Článek

Né a né přijít!

 
Paní Michaela radí čtenářům s jejich sexuálními problémy...
20.02.2018 05:15 |

podobné články

Podobné články

Středočeši můžou přijít o peníze z dotací. Kvůli Rathovi

 
Středočeské firmy, organizace nebo schválené projekty mohou přijít o peníze, které získaly z evropských dotací. Ty totiž rozděloval David Rath, který je v současné době obviněn z machinací s evropskými dotacemi. Pokud policie přijde na to, že se rozhodoval podjatě a ne podle předepsaných pravidel, může to všechny účastníky přijít draho.
17.05.2012 21:15 |

podobné články

Osobnosti: David Rath (4554 článků)

Česko může přijít o 20 miliard korun z EU na dopravní stavby

 
Česko může přijít o 20 miliard korun z EU na proplacení dopravních staveb. Na konferenci o budoucnosti dopravy v ČR to řekl šéf Státního fondu dopravní infrastruktury (SFDI) Tomáš Čoček. Důvodem jsou chyby v projektech, kvůli kterým by EU mohla odmítnout proplatit stavby, za které už stát dodavatelům zaplatil. O dalších zhruba sedm miliard korun by stát mohl přijít, pokud by EU odmítla proplatit stavbu metra A do Motola.
21.06.2012 16:55 |

podobné články

Horská služba a kynologové mohou přijít o modré majáčky

 
Horská služba by mohla přijít o právo používat modrý maják a s ním i o právo přednostní jízdy. Navrhuje to ministerstvo dopravy v materiálu, který poslalo do meziresortního připomínkového řízení. O právo používat modrý maják by dál mohla přijít vozidla dopravních podniků, Státní plavební správy a kynologů cvičících záchranářské psy. Horská služba s odejmutím modrých majáků nesouhlasí.
10.09.2014 15:41 |

podobné články

Nepřipoutaní mohou po nehodě přijít o statisíce

 
Lidé, kteří se nepřipoutají v autě bezpečnostním pásem, na to mohou v případě nehody doplatit nejen svým zdravím a někdy i životem, ale i výší pojistného plnění. Pojišťovny totiž mohou tento nešvar tvrdě postihnout a pojistné plnění výrazně krátit. V případě úmrtí mohou pozůstalí přijít až o statisíce korun.
10.10.2009 07:15 |

podobné články

Stát může kvůli údajné plzeňské právní mafii přijít v arbitráži o miliardu

 
Stát může ve sporu o golfové hřiště v Cihelnách na Karlovarsku přijít v arbitráži až o miliardu korun. Řízení začalo minulý týden. O navrácení svých zmařených investic usiluje německý podnikatel Peter Vöcklinghaus, který o golfové hřiště přišel v konkurzním řízení. Podle jeho právníka Karla Jelínka konkurz podvodným způsobem zorganizovala právní kancelář bývalého proděkana plzeňských práv Milana Kindla. Případem se bude zabývat i Česká advokátní komora (ČAK).
12.10.2009 18:15 |

podobné články

První turbostudent práv má přijít o titul, z fakulty zmizelo i kulaté razítko

 
O vysokoškolský titul má přijít první z lidí, kteří absolvovali v nezvykle krátkém čase Právnickou fakultu na Západočeské univerzitě v Plzni. Právu to v pátek potvrdil dočasný děkan fakulty Jiří Pospíšil. Plagiátorskou kauzu ovšem mezitím zamotala další okolnost - z fakulty v těchto dnech zmizelo kulaté úřední razítko.
16.10.2009 11:10 |

podobné články

Osobnosti: Jiří Pospíšil (2051 článků) , Jiří Pospíšil (2051 článků)

Do kin by měl letos přijít dokument o posledních týdnech Michaela Jacksona

 
Rok po smrti Michaela Jacksona by měl do kin přijít dokumentární film o posledních týdnech zpěvákova života. Hodinu a půl trvající dokument se bude jmenovat Gone Too Soon (Odešel příliš brzy), napsala agentura DPA.
19.03.2010 10:10 |

podobné články

Osobnosti: Michael Jackson (1694 článků)

O titul z práv může přijít i náměstek hejtmanky (ČSSD)

 
Ekonomický náměstek hejtmanky Plzeňského kraje Milan Chovanec (ČSSD) údajně figuruje na seznamu podezřelých absolventů bakalářského studia z plzeňských práv a mohl by přijít o titul stejně jako tři významní členové ODS.
25.03.2010 16:40 |

podobné články

Osobnosti: Milan Chovanec (1424 článků)

Maďaři by mohli přijít o slovenské občanství

 
Slovenský premiér Robert Fico ve čtvrtek naznačil, že pokud by Maďaři žijící na Slovensku přijali maďarské občanství, mohli by přijít o slovenské.
13.05.2010 12:00 |

podobné články

Osobnosti: Robert Fico (932 článků)

Petr Muk (†45): Sem se s ním můžete přijít rozloučit

 
Náhle zesnulý Petr Muk má ode dneška dvě památní desky, kam se s ním jeho fanoušci mohou přijít rozloučit.
27.05.2010 08:20 |

podobné články

Osobnosti: Petr Muk (394 článků)

O slevy v lékárnách by pacienti nemuseli přijít, i když proplácení skončí

 
O slevy poskytované nemocničními lékárnami by pacienti navzdory rušení proplácení zdravotnických poplatků přijít nemuseli. Podle ředitelů některých krajských nemocnic by šlo o komerční slevy, které poskytuje i konkurence.
04.06.2010 12:40 |

podobné články

Vařili pervitin v zámeckém sklepě a mohli si přijít až na sto milionů

 
Až na sto miliónů korun si během dvou let mohl přijít tříčlenný gang výrobců pervitinu. To zaskočilo i zkušené kriminalisty.
11.06.2010 19:55 |

podobné články

Gavriely je jako obtížný hmyz: Už ani Faltýnová jí nemůže přijít na jméno!

 
Dosazením kontroverzní modelky Martiny Gavriely (32) do pořadu VIP zprávy způsobila televize Prima poprask na všech frontách. A počet těch co jí nemohou přijít na jméno neustále roste. Naposledy jí Simona Krainová nazvala těmi nejvulgárnějšími jmény, z čehož si ale prsatá blondýna nic nedělá.
15.07.2010 12:05 |

podobné články

Osobnosti: Simona Krainová (2030 článků)

Uražený Krampol nemůže Bartošové přijít na jméno!

 
Jiří Krampol (72) vzkřísil pořad Nikdo není dokonalý, a protože ani Iveta Bartošová není, pozval ji jako prvního hosta. Ta rčení potvrdila a ani se neobtěžovala na natáčení přijít.
12.08.2010 11:00 |

podobné články

Osobnosti: Jiří Krampol (749 článků) , Iveta Bartošová (6787 článků)

ČSSD: Zákonodárci by měli přijít o výhodu bezplatné dopravy MHD

 
Někteří ústavní činitelé by mohli přijít o jednu ze svých výhod, která jim umožňuje cestovat ve veřejné hromadné dopravě zdarma. Novelu zákona o platech představitelů státní moci podali do sněmovny poslanci ČSSD.
25.09.2010 10:25 |

podobné články

Csáková panikaří: Můj syn by mohl přijít o mámu

 
Zpěvačka Ilona Csáková (40) už skončila s mateřskou dovolenou a na plný úvazek se vrátila ke zpívání. „Je to moje práce, ale strašně trpím. Už když vycházím ze dveří, začne se mi stýskat po synovi,“ svěřila Blesku. Zatím jen vyjížděla na koncerty, teď ale začala zkoušet v Praze muzikál a hrozí, že syna Daniela neuvidí celé dny. A při sněhové kalamitě se navíc bojí, aby se jí nic nestalo. „Jezdím opatrně, ale někomu to uklouzne a Daník může v jedné minutě přijít o mámu,“ děsí se zpěvačka.
04.12.2010 16:10 |

podobné články

Osobnosti: Ilona Csáková (494 článků)

Chlapec s obrnou: Do školy chci přijít po svých

 
Imko Marcin (7) statečně vzdoruje osudu. Odmalička trpí dětskou mozkovou obrnou, ale je šikovný jako jeho zdraví kamarádi. Nedokáže ale sám chodit. Cvičení, která by mu pomohla uzdravit se, jsou moc drahá. Chlapcovým snem je přijít po svých nohou do školy.
19.02.2011 11:50 |

podobné články

Syn slavného Řandy se objeví v Ulici: O roli mohl přijít! Kvůli pornu!

 
Herec Čestmír Řanda mladší (48) slaví po svém propuštění z vězení samé úspěchy. Policie prý znovu otevřela jeho spor s Václavem Vydrou, navíc získal roli v seriálu Ulice. O svou příležitost ovšem mohl rychle přijít. Když mu produkce volala kvůli termínu natáčení na jeho staré číslo, telefon zvedl někdo úplně cizí.
04.03.2011 00:30 |

podobné články

Osobnosti: Václav Vydra (229 článků) , Václav Vydra (229 článků) , Václav Vydra (229 článků)

Pracovní agentury musí mít pojištění proti úpadku, jinak mohou přijít o licenci

 
Pracovním agenturám přibyla od ledna nová povinnost. V platnost totiž vstoupila novela, která agenturám nařizuje, aby se pojistily proti úpadku a ochránily tak své klienty, v opačném případě mohou přijít o licenci, upozornilo ve středu ministerstvo práce a sociálních věcí (MPSV).
24.03.2011 16:20 |

podobné články

DOBRÁ ZPRÁVA: Kadlec začne trénovat s jednadvacítkou, o Euro by neměl přijít

 
Fotbalista Václav Kadlec by neměl přijít o mistrovství Evropy hráčů do 21 let v Dánsku, které pro český tým začne v neděli duelem s Ukrajinou.
06.06.2011 12:40 |

podobné články

Osobnosti: Václav Kadlec (134 článků) , Václav Kadlec (133 článků)