Pirátů promluvili

 
ANKETA Nositelé politických postojů v ČT? Ministr kultury Lubomír Zaorálek se pustil do novinářů veřejnoprávní televize. „Člověk si musí rozmyslet. Buď bude dělat redaktora v ČT, nebo politiku.“ A přišla spousta nejrůznějších reakcí. „Žádný novinář by neměl projevovat politické postoje, čili Zaorálek nám tady objevil Ameriku,“ komentoval výrok bývalý poslanec ANO Martin Komárek. Senátor Jiří Čunek zase poukazuje na bulvarizaci veřejnoprávního média. Někteří Piráti neznají žádného redaktora ČT, který by „dělal politiku“. A poslanec Václav Klaus upozorňuje, že Rada České televize neplní svoji roli, a navrhne dobrovolné koncesionářské poplatky.
25.10.2019 04:50 |

podobné články

Osobnosti: Václav Klaus (10750 článků) , Jiří Čunek (861 článků) , Lubomír Zaorálek (2838 článků)

Potápěči zkoumali ve Vltavě vrak lodě. Chce ji muzeum

 
Pod hladinou leží šíf ze dřeva, který na Vltavě dopravoval například písek nebo kameny. Je starý sto let.
27.11.2009 16:20 |

podobné články

Historický šíf i vlastnoručně vyrobený vor: Náplavky přenesou Pražany do minulosti i budoucnosti

 
Pražské náplavky chystají pro Pražany akci plnou zábavy. Od 15. do 26. září se na Rašínově a Hořejším nábřeží bude prohánět replika historického šífu, Pražané si zde vyzkouší, jak náročné je vyrobit si vlastní vor, a nebudou chybět ani debaty o budoucnosti tohoto místa.
15.09.2018 15:20 |

podobné články

Historický šíf bude znovu v Praze brázdit Vltavu. Loď místo kamení sveze lidi

 
Pražany čeká na začátku srpna poměrně unikátní akce. Budou mít totiž možnost plavit se po Vltavě na replice historického šífu. Ten byl vyroben pod patronací spolku Vltavan, jehož jméno také hrdě nese. Šífy v dobách dávno minulých sloužily pro plavení nákladu a to hlavně kamení, písku, dřeva, soli nebo také piva.
24.07.2020 18:50 |

podobné články

Redaktora ČT Vladimíra Kořena překvapilo, že vyhrál volby v Říčanech

 
Vladimíra Kořena znají doposud diváci jako moderátora zábavné soutěže České televize (ČT) Zázraky přírody a redaktora zpravodajství ČT, kde připravuje mimo jiné výchovně vzdělávací pořady Tajemství vody nebo Živé srdce Evropy. V komunálních volbách v Říčanech u Prahy, kde bydlí, vyhrál tuto sobotu jako šéf uskupení Klidné město. Jeho triumf byl drtivý - sdružení získalo 40 procent hlasů občanů.
17.10.2010 15:55 |

podobné články

Osobnosti: Vladimír Kořen (33 článků)

Je to satira, zakomplexovanci, hájí Soukup vulgarismy na adresu redaktora ČT

 
Majitel TV Barrandov Jaromír Soukup považuje trestní oznámení České televize kvůli jeho výrokům za důkaz arogance a nadřazenosti. Uvedl to ve svém prohlášení. To, že redaktora ČT Luboše Rosího častoval vulgarismy, označuje za projev satiry.
14.12.2018 15:00 |

podobné články

Nova nechce chrochtat. Vyhodila redaktora

 
Chrochtal a skončil. Takový byl osud redaktora TV Nova Jiřího Dlabaji. Televize přistoupila k přísným postihům poté, co redaktoři chrochtali na "home...
05.05.2009 13:15 |

podobné články

Náhlá změna pro Čechy mířící do Chorvatska. Občanka nestačí, Babiš žasne. A co děti?

 
Chorvatsko nově od turistů na hranicích požaduje covid pas či potvrzení o negativním antigenním či PCR testu, očkování nebo nedávném prodělání covidu. V případě očkování lze do země vstoupit i po první dávce, a to po uplynutí 22 dní od aplikování. O náhlé změně informoval redaktora České televize Richarda Samka zástupce chorvatského turistického centra v Praze. Ministr zahraničí Jakub Kulhánek (ČSSD) nicméně uvedl, že ve čtvrtek ještě chorvatská strana covid pas požadovat na hranicích nebude - jakkoli je novinka jinak účinná od 1. července. Nečekaná změna překvapila i premiéra Andreje Babiše (ANO), Chorvatsko podle jeho slov své rozhodnutí hájí právě nově platnými covid pasy.
01.07.2021 09:35 |

podobné články

Veronika Žilková v slzách: Zemřel jí exmanžel! Nečekaná mrtvice!

 
Nečekaná tragédie zasáhla Veroniku Žilkovou (54) a její rodinu! Náhle a nečekaně totiž v pátek zemřel její druhý manžel Marek Navrátil (†55), táta hereččiných synů Cyrila (27) a Vincenta (19)!
22.05.2016 05:05 |

podobné články

Osobnosti: Vincent Navrátil (110 článků)

Smutek v České televizi: Náhlá smrt oblíbeného moderátora!

 
V pouhých 52 letech náhle zemřel moderátor Černých ovcí Vlado Štancel. Jeho nečekaná smrt silně zasáhla rodinu i kolegy z České televize.
10.11.2016 18:10 |

podobné články

Osobnosti: Vlado Štancel (29 článků)

Přepis části rozhovoru Mirka Topolánka a redaktora magazínu LUI.

 
Přepis části rozhovoru předsedy ODS Mirka Topolánka a redaktora magazínu pro homosexuály LUI.
21.03.2010 17:35 |

podobné články

Osobnosti: Mirek Topolánek (2408 článků)

Policista Hudec špehoval i redaktora Práva

 
Varnsdorfský policista Marian Hudec, který je spojen se špehováním významných osobností včetně předsedy Ústavního soudu Pavla Rychetského a spolupracovníků prezidenta Václava Klause, špicloval i redaktora Práva Jiřího Ovčáčka.
29.06.2011 02:45 |

podobné články

Osobnosti: Václav Klaus (10750 článků)

Redaktora Jiřího X. Doležala (48) obvinili z šíření toxikomanie, hrozí mu 5 let! Co on na to?

 
Policie obvinila redaktora Jiřího X. Doležala, kterého podezírá z šíření toxikomanie prostřednictvím jeho článku v týdeníku Reflex. Toho se měl podle časopisu dopustit vtípkem.
14.08.2013 15:45 |

podobné články

Osobnosti: Jirka Doležal (277 článků) , Jiří Doležal (277 článků)

Mocní v zákulisí se smějí, zatímco jiné už rok popotahují. Smutné zamyšlení redaktora nad českou spravedlností

 
O tom, jak jedna žena na postu šéfky kabinetu premiéra způsobila pád vlády a zasáhla politickou scénu malé země, se podle redaktora MF Dnes Luďka Navary napsalo hodně. On se v sobotním vydání zamýšlí nad dalším tématem, a to shrnul pod název „Česká justice po(dle) Nagyové“. Domnívá se, že dosavadní průběh celé kauzy naznačuje, že spravedlnost je přísně výběrová. Kmotři stále unikají.
14.06.2014 11:31 |

podobné články

Redaktora Českého rozhlasu zadrželi v Doněcku separatisté. Třikrát ho prý vyslechli a zase pustili

 
Na východě Ukrajiny byl separatisty na několik hodin zadržen reportér Českého rozhlasu Vít Pohanka. K zadržení došlo před vyklizenou budovou českého generálního konzulátu v Doněcku. Redaktora vyslýchali několik hodin.
16.09.2014 19:05 |

podobné články

Server zveřejnil rozhovor se zpěvákem Vanessy, který odmítl otisknout Babišův deník. Přinášíme ukázku

 
Internetový projekt Deník Referendum zveřejnil rozhovor redaktora MF Dnes se zpěvákem kapely Vanessa Samirem Hauserem, který je původem z Iráku. A který deník, patřící Andreji Babišovi, nakonec nezveřejnil. „Je opravdu okouzlujícím paradoxem, že noviny, které zřejmě v rámci boje za svobodu slova zveřejňují pogromistické komentáře svého redaktora Marjanoviče, nenajdou odvahu zveřejnit text člověka, který je jednou z nejbližších obdob Charlieho Hebdu u nás,“ okomentoval to Deník Referendum.
10.01.2015 21:07 |

podobné články

Osobnosti: Samir Hauser (20 článků)

Prezident totálně rozsápal redaktora Českého rozhlasu Rozsypala a šokoval úderem na Romancovovou

 
Prezident Miloš Zeman vystoupil na vlnách veřejnoprávního Českého rozhlasu. V rozhovoru s Michalem Rozsypalem se až nečekaně často dostal do pozice poučování nebo údivu nad dotazy redaktora, který například zarputile trval na tom, že centrum proti dezinformacím při Ministerstvu vnitra bude užitečným průvodcem občana po složitém světě.
11.01.2017 13:15 |

podobné články

Osobnosti: Miloš Zeman (27344 článků)

Odvolání Okamury: Pane Babiši, podpoříte to? Premiér se zamračil a odpálkoval redaktora

 
Na tiskové konferenci premiéra v demisi Andreje Babiše (ANO) zazněl z úst redaktora serveru iDnes.cz i dotaz týkající se možného odvolání místopředsedy Sněmovny Tomia Okamury (SPD) ohledně jeho výroků o koncentračním táboře v Letech.
27.02.2018 10:45 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (24455 článků)