Článek

„Národ je hloupej.“ Vrchní sestra klidně, ale tvrdě. Těm, co nevidí

 
Tady se rozmáchla smrt a velkou kosou nám tady předvádí, jak všechny pokosí. Těmito slovy popsala řádění covidu vrchní sestra na plicním oddělení v nemocnici v Karlových Varech Lucie Škodáčková, která sice rozumí frustraci lidí, že musí sedět doma, ale věří, že by se lidé měli jít podívat na plicní oddělení, aby viděli, jak smrt úřaduje. „Svým způsobem je ten národ trošku jako hloupej,“ posteskla si.
09.03.2021 07:35 |

podobné články

Podobné články

Keith Richards: Kouření se do smrti nevzdám!

 
Drogy? Prosím. Alkohol? Klidně. Toho všeho se kytarista Keith Richards klidně vzdal, ale na cigarety mu nesmí sáhnout ani hrozící zubatá. Hudebník ze skupiny Keith Richards klidně vzdal, ale na cigarety mu nesmí sáhnout ani hrozící zubatá. Hudebník ze skupiny Keith Richards klidně vzdal, ale na cigarety mu nesmí sáhnout ani hrozící zubatá. Hudebník ze skupiny Keith Richards klidně vzdal, ale na cigarety mu nesmí sáhnout ani hrozící zubatá. Hudebník ze skupiny Keith Richards klidně vzdal, ale na cigarety mu nesmí sáhnout ani hrozící zubatá. Hudebník ze skupiny Keith Richards klidně vzdal, ale na cigarety mu nesmí sáhnout ani hrozící zubatá. Hudebník ze skupiny Keith Richards klidně vzdal, ale na cigarety mu nesmí sáhnout ani hrozící zubatá. Hudebník ze skupiny Keith Richards klidně vzdal, ale na cigarety mu nesmí sáhnout ani hrozící zubatá. Hudebník ze skupiny Rolling Stones prohlásil, že se nevzdá kouření ani kvůli nemocem a bude kouřit do posledního dechu.
03.02.2010 15:00 |

podobné články

Osobnosti: Keith Richards (84 článků) , Keith Richards (84 článků)

Hloupej národ, typická vlastnost. Naštvaná sestra popíračům covidu: Ti mrtví...

 
I přes informace o přetížených nemocnicích, část české populace stále odmítá, že by pandemie koronaviru skutečně existovala. A pokud ano, není prý tak závažná, aby vedení tohoto státu udržovalo zemi v nouzovém stavu a zavádělo tvrdé restrikce, kvůli kterým se řada lidí a rodin pohybuje na hranici existenčního minima. Takové podceňování má fatální důsledky, říká v rozhovoru na youtubovém kanálu pražských hasičů Lucie Škodáčková, vrchní sestra plicního oddělení Krajské nemocnice v Karlových Varech.
06.03.2021 12:10 |

podobné články

John Bok po návratu z Albertova: Nechutný Zeman obklopený primitivy. Hloupej vlezdořiť Ovčáček, fašoun od motejlů a jakási Ruska. Kdyby byl dospělý, už dávno rezignuje

 
ROZHOVOR „Pan Ovčáček je neskonale hloupej a vlezdořiť pana Zemana, a to bez ohledu na to, jaké má vzdělání. Plácá pitomosti a lže,“ rozčiluje se nad hradním mluvčím politický aktivista John Bok. V rozhovoru ParlamentníchListů.cz se ale Bok rozhovořil nejen o mluvčím prezidenta Miloše Zemana, ale i o Zemanovi samotném. Na jeho adresu třeba poznamenal, že nemá smysl pro humor, když se neumí zasmát ani červeným trenýrkám. Ovšem nejdůležitější jeho vadou prý je, že nedokáže reflektovat, že jej část společnosti vnímá negativně.
23.11.2015 19:36 |

podobné články

Osobnosti: Miloš Zeman (25759 článků) , John Rusk (33 článků)

John Bok: Ovčáček je hloupej. Vlezdořiť Zemana. Na Albertově se sešli samí mladí lidé a vzdělanci. Tamten se stará o motejly, takže nerozumí lidem

 
ROZHOVOR „Pan Ovčáček je neskonale hloupej a vlezdořiť pana Zemana, a to bez ohledu na to, jaké má vzdělání. Plácá pitomosti a lže,“ rozčiluje se nad hradním mluvčím politický aktivista John Bok. V rozhovoru ParlamentníchListů.cz se ale Bok rozhovořil nejen o mluvčím prezidenta Miloše Zemana, ale i o Zemanovi samotném. Na jeho adresu třeba poznamenal, že nemá smysl pro humor, když se neumí zasmát ani červeným trenýrkám. Ovšem nejdůležitější jeho vadou prý je, že nedokáže reflektovat, že jej část společnosti vnímá negativně.
23.11.2015 20:01 |

podobné články

Osobnosti: Miloš Zeman (25759 článků)

FN Brno: Vrchní sestra neonatologického oddělení druhá v soutěži Sestra roku

 
Vrchní sestra Neonatologického oddělení Fakultní nemocnice Brno Mgr. Pavla Opálková se umístila na druhém místě v kategorii Sestra v managementu a vzdělávání v prestižní celostátní soutěži Sestra roku, kterou uděluje každoročně vydavatelství Mladá fronta, a.s. Vyhlášení výsledků soutěže proběhlo 1. března 2018 na slavnostním galavečeru v Divadle Hybernia v Praze.
02.03.2018 08:50 |

podobné články

VyVolená Eva exMartucciová o Džambulce: Rychtáři, jsi estébák!

 
Soutěžící a samozvaná nástupkně Ivety Bartošové Eva Feuereislová (23) si ve VyVolených pustila pusu na špacír ohledně kauzy Džambulka takovým způsobem, že ani na jednom z jejích aktérů nezůstala nitka suchá. "Rychtář je slušnej estébák a Macura je tak hodnej, až je hloupej," nechala se slyšet dívka, jejíž dosud největším majstrštykem před vstupem do vily VyVolených bylo dobytí lože Domenica Martucciho.
08.09.2013 19:40 |

podobné články

Osobnosti: Iveta Bartošová (6869 článků)

Zkušený Miroslav Polreich: Sobotka? Ten pán je hloupej. Merkelová obstála

 
ROZHOVOR Řešení války v Sýrii bylo možné prostřednictvím dohod a vyjednávání hledat díky vstupu Ruska do konfliktu. ParlamentnímListům.cz to řekl zkušený bývalý zpravodajský důstojník a exdiplomat Miroslav Polreich. Angela Merkelová podle něho svoji úlohu zvládá dobře vzhledem k těžké situaci, v jaké se ocitla. Oproti tomu následně doktor Polreich pohovořil o „prostoduchosti“ premiéra Sobotky.
01.03.2016 14:55 |

podobné články

Osobnosti: Angela Merkelová (2740 článků)

Jiří Macků: Děláš to dobře, Honzo, vůbec nejseš hloupej

 
Jsou chvíle, kdy si nemyslím o lidstvu (tentokrát mám v merku výlučně to naše domácí česko-moravsko-slezské) nic moc lichotivého. A právě teď znovu nastaly. Lidstvu (teď již míněno celosvětově) jde málem o zobák, a my se tady rozčilujeme i nad hovadinami.
29.03.2020 18:20 |

podobné články

Osobnosti: Jan Macků (6 článků)

Nabídka pro Klause a režisérka jako nevěrná žena tramvajáka: Znáte pozadí legendární Obecné školy?

 
Svérázný kantor, zmrzlé zábradlí a přilepené jazyky, tramvajákova nevěrná žena, chybějící blatníky u kola a zablácený tatínek… A také: „Kdo z rodičů chce vidět Idiota, nechť se dostaví do ředitelny“, „Nebij ho do hlavy, bude hloupej“, „Nějakej blbeček nám tu pískal pod oknem, tak jsem vzal šutr…“ a hlavně: „Jmenuji se… Igor Hnízdo!“ Legendární scénky i hlášky z filmu Obecná škola (1991), od jehož premiéry uplyne právě 30 let, známe všichni.
06.05.2021 16:05 |

podobné články

Osobnosti: Igor Igor (124 článků) , Igor Igor (231 článků)

Vrchní sestra z nemocnice Karlovy Vary: Na smrt si zvyknete, tohle ale normální není

 
„Demotivující komentáře jsou pro nás hrozný,“ říká vrchní sestra plicního oddělení Lucie z nemocnice Karlovy Vary. V emotivním videu popisuje útrapy současné krize. Na smrt si zvykla, ale tohle podle ní není normální. Je to ruská ruleta, říká.
06.03.2021 05:30 |

podobné články

Babeta Štěpánová v Ordinaci jako vrchní sestra končí! Herečka řekla proč

 
Oblíbená vrchní sestra Babeta Trefná, kterou už léta hraje Bára Štěpánová (57), končí v Ordinaci! Už dnes večer se s ní diváci rozloučí. Kdo ji nahradí?
14.09.2017 15:30 |

podobné články

Osobnosti: Bára Štěpánová (198 článků)

Vrchní sestra promluvila: Co se děje za zdmi českých nemocnic během koronaviru? Bez strachu není hrdinství!

 
Jsou tichými hrdinkami doby. Práce zdravotních sester na jednotkách intenzivní péče byla vždy považována za náročnou. Při péči o pacienty s onemocněním covid-19 je vše daleko náročnější, jejich život se zásadně změnil. Vrchní sestra Anesteziologicko-resuscitační kliniky Fakultní nemocnice u sv. Anny v Brně Renata Vyhlídalová (58) říká: „Ano, je to opravdu jiné…“ Ona sama ještě například neviděla svou vnučku, která se narodila před pár týdny.
18.04.2020 18:10 |

podobné články

Osobnosti: Ona Ona (183 článků)

Až se do nemocnic nahrnou „běžní“ pacienti... Vrchní sestra významné nemocnice má obavy, bude hůř

 
„Myslím, že na onemocnění covid-19 si budeme moci zvyknout a budeme ho muset včlenit do našich životů,“ řekla v rozhovoru pro DVTV vrchní sestra z Kliniky anesteziologie, resuscitace a intenzivní medicíny Všeobecné fakultní nemocnice v Praze Lenka Kramářová. Problém českého zdravotnictví vnímá v nedostatečném počtu zdravotních sester. To se projeví paradoxně nyní, kdy skončí současná omezení a běžní pacienti se nahrnou do nemocnic.
08.05.2020 07:10 |

podobné články

Zdravotní sestra věděla, že jí tornádo vzalo dům. DÁL OŠETŘOVALA ZRANĚNÉ!

 
Vrchní sestra hodonínské nemocnice se během služby dozvěděla, že kvůli tornádu přišla o dům. Na zhroucení ale nebyl čas... Sanitky právě přivážely desítky lidí, zraněných při řádění děsivého živlu. A sestra je místo řešení vlastních problémů obětavě ošetřovala.
26.06.2021 05:05 |

podobné články

FN Brno má finalistku v soutěži Sestra roku

 
Vrchní sestra Pavla Opálková ve finále soutěže „Sestra roku“. Hlasujeme pro ni!
17.01.2018 17:20 |

podobné články

Potřebovalo tohle tělo úpravu? Starší sestra Simony Krainové Yvonna (48) ukázala bříško před liposukcí

 
Sestra Simony Krainové  (41) je sice o šest let starší, věkový rozdíl by jim ale hádal jen málokdo. Yvonna Maléřová (48) na svém zevnějšku tvrdě dře a je to vidět. Přestože ale sestra slavné modelky běhá, plave, cvičí a večer vůbec nejí, tak se jí nedařilo vymodelovat partie břicha a boků. Proto se na radu sestry svěřila do rukou plastického chirurga, který ji těchto nechtěných faldíků zbavil.
23.10.2014 14:30 |

podobné články

Osobnosti: Simona Krainová (2178 článků)

Neuvěříte: Sestra Simony Krainové je stejně krásná a štíhlá jako ona

 
Mladší sestra Simony Krainové Ivona je i po čtyřicítce stejně půvabná jako její slavná sestra. A má i stejně štíhlou postavu jako ona. Přitom nikdy k modelingu neinklinovala, i když by si to mohla klidně dovolit.
07.02.2013 08:55 |

podobné články

Osobnosti: Simona Krainová (2178 článků)

Zemřela řádová sestra (†105), jež strávila v klášteře rekordních 86 let

 
Ve Španělsku zemřela řádová sestra, která strávila v klášteře vůbec nejdelší dobu na světě - celkově 86 let, informovala agentura AP. Jak uvedla představená kláštera, sestra María,  sestra Teresita  zemřela v noci na dnešek. Bylo jí 105 let. 
12.06.2013 16:10 |

podobné články

Víme první: 5 důvodů, proč je Sestra smrt lepší a hezčí člověk než Babeta Trefná z Ordinace! Jak je to možné?

 
V děsivém případu "Sestra smrt" se díky hloupému názoru, že nezákonná asistovaná sebevražda je správná věc, objevují názory, že "obviněná Věra M. (50) nebyla špatný člověk":http://www.extra.cz/rumbursky-andel-smrti-uz-je-za-katrem-udajny-komplic-lekar-a-milenec-emotivne-poprel-sex-i-vinu a v okolí byla velmi oblíbená. Redakce si záměrně udělala srovnávačku s jinou velice oblíbenou sestrou a zjistila šílenou věc, totiž že "Sestra smrt je určitě lepší člověk":http://www.extra.cz/sestra-zabijak-z-rumburku-mozna-odkrouhla-11-pacientu-nemocnice-chysta-tiskovku-plnou-hruzy než Babeta Trefná z Ordinace v růžové zahradě 2. Tady je důkaz.
25.08.2014 12:06 |

podobné články