Článek

Návod, jak polapit Jakuba Prachaře: 6 rad, co musí zvládnout Sara Sandeva či její náhradnice

 
Rozvedenec Jakub Prachař (37) ulovil o třináct let mladší kolegyni Saru Sandevu (24). Aspoň se oba pokoušeli, aby to tak vypadalo na jedné z akcí, kde se páreček před médii bez problémů vášnivě líbal. Pokud vážně tvoří pár, co má Sara či její následovnice dělat, aby byl Jakub dál její (jejich)?
15.08.2021 07:40 |

podobné články

Osobnosti: Jakub Prachař (1277 článků) , Sara Sandeva (95 článků)
Podobné články

Sara Sandeva o Jakubu Prachařovi: Věk nehraje roli, nejde poznat, že je starší

 
Herci Jakub Prachař (37) a Sara Sandeva (24) tvoří dle informací a snímků, jež vyplouvají na povrch, zamilovaný pár. Ani jeden z herců se ke vztahu oficiálně nevyjádřil, avšak Sandeva v jednom z rozhovorů promluvila nejen o třináctiletém věkovém rozdílu, který mezi nimi panuje: "U Jakuba to nejde vůbec poznat."
24.08.2021 06:45 |

podobné články

Osobnosti: Jakub Prachař (1277 článků) , Sara Sandeva (95 článků)

Jakub Prachař a Sara Sandeva přestali tajit lásku: Srdíčka a zamilované vzkazy

 
Herci Sara Sandeva (24) a Jakub Prachař (38) spolu tvoří už nějakou dobu pár. Soukromí si umělci velmi střeží, avšak své příznivce nyní zajisté potěšili snímkem z dovolené v Řecku, na kterou Sara na svých sociálních sítích zavzpomínala. Podle reakce Jakuba jsou skutečně zamilovaní až po uši.
13.10.2021 16:20 |

podobné články

Osobnosti: Jakub Prachař (1277 článků) , Sara Sandeva (95 článků)

Tipy jak zvládnout přechod

 
Přechod představuje nedílnou součást života každé ženy, kterému se jednoduše nelze vyhnout. Jednoho dne tohle nepříjemné období, které je zatěžkávající zkouškou nejen pro ženinu fyzickou, ale i psychickou stránku, přijde ať chcete nebo ne. Mezi typické příznaky přechodného období patří především návaly, nekontrolovatelné bušení srdce, zvýšená únava nebo brnění končetin. Jak zvládnout přechod s noblesou a nestrávit doma dlouhé týdny pláčem, kelímkem zmrzliny, krabicí kapesníčků a vzpomínkami na uplynulá léta? Nad tím jsme se před sepsáním tohoto článku zkusili upřímně zamyslet. Nejedna žena si určitě s touto otázkou pohrávala. Nebudeme lhát, přechod není jednoduché období a hodně si s vámi pohraje. I tak jej ale můžete zvládnout jako dáma. Jak na to? Dozvíte se níže! Tipy jak zvládnout přechod a nezbláznit se! Máte pocit, že se přechodné období nezastavitelně blíží? Pak se na něho připravte a buďte o krok napřed! Pokud už tohle období udeřilo do vašeho života a zapsalo se do něho nesmazatelným fixem, pak i pro vás budou následující řádky užitečnou radou, jak zvládnout přechod a zůstat sama sebou. Nezoufejte a postavte se zubu času hrdě čelem! Jak se přechod projevuje? Na začátku si ještě připomeňme, jak se neoblíbené období v životě ženy vlastně projevuje a podle čeho jej zaručeně poznáte. Berte samozřejmě v potaz, že u každé z nás se přechod může projevit jinak. Příznaky přechodu: návaly horka bušení srdce nespavost deprese nervozita svíravá bolest na hrudi únava brnění končetin plačtivost Jak se poprat s přechodem? Nyní se již dostáváme k jádru věci – tedy k tomu, jak zvládnout přechod, kterému se nevyhnete a jednoduše se s ním musíte poprat. Ačkoli je to náročné období, které se zakousne jak do vaší fyzické, tak i psychické schránky, s našimi tipy bude jeho překlenutí určitě mnohem jednodušší. Tip první: Zapomeňte na depresivní stavy! Většina žen má v období přechodu... Čtěte více Příspěvek Tipy jak zvládnout přechod pochází z Extrakrasa.cz - magazín o módě, kráse a bydlení
21.10.2016 06:45 |

podobné články

Není divu, že okouzlila Jakuba Prachaře. S těmito sexy fotkami by se Sara Sandeva neztratila ani v modelingu

 
Půvabná herečka Sara Sandeva  (24) , která má blízko ke svému hereckému kolegovi Jakubu Prachařovi  (37) , přiznala, že by si nejraději nechala ostříhat své dlouhé vlasy, které by jí mohla závidět nejedna žena.
20.08.2021 10:40 |

podobné články

Osobnosti: Jakub Prachař (1277 článků) , Sara Sandeva (95 článků)

Sara Sandeva zářila jako krásné Kotě. V hledišti ji podpořil i její přítel Jakub Prachař

 
Herečka Sara Sandeva  (24) hraje krásku Kotě neboli Andreu v nastudování rytmikálu Kouř, který vychází ze slavného filmu z 90. let. V Divadle Na Fidlovačce se ve středu konala slavnostní premiéra a Sandeva v prvním představení nechyběla.
17.09.2021 06:05 |

podobné články

Osobnosti: Jakub Prachař (1277 článků) , Sara Sandeva (95 článků)

Půvabná Sara Sandeva je opět sama: S fotbalistou Černým to nevyšlo ani podruhé

 
Herečka Sara Sandeva (24) je opět sama. S fotbalistou Václavem Černým (23), který hraje v Nizozemí a s nímž tak vedli vztah na dálku, se rozešli již podruhé. Lásky má ale Sandeva podle svých slov i po rozchodu dostatek.
04.08.2021 19:25 |

podobné články

Osobnosti: Václav Černý (95 článků) , Sara Sandeva (95 článků)

Jakub Prachař si uměl vybrat: O 13 let mladší Sara Sandeva má talent a exotické kořeny

 
Podle informací a snímků, jež vypluly na povrch, se ukázalo, že herec Jakub Prachař (37) a Sara Sandeva (24) tvoří pár. Půvabná Sandeva původem z Makedonie oslavila nedávno teprve 24. narozeniny, přesto už má za sebou slušnou řádku kariérních úspěchů. Podívejte se, jakou krásku si nyní Jakub Prachař hýčká po svém boku.
06.08.2021 13:40 |

podobné články

Osobnosti: Jakub Prachař (1277 článků) , Sara Sandeva (95 článků)

Žhavá Sara Sandeva umí provokovat: Tohle ultra hubené tělíčko laská v posteli nadějný fotbalista

 
Jméno Sara Sandeva (20)není neznámé obzvlášť pro ty z vás, kteří pravidelně koukáte na seriál Ulice. Půvabná Sara si tam zahrála menší roličku a nyní se tam už moc neobjevuje. Nicméně díky její nepřehlédnutelné kráse si ji zamilovalo spoustu diváků. Jako Skyler jednoznačně zabodovala. Momentálně provokuje na sociálních sítích svou hubeňoučkou postavou.
23.12.2017 19:15 |

podobné články

Osobnosti: Sara Sandeva (95 článků)

Zamilovaná Sandeva: Smazala 13 let jak nic...

 
Sara Sandeva měla poslední měsíce víc než nabité. Rozešla se s fotbalistou Václavem Černým, přijela na trvalo z Nizozemí zpět do Čech, stihla natočit Dvojku na zabití, sfouknout 24 svíček na dortu a zamilovat se do Jakuba Prachaře (37). Jak jim to spolu ale klape, když je mezi nimi taková věková Macocha?
24.08.2021 12:05 |

podobné články

Osobnosti: Václav Černý (95 článků) , Jakub Prachař (1277 článků) , Sara Sandeva (95 článků)

Tipy a triky jak zvládnout svátky

 
Pečení několika druhů cukroví, pečlivý úklid domácnosti i na těch místech, na která přes rok (ne)vědomě zapomínáme, shánění dárečků v obchodních domech, kde se to lidmi jen hemží a my musíme stát dlouhé fronty u pokladen, všudypřítomný stres a chaos – jak zvládnout svátky a nezbláznit se?! Říká se, že Vánoce jsou nejkrásnějšími svátky v roce. To tu nikdo určitě zpochybňovat nebude, jenže zároveň jsou to svátky plné celé řady povinností a neodmyslitelného vánočního chaosu, který propuká už několik týdnů před Štědrým dnem. Možná i vás občas přepadá pocit, že to nezvládáte a přemýšlíte, jak zvládnout svátky bez újmy na fyzickém i psychickém zdraví. Pár tipů a triků jak zvládnout svátky Do Vánoce ještě pár dní zbývá, tudíž nemusíte věšet hlavu, že jste to či ono nestihli. Pokud s přípravami na svátky začínáte až nyní, nepropadejte panice. Místo toho si v klidu přečtěte náš dnešní článek a postupujte podle našich tipů a triků, které vám pomohou předvánoční shon a chaos zvládnout na jedničku. Cukroví ještě stihnete Zapomeňte na to, že vaše sousedka už má dávno napečeno 15 druhů cukroví a teď si jen mne ruce. Sice už nestihnete xx různých druhů, ale linecké, rohlíčky, plněné ořechy a samozřejmě nepečené cukroví ještě dohromady dáte. Tak šup šup, s pečením začněte co nejdříve, ať se vám cukroví stihne uležet, případně změknout. Úklid jen tak na oko Jste-li pracovně vytížený člověk, který volno dostane až těsně před Vánoci a do dnešního dne jste nestihli pořádně vysmejčit domácnost, udělejte to alespoň na oko. To znamená, abyste uklidili pouze na místech, která jsou vidět. Budiž vám letos odpuštěno, že nebudete mít dokonale srovnanou spíž nebo vygruntováno za obývací stěnou. Pro stromeček a kapra pošlete manžela Kdo řekl, že všechny starosti a povinnosti spojené s Vánoci musí padat jen na vaše bedra? Nákup stromečku a kapra,... Čtěte více Příspěvek Tipy a triky jak zvládnout svátky pochází z Extrakrasa.cz - magazín o módě, kráse a bydlení
13.12.2017 21:25 |

podobné články

Skromná Sara Sandeva? Za poctivou práci nedostává zaplaceno!

 
To, že se Sara Sandeva (24) dala na hereckou dráhu, nezměnilo skutečnost, že stále vypomáhá v rodinném podniku. Jednou je to rodinný byznys, a tak ruku k dílu musí přiložit každý - sláva nesláva.
01.01.2022 05:20 |

podobné články

Osobnosti: Sara Sandeva (95 článků)

Česko mi dalo možnosti, které bych v Makedonii neměla, říká Sandeva

 
Herečka Sara Sandeva (20) se proslavila díky televiznímu seriálu Ulice. Její postava mladičké Skyler otěhotněla a odstěhovala se do Londýna. Ve skutečnosti je Sara ale stále bez přítele a pečlivě studuje.
29.05.2011 00:55 |

podobné články

Osobnosti: Scarlett Johansson (320 článků) , Ryan Reynolds (189 článků)

Někdy rozvážím jídlo, prozradila herečka Sara Sandeva

 
Herečka Sara Sandeva (24) se narodila v Makedonii. Když jí byl rok a půl, přestěhovala se její rodina do České republiky. Vyrůstala zde, ale kromě češtiny plynně ovládá i makedonštinu. Svým mateřským jazykem běžně hovoří s rodiči, kteří provozují v Praze bistro s makedonskými specialitami.
24.11.2021 13:20 |

podobné články

Osobnosti: Sara Sandeva (95 článků)

Dvojka na zabití: Jakub Prachař pro roli zhubl 15 kilo, parťačkou mu bude krásná Sara Sandeva

 
Televize Prima chystá na obrazovky další seriál, v jehož hlavních rolích se objeví Jakub Prachař (37) a Sara Sandeva (23). Dvojka na zabití se ponese v duchu komedie, krimi a rčení, že protiklady se přitahují. Herci promluvili nejen o své roli, ale také o tom, jak se jim spolu natáčí. Prachař dokonce požádal o pomocnou ruku Vaška Noida Bártu, který mu pomohl s fyzičkou, a dokonce zhubl 15 kilogramů.
01.06.2021 14:30 |

podobné články

Osobnosti: Jakub Prachař (1277 článků) , Sara Sandeva (95 článků) , Václav Bárta (1300 článků)

Sara Sandeva alias Skylar z Ulice: Rodila 8 hodin!

 
Porod jako ve skutečnosti! Tím si prošla Sara Sandeva (19) coby Skyler v nekonečném seriálu Ulice. Natáčení porodu trvalo dlouhých osm hodin a probíhalo v ateliérech, kde se točí Ordinace v růžové zahradě 2!
21.10.2016 05:05 |

podobné články

Osobnosti: Sara Sandeva (95 článků)

Sara Sandeva alias Skylar z Ulice: Rodila 8 hodin!

 
Porod jako ve skutečnosti! Tím si prošla Sara Sandeva (19) coby Skyler v nekonečném seriálu Ulice. Natáčení porodu trvalo dlouhých osm hodin a probíhalo v ateliérech, kde se točí Ordinace v růžové zahradě 2!
24.10.2016 15:20 |

podobné články

Osobnosti: Sara Sandeva (95 článků)

Sexy mládí českého šoubyznysu? Sára Sandeva a Markéta Konvičková jsou jasná volba

 
Něco pro mlsné oči mužů. To je dvojice Markéta Konvičková (22) a Sára Sandeva (19). Obě dívky se podílely na filmu Muzzikanti a společně dorazily na křest CD. Obě vypadaly hodně sexy a přítomní muži vyhledávali jejich společnost. Zejména tedy tu Sářinu.
16.11.2016 19:45 |

podobné články

Osobnosti: Markéta Konvičková (464 článků)

Sara Sandeva už není malou holčičkou nebo utahanou maminou z Ulice. Je z ní sexy kočička!

 
Už to není malá holčička, jakou bývávala ve filmu Gympl. Dnes je to jedna z nejžhavějších mladých hereček u nás! Ukáže nám mladá Sara Sandeva do budoucna i trochu víc?
23.11.2016 08:05 |

podobné články

Osobnosti: Sara Sandeva (95 článků)

NEJKRÁSNĚJŠÍ HEREČKA ULICE KONČÍ! Sara Sandeva už v seriálu svou krásu ukazovat nebude!

 
Tak tohle rozhodně nepotěší diváky novácké Ulice. Krásná Sara Sandeva už od Nového roku totiž nebude v seriálu hrát, zmizí tak role Skyler van Ruyter, kterou měli všichni tak rádi!
01.01.2017 20:05 |

podobné články

Osobnosti: Sara Sandeva (95 článků)