Článek

Návrat nezbedného otce do Zoo: Ernesto Čekan ukradne neobvyklého mazlíčka

 
Na scénu seriálu Zoo se vrací prohnaný otec dvojčat Viky, Viktor Janeček. Jeho představitel Ernesto Čekan ohlásil redakci eXtra.cz prostřednictvím TV Prima návrat. A rozhodně to prý nebude mít s dcerami jednoduché. Jenže ty už vědí, jak na tátu, a doběhnou ho.
11.01.2024 19:20 |

podobné články

Osobnosti: Ernesto Čekan (3 články) , Viktor Viktor (141 článků)
Podobné články

Ernesto Čekan ze seriálu ZOO má dnes narozeniny. Kolik byste mu hádali?

 
Televizní a divadelní herec a také dabér Ernesto Čekan oslaví na konci srpna krásně kulaté padesátiny. V seriálu Zoo hraje otce hlavní hrdinky, Viktora Janečka, jenž není zrovna vzorem ctnosti a rodičovské lásky. V nejnovějších dílech navíc připraví své dceři hned dvě velká překvapení…
31.08.2022 09:15 |

podobné články

Osobnosti: Ernesto Čekan (3 články)

Někdo ty parchanty hrát musí, říká Ernesto Čekan. S láskou vzpomíná na Most

 
Po mamince má Ernesto Čekan jihoamerické geny a po ní zdědil i lásku k umění. „Ale humor a tendence předvádět se, to mám po tátovi!“ směje se sympatický herec. V rozhovoru také prozradil, proč se mu zrychlí tep pokaždé, když projíždí severočeským Mostem.
12.07.2020 00:10 |

podobné články

Osobnosti: Igor Orozovič (47 článků) , Igor Igor (191 článků) , Igor Igor (342 článků)

Stát vám ukradne patnáct procent úspor. To je inflace. A hospodářský růst už máme jen na papíře, obává se Šichtařová

 
INVENTURA MARKÉTY ŠICHTAŘOVÉ Tomu, kdo má peníze na běžném účtu, inflace „ukradne“ 15 procent. Tedy v podstatě mu ty peníze ukradne stát, protože stát to byl, kdo tuhle vysokou inflaci vyvolal. „Hospodářský růst, který dosud ještě máme, je jenom na papíře v tom smyslu, že je nekvalitní, je spojen s ohromnou neefektivitou,“ upozorňuje Markéta Šichtařová a odkazuje na efekt rozbitého okna. Pro ministra práce a sociálních věcí Mariana Jurečku, který vyvolává zmatek měněnými výroky o pětitisícovém příspěvku na dítě, má radu, aby přestal rozdávat cizím z cizího.
08.05.2022 17:00 |

podobné články

Osobnosti: Tomu Tomu (376 článků)

Kandidát do senátu Čekan: Nebýt v EU, nemuseli jsme být jen vazaly vyspělých států EU

 
Kandidatura do senátu je pro mne velkou výzvou, říká v rozhovoru pro ParlamentníListy.cz starosta a kandidát do senátu Pavel Čekan (ČSSD). A ačkoliv přiznává, že není ještě úplně rozhodnut, kterou ze svých priorit by v senátu akcentoval jako první, v tom, co chce změnit, má jasno. Prozradil nám také, proč nelituje svého rozhodnutí hlasovat proti vstupu Česka do EU. A nejen to…
28.07.2016 11:25 |

podobné články

Roden připravuje thriller o promlčení vraždy

 
Karel Roden v těchto dnech začíná pracovat na krimi thrilleru Promlčeno. Vedle něj si zahrají Igor Bareš, Vilma Cibulková, Vladimír Kratina, Barbora Bočková, Denisa Barešová, Karel Jirák, Michal Dalecký a Ernesto Čekan.
22.07.2020 10:45 |

podobné články

Osobnosti: Vilma Cibulková (256 článků) , Igor Bareš (146 článků) , Vladimír Kratina (90 článků) , Ernesto Čekan (3 články) , Denisa Barešová (22 článků) , Michal Dalecký (4 články) , Denisa Barešová (18 článků) , Karel Jirák (1 článek)

Na krkonošské horské chatě mají neobvyklého mazlíčka - srnu

 
Hodně neobvyklého domácího mazlíčka mají v penzionu na Benecku v Krkonoších. Mezi hosty se prochází srnka, která v horské chatě občas dokonce i přespává.
31.01.2010 20:45 |

podobné články

Pěchoťák Ernesto: Vyhnal Haberu!

 
Nenapravitelný pěchoťák Ernesto Lieskovec (28) dorazil na casting v pyžamu a s dýchací maskou. Když ho uviděl Paľo Habera raději se zvedl a odešel.
09.09.2009 16:15 |

podobné články

Ve věku 99 let zemřel argentinský spisovatel Ernesto Sabato

 
V Argentině zemřel ve věku 99 let spisovatel Ernesto Sabato, považovaný dosud za největšího žijícího argentinského autora. Jeho knihy vyšly i v ČR, mezi nimi romány Tunel nebo Kniha o hrdinech a hrobech. O Sabatově úmrtí v sobotu novináře informovali jeho přátelé.
30.04.2011 16:30 |

podobné články

Osobnosti: Ernesto Sabato (1 článek)

Zoo postaví nový pavilon goril, kvůli záplavám bude výš

 
Pražská zoo postaví nový pavilon goril, kvůli hrozícím záplavám bude stát v horní části zahrady. Novinářům to dnes řekl ředitel zoo Miroslav Bobek, který o tom jednal s pověřeným primátorem Tomášem Hudečkem (TOP 09). Stavba může vyjít na desítky milionů, zoo chce část peněz získat sbírkou. Celkové škody po povodni podle Bobka nejsou v zoo tak velké, jak se očekávalo. Prvotní odhady byly 160 milionů korun. Bobek nyní předpokládá, že nepřesáhnou 100 milionů korun. Příliš poničený není ani pavilon goril, zoo proto zvažuje, že své maskoty nebude stěhovat do zoo ve Dvoře Králové, ale nechá je v Praze.
07.06.2013 19:10 |

podobné články

Osobnosti: Tomáš Hudeček (675 článků)

SVATEBNÍ VIDEO: Když nevěstě ukradne slávu malinká družička

 
Svatba bývá pro nevěstu a ženicha nejšťastnějším dnem jejich života. A právě tento den by měl patřit jen a jen jim. Jenže občas se stane, že obřad ukradne někdo jiný pro sebe. A třeba i nevědomky, jako tahle malá holčička.
07.11.2014 11:30 |

podobné články

Po smrti domácího mazlíčka dva dny volna, navrhují v Kolumbii

 
Dva dny pracovního volna pro lidi, kteří přijdou o domácího mazlíčka, obsahuje návrh zákona, kterým se bude zabývat vláda v Kolumbii. Autoři se odvolávají na „citové pouto” mezi člověkem a zvířetem. Daný pracovník by však musel o zvířeti se zaměstnavatelem mluvit ještě před smrtí mazlíčka.
24.09.2021 13:55 |

podobné články

Zatopená pražská zoo otevře ve středu, zatím jen horní část

 
Částečně zatopená pražská zoo se znovu otevře už ve středu, přístupná ale bude pouze horní část zahrady, řekl ředitel zoo Miroslav Bobek s tím, že chce jednat o rozšíření protipovodňové ochrany u zoo. Gorily, kterým voda zatopila pavilon a kterých se dočasně ujme zoo ve Dvoře Králové, se mají stěhovat příští týden. Stěhování do jiných zoo možná čeká i další zvířata, jejich azyl přitom může trvat měsíce.
04.06.2013 16:30 |

podobné články

Podívejte se na další hrůzostrašné obrázky ze zoo smrti! Tady umírají zvířata po desítkách!

 
O indonéské Surayaba Zoo jsme "už jednou psali":http://www.extra.cz/je-tohle-nejhorsi-zoo-na-svete-11-smutnych-fotek-z-mista-kde-nemaji-vubec-zadnou-uctu-ke-zviratum. Jde o "zoologickou zahradu":http://www.extra.cz/tema/zoo, která se honosí nepěkným označením "nejhorší zoo na světě". Někteří o ní mluví také jako o "zoo smrti".
05.04.2014 10:45 |

podobné články

Radost ve Dvoře Králové: V zoo se narodilo první hroší mládě od roku 1989

 
V ZOO Dvůr Králové nad Labem na Trutnovsku se ve středu narodilo mládě hrocha. Naposledy se hroch ve dvorské zoo narodil v roce 1989. Další hroch jiné samici by se v zoo mohl narodit během několika týdnů. ČTK to řekla mluvčí zoo Andrea Jiroušová. Dvorská zoo se specializuje na Afriku, velmi úspěšná je v chovu nosorožců či žiraf.
18.12.2018 10:20 |

podobné články

Osobnosti: Andrea Králová (10 článků)

Obrovský úspěch pražské zoo! Za návrat koní Převalského získala prestižní ocenění

 
Obrovský úspěch slaví Zoo Praha! Od Světové asociace zoologických zahrad a akvárií (WAZA) získala nejvyšší ocenění nazvané WAZA Conservation Award. Cenu zahrada získala za projekt Návrat divokých koní a za dlouholetý přínos k záchraně koně Převalského. Pražská zoo je šestou zoologickou zahradou na světě, která toto vyznamenání získala, sdělila mluvčí pražské zoo Lucie Dosedělová.
13.10.2021 12:50 |

podobné články

Táta z filmu Sám doma zemřel pouze šest měsíců po svém synovi!

 
Rodinná tragédie! Hvězda snímku Sám doma byla nalezena mrtvá v sobotu v hotelovém pokoji. John Heard (†72), který si ve slavném filmu zahrál otce nezbedného Kevina, před šesti měsíci ztratil syna Maxe, jenž zemřel ve spánku.
24.07.2017 09:15 |

podobné články

Osobnosti: John Heard (6 článků) , Kevin Max (1 článek)

V pražské zoo se radují z nové gorilky

 
Samice gorily nížinné Bikira vpodvečer v pražské zoo porodila své první mládě, oznámil v úterý ředitel zoo Miroslav Bobek. Pražské gorily patří k nejoblíbenějším zvířatům pražské zoo. Dosud v zoo odchovali tři gorilí potomky.
08.11.2011 18:30 |

podobné články

V pražské zoo porodila další gorila, mládě odložila a nestará se o něj

 
Samice gorily nížinné Bikira vpodvečer v pražské zoo porodila své první mládě, oznámil v úterý ředitel zoo Miroslav Bobek. Pražské gorily patří k nejoblíbenějším zvířatům pražské zoo. Dosud v zoo odchovali tři gorilí potomky. Bikira se však zatím o potomka nestará a odložila ho a hrozí tak, že se ho bude muset ujmout dětský lékař.
08.11.2011 18:55 |

podobné články

Bývalý poslanec Rabas povede ZOO

 
onkurz na šéfa ZOO Dvůr Králové nad Labem vyhrál exposlanec a bývalý ředitel chomutovského zooparku Přemysl Rabas. Druhý skončil bývalý ředitel ZOO Děčín Lubomír Moudrý. K výběru se má ještě vyjádřit rada kraje. Po dnešním zasedání výběrové komise to ČTK řekl člen představenstva Josef Ješina (ČSSD). Dlouholetá ředitelka dvorské zoo Dana Holečková v říjnu v čele zoo skončila.
14.11.2012 15:45 |

podobné články

Osobnosti: Přemysl Rabas (44 článků)