Článek

Návštěvník Comic-Conu si na přehlídku kostýmů přinesl kulomet

 
Když na Comic-Con, tak v kostýmu a když v kostýmu, tak v co nejvěrohodnějším...
26.07.2011 12:10 |

podobné články

Podobné články

Game of Thrones onlineovka pouští detaily a chystá trailer

 
Fanoušci seriálu (a knižní série Píseň ledu a ohně George R. R. Martina) Game of Thrones nemusí zoufat, že se jim zatím dostalo jen vcelku průměrného RPGčka a špatné strategie. Na motivy seriálu se totiž chystá i MMO hra Game of Thrones: Seven Kingdoms. První teaser na ni uvidíme už příští týden na Comic Conu. Na první detaily ale nemusíme čekat až do Comic Conu, máme...
14.12.2010 19:50 |

podobné články

Osobnosti: Milan Nový (81 článků)

Jako z hororového filmu. Kostým ukazuje, jak by vypadal člověk z Lega

 
Nevšední zážitek nabídl návštěvníkům letošního Comic-Conu maskér Frank Ippolito. Speciálně pro akci vytvořil oblek lidského Lego panáčka. Hlava má typický válcovitý tvar, vypoulené oči, vrásky a uniformní úsměv. To vše obaleno v imitaci lidské kůže. Kostým je doplněn o ruce sestávající ze dvou obřích prstů s nehty. Autor obleku v rozhovoru pro server Tested přiznal, že mu výroba celého kompletu zabrala pouhý týden. A ačkoliv kostým vypadá velmi strašidelně, návštěvníky Comic-Conu z míry rozhodně nevyvedl. Naopak, i malé děti si chtěly s panáčkem, který vypadá jak strašidlo z hororového filmu, hrát.
29.07.2016 09:10 |

podobné články

Osobnosti: Frank Ippolito (1 článek)

Lidé jako Batmani, X-meni i želva Ninja. Startuje Comic Con, nejnavštěvovanější festival v Americe

 
V New Yorku právě začíná festival Comic Con, který jako každý rok přitáhne několik tisíc fanoušků. Milovníci komiksů, sci-fi a fantasy filmů nebo videoher se sešli na Manhattanu už ve čtvrtek, kdy bylo slavnostní zahájení festivalu. Na ploše o rozloze tří fotbalových hřišť čeká návštěvníky nespočet akcí a organizátoři doufají, že i letos překonají účast Comic Conu v San Diegu a stanou se nejnavštěvovanějším festivalem v USA.
09.10.2015 14:00 |

podobné články

Musíte vidět: Tříprsá modelka se stala senzací na Comic Conu v San Diegu

 
Pořádné pozdvižení a zájem snad každého účastníka komiksového veletrhu Comic Con International v americkém San Diegu způsobila modelka Kaitlyn Leeb. Propagátorka nového filmového zpracování akčního snímku Total Recall se totiž ukázala v netradičním kostýmu, který měl připomínat dnes již legendární tříprsou prostitutku z první verze filmu z roku 1990.
26.07.2012 17:25 |

podobné články

Comic-Con: Barevná oslava popkultury i kreslených hrdinů

 
Jak probíhá největší setkání komiksových fanoušků na světě? Podívejte se do zákulisí kalifornského Comic-Conu, který se konal tento víkend v San Diegu.
28.07.2014 12:35 |

podobné články

Bizarní, vtipné i odvážné. Takové jsou kostýmy na Comic-Conu

 
V New Yorku právě vrcholí čtyřdenní festival Comic-Con, který jako každý rok přitáhl tisíce fanoušků v kostýmech svých oblíbených kreslených hrdinů.
12.10.2014 09:01 |

podobné články

Festival komiksů Comic-Con je přehlídkou těch nejerotičtějších kostýmů na světě! Která superhrdinka je podle vás ta nej?

 
Kalifornský festival Comic-Con, který se každoročně pořádá v San Diegu, už dávno není jen o sci-fi, komiksech a videohrách. Na rozdíl od prvních ročníků se tam totiž v dnešní době občas ukáží i ženy. A když se po vzoru opačného pohlaví obléknou do tematických kostýmů, nevíte, kam se máte podívat dřív.
13.07.2015 19:47 |

podobné články

Musíte vidět: Tříprsá modelka se stala senzací na Comin Conu v San Diegu

 
Pořádné pozdvižení a zájem snad každého účastníka komiksového veletrhu Comic Con International v americkém San Diegu způsobila modelka Kaitlyn Leeb. Propagátorka nového filmového zpracování akčního snímku Total Recall se totiž ukázala v netradičním kostýmu, který měl připomínat dnes již legendární tříprsou prostitutku z první verze filmu z roku 1990.
26.07.2012 15:35 |

podobné články

Velkolepá oslava komiksu a hororu. Tak vypadá Comic-Con

 
V San Diegu dnes končí multižánrový festival Comic-Con, který jako každý rok přitáhl pozornost desítek tisíců fanoušků komiksů, sci-fi a videoher. Ti se ani tentokrát neobešli bez tradičních kostýmů.
12.07.2015 12:31 |

podobné články

NPÚ: 55 555 návštěvník přijel ze Zlína. Další dárek získá číslo 60 000

 
Dnes, v pondělí 2. března v 10.15 přišel na výstavu Hrady a zámky objevované a opěvované návštěvník s pořadovým číslem 55 555. Národní památkový ústav mu za to věnoval roční rodinnou vstupenku na všechny památky ve své správě. Stejnou pozornost získá i návštěvník s číslem 60 000, jehož příchod lze čekat o víkendu.
02.03.2015 16:06 |

podobné články

Upoutávka na videohru s Thorem neukazuje téměř nic

 
Na Comic-Conu byly vidět záběry z filmu Thor a tak Sega neváhala a ukázala nám i jeden záběr z videohry.
30.07.2010 14:30 |

podobné články

Singleplayerová DLC pro Mass Effect 3 budou o Shepardovi

 
BioWare zatím do hráčů Mass Effect 3 pumpuje, s výjimkou upravených konců a Protheana, hlavně multiplayerová DLC (viz aktuální Earth). Tvůrci to však hodlají napravit, jak vyplývá ze slov Mika Gableho z Comic-Conu, který jednoznačně řekl, že Mass Effect 3 je Shepardův příběh, takže i minipříběhy singleplayerových DLC se budou točit okolo Sheparda. Z ideového hlediska...
15.12.2010 15:00 |

podobné články

V Batman: Arkham City pořád zbývají tajemství

 
Podle vývojářů z Rocksteady můžete mít Batmana: Arkham City dohraného skrz naskrz, ale pořád jsou tři nebo čtyři legrácky, které ve hře nikdo neobjevil. "Ty obskurnější easter eggy typu kódu Scarecrow byly nalezené během pár dnů, ačkoliv jsme si mysleli, že je nikdo nerozluští," řekl režisér hry Sefton Hill na londýnském Comic Conu. "Ale pořád zbývají...
21.05.2012 12:35 |

podobné články

PC verze Assassin's Creed III a Amnesia se opozdí

 
Z Comic-Conu a nejen z něj se nám sešlo několik informací ohledně odkladu her, nebo data jejich vydání. Začneme tedy pěkně popořadě a v Americe, u očekávaného Assassin’s Creed III. Ten vyjde na PlayStation 3 a Xbox 360 na konci října, ale jak je už u Ubisoftu zvykem, PC hráči si čekání o pár týdnů protáhnout. Ubisoft se předtím k dřívějším nepotvrzeným zprávám...
13.07.2012 11:30 |

podobné články

OverRun mód pro začátečníky - nové video z GoW: Judgment

 
Krom příběhové kampaně, která se odehrává 15 let před dobrodružstvím Marcuse Fenixe, a nového hrdiny, blonďáka Damona Bairda, bude nejzajímavější novinkou GoW: Judgment multiplayerový mód OverRun. Letmo byl prezentován už na letošní E3, podrobnější informace však vývojáři z Epicu, respektive People Can Fly vydali až nyní na Comic-Conu ve formě názorného tutoriálového...
15.07.2012 13:15 |

podobné články

Devil May Cry se nechá před vydáním osahat skrze demo

 
Když už pro nic jiného, tak pro doprovodnou hudbu je nový trailer na DMC – Devil May Cry z Comic-Conu v New Yorku tím nejlepším, co si na startu nového týdne může člověk prohlédnout a hlavně poslechnout. Jednoduchý refrén „Die“ absolutně souzní s prvními momenty po probuzení v pondělí ráno, a abych to stočil zpět ke hře, tak hudba sedí i k herní náplni hry...
15.10.2012 11:55 |

podobné články

Smekáme: Mladičká herečka shodila svou bohatou hřívu a kvůli roli šla dohola

 
Dvacetiletá britská herečka Olivia Cooke obětovala poslední roli své léta pěstěné dlouhé vlasy. Na Comic Conu v San Diegu se v pátek objevila téměř s holou hlavou a jak sama uvedla, učinila tak kvůli další výzvě ve své kariéře, kterým je ztvárnění pacientky s rakovinou podstupující chemoterapii.
27.07.2014 10:00 |

podobné články

Kytarista Metalliky nahrává se skupinou Exodus

 
Kytarista Kirk Hammett si odskočil od slavné formace Metallica a spolupracuje se svou první kapelou Exodus. Zajamoval si s nimi na Fear FestEvil After Party v rámci Comic-Conu v americkém San Diegu.
28.07.2014 10:15 |

podobné články

První ukázka z filmu Hobit: Bitva pěti armád je na světě

 
První ochutnávka z filmu Hobit: Bitva pěti armád, závěrečného dílu hobití trilogie režiséra Petera Jacksona podle předlohy J. R. R. Tolkiena, byla zveřejněna na Comic-Conu v americkém San Diegu.
29.07.2014 11:30 |

podobné články

Osobnosti: Peter Jackson (57 článků)