Článek

Natálie Kočendová promluvila o těžkém dětství: Svého tatínka poznala až v dospělosti, místo alimentů posílal almužnu

 
Snad každý si v životě prošel těžkým obdobím a jinak tomu není ani u modelky Natálie Kočendové. Ta si nejenže prošla peklem ve svých předchozích vztazích, ale lehké neměla ani dětství. Jak se totiž rozpovídala ve svém podcastu, tatínka poznala až v dospělosti. “Nejevil žádný zájem, posílal 500 korun měsíčně. S mamkou jsme si našly byt a spaly jsme na zemi,” přiznala po několika letech královna krásy. 
18.01.2023 05:10 |

podobné články

Podobné články

Natálie Kočendová: Bývalý přítel ji mlátil. Modřiny jsem maskovala, přiznává modelka

 
Dnes je modelka Natálie Kočendová sice šťastně zamilovaná, ale v předchozích vztazích měla tahle blonďatá kráska spíše smůlu. Ve svém podcastu totiž Natálie promluvila o domácím násilí a přiznala, že i ona sama se s ním v minulosti setkala. Bývalý přítel ji týral nejen psychicky, ale i fyzicky: "Všem jsem říkala, že absolutně netuším, odkud mám ty modřiny," svěřila se vítězka světové soutěže krásy. 
16.01.2023 05:10 |

podobné články

Jen kvůli tobě jsem silná. Misska Natálie Kočendová (20) promluvila o bolesti ze ztráty chlapečka

 
Třetí nejkrásnější dívka Česka, misska Natálie Kočendová , prožívá jedno z nejhorších období v životě. Kráska nedávno přišla o syna v šestém měsíci těhotenství. O své bolesti promluvila na sociální síti.
22.09.2020 05:45 |

podobné články

Tragicky přišli o nenarozené dítě, teď přišla další rána: Miss Kočendová a Jágrův holič jdou od sebe

 
Kráska Miss Natálie Kočendová (22) oznámila rozchod s uznávaným barberem Lakym Royalem. Pár, který překonal tragickou smrt nenarozeného miminka, ukončil definitivně svůj vztah. Kočendová o jejich rozhodnutí informovala fanoušky přes sociální sítě.
17.06.2022 18:30 |

podobné články

Krainová jako Donatella Versace a Kočendová bez blond hřívy. Drtivá kritika kvůli změně vizáže

 
Krásky českého showbyznysu Simona Krainová (49) a Natálie Kočendová (21) se rozhodly s novým rokem změnit image. Obě krásky se svým vzhledem pochlubily na Instagramu. Zatímco Krainová připomíná Donatellu Versace, Kočendová už není blond.
06.01.2023 19:15 |

podobné články

Osobnosti: Donatella Versace (97 článků) , Simona Krainová (2249 článků)

Miss Natálie Kočendová exkluzivně o receptu na dokonalý vztah i postavu

 
Modelka Natálie Kočendová (21) promluvila v exkluzivním rozhovoru pro eXtra.cz o svatbě, dětech, o tom, jak ji ovlivnil covid, a jak se vyrovnává s kritikou na internetu. V neposlední řadě nezapomněla ani prozradit svůj recept na dokonalý vztah i postavu.
05.06.2021 14:25 |

podobné články

Modelka Natálie Kočendová potratila: Svému synovi poslala dojemný vzkaz do nebe

 
Modelka Natálie Kočendová (20) se nemohla dočkat, až její dítě přijde na svět. Dnes ale oznámila nečekanou zprávu. Bohužel o svého nenarozeného chlapečka přišla. Svému synovi tak přes sociální sítě poslala dojemný vzkaz.
11.09.2020 17:40 |

podobné články

Natálie Kočendová se snaží vzpamatovat ze ztráty syna: Chlapečkovi poslala vzkaz do nebe

 
Miss Natálie Kočendová (20) prochází jedním z nejtěžších životních období, jaké může ženu potkat. Před nedávnem na svých sociálních sítích oznámila, že v šestém měsíci těhotenství přišla o svého nenarozeného chlapečka. Navzdory velké bolesti, se kterou v současné době bojuje, se rozhodla, že bude pomáhat ženám s podobným osudem a svému synkovi poslala dojemný vzkaz.
21.09.2020 11:50 |

podobné články

Známá politička se nafotila se svou neteří v dětství a to samé zopakovala v dospělosti. Poznáte roztomilé batole na fotce?

 
"Napodobit fotografii z dětství a podobně se vyfotit i v dospělosti":http://www.extra.cz/dva-bratri-vytvorili-dojemny-darek-pro-svou-matku-9-svych-fotografii-z-detstvi-nafotili-stejne-i-v-dospelosti se zalíbilo známé političce Kateřině Jacques. Se svou neteří, kterou není nikdo jiný než moderátorka televize Nova "Emma Smetana":http://www.extra.cz/tema/emma-smetana (26), napodobila fotografii, která vznikla v roce 1988, kdy bylo Emmě pár měsíců.
07.04.2014 09:05 |

podobné články

Osobnosti: Kateřina Jacques (130 článků)

Misska Natálie Kočendová je těhotná: Barber slavných Laky Royal se těší na miminko

 
Zhruba před dvěma týdny se konalo velkolepé finále Miss Czech Republic 2020, které nakonec vyhrála půvabná brunetka s mezírkou mezi zuby Karolína Kopíncová (22). Na třetím místě se umístila sympatická blondýnka Natálie Kočendová (20). Natálii kromě rodiny během celé soutěže podporoval její přítel Lukáš Vlačuha, který pod jménem Laky Royal patří k nejlepším barberům v Česku. Nyní zdroj z blízkého okolí krásné Natálky prozradil, že milá kráska je v jiném stavu.
06.08.2020 07:00 |

podobné články

Natálie Kočendová porušila pravidla soutěže krásy: Misska čeká dítě s barberem Laky Royalem

 
Umístila se na třetím místě v letošní soutěži Miss Czech Republic. Půvabná blondýnka Natálie Kočendová (20), která získala titul Miss International Czech Republic, je ale těhotná. Budoucím tatínkem se stane její přítel Lukáš Vlačuha. K požehnanému stavu dívky s číslem 10 se redakci eXtra.cz vyjádřila ředitelka soutěže Taťána Makarenko.
14.08.2020 09:00 |

podobné články

Nastávající matka: Ohrožuje Natálie Kočendová své nenarozené dítě nikotinem?

 
Třetí nejkrásnější žena v České republice Natálie Kočendová (20) pomalu vstupuje do pátého měsíce těhotenství. Nyní relaxuje před porodem v Barceloně se svým milovaným přítelem Laky Royalem. Budoucí maminka si ale nejspíš užívá víc, než je pro dítě zdrávo.
17.08.2020 13:45 |

podobné články

Třetí nejkrásnější Češka v slzách: Krásná Miss Natálie Kočendová (20) tři měsíce před porodem potratila

 
Tohle nikdo nečekal. Třetí nejkrásnější dívka Česka, misska Natálie Kočendová , se teprve nedávno oficiálně pochlubila zprávou, že bude maminkou , nyní radost vystřídal smutek. Krásná blondýnka miminko v 6. měsíci těhotenství potratila.
11.09.2020 17:45 |

podobné články

Krásná miss přišla o miminko: Natálie Kočendová (20) potratila v šestém měsíci!

 
Třetí nejkrásnější Češka v soutěži Miss Czech Republic, Natálie Kočendová (20), i její partner, známý barber Lukáš Vlačuha, oznámili v noci z pátku na sobotu smutnou zprávu. Očekávané miminko, na které se oba velmi těšili, totiž nepřijde. Kráska bohužel potratila.
12.09.2020 09:50 |

podobné články

Krásná misska Natálie Kočendová (20): První bolestivá slova po potratu syna!

 
Když miss Natálie Kočendová (20) na instagramu oznámila, že v šestém měsíci těhotenství přišla o dítě, a rovnou zveřejnila fotografii s mrtvým dítětem v náručí, rázem se zvedla vlna nevole. Sklidila kritiku, že je to neetické, ale jak je to doopravdy?
18.09.2020 05:20 |

podobné články

Jako Natálie Kočendová... Smutná přiznání slavných žen, které přišly o miminko

 
Pro většinu párů je jedním z největších důvodů k radosti, když se na těhotenském testu objeví dvě čárky. Připravují se na krásné období rodičovství a těší se, až svůj uzlíček štěstí poprvé spatří. Avšak rány osudu jsou někdy kruté a nevyhýbají se ani známým lidem. Nedávno o své vytoužené miminko přišla i krásná Natálie Kočendová... Není však sama, kdo si tímto složitým obdobím prošel.
12.10.2020 07:05 |

podobné články

Po potratu má Natálie Kočendová opět úsměv na tváři: Mám milujícího muže a dělám, co mě baví

 
Natálie Kočendová (20) má zase úsměv na tváři. Po tragické události, kdy potratila své děťátko v šestém měsíci těhotenství, se díky velké podpoře, kterou má v partnerovi, barberu slavných Lakyho Royala, rodiny, přátel a velkého množství fanoušků, opět usmívá a šíří obrovskou sílu a podporu těm, které postihla stejná či podobná tragická událost.
23.10.2020 17:50 |

podobné články

I přes ztrátu miminka si Natálie Kočendová umí udělat radost: Vánoční stromeček už má v obýváku

 
Vánoce, stromeček, dárky a příchod Ježíška. Tahle slova by letos nejraději mnoho lidí světové pandemie zapomnělo. Koronakrize se dotkla celého světa a některých lidí natolik, že ani svátky vánoční jim náladu nezvednou. Misska Natálie Kočendová (20), která se navíc smiřuje i s tragickou ztrátou dítěte, si ale radost vzít nenechává a vánoční přípravy zahájila už v listopadu.
19.11.2020 19:46 |

podobné články

Natálie Kočendová stále oplakává ztrátu dítěte: Do nebe mu poslala dojemný vzkaz

 
Kráska Natálie Kočendová (20) přišla před třemi měsíci o nenarozené miminko, které čekala s barberem Laky Royalem. Se ztrátou se jako každý vypořádává po svém, teď na sociálních sítích sdílela snímek, přes který svému andílkovi poslala do nebe dojemný vzkaz.
08.12.2020 22:30 |

podobné články

Loni v 6. měsíci těhotenství přišla o miminko, letos o světovou soutěž krásy. Natálie Kočendová do Japonska neodletí

 
Krásná Natálie Kočendová neodletí na světovou soutěž krásy Miss International do Japonska. Kvůli pandemii koronaviru organizátoři letošní klání zrušili. A o její účast ředitelka Miss Czech Republic Taťána Makarenko  (31) velmi bojovala.
10.09.2021 15:20 |

podobné články