Článek

Náruživá učitelka z První večeře spustila diváckou bouři! Padala ostrá slova

 
Další díl seznamovací show První večeře na televizi Prima představil divákům náruživou učitelku Ivanu (28). Svými sexuálními zkušenostmi a především nároky poněkud zaskočila svého spolustolovníka Michala (32). Co na její otevřenou mluvu říkají diváci?
11.10.2021 22:55 |

podobné články

Podobné články

Náruživá Diana vyrazila za sexem na Petřínskou rozhlednu. Jak dopadlo její žhavé rande?

 
Náruživá Diana ze seznamovacího pořadu První večeře hned na prvním rande řekla svému potenciálnímu partnerovi Karlovi, že touží po sexu na Petřínské rozhledně.
07.09.2021 15:10 |

podobné články

Osobnosti: Diana Diana (190 článků)

Divoška z První večeře: Náruživá kosmetička popsala peprné erotické představy

 
Seznamovací show První večeře se Zdeňkem Pohlreichem pokračuje na Primě v pondělí večer druhým dílem! V něm se představí i sedmadvacetiletá kosmetička Diana Petrlíková z Prahy. Říká o sobě, že je komunikativní, veselá a optimistická a hledá vážný vztah. Podívejte se na upoutávku od TV Prima.
06.09.2021 13:20 |

podobné články

Osobnosti: Diana Diana (190 článků)

Nová seznamka První večeře se Zdeňkem Pohlreichem: Žasl jsem, co lidé řeší u stolu

 
Televize Prima začala v minulých dnech natáčet novou seznamovací show s názvem První večeře, do které se přihlásily stovky zájemců. V ní se nezadaní lidé naslepo seznámí u první večeře, na jejímž konci se rozhodnou, jestli se chtějí setkat ještě jednou. To vše za přítomnosti kamer. A protože láska prochází žaludkem, pořadem provede oblíbený kuchař Zdeněk Pohlreich, který bude první setkání hostit ve své pražské restauraci Divinis.
28.05.2021 16:50 |

podobné články

Osobnosti: Zdeněk Pohlreich (588 článků)

„Opozice byla vstřícná? Blbej vtip.“ Hamáček se pustil do Fialy

 
„Neříkám, že jsme vše zvládli, ale postupovali jsme podle našeho nejlepšího vědomí a svědomí. A to, co říká Petr Fiala, že jsme měli nejvstřícnější opozici, je z mého pohledu blbej vtip,“ rozhorlil se v superdebatě ČT24 ministr vnitra a předseda ČSSD Jan Hamáček. A nejen k tomu se rozhořela poměrně ostrá debata, ostrá slova pak padala i směrem k EU.
06.10.2021 22:20 |

podobné články

Osobnosti: Petr Fiala (2173 článků) , Jan Hamáček (3284 článků)

Zdraví vás další krásná učitelka, která souložila se svým studentem! Tentokrát mu bylo 15 let!

 
V Americe je prostě možné to, "o čem sní každý patnáctiletý student na světě, který chodí do školy":http://www.extra.cz/tahle-sexy-ucitelka-svadela-sveho-sestnactileteho-studenta-dali-byste-si-rict s pěknou učitelkou. Je tu totiž další případ, kdy "pohledná paní učitelka svedla svého studenta":http://www.extra.cz/tahle-krasavice-je-dalsi-sexy-ucitelka-ktera-je-obvinena-ze-soulozeni-se-svym-studentem, tentokrát patnáctiletého chlapce.
27.08.2014 07:30 |

podobné články

Náruživá kuřačka Agáta se bála, že nepřežije let na Maledivy: Víme, jak vyřešila nikotinový absťák

 
Modelka Agáta Hanychová  (27) nasadila dietu, která se vyplácí. Náruživá kuřačka se jako čert kříže obávala dlouhého letu na exotické Maledivy, kam zamířila na dovolenou společně s přítelem Jakubem Prachařem  (29) a synem Kryšpínem.
28.03.2013 19:05 |

podobné články

Osobnosti: Jakub Prachař (1250 článků) , Agáta Hanychová (3041 článků)

5 českých celebrit, které by si měla osedlat náruživá polská sexuální rekordmanka, která míří do Prahy: Čí penis prostě nesmí vynechat?

 
Náruživá polská nymfomanka Ania Lisewska míří do Prahy, aby tu už za 14 dnů "pokračovala ve svém projektu vyspat se se sto tisíci muži":http://www.extra.cz/panove-pozor-polka-usilujici-o-obstastneni-stredni-evropy-se-chysta-do-cech-vime-kdy. Řada z nich je přitom ochotná za sex s ne příliš pohlednou, ale zato sexuchtivou divoškou dokonce hodně zaplatit.
27.06.2013 10:45 |

podobné články

ČT dostala ocenění za zprávy o Ukrajině. I sešli se před kamerou dva muži, kterým to vadí, a padala zlá slova: Příživníci, průšvih, Bakala...

 
Zpravodajství České televize o dění na Ukrajině sice pobralo všechna prvenství v Novinářských cenách za rok 2014, ale v Debatním klubu padala na adresu veřejnoprávní televize vesměs nelichotivá slova. Bývalý místopředseda Rady pro rozhlasové a televizní vysílání Petr Štěpánek označil za šílené, kolik jejích hostů pochází z mediální stáje Zdeňka Bakaly. Ladislav Jakl, který v létě roku 1991 napsal návrh, který se stal podkladem pro zákon o ČT, tvrdí, že svět by byl lepší bez České televize.
07.05.2015 16:46 |

podobné články

Osobnosti: Petr Štěpánek (872 článků) , Petr Štěpánek (872 článků)

Diváckou cenu deníku Právo získal dánský film Veteráni

 
Dánský film Veteráni získal Diváckou cenu deníku Právo, o ocenění rozhodli sami návštěvníci 45. MFF Karlovy Vary. Křišťálový glóbus převzal během sobotního ceremoniálu dánský velvyslanec Ole E. Moesby. Do první desítky se probojovaly také dva české tituly - populární komedie Ženy v pokušení a dokument Katka.
10.07.2010 19:05 |

podobné články

Diváckou cenu Práva ovládlo ve Varech Mládí

 
Překvapení se nekoná. Diváckou cenu Práva ovládl snímek Mládí. Do první desítky se nicméně dostaly hned tři české snímky. Nejstaršímu z nich - Vynálezu zkázy - už je bez mála šedesát let.
11.07.2015 18:06 |

podobné články

Pavla z První večeře: Arogantní Václav mě posílil! Zhubla jsem patnáct kilo a jsem šťastná

 
V nejnovější epizodě seznamovací reality show televize Prima První večeře se Zdeňkem Pohlreichem se představila třiapadesátiletá pojišťovací poradkyně Pavla Šafrová a šestapadesátiletý fotograf Václav Petr. Diváci byli ze strany Václava svědky arogantního chování, urážek a Pavla se na konci večeře dokonce rozbrečela. Pavlu nepříjemné setkání nejprve srazilo na kolena, ale nakonec ji otřesný zážitek posílil.
13.09.2021 22:55 |

podobné články

Osobnosti: Petr Václav (968 článků)

Diváci show První večeře mají jasno: Ženy jsou největší úchylačky, píší

 
Televize Prima uvedla další díl seznamovací show První večeře se Zdeňkem Pohlreichem. Tentokrát se představili Daniela (29) a Lukáš (37), kteří během večeře narazili i na téma důležitosti délky mužského pohlaví, a to v momentě, kdy si vychutnávali dezert. Jak na nejnovější díl reagovali diváci? 
18.10.2021 22:45 |

podobné články

Ženy v pokušení stále vedou soutěž o diváckou cenu. Dokument Katka je druhý

 
Český film Ženy v pokušení stále vede v průběžném hlasování o Diváckou cenu deníku Právo 45. Mezinárodního filmového fetivalu Karlovy Vary. Nově se na druhou příčku vyšplhal dokument Katka režisérky Heleny Třeštíkové.
05.07.2010 21:10 |

podobné články

Osobnosti: Helena Třeštíková (161 článků)

Primě stoupá sledovanost

 
Televizi Prima se v poslední době daří, pokud jde o diváckou přízeň. Nejenže se na její pořady (většinou zahraniční seriály) divá dopoledne a odpoledne více diváků než na ČT, což v minulosti nebylo, ale překonává často i večer miliónovou diváckou hranici.
19.01.2011 13:15 |

podobné články

Nickyho rodina stále vede v boji o diváckou cenu

 
Průběžné pořadí filmů kandidujících na Diváckou cenu Práva se v pátek nezměnilo. Vede Nickyho rodina od režiséra Mateje Mináče, těsně následovaná německou komedií Almanya: Vítejte v Německu.
08.07.2011 17:45 |

podobné články

Nickyho rodina potvrdila prvenství, vyhrála Diváckou cenu Práva

 
Hraný dokument Mateje Mináče Nickyho rodina vyhrál Diváckou cenu Práva. Potvrdil tak prvenství v hlasování diváků karlovarského filmového festivalu. Odevzdán byl letos rekordní počet lístků - bylo jich 70 490.
09.07.2011 19:20 |

podobné články

Diváckou cenu Práva vyhrála ve Varech komedie o sexuchtivých invalidech

 
Diváckou cenu Práva si ze 47. ročníku mezinárodního filmového festivalu v Karlových Varech odnesl snímek Hasta la vista! Příběh postižených přátel toužících po normálním životě, včetně toho sexuálního, zvítězil na celé čáře. Příběh s hodně černým komediálním podtónem získal celkovou známku 1,06.
07.07.2012 18:45 |

podobné články

Český film Nikdy nejsme sami získal diváckou cenu na Berlinale

 
Film Nikdy nejsme sami českého režiséra Petra Václava získal diváckou cenu čtenářů deníku Tagesspiegel na letošním filmovém festivalu Berlinale. ČTK o tom dnes informovali distributoři snímku. Václavův film byl součástí festivalové sekce Forum zaměřené na progresivní kinematografii.
20.02.2016 15:35 |

podobné články

Osobnosti: Petr Václav (968 článků)

Diváckou cenu Práva na MFF KV vyhrál Zátopek

 
Film Zátopek režiséra Davida Ondříčka o jednom z našich nejslavnějších atletů Emilu Zátopkovi vyhrál na 55. Mezinárodním filmovém festivalu Karlovy Vary Diváckou cenu deníku Právo.
28.08.2021 18:50 |

podobné články

Osobnosti: David Ondříček (215 článků) , Emil Zátopek (82 článků)