Článek

Nečas: Nebojím se, že si pro mě přijdou

 
Premiér v demisi Petr Nečas (ODS) se odmítá vyjadřovat k tomu, jak se zachová, pokud policie požádá Sněmovnu o jeho vydání k trestnímu stíhání. S úsměvem reagoval na otázku novinářů, zda se nebojí, že si pro něho také přijdou: „Já se nebojím,“ prohlásil Nečas v úterý v kuloárech Sněmovny před novináři.
18.06.2013 15:40 |

podobné články

Osobnosti: Petr Nečas (9275 článků)
Podobné články

Nečas na policii kvůli Nagyové: Ničeho se nebojím! A odmítl vypovídat

 
Zarostlý mužným vousem a elegán každým coulem - Petr Nečas si dnes přivstal a zamířil na policii. Měl vypovídat v kauze své manželky Jany Nečasové (dříve Nagyové). "Ničeho se nebojím," řekl expremiér odvážně a šel na věc. Oznámit, že vypovídat nebude. Stejně jako nedávno David Rath si pak i Nečas postěžoval, že jde o další politický proces.
14.11.2013 07:51 |

podobné články

Osobnosti: Jana Nagyová (1549 článků) , David Rath (4434 článků) , Petr Nečas (9275 článků) , Jana Nagyová (1542 článků)

Možná přijdou předčasné volby. Nečas: Nebojím se jich

 
Premiér Petr Nečas (ODS) považuje požadavky Věcí veřejných (VV) za vydírání a ultimáta, které odmítl. VV podle něj nic nenavrhují, jen požadují. Předčasné volby nepokládá za šťastné řešení. V případě rozpadu vlády by ale měly být co nejrychleji, řekl novinářům.
03.04.2012 20:00 |

podobné články

Osobnosti: Petr Nečas (9275 článků)

Významný kněz: Islám je kmenové náboženství, které se mlátí mezi sebou. Nebojím se ho, je v posledním tažení. My se ohrožujeme sami

 
ROZHOVOR Západní demokracie s křesťanskými kořeny dospěla až tak daleko, že jsme schopni respektovat náboženství jiných. K tomu ještě vývoj islámské mentality nedospěl. Proto se o křesťanství a Evropu nebojím. Takto hovoří páter Vojtěch Eliáš, který sloužil mši pro českou komunitu v Paříži hned po teroristických útocích a je biskupským vikářem pro diakonii Arcidiecéze pražské. V rozhovoru pro ParlamentníListy.cz se vyjadřuje i k západním hodnotám, názorové nejednotnosti české katolické církve či migrační krizi.
01.12.2015 11:31 |

podobné články

Psycholog zděšen tím, co říkáme nejen o uprchlících: Já se nebojím Islámského státu, ale našich Pepy a Máni

 
„Nebojím se až tak Islámského státu, Ruska ani současné vlny imigrantů, jako se děsím Honzy od vedle, Pepy z Facebooku a Máni ze sousedství,“ říká psycholog a psychoterapeut Dalibor Špok. Tato „pátá kolona omezených“, která na internetu nekriticky přijímá a šíří stihomam, jenž je prý pouze projevem jejich omezenosti, lenosti myšlení a nedostatku vzdělání, kterým pohrdají, je dle něj pro Česko mnohem větším nebezpečím, než cokoliv jiného.
17.06.2015 07:36 |

podobné články

Český národ má podle Jaromíra Štětiny poškozený genofond. Bolševici, peru se s vámi už padesát let a nebojím se vás, vzkázal po volbách a vyvěsil Václava Havla

 
Europoslanec za TOP 09 Jaromír Štětina se na svém facebookovém profilu vyjádřil, že je doslova znechucen z vítězství Miloše Zemana v prezidentských volbách. „Lži a podvody jsou zpět, ale já se nebojím,“ napsal.
28.01.2018 09:20 |

podobné články

Osobnosti: Václav Havel (4914 článků) , Jaromír Štětina (289 článků) , Miloš Zeman (21248 článků) , Václav Český (445 článků)

Nečas: Ištvan nenávidí ODS! Policie perverzně poslouchala mé rozhovory s Nagyovou

 
Prožíváme aféru Ištvangate, tvrdí expremiér Nečas s tím, že po něm prý šel státní zástupce Ištvan delší dobu. A společně s policií "perverzně" poslouchal jeho intimní rozhovory s "paní Janou", jak Nečas říká své milence Nagyové. Naštvaný Nečas pak prozrazuje i další podrobnosti k průběhu celé aféry. Ištvana to však nechává v klidu. Nečas je prý jen osobně dotčený.
22.07.2013 15:35 |

podobné články

Nečas v protiútoku: Podají-li véčkaři demisi, končím s nimi a voleb se nebojím

 
Premiér a předseda ODS Petr Nečas v úterý v reakci na oznámený odchod Věcí veřejných z koalice prohlásil, že odmítá vydírání a ultimáta a že očekává, že VV mu své požadavky přednesou osobně a ne přes média. Večer pak upřesnil, že pokud ministři za VV opravdu demisi podají, o žádné další spolupráci už se stranou jednat nebude.
03.04.2012 22:20 |

podobné články

Osobnosti: Petr Nečas (9275 článků)

Adept LIDEM na ministra, kterého zakázal Nečas: Nebojím se diskutovat s Peake

 
Náměstek vicepremiérky Karolíny Peake (LIDEM) Robert Vacek zřejmě přišel o šanci stát se novým ministrem dopravy. Premiér Petr Nečas se nechal slyšet, že by nebyl přínosem, a Vackovu nominaci smetl ze stolu. Toto rozhodnutí je podle Vacka výsledkem jednání mezi Peake a Nečasem a nehodlá jej komentovat.
16.11.2012 08:55 |

podobné články

Osobnosti: Petr Nečas (9275 článků) , Karolína Peake (1612 článků)

Nečas na návštěvě u Zemana: Nebojím se ho, nekouše

 
Jak nově zvolený prezident Miloš Zeman řekl, tak taky dělá. Slíbil, že se bude více účastnit jednání s politiky. Dnes už zvládl schůzku s Václavem Klausem. Odpoledne za ním dorazil i premiér Petr Nečas, který zavtipkoval o brutálních metodách Zemana.
05.02.2013 18:45 |

podobné články

Osobnosti: Václav Klaus (9173 článků) , Petr Nečas (9275 článků) , Miloš Zeman (21248 článků)

Nečas u výslechu kvůli Nagyové: Ničeho se nebojím, vzkázal! Jak se vyvíjí jejich vztah?

 
Kriminalisté chtěli bývalého premiéra Petra Nečase (ODS) v kauze exšéfky vládního kabinetu Jany Nagyové, jeho nynější manželky. Nečas však v případu údajného zneužití Vojenského zpravodajství ke sledování exmanželky Radky odmítl vypovídat.
14.11.2013 07:46 |

podobné články

Osobnosti: Jana Nagyová (1549 článků) , Petr Nečas (9275 článků) , Jana Nagyová (1542 článků)

DNEŠNÍ TISK: Nečas ustupuje kmotrům a manažeři drah přijdou o zlaté padáky

 
V pátečním tisku se dočtete, že premiér Nečas vytahuje do vlády lidi, za kterými stojí šedé eminence, že posíláme více balíků než loni a že manažeři Českých drah přijdou o své zlaté padáky.
18.11.2011 07:45 |

podobné články

Lendl k Berdychovi: Nebojím se o něj, výsledky přijdou

 
Legendární tenista Ivan Lendl navštívil na dva dny Prahu a v rozhovoru ujistil tenisové fanoušky, že špatným výsledkům Tomáše Berdycha není třeba přikládat žádný velký význam.
05.10.2010 13:30 |

podobné články

Osobnosti: Ivan Lendl (109 článků) , Tomáš Berdych (1394 článků)

Geislerová neukočírovala ve Varech manžela, Kuchařová zase rozparek!

 
I když nese právě probíhající festival v Karlových Varech přívlastek „filmový", výhradně o filmu to pochopitelně není. Většina jeho návštěvníků nejvíce řeší kam přijdou, s kým přijdou a hlavně v čem přijdou. Pojďme se podívat, kdo na sebe nejvíce upoutal pozornost během záhájení festivalu v hotelu Thermal.
04.07.2010 15:30 |

podobné články

Expremiér Nečas si přivydělává u miliardáře! Za co mu platí?

 
Expremiér Petr Nečas našel další pracovní uplatnění. Zaměstnal jej miliardář Pavel Sehnal, šéf finanční skupiny SPGroup, která stojí třeba za aquaparkem v Praze-Čestlicích. Co pro něj Nečas dělá? Plavčíka? Kdepak! Nečas údajně poskytuje boháči své zkušenosti a přehled (nejen) ve státní správě. Stal se i mediálním expertem!
28.01.2014 09:35 |

podobné články

Osobnosti: Petr Nečas (9275 článků) , Pavel Nečas (445 článků)

Maršíček (KSČM): Petr Nečas nemá pravdu

 
V minulých dnech expremiér Petr Nečas sdělil, že ředitel Útvaru pro odhalování organizovaného zločinu (ÚOOZ) Robert Šlachta, měl být v době loňského zásahu na Úřadu vlády odvolán. Nečas tvrdí, že ÚOOZ na dopadení pachatelů nemá žádnou zásadní zásluhu, ta že patří krajským ředitelstvím. Je zřejmé, že pan Nečas si asi spletl dobu.
17.03.2014 10:55 |

podobné články

Osobnosti: Petr Nečas (9275 článků)

Nečas: Nejsem jako Fidel Castro

 
„Venku Nečas,ve sněmovně Nečas, na netu Nečas. To je dneska den," komentuje na diskusním serveru pisatel pod nickem Ičko.
27.02.2010 11:45 |

podobné články

Osobnosti: Fidel Castro (194 článků)

Maturitní vysvědčení: Nečas ukázal, Paroubek ne

 
Ukažme si maturitní vysvědčení z matematiky! Tak reagoval lídr ODS Petr Nečas v nedělní televizní debatě na vytahování šéfa ČSSD Jiřího Paroubka, že „matematika je moje disciplína, na rozdíl od vás.“ Paroubek to zahrál do autu, proto se Blesk rozhodl oba vyzvat: Tak nám to vysvědčení ukažte! Nečas to udělal, Paroubek ale ne. Na hlouposti prý nemá čas a Nečas je podle něj třídní šprt!
14.04.2010 05:45 |

podobné články

Osobnosti: Jiří Paroubek (3477 článků) , Petr Nečas (9275 článků)

Nečas se chce nejprve s Lessym sejít, pak se rozhodne o jeho podpoře

 
Premiér Petr Nečas (ODS) a ministr vnitra Radek John (VV) se v pátek nedohodli na novém policejním prezidentovi. Nečas odmítl ustoupit od svých námitek vůči konkurzu, který vybral Petra Lessyho. Nečas se chce s Lessym sejít osobně a své pochybnosti nechat prošetřit.
21.01.2011 12:40 |

podobné články

Osobnosti: Radek John (2465 článků) , Lessy (875 článků) , Petr Nečas (9275 článků) , Petr Lessy (799 článků)

Nečas: Živnostníci by mohli mít vlastní důchodový systém

 
Živnostníci by mohli mít podle premiéra Petra Nečas (ODS) vlastní důchodový systém. Nečas to uvedl v diskusním pořadu České televize v souvislosti s tím, že nesouhlasí se zvyšováním účasti živnostníků na sociálním pojištění. Vláda v současnosti připravuje důchodovou reformu, kvůli pokrytí potřebných nákladů uvažuje o sjednocení sazby DPH pravděpodobně na 19 procentech. Nečas ale uvedl, že konečná sazba může být jiná.
30.01.2011 14:45 |

podobné články

Osobnosti: Petr Nečas (9275 článků)