Článek

Našli ho jako batole u fotbalového stadionu, po 31 letech se shledal s otcem

 
Před jedenatřiceti lety byl na veřejných záchodcích v těsné blízkosti stadionu britského klubu Wolverhampton Wanderers nalezen čerstvě narozený chlapec. Dostal jméno po klubové legendě a nakonec se ho ujali adoptivní rodiče. Nyní se díky analýze DNA shledal se svým biologickým otcem.
02.06.2021 11:55 |

podobné články

Podobné články

Tragédie na eskalátorech. Batole vypadlo matce z rukou, zemřelo kvůli selfie

 
Tohle selfie je bude do smrti mrzet. Rodiče v indickém obchodním centru si ho chtěli pořídit na eskalátorech, na které kromě otce nastoupila i matka držící batole. Žena ve snaze o co nejlepší snímek ale ztratila balanc, dítě se jí vysmeklo a spadlo z eskalátoru do třípatrové propasti. Batole na následky zranění zemřelo, jak informoval britský web Daily Mirror.
12.05.2018 18:35 |

podobné články

Výročí fotbalového stadionu oslaví Praha přejmenováním zastávky

 
Radnice Prahy 10 se rozhodla o pojmenování tramvajové zastávky Oblouková po fotbalovém stadionu domácího klubu Bohemians 1905. Chce tak učinit na oslavu 80. výročí od založení stadionu a navíc název stanice bude prý pro Pražany výstižnější.
05.04.2012 19:15 |

podobné články

Kuka se stal ředitelem vlastníka fotbalového stadionu v Edenu

 
Bývalý reprezentační útočník Pavel Kuka se v pátek stal novým ředitelem společnosti E Side Property Limited, která je vlastníkem fotbalového stadionu v Edenu.
05.03.2011 20:25 |

podobné články

Osobnosti: Pavel Kuka (14 článků)

Plzeň rozdává sedačky z fotbalového stadionu

 
Plzeňský magistrát rozdává plastové sedačky, které odmontovává při celkové rekonstrukci městského prvoligového fotbalového stadionu ve Štruncových sadech. O stovky sedaček žádají okolní i vzdálenější obce pro svoje sportoviště i základní školy. Radní zatím rozhodli o prvních šesti stovkách sedaček, jejich přidělení ještě musí potvrdit zastupitelstvo, řekla dnes mluvčí magistrátu Zdeňka Kubalová.
08.09.2011 18:10 |

podobné články

Výbuch u fotbalového stadionu v Istanbulu. Minimálně dvacet zraněných

 
U fotbalového stadionu v Istanbulu explodovala nálož, nejméně 20 lidí je zraněno. Informují o tom turecká média. Podle ministra vnitra zatím není jasné, zda při útoku někdo zemřel. Útok byl patrně namířen proti policistům, kteří také tvoří větší část zraněných.
10.12.2016 22:10 |

podobné články

Výbuch u fotbalového stadionu v Istanbulu. Minimálně třináct mrtvých

 
U fotbalového stadionu v Istanbulu explodovala nálož. Podle agentury Reuters, která cituje zdroje z turecké policie, při útoku zemřelo třináct lidí. Útok byl patrně namířen proti policistům, kteří také tvoří větší část zraněných.
10.12.2016 23:00 |

podobné články

Akce Kulový blesk: Brno ustupuje podnikateli, za pozemky u fotbalového stadionu nabízí lukrativní stavby

 
Směna majetku hodná legendárního filmu se chystá v Brně. To chce pět budov v exkluzivním centru města, mezi kterými jsou například nová krytá tržnice či Dům pánů z Kunštátu, nechat ocenit. Následně je plánuje směnit s podnikatelem Liborem Procházkou za garáže a tenisovou halu! Brno tak chce zajistit potřebné pozemky pro vybudování nového fotbalového stadionu.
09.01.2018 17:50 |

podobné články

Osobnosti: Libor Procházka (13 článků)

Vedlich (TOP 09): Soutěž na stavbu fotbalového stadionu se bude schvalovat v červenci

 
Zadávací dokumentaci, výběrovou komisi i cenové rozpětí nabídek na stavbu první etapy nového fotbalového stadionu v Hradci Králové budou městští zastupitelé schvalovat na svém zasedání v červenci.
25.06.2018 11:25 |

podobné články

Podnikatel, který brání stavbě fotbalového stadionu Lužánky, žene Brno k soudu: Chce peníze

 
Podnikatel Libor Procházka, jehož nemovitosti na pozemcích města brání stavbě fotbalového stadionu za Lužánkami, chce zažalovat Brno kvůli bezdůvodnému obohacení za užívání těchto staveb. Město se snažilo s podnikatelem finančně vyrovnat, ten však místo peněz požaduje jiné nemovitosti. V minulosti se dokonce mluvilo o pěti historických domech v Brně. Proti tomu lidé protestovali.
07.09.2018 10:00 |

podobné články

Osobnosti: Libor Procházka (13 článků)

Bláha (ODS): Všichni uchazeči o stavbu fotbalového stadionu podmínky splnili, nyní budou podávat předběžné nabídky

 
První kolo tendru na stavbu multifunkčního fotbalového stadionu skončilo úspěšně, všichni přihlášení účastníci splnili požadavky na potřebnou odbornost.
24.12.2020 16:55 |

podobné články

Syn se shledal po 37 letech se svým otcem díky Facebooku

 
Po dlouhém odloučení se svým otcem byl Andrew Spiers-Corbett pomalu smířený, že se s ním již nikdy nesetká. Netušil, že mu k jeho nalezení bude stačit jediné kliknutí myši u počítače. Sociální síť Facebook se tak postarala o shledání otce se synem po neuvěřitelných 37 letech.
10.05.2010 17:05 |

podobné články

Nejkrásnější dárek: Jako batole ji unesl otec do Jemenu, po 32 letech se vrací domů

 
Jako batole unesl Safiah Saleh její otec do válkou hladomorem sužovaného Jemenu. Po dlouhých 32 letech se jí povedlo ze země dostat a uprchla do Egypta. Cesta nebyla snadná, její matka musela nejprve zaplatit „výkupné" a dceru se teď snaží dostat do Velké Británie, kde se narodila. O příběhu informoval server The Guardian.
26.12.2018 16:50 |

podobné články

Ve 26 letech vypadá jako batole

 
Lékaři nevědí, co si myslet o člověku, který je podle prožitých let naprosto dospělý, ale vypadá jako batole. Jediné, co prozrazuje, že je to...
20.04.2009 10:53 |

podobné články

Drsná konfrontace: Otec vraždícího panice se shledal s otcem zastřeleného chlapce. Jak to dopadlo?

 
Už je tomu téměř měsíc, co "Elliot Rodger":http://www.extra.cz/tema/elliot-rodger (22) "postřílel šest lidí a zbraň následně obrátil na sebe":http://www.extra.cz/panic-22-na-facebooku-vyhrozoval-ze-bude-zabijet-druhy-den-popravil-nekolik-lidi-takhle-znela-posledni-slova-vraha. Teď se jeho otec, asistent režiséra Peter Rodger setkal s Richardem Martinezem, otcem Chrise Martineze (20), který byl jednou z obětí při brutálním masakru.
16.06.2014 20:16 |

podobné články

ČSTV popřel, že se chystá bourání strahovského stadionu

 
Podle představitelů Českého svazu tělesné výchovy se bourání stadionu na Strahově a prodej tamních pozemků kvůli financování sportu v nejbližší době nechystá. O možném zbourání stadionu informovaly Hospodářské noviny.
05.08.2010 16:50 |

podobné články

PODŘADNÍ ČEŠI? O Euro se Španělskem na MALIČKÉM stadionu!

 
Pro Španěly není kvalifikační duel duel s Čechy moc atraktivní, protože se odehraje na druholigovém stadionu, který má kapacitu jen 16 000 míst. Přitom v zemi je k dispozici několik moderních velkokapacitních stadionů, které pojmou přes 40 tisíc fandů.
26.01.2011 12:40 |

podobné články

Tribuna stadiónu se během pár sekund změnila v hromadu suti

 
Jen pár sekund trvalo, než se při řízené demolici zřítila západní tribuna stadiónu Kyle Field v Texasu. K demolici došlo minulý týden v rámci projektu renovace stadiónu, na němž hraje tým amerického fotbalu univerzity Texas A&M;.
31.12.2014 06:36 |

podobné články

Svět dobývá dokument o zchátralém stadionu Lužánky: O premiéru v Brně je rvačka

 
Před čtyřmi lety strhl svým nadšením tisíce fanoušků. Petr Švancara (40) byl motorem myšlenky znovuotevření brněnského stadionu za Lužánkami, kde chtěl ukončit svou fotbalovou kariéru. Nyní se o téměř neuvěřitelném počinu dozvěděl díky režiséru Tomáši Hlaváčkovi (30) celý fotbalový svět. Dokument o obnově stadionu představil na festivalu v Mexiku, nyní jej promítne ve Scale.
04.11.2018 15:55 |

podobné články

Osobnosti: Petr Švancara (56 článků)

Český špitál na výstavišti, polský na stadionu. Na dočasnou nemocnici se změní „Nároďák“

 
Polsko se chystá otevřít dočasnou nemocnici pro pacienty s onemocněním covid-19 na Národním stadionu ve Varšavě. Země tak reaguje na nárůst počtu lidí s koronavirem a obavy z přetížení zdravotnického systému, oznámila dnes agentura Reuters. V prostorách stadionu bude 500 lůžek, první by měla být k dispozici už tento týden.
19.10.2020 15:30 |

podobné články