Článek

Navzdory koroně dorazili migranti do ČR: Kvůli riskantní jízdě skončili dva z nich v nemocnici

 
Cizinecká policie zadržela na území České republiky jen za pondělí osm migrantů, kteří se snažili neoprávněně dostat do země. O incidentech policisté informovali na svém Twitteru.
09.02.2021 14:06 |

podobné články

Podobné články

Herec Štěpán je bez práce. Zadarmo hraje divadlo seniorům, i pohádku o Koroně

 
Místo v hlavní roli celovečerního filmu či na prknech, která znamenají svět, se kvůli koronaviru ocitl zpět ve své rodné vesnici a bez práce. Herec Štěpán Tuček (20) však nelenil, ve svém bývalém dětském pokoji oprášil staré loutky, napsal scénář a natočil Pohádku o Koroně. S kolegy pak navíc vytvořil projekt Divadlo do oken a se svými vlastnoručně vyrobenými loutkami nyní rozdává radost v domovech pro seniory, a to bez nároku na honorář. O tom, jak se hraje pro diváky v rouškách, či o svém nejsilnějším zážitku vyprávěl v rámci rozhovoru pro seriál Blesk Zpráv Češi vs. virus
29.04.2020 05:35 |

podobné články

Osobnosti: Štěpán Tuček (1 článek)

Kanaďanka pokořila vlastní světový rekord v jízdě na pojízdném WC

 
Kanadská šampionka v motokrosu Jolene Van Vugtová v Austrálii pokořila rychlostní rekord v jízdě na pojízdné záchodové míse, informovala agentura AFP. Dostala se tak do Guinessovy knihy rekordů. Další články k tématu: VIDEO: Slepec překonal ve svém Ferrari rychlostní rekord Artisté v Praze překonali rekord v jízdě v kouli smrti, podívejte se Pavel Novotný drží rekord... v jízdě na tříkolce
02.05.2012 15:15 |

podobné články

Osobnosti: Pavel Novotný (1082 článků) , Jolene Van Vugt (3 články)

Po napadení v Ústí nad Labem skončili dva muži v nemocnici

 
Policie vyšetřuje páteční napadení v ústecké městské části Mojžíž. Dva muži po něm skončili v nemocnici, jeden z nich tam stále zůstává. Údajně je napadli Romové. Policie ale podle ústecké policejní mluvčí Veroniky Hyšplerové zatím neví, co přesně se stalo, řekla dnes. Romové i muži v nemocnici mají vlastní verze pátečního napadení.
17.10.2011 12:30 |

podobné články

Lilia Khousnoutdinova navzdory koroně vyrazila do Francie: Relax na venkově a hrátky ve vlnách

 
Lilia Khousnoutdinova (31) se dlouhodobě věnuje ženské, partnerské a reprodukční tematice a pro spoustu žen je vzorem. Veškerou svoji energii dává partnerka Karla Janečka (47) do rodiny a práce, ale vždy se snaží najít si alespoň chvíli času pro sebe. Navzdory současné špatné situaci ohledně koronaviru vyrazila se skupinkou jí blízkých žen do Francie.
20.09.2020 12:20 |

podobné články

Agresivní Romové z Duchcova: Tři skončili ve vazbě, čtvrtého poslali rovnou do lochu

 
V květnu jejich příbuzní zmlátili manželský pár, teď se do cesty připletli dva muži, kteří skončili v nemocnici. Čtveřice Romů, která náhodně vybrané lidi zmlátila, už je ale v rukou spravedlnosti. Tři ze skupinky skončili ve vazbě, čtvrtého poslal soud do vězení.
16.07.2013 13:00 |

podobné články

Migranti mysleli, že jsou ve Francii: Skončili na české celnici!

 
Tak tahle cesta se nepovedla! Dva migranti údajně z Pákistánu byli nalezeni přímo ve voze na dvoře celního úřadu na Zlínsku. Takový případ tam nepamatují!
27.09.2018 08:05 |

podobné články

Kvůli koroně je 17. listopad skromnější a on-line

 
Kvůli pandemii koronaviru budou mít letošní oslavy 17. listopadu skromnější podobu a řada akcí se uskuteční on-line. Navzdory omezením se ale některé přece jen budou konat v ulicích.
16.11.2020 23:00 |

podobné články

Klaus: Migranti jsou hlavně mladí muži, kteří si myslí, že dostanou lepší život

 
Migranti, kteří do Evropy přijíždějí na člunech, sem často míří za lepším životem. A není naší povinností jim toto umožňovat, řekl ve středu Radiožurnálu bývalý prezident Václav Klaus. Migranti podle něj často nejsou těmi nejpotřebnějšími ani nejchudšími lidmi, kteří potřebují pomoc.
08.07.2015 21:06 |

podobné články

Osobnosti: Václav Klaus (10228 článků)

Bitky na makedonské hranici. Ekonomičtí migranti jdou po uprchlících, kteří mají mít přednost

 
Migranti a uprchlíci se bijí mezi sebou a to konkrétně na řecko-makedonské hranici. Makedonie před několika týdny oznámila, že na své území pustí jen uprchlíky ze Sýrie, Iráku a Afghánistánu, protože v jejich zemích zuří válka a opravdu jim jde o život. Ostatní ale mají smůlu. A ekonomičtí migranti se s touto informací vypořádali po svém. Odmítají k hranicím pustit byť jediného Afghánce, Iráčana či Syřana. Neváhají použít násilí.
06.12.2015 13:01 |

podobné články

Uprchlíváci a uprchlípníci. Migranti jdou do Evropy parazitovat na sociálních dávkách. Sobotka se štítí českých občanů. Sluníčkářská propaganda... Klausův Jakl tvrdě udeřil

 
ROZHOVOR Podle Ladislava Jakla ohrožuje masová imigrace evropskou společnost i bez ohledu na kriminalitu a terorismus. Například stačí jen fakt, že migranti jsou v drtivé většině mladí muži, a může se pak stát, že v určité věkové kategorii budou v poměru tři muži na jednu ženu. Migranti přicházejí podle Jakla za bezpracným životem na sociálních dávkách jako statisíce před nimi.
17.02.2016 16:30 |

podobné články

Migrace uprchlíků. Z Řecka do Turecka a z Turecka do Německa a Finska

 
Výměnný obchod Evropské unie s Tureckem ohledně migrační krize začal. Do Turecka dnes dorazili první migranti vrácení z Řecka, stejně tak přicestovali první migranti z Turecka do Německa a Finska. Píše o tom ČTK i zahraniční servery.
04.04.2016 20:30 |

podobné články

První migranti dorazili do Slovinska. Jen pár hodin poté, co Maďaři zavřeli hranici s Chorvatskem

 
První uprchlíci dnes dorazili v autobusech na chorvatsko-slovinskou hranici poté, co Maďarsko o půlnoci uzavřelo svou zelenou hranici s Chorvatskem. Informovala o tom dnes slovinská policie.
17.10.2015 11:36 |

podobné články

V Jihlavě HOŘEL PANELÁK! Dva lidé SKONČILI V NEMOCNICI!

 
V jihlavské ulici Polní vypukl v sobotu kolem 17. hodiny v bytě v šestém patře paneláku požár a dva lidé skončili v nemocnici. Agenturu Mediafax o tom informovala mluvčí hasičů Petra Musilová.
30.07.2011 18:10 |

podobné články

Osobnosti: Petra Musilová (71 článků)

U Opavy se ČELNĚ SRAZILI dva OPILÍ CYKLISTÉ! Skončili v NEMOCNICI!

 
Dva cyklisté pod vlivem alkoholu se srazili v noci na čtvrtek u obce Otice na Opavsku. Oba skončili v nemocnici, informoval policejní mluvčí René Černohorský.
25.08.2011 17:55 |

podobné články

Z drůbežárny ve Vodňanech unikl čpavek, dva lidé skončili v nemocnici

 
Dva lidé skončili v nemocnici poté, co se nadýchali výparů z unikajícího čpavku. Stalo se to ve Vodňanské drůbežárně na Strakonicku včera v podvečer.
21.08.2012 18:15 |

podobné články

Otřesná nehoda v Heřmanově Městci: Na přechodu srazilo auto dva chodce, skončili v nemocnici

 
Na Chrudimsku srazilo v neděli ráno osobní auto dva lidi. Oba zranění skončili v nemocnici, čtyřiaosmdesátiletou ženu musel odvézt vrtulník.
14.10.2018 12:05 |

podobné články

Hádka vyústila v krvavou rvačku! Muži se do sebe pustili ve Stodůlkách, dva skončili v nemocnici

 
Pořádně rušno bylo v noci na pátek v Jeremiášově ulici v pražských Stodůlkách. Na tamní ubytovně se do sebe pustili čtyři muži. Nejprve se hádali, pak se do sebe pustili i fyzicky! Dva muži skončili se zraněním v nemocnici.
08.01.2021 10:35 |

podobné články

Velké manévry v malešické spalovně: Únik kyseliny! Dva muži skončili v nemocnici

 
Hasiči i záchranáři se v pondělí dopoledne sjeli k malešické spalovně v Praze. Došlo tam k úniku nebezpečné kyseliny chlorovodíkové, hasiči na místě zasahují v ochranných protichemických oblecích. Dva muži skončili v nemocnici.
01.02.2021 11:20 |

podobné články

Při Hubertově jízdě v Kladrubech zemřela jezdkyně: Její dcera chce po hřebčínu milion!

 
Tragédie se stala v roce 2016 při Hubertově jízdě v Kladrubech nad Labem. Při jízdě, která uzavírá jezdeckou sezónu, zemřela jezdkyně, která spadla při čtvrtém skoku z koně. Její smrti přihlížela dcera, která se rozhodla hřebčín žalovat a chce po něm a pojišťovně milion korun! Případem se zabýval Okresní soud v Pardubicích. Národní hřebčín, z něhož zesnulá jezdkyně měla vypůjčenou klisnu, vinu odmítá.
28.12.2020 05:15 |

podobné články