Článek

Nebezpečné předjíždění na D1: Policie ukázala, jak kamioňáci kašlou na pravidla

 
Každý to asi zná. Jedete po dálnici a před vámi se začnou předjíždět kamiony. Rozdíl v jejich rychlostech je ale tak malý, že se předjíždění protáhne na dlouhé minuty. Na takové předjíždění v místech, kde je to pro kamiony zakázané, se zaměřili policisté, do akce nasadili i vrtulník. A nestačili se divit, co jejich kamery zachytily. Video zveřejnili na svém twitterovém účtu.
16.05.2023 14:50 |

podobné články

Podobné články

„Pochcípáme.“ Cizinci prskají, cizinci jezdí. Kraj „h*ven a bordelu“, kde místní jen zaplakali

 
REPORTÁŽ Tady se točily marky, pak eura. Kamioňáci kupovali a dávali práci, hotel měl plno. Teď? Kamioňáci jezdí, ale nechávají jen odpadky. Česko-bavorské příhraničí na Tachovsku a Domažlicku v době covidu. Místní lidé ParlamentnímListům.cz „na dostřel“ od Německa sdělili, že v dobré časy nevěří. „Pochcípáme,“ padlo. I tady naříkají, jak se covid šíří po cizích montovnách. A že jaro prosedí na zadnici.
03.03.2021 07:40 |

podobné články

Pohřeb oběti cikánského barona: Kamarádi kamioňáci naposledy zatroubili Martinovi V. (†34)

 
„Všichni syna znali a měli ho rádi. On žádné nepřátele neměl, jen jednoho idiota!“ nebral si servítky táta ubodaného bývalého vyhazovače Martina (†34). Tomu v sobotu v poledne přijeli naposledy do Moravských Budějovic zatroubit kamarádi kamioňáci.
02.03.2013 17:20 |

podobné články

Osobnosti: Tom Martin (26 článků) , Tom Martin (32 článků)

Lidský život v síti pravidel: O anarchii, logice a sudoku s profesorem Peregrinem

 
Pravidla, pravidla a znovu samá pravidla… Nejen děti vnímají pravidla jen jako omezení přirozeného chování. Pravidla přitom ovlivňují náš život mnohem víc a hlavně překvapivěji, než to na první pohled vypadá. Logické myšlení, logické hry, logika ve všech svých podobách nás obklopuje prakticky neustále. Jak se ale běžné pojetí logiky liší od logiky jako vědy? Zeptali jsme se toho nejpovolanějšího - velkého popularizátora filosofie, autora knihy Člověk a pravidla a vedoucího oddělení logiky Filosofického ústavu AV ČR prof. Jaroslava Peregrina.
23.06.2015 22:11 |

podobné články

Nebezpečné předjíždění je stálo život: Dva mladíci zemřeli po nárazu do stromu

 
Dva mladíci dnes odpoledne zemřeli při dopravní nehodě na Chrudimsku. Třetí mladík se zranil a přiletěl pro něj záchranářský vrtulník. Jejich osobní auto narazilo do stromu zřejmě při nebezpečném předjíždění. ČTK to řekla mluvčí policie Pardubického kraje Markéta Janovská. Potvrdila tak informace mluvčí hasičů Venduly Horákové.
28.08.2015 21:55 |

podobné články

Mladý motocyklista doplatil za předjíždění životem

 
U cihelny v Novosedlech na Břeclavsku zemřel dnes při nehodě jednadvacetiletý motocyklista. Podle prvotních informací ve 12:30 se při předjíždění čelně střetl s protijedoucím terénním vozidlem značky Toyota. Dnes to řekla mluvčí břeclavské policie Kamila Haraštová.
04.05.2012 16:05 |

podobné články

Táta dvou holčiček se zabil na motorce: Martin (†34) nezvládl předjíždění

 
Tragicky skončila květnová vyjížďka na motorce pro čtyřiatřicetiletého Martina ze Znojemska. Podle policie nezvládl předjíždění a narazil do sloupu. Tatínek dvou malých holčiček byl bohužel na místě mrtvý.
08.06.2018 16:55 |

podobné články

Policie z vrtulníku natáčela řidiče, kteří nebezpečně předjíždí

 
Policisté natočili z vrtulníku závažné přestupky v okolí Uherského Hradiště. A to proto, aby je mohli řidičům dokázat. Jde hlavně o nebezpečné předjíždění.
24.09.2010 19:50 |

podobné články

„Kašlou na lidi.“ Poslanci to schytali za sociální bydlení

 
Zákon o sociálním bydlení, který se snažilo protlačit ministerstvo práce a sociálních věcí Michaely Marksové (ČSSD), neprošel ve Sněmovně do 2. čtení. A velmi pravděpodobně se do konce funkčního období vlády vůbec nestihne projednat. Poslední kapkou byly úterní obstrukce opozice. Nejen ty naštvaly Štěpána Ripku z Platformy pro sociální bydlení. Podle něj poslanci „kašlou“ na tisíce lidí v bytové nouzi.
27.04.2017 05:50 |

podobné články

Plíce světa kašlou! Uvolňují více oxidu uhličitého, než kolik ho dokážou pohltit

 
Světové plíce kašlou. Vědci z Bostonu totiž zjistili, že oblasti tropických pralesů Země už jsou tak poškozené, že uvolňují do atmosféry více oxidu uhličitého, než kolik rostliny v nich žijící dokážou pohltit. Podle nových měření pralesy dokonce uvolní dvakrát více skleníkového plynu, než kolik ho pohltí.
03.10.2017 08:30 |

podobné články

Humbuk na hlaváku kvůli koronaviru! „Ve vlaku jsou Italové a kašlou,“ znělo oznámení. Naběhla tam hygiena s policií

 
Takový povyk na hlaváku cestující jistě dlouho nezažili. Pasažéři, kteří přijeli do Prahy vlakem z Vídně, byli okamžitě po příjezdu zkontrolováni. Jsou to Italové a kašlou, znělo totiž oznámení. Všechno ale nakonec bylo jinak.
08.03.2020 17:30 |

podobné články

Lidé v Plzni »kašlou« na roušky: Ten hadr na hubu nedám!

 
Mít zakrytá ústa a nos na zastávkách MHD? Na to mnozí lidé v Plzni »kašlou«! Roušky si nasadili až ve chvíli, kdy se k nim blížil policista. Podobná situace byla i na plzeňském vlakovém nádraží.
18.10.2020 05:15 |

podobné články

Kruté utrpení posečených srnčat! Poláci kosí louky v pohraničí, kašlou na české zákony

 
Tisíce srnek teď marně volá svá mláďata. Ta ale leží rozsekaná na loukách po senoceči! Naši zemědělci stále více dbají na to, aby se zvěř před sečením vyhnala. Poláci, kteří v českém příhraničí skoupili pozemky, na to ale podle myslivců kašlou.
22.06.2021 10:20 |

podobné články

Taková oblbovačka na lidi! Jiří Holík už nemohl mlčet

 
ROZHOVOR Legenda českého hokeje o kauze Hlubuček, zhoršující se ekonomické situaci, válce na Ukrajině a volbě nového předsedy hokejového svazu. Co ho nejvíc vyvádí z míry? Green Deal. „To je taková oblbovačka na lidi! My tady zachráníme planetu? V Číně na to kašlou, v Rusku na to kašlou, v Americe to samé, ale my to tady v Evropě vytrhneme?“ sdělil Holík ParlamentnímListům.cz.
22.06.2022 11:45 |

podobné články

Osobnosti: Jiří Holík (40 článků)

Pirát Igor B.: Jsem nevinný, neviděl jsem při předjíždění

 
Řidič bílého sportovního nissanu, který pravděpodobně způsobil smrtelnou dopravní nehodu, Igor B. se snaží vykroutit. Dělá to ale tím nejpodivnějším způsobem, jaký si lze představit. Tvrdí totiž, že při předjíždění neviděl.
26.05.2011 13:30 |

podobné články

Frajírek v mercedesu při PŘEDJÍŽDĚNÍ KOLONY zabil mladého řidiče!

 
Smrtelným zraněním dvacetiletého řidiče skončilo v sobotu kolem 12.45 hodin předjíždění dvaatřicetiletého řidiče mercedesu v obci Týneček na Olomoucku. Ten se snažil předjet auta v koloně, sdělil agentuře Mediafax olomoucký policejní mluvčí Michal Pižurin.
17.09.2011 14:15 |

podobné články

Špatné předjíždění u Lišova odnesli dva řidiči těžkým zraněním, silnice E49 stojí

 
Vážná dopravní nehoda dvou osobních aut zcela uzavřela mezinárodní silnici E34 u Lišova na Českobudějovicku. Špatné předjíždění tam skončilo těžkým zraněním dvou řidičů.
14.03.2012 14:30 |

podobné články

Řidič nezvládl předjíždění, naboural do auta v protisměru a zemřel

 
Silnice mezi Chomoutovem a Olomoucí je uzavřená. Po předjíždění v nepřehledném místě naboural 30letý muž do protijedoucího vozu.
25.04.2012 11:00 |

podobné články

Motorkáře zabilo protijedoucí auto při předjíždění

 
Motorkář nepřežil nehodu u Bílého Kostela na Liberecku. Při předjíždění se nestihl zařadit zpět do pruhu a smetlo ho auto v protisměru.
21.05.2012 18:50 |

podobné články

Řidič nezvládl předjíždění a srazil se s autobusem. Nehodu nepřežil

 
Předjíždění stálo život dvaapadesátiletého německého řidiče. Ten se srazil s polským autobusem krátce před druhou ranní u obce Pasohlávky na Brněnsku.
17.08.2012 08:10 |

podobné články