Článek

Ne, neměli jste vidiny. Po Praze a Ostravě se potulovali velbloudi!

 
Obyvatelé Prahy a Ostravy možná tento týden na chvíli znejistěli. Vážně právě na ulici ve městě potkali velblouda? Pokud patříte k dotčeným buďte v klidu, s vaším zdravím je vše v pořádku. Ne však s přírodou. Stanou se velbloudi standardním zvířetem v českých městech? Promění se snad malebná česká krajina v poušť? To je budoucnost, kterou si nikdo nepřejeme. „Boj o vodu“ proto pokračuje i nadále.
17.06.2022 14:25 |

podobné články

Podobné články

Potkal jsem Satana v pekle, tvrdí metalista: V koronavirovém kómatu měl hororové vidiny

 
Hudba skupiny, ve které hraje, je pekelná. Sám ale zažil peklo na vlastní kůži, když onemocněl koronavirem, upadl do kómatu a měl děsivé vidiny. Bubeník thrashmetalové formace Death Angel Will Carroll (47) popsal, jaké hrůzy tehdy spatřil.
20.05.2020 17:10 |

podobné články

Osobnosti: Angel Angel (11 článků) , Will Will (32 článků) , Will Will (25 článků)

Domestikovaní velbloudi mají k divokým geneticky daleko

 
Dvouhrbí velbloudi (drabaři) nejsou jen zdomácnělí příbuzní těch divokých. Zoologové už dřív tušili, že příbuzenský vztah mezi divokými a domácími zvířaty je složitý. Rozdíly v délce nohou a tvaru charakteristických hrbů se přičítaly šlechtění. Čínští a mongolští vědci nyní zjistili, že po genetické stránce jde o poměrně vzdálené skupiny.
23.07.2009 17:25 |

podobné články

Velbloudi jsou sexy. Hlavně na ženách!

 
Určitě už víte, jak vypadá barva, které se říká velbloudí. Nelze si jí nevšimnout ve výlohách, protože patří k trendům pro letošní zimu....
04.01.2011 12:15 |

podobné články

Kuk! Jsem nová velbloudí slečna!

 
Brněnská zoo se pyšní novým přírůstkem – novorozenou velbloudí slečnou!
13.03.2013 06:35 |

podobné články

Kuk! Jsem nová velbloudí slečna!

 
Brněnská zoo se pyšní novým přírůstkem – novorozenou velbloudí slečnou!
15.03.2013 14:55 |

podobné články

Trapas v maďarské televizi: Kostymérka navlékla rosničku do příliš těsných kalhot

 
"Cameltoe alias velbloudí stopa":http://www.extra.cz/10-zariznutych-rozkroku-tohle-je-hitparada-nejlepsich-pohledu-na-obtazene-pohlavi je něco, co vznikne poté, když si na sebe vezmete příliš upnuté kalhoty. U žen pak tohle zaříznutí v rozkroku vypadá přesně jako otisk velbloudí nohy, navíc je to hrozný trapas.
26.10.2013 17:10 |

podobné články

I velbloudi zírali: Objemné hrudníky, dokonalá bříška a pohledné tváře českých modelek působí v Egyptě zmatek

 
Mohou vůbec Egypťané v klidu slavit státní svátky? Do města Hurghada dorazila parta jedenácti českých modelek v čele s Dominikou Mesarošovou  (29) , která zbylou desítku holčin učí prorážet si lokty branží. Slečny se dostaly do péče vizážistky a vlasového stylisty, po makačce s fitness trenérem pak ukázaly svá tělíčka v plavkách a okouzlení ženatí místní, kterých je plný tamní resort, měli co dělat, aby jim zlostné pohledy jejich žen neublížily! A i místní velbloudi zírali nechápavě.
17.04.2015 13:00 |

podobné články

Osobnosti: Dominika Mesarošová (631 článků)

Velbloudí packy hýbou světem: Podívejte se, jak se celebritám zařízly gatě

 
Velbloudí packa je slangový, avšak trefný výraz nejenom pro celebrity. Jde o značně zaříznuté kalhoty, plavky nebo kalhotky, které dávají vyniknout ženským pyskům, po kterých muži tak slintají. Připomínají totiž skutečně nohu zmíněného zvířete. A zde máme spoustu slavných zástupkyň.
01.11.2015 19:45 |

podobné články

Přitažlivější ženské rozkroky: Módním hitem jsou umělé velbloudí packy

 
Velbloudí packy neboli kalhoty, tepláky, šortky či kalhotky zaříznuté mezi svůdné velké stydké pysky žen přitahují mužské pohledy již dekády let. Jenže co mají dělat slečny a dámy, kterým se nic mezi nohama nezařezává? S řešením přišli koumáci z Asie.
16.03.2017 16:20 |

podobné články

Láska v pražské zoo: Velbloudi jsou v říji, tisknou šíji k šíji! Jdou na to i odborně

 
Co si to ti velbloudi v Zoo Praha povídají? Nos k nosu, šíji tisknou k šíji, rozdávají úsměvy, ňuchají si pod ocásky. V lidské řeči by to znělo asi jako: »Tak co holka, dáme rande?«
17.11.2019 08:15 |

podobné články

Dali přednost pivu před dětmi: Opilým rodičům musela ratolesti odebrat sociálka. Byla jim zima a měly hlad

 
V Ostravě se odehrálo něco opravdu příšerného. Totální nezodpovědnost ukázali rodiče (39 a 41) dvou malých dětiček. Vyrazili s dětmi na nákup a cestou se zastavili na pivo. To mělo ale ovšem tvrdou dohru. S dětmi se venku potulovali do noci a skončilo to tak, že si pro děti ve věku 4 a 7 let musela přijet sociálka.
16.06.2020 19:20 |

podobné články

Milionářky Babišová a Paroubková v supermarketu? Opravdu nemáte vidiny, i partnerky boháčů musí nakupovat. Kolik utratily?

 
Mysleli jste si, že manželky úspěšných a bohatých politiků nemusejí vůbec nakupovat? Tak to jste na omylu. I takové ženušky, jako je Monika Babišová či Petra Paroubková, jsou také pořádné hospodyňky a chtějí mít domácnost pod kontrolou. Nebojí se zajít i do supermarketu. A když jde o charitu, tak by ho nejradši celý vykoupily.
15.11.2016 14:20 |

podobné články

Osobnosti: Petra Paroubková (542 článků)

Jak se začlenit v nové práci?

 
Máme-li nastoupit do nového zaměstnání, hemží se naší hlavou miliony otázek. Bude se nám v nové práci dařit? Budeme vycházet s nadřízeným? Jak se začlenit v práci a zapadnout mezi kolegy? Jak udělat dobrý dojem? Tohle je jen chabý výčet otázek, na které s blížícím se dnem nástupu hledáme odpověď. Pokud nastupujete na pozici, kde budete muset vycházet se svými kolegy, pak určitě přemýšlíte nad tím, jak se začlenit. Udělat dobrý dojem na samotném začátku je nutnost, to ví přece každý. Jenže jak na to? Co udělat, abyste nic nepokazili a noví kolegové si na vás za vašimi zády nemuseli ukazovat prstem? 3 tipy jak se začlenit v práci Přijít jako nováček do nové práce je situace, ze které je většina lidí nervózní. A logicky. Pokud opouštíte zaměstnání, ve kterém jste již nějaký čas působili, měli jste zde známé či kamarády a možná i nějaké slovo, pak je pro vás pozice nováčka obrovskou změnou. A je potřeba se s ní vypořádat tak, abyste nezapůsobili jako plachá myška ani jako nafrněná ženská s nosem pořádně nahoru. Takže jak na to?! Tip první: tady žádné slovo nemáte Na samotném začátku je důležité uvědomit si jeden fakt: tady nejste ve své bývalé práci, jste na novém místě, s novými lidmi, nadřízenými i pravidly, které musíte respektovat. Co tím chceme říci? Pokud jste  na bývalé pozici měli nějaké slovo a mohli jste o něčem rozhodovat, aniž byste se museli ohlížet na názory druhých, tady taková práva nemáte. Jste noví, tzv. bažanti, kteří musí – jak se říká – držet jazyk za zuby a krok. Žádné vyskakování. Tip druhý: vychloubání se dobrý dojem nedělá S naším prvním tipem souvisí i druhý: vychloubání, vytahování nebo natřásání se před novými kolegy, co všechno jste dokázali, čeho jste dosáhli a jak moc jste byli ceněni na bývalé pozici, nemá v... Čtěte více Příspěvek Jak se začlenit v nové práci? pochází z Extrakrasa.cz - magazín o módě, kráse a bydlení
28.08.2017 08:25 |

podobné články

Hobiti skutečně žili a byli novým druhem člověka

 
Vědci našli další důkaz, že indonéský trpasličí hominid byl samostatným druhem člověka. Kostra tzv. indonéského hobita podle nich nepatří modernímu Pygmeji. Jeden metr vysocí a 30 kilogramů vážící tvorové se potulovali po indonéském ostrově Flores asi do období osmi tisíc let před naším letopočtem.
07.05.2009 11:00 |

podobné články

Příběhy pejsků z útulků: Čikynu vyhodili i s bráchou...

 
Čikyna je asi tříletá drobná kříženka jezevčíka. Někdo ji vyhodil i s jejím bráškou Dixim, a tak se spolu hladoví a osamělí potulovali po Kralupech, až skončili v útulku.
12.07.2011 12:05 |

podobné články

Albánie, perla Evropy, která čeká právě na vás!

 
Rádi byste lenošili na panenských plážích, či se potulovali po horách, kde nespatříte ani živáčka? Ne, není to sen a ani nemusíte opustit Starý kontinent! Naberte jižní směr a vydejte se do Albánie, skvostné země, která nabízí ty nejkrásnější přírodní scenérie, jaké si vůbec dovedete představit…
06.03.2016 12:40 |

podobné články

V brněnské zoo utekli čtyři vlci

 
V brněnské zoo uprchli v úterý ráno ze své expozice čtyři polární vlci a následně se potulovali po zahradě. Událost se stala ještě před plánovaným otevřením zoo. Nikomu se nic nestalo. Veterinář vlky uspal a s pomocí chovatelů je vrátil do expozice. Celkem ji obývá 14 vlků. Ven se šelmy dostaly poté, co rozpletly plot. Zahrada byla v úterý mimořádně uzavřena.
21.01.2020 16:20 |

podobné články

První fotografie Meghan a Harryho v USA: Neuvěříte, co v roušce a s kšiltovkou dělali!

 
V kšiltovkách a s rouškou na ústech se princ Harry (35) a Meghan Markleová (38) potulovali kolem losangeleských rezidencí jako dva nebezpeční banditi. Nepřišli nikoho oloupit, naopak – donesli jídlo občanům, kteří kvůli koronavirové pandemii nemohou opustit své domovy. Jejich první veřejný výstup v USA, původně naplánovaný jako tajný, však odhalily bezpečnostní kamery.
18.04.2020 19:45 |

podobné články

Osobnosti: Harry Harry (1565 článků)

Hladoví medvědi se potulovali centrem tureckého města, obyvatelé se bojí

 
Centrem tureckého města Sarikamiš ve východoanatolské provincii Kars se v minulých dnech prohnala skupinka hladových medvědů. Jejich cílem byly popelnice a odpadkové koše.
16.07.2020 12:15 |

podobné články