Článek

Nátlak z žumpy ČT. Xaverovi bouchly saze a vyhlásil válku

 
V dřívějších rozhovorech a vyjádřeních radní ČT Luboš Xaver Veselý říkal, že na odvolání generálního ředitele Dvořáka teď není čas. Ale po pondělním vysílání pořadu Newsroom ČT je minimálně zviklán. V pořadu totiž tvrdili, že ředitele odvolat chce, resp. nemá na jeho odvolání hlasy. „Když už si to soudruzi a soudružky z Newsroomu tak strašně přejí, tak asi nebude jiná možnost," říká Xaver a dodává, že pokud management ČT nedokáže lhaní v „žumpě" zastavit, tak takový management je třeba vyměnit. Záležet bude zřejmě na tom, jak dopadne stížnost. ČT podle něho vytváří tlak na poslance před volbou nových radních.
21.04.2021 08:25 |

podobné články

Osobnosti: Luboš Veselý (596 článků)
Podobné články

Michaele Jílkové brutálně bouchly saze: V pořadu Máte slovo seřvala europoslance!

 
Moment!!!!! To je slovo, kvůli kterému se Michaele Jílkové momentálně směje celý internet. V jejím pořadu na ČT1 jí bouchly saze, když nedokázala uklidnit debatu. Když už nevěděla kudy kam, zařvala dnes už legendární slovo "MOMENT!"
03.12.2016 21:35 |

podobné články

Osobnosti: Michaela Jílková (458 článků)

Těhotné Martině Pártlové bouchly saze kvůli dotěrným fanynkám! Máte snad patent na mateřství?

 
Ještě ani není mámou, a už se k ní sbíhají nevyžádané rady a názory na všechno s mateřstvím a ostatně i porodem spjaté. Martině Pártlové (41) tudíž pořádně bouchly saze a do všech „radilek“ se ostře opřela.
24.04.2021 06:15 |

podobné články

Osobnosti: Martina Pártlová (329 článků)

KLDR hrozí Trumpovi sestřelením letadel: Vyhlásil nám válku. Bílý dům to odmítá

 
Prezident Spojených států Donald Trump vyhlásil Pchjongjangu válku, KLDR si proto vyhrazuje právo sestřelit americké strategické bombardéry i mimo severokorejský vzdušný prostor. V pondělí to v New Yorku, kde končí všeobecná rozprava 72. Valného shromáždění OSN, sdělil novinářům severokorejský ministr zahraničí Ri Jong-ho. Bílý dům v prohlášení uvedl, že USA žádnou válku KLDR nevyhlásily.
25.09.2017 22:20 |

podobné články

Osobnosti: Donald Trump (5762 článků)

Xaver pod palbou: Chtějí mu sebrat i jeho jméno

 
Publicista Petr Honzejk na svém twitteru radí, aby lidé nepsali o moderátorovi Luboši Xaverovi Veselém jako o „Xaverovi“. „Je to prostě pan Veselý, no ne?“ píše Honzejk s tím, že oslovování křestním jménem jen posiluje „značku Xaver“. Následně se do Honzejka pustil komentátor Tomáš Vyoral s tím, že má Honzejk "slušně vypláchnuto."
18.02.2020 13:51 |

podobné články

Osobnosti: Tomáš Vyoral (140 článků)

V ČT jsou malé platy. Zvýšit! znělo na demonstraci. A zle o Xaverovi a Lipovské

 
Včera odpoledne proběhla na Hradčanském náměstí demonstrace iniciativy Masaryk. Z akce existuje téměř dvouhodinový záznam. A jedno ze žhavých témat byla Česká televize a nedávno proběhlá volba do Rady ČT. Mluvil například předseda svazu, který dal Xaverovi Kyselý citron. Stěžoval si, že v ČT jsou malé platy. A navrhoval, aby se Česko inspirovalo v Bavorsku. Do ekonomky Lipovské se pak pro změnu navezl senátor Smoljak.
03.06.2020 08:30 |

podobné články

Měcháček v Podcastu: Řekl, proč naložil Xaverovi. O trestním oznámení se dozvěděl v Blesku

 
Na konci května vystoupil herec a pedagog Tomáš Měcháček v pořadu Českého rozhlasu Xaver a host, který moderuje Lubomír Xaver Veselý. Na konci interview však herec Xaverovi řekl, že je pokrytec a zbabělec, který uráží novináře a tají, komu patří soukromá internetová televize XTV. Za to se podle webu XTV.cz dočkal od vedení XTV trestního oznámení. „Vůbec jsem to nevěděl. Je to má první žaloba,“ divil se v Podcastu Blesku nad novou informací Měcháček.
09.06.2021 05:05 |

podobné články

Osobnosti: Tomáš Měcháček (71 článků)

Býk se zřítil do žumpy, hasiči ho tahali ven čtyři hodiny

 
Do žumpy spadl v neděli odpoledne býk v Červené Vodě na Orlicoústecku. Hasiči jej vytáhli jeřábem.
02.04.2012 09:30 |

podobné články

Divoký apríl býka Bobíka: Skočil do žumpy!

 
Býk Bobík spadl do žumpy! Když hasiči z Králík dostali v neděli 1. dubna takové hlášení, zprvu byli na pochybách, zda nejde o aprílový žert. Nešlo…
03.04.2012 12:15 |

podobné články

Děda s vnukem uvízli v třímetrové žumpě. Zachránili je hasiči

 
Zřejmě čištění žumpy se málem stalo osudným dvěma mužům. Z třímetrové žumpy je vytáhli v bezvědomí hasiči.
26.07.2012 09:20 |

podobné články

Na Vánoce spadla do žumpy! Na parkovišti před hřbitovem někdo ukradl kovový kryt jímky

 
Věra Kuralová (67) šla na Štědrý den zapálit manželovi svíčku na hrob. Na parkovišti ale spadla do žumpy a ošklivě si zranila nohu. Kovový kryt jímky totiž někdo ukradl. Vánoce strávila v bolestech.
29.12.2014 20:41 |

podobné články

Major Borovička už do odpadní žumpy nežuchne: Prcek Skamene si pořídil nové oči

 
Měl takové problémy se zrakem, že pomalu hrozilo, že si stejně jako v Tankovém praporu v roli despotického majora Borovičky i v reálu zažije žuchnutí do nekryté odpadní žumpy. Jeden z nejmenších českých herců Roman Skamene  (60) proto musel na operaci.
14.07.2015 05:10 |

podobné články

Osobnosti: Roman Skamene (123 článků)

Batole na Tachovsku spadlo do žumpy: Když chlapce vytáhli, nedávali mu naději. Stal se však zázrak

 
Lékaři mu nedávali naději. Když v říjnu vytáhli záchranáři tříletého chlapce z žumpy, nejevil známky života. Všichni se obávali nejhoršího. Stal se ale zázrak a teď je všechno jinak.
22.12.2016 10:50 |

podobné články

Chlapeček (3) spadl do žumpy, v kritickém stavu ho převezl vrtulník do nemocnice

 
V kritickém stavu skončilo ve čtvrtek večer v nemocnici dítě, které v Únějovicích na Domažlicku spadlo do žumpy. Případem se zabývá policie.
18.05.2017 22:55 |

podobné články

Chlapeček, který spadl do žumpy, zemřel v nemocnici

 
Tragická událost ze čtvrtka má smutnou dohru. Chlapeček, který spadl do žumpy, dneska prohrál svůj boj o život.
19.05.2017 21:10 |

podobné články

Strážníci brutálně zabili štěňátka: Hodili je do žumpy! Po 4 letech je konečně odsoudili

 
Strážci zákona? Ani náhodou! Dva městští policisté ze slovenského města Holíč hodili malá štěňátka do žumpy, kde umírala v bolestech v otřesných podmínkách. Strážníky konečně po čtyřech letech od hrozného činu odsoudili.
10.06.2020 19:35 |

podobné články

Jozefa (†33) zalila odpadní voda při čištění žumpy: Rodina se ho marně pokoušela zachránit

 
Slovenskou obec Madunice šokovala smrt Jozefa, který tragicky zemřel při čištění kanalizační šachty! Třiatřicetiletý muž vlezl dovnitř, když se zničehonic vyvalil obsah žumpy a Jozef tam uvízl. Na pomoc mu běžel jeho tchán Robert (62), ale začal se topit také. Roberta zachránil soused, Jozefovi už ale bohužel nebylo pomoci.
28.07.2021 08:35 |

podobné články

Jděte k čertu, asociálové z vlády. Hašek přitvrzuje

 
Krátce po květnových volbách, které z jejich vítěze ČSSD učinily jen opoziční stranu, se vyprofilovali dva kandidáti na nového předsedu strany. Zatímco Bohuslav Sobotka byl vnímán jako razantní odpůrce vládních stran, Michal Hašek vystupoval nepoměrně smířlivěji, div že nebyl osočován z kolaborace s koalicí. V posledních týdnech ale jako kdyby v jihomoravském hejtmanovi bouchly saze.
22.04.2011 10:45 |

podobné články

Osobnosti: Bohuslav Sobotka (9572 článků) , Michal Hašek (2438 článků)

Slezáček o Krainové: Jsi fetka první třídy a psychopatka

 
"Prostě mi v tu chvíli bouchly saze. V ten moment jsem to řekl, ale víc už se k tomu nebudu vyjadřovat," řekl Blesk.cz Bořek Slezáček (45), který před několika dny na sociální síti nazval svou exmanželku, modelku Simonu Krainovou (38) narkomankou, fetkou a psychopatkou.
28.04.2011 13:50 |

podobné články

Osobnosti: Simona Krainová (2187 článků) , Bořek Slezáček (260 článků)

Teplický trenér nadával na hřiště: Rada (zase) vypěnil!

 
Zase v něm bouchly saze! Bývalý trenér fotbalové reprezentace a dnes kouč Teplic Petr Rada (52) sám o sobě ví, že mu sem tam ujedou nervy. V sobotu večer vypěnil kvůli hřišti v Ostravě.
02.08.2011 12:05 |

podobné články

Osobnosti: Petr Rada (280 článků)