Článek

Narkomanka Katka promluvila o své dceři: Šestnáctiletá Tereza chce být sestřičkou

 
Smutný příběh Katky Bradáčové (47) znají lidé z časosběrného dokumentu Katka od Heleny Třeštíkové. Ta její život začala mapovat v roce 1996, kdy bylo tehdy půvabné dívce devatenáct let. Během natáčení se snažila několikrát abstinovat, nikdy to však nevydržela do konce. S drogami neskoncovala, ani když se jí narodila dcera Tereza. Té se však snaží tu a tam zavolat, jak řekla Katka redakci eXtra, která ji potkala v metru. 
19.05.2024 05:10 |

podobné články

Osobnosti: Helena Třeštíková (190 článků)
Podobné články

Smutné VIDEO: Narkomanka Katka pro eXtra.cz! Už nesmím vídat svou dceru

 
Redakce eXtra.cz v úterý přinesla první část exkluzivního videa, v němž nejznámější narkomanka Česka Katka Bradáčová (41) přiznala, že je v rozchodové fázi s přítelem Jiřím. Prozradila nejen to, jak bude trávit zimu, ale třeba i to, že filmařka Helena Třeštíková (69) splnila do puntíku slib, který jí před třemi měsíci dala. V druhé části exkluzivního videa se Katka rozpovídala o své dceři Terezce (10), kterou aktuálně nesmí vídat...
12.12.2018 12:20 |

podobné články

Osobnosti: Helena Třeštíková (190 článků) , Kateřina Smutná (26 článků)

Katka Bradáčová obrazem: Slavná narkomanka rozdávala peníze na Karlově mostě

 
Nejznámější narkomanka Česka nás požádala, zda bychom s ní po roce a půl, kdy se stala na 24 hodin modelkou před objektivem profesionála, nafotili další sadu snímků. Katka Bradáčová tvrdí, že se snaží abstinovat a focení s Jiřím Píšou alias Pražským fotografem si užívala. Souhlasili jsme. A Katka se postavila před fotoaparát podruhé, tentokrát ale v jiné roli... Zachytili jsme na snímcích svobodu a chudobu z druhé strany...
25.05.2020 14:41 |

podobné články

Narkomanka Katka trpí smrtelnou cirhózou jater: Lékaři jí dávají jen zhruba rok života

 
Narkomanka Kateřina Bradáčová (46), známá z časosběrného dokumentu Katka režisérky Heleny Třeštíkové, čelí vážným zdravotním problémům. Server Expres.cz informoval, že Katka trpí cirhózou jater. Ta je v kombinaci s velmi slabou imunitou, která je následkem užívání drog, pro Katku velmi velkým rizikem.
20.10.2023 13:55 |

podobné články

Osobnosti: Helena Třeštíková (190 článků)

Narkomanka Katka trpí smrtelnou cirhózou jater: Lékaři jí dávají jen zhruba rok života

 
Narkomanka Kateřina Bradáčová (46), známá z časosběrného dokumentu Katka režisérky Heleny Třeštíkové, čelí vážným zdravotním problémům. Server Expres.cz informoval, že Katka trpí cirhózou jater. Ta je v kombinaci s velmi slabou imunitou, která je následkem užívání drog, pro Katku velmi velkým rizikem.
20.10.2023 14:05 |

podobné články

Osobnosti: Helena Třeštíková (190 článků)

Heroinová Katka poprvé promluvila o rodině! Má dvě sestry a jedna z nich také brala...

 
Nejslavnější narkomanka Česka, Katka Bradáčová (40), pro eXtra.cz poprvé promluvila o své rodině. Kromě toho, že její dceru Terezku (9) vychovává její babička, Katka má ještě dvě sestry. Prozradila pikantnost: Jedna ze sester experimentovala s drogami...
19.10.2018 06:50 |

podobné články

Velký zlom v jejím životě! Takhle oslavila narkomanka Katka příchod roku 2019

 
Žádné drogy, ani alkohol... Nejslavnější narkomanka Česka Katka Bradáčová (41) nejspíš překvapí všechny, kteří sledují na eXtra.cz její životní osud. Jen pár desítek minut před půlnocí svěřila exkluzivně redaktorovi, jak tráví silvestrovskou noc. A o žádné mimořádné veselí rozhodně nešlo... Naopak všechny čtenáře pozdravila!
01.01.2019 14:40 |

podobné články

Rouška, rukavice a nůž v kapse: Narkomanka Katka se vypravila do supermarketu

 
Nejznámější narkomanka Česka Katka (42) si uvědomuje vážnost situace ohledně nákazy koronavirem a nic nepodceňuje. Získali jsme její aktuální snímek z nákupů v jednom pražském supermarketu a kromě roušky měla i ochranné rukavice. Zajímavý pohled se nabídl i na zadní kapsu jejích kalhot. V ní se skrýval nůž...
20.03.2020 11:51 |

podobné články

Narkomanka Katka se změnila k nepoznání: Masakr, že vůbec ještě žije, shodují se lidé

 
Zřejmě nejslavnější narkomanka Česka Katka Bradáčová (47) stále brouzdá pražským centrem a žebrá. Ani po letech se bohužel nic nezměnilo a její situace se spíše zhoršuje. Redakce eXtra.cz Katku našla a nutno dodat, že vypadala opravdu sešle a mnohem hůře než před pár lety. To samé si myslí i uživatelé na sociálních sítích, kteří by dnes Katku ani nepoznali.
15.04.2024 17:10 |

podobné články

Zpověď narkomanky Katky: Promluvila o dceři Tereze a nakydala špínu na Třeštíkovou

 
Nejslavnější česká narkomanka z dokumentu od Heleny Třeštíkové se po dlouhé době objevila mezi lidmi. Katku Bradáčovou potkal filozof Antonín Dolák před Karlovým mostem, klečící a škemrající o drobné. Při té příležitosti ji vyzpovídal. Katka promluvila o své dceři, honoráři za dokument i o svém současném stavu. Rozhovor je k dispozici na YouTube. 
24.02.2024 05:10 |

podobné články

Osobnosti: Helena Třeštíková (190 článků)

Jak přežije heroinová Katka zimu? Prozradila eXtra.cz svůj plán na záchranu

 
Hlavní postava dokumentu Katka filmařky Heleny Třeštíkové, nejznámější narkomanka Česka Katka Bradáčová (40), má skutečně těžký životní osud. A každý rok přemýšlí, kde najde útočiště přes zimní měsíce... Redakci eXtra.cz prozradila, že letos by snad mohla se svým partnerem Jirkou přečkat chladné měsíce celkem pro ně komfortně. Její slova působila, že by se moc rádi společně odlepili od pomyslného dna.
26.09.2018 15:21 |

podobné články

Osobnosti: Helena Třeštíková (190 článků)

Obrovský strach z umrznutí v díře... Tady přečká zimu heroinová Katka!

 
Nejslavnější narkomanka Česka Katka Bradáčová (40) prohrává ve svém boji se závislostí na droze. Opět dostala stopku na metadonovou pomoc, když kontrolní testy odhalily v jejím těle stopové prvky po pervitinu. Katka tak před nadcházející zimou ztratila, jak sama říká, jedinou jistotu v životě feťáka. Navíc přestala bojovat o svou dceru Terezku (10)... A aktuálně prohrává i boj s vlastním zázemím!
07.12.2018 07:00 |

podobné články

Hrdinka dokumentu Heleny Třeštíkové: Žijeme v karanténě ve třech, říká narkomanka Katka

 
Život Katky Bradáčové (42) - nejznámější narkomanky Česka - je jako na houpačce. Dobrá období se střídají s horšími a naopak. Aktuálně je v dobré kondici. Může za to více než roční vztah s partnerem Ivem. Hrdinka z dokumentu Katka, který vznikl pod režisérskou taktovkou Heleny Třeštíkové (70), poskytla velký rozhovor pro eXtra, v němž odhalila nejen soukromí, ale i život ve vládou vyhlášeném nouzovém stavu. „Jsme v karanténě ve třech. Já, partner a pes,“ upřesnila Katka Bradáčová.
04.04.2020 07:01 |

podobné články

Osobnosti: Helena Třeštíková (190 článků)

S drogou končím. Chtěla bych pracovat, ale někdy mě lidé zmlátí, říká narkomanka Katka

 
Snad každý v Česku zná příběh narkomanky Katky Bradáčové (42). Ženy, která v mládí zkusila tvrdou drogu a ze spárů démona závislosti se jí zatím nepodařilo dostat. Teď jí ale svitla naděje. Katka poskytla redaktorovi eXtra exkluzivní rozhovor, v něm přiblížila svůj současný život. A překvapivě nechybělo mnoho emocí, které Katka na kameru ukázala.
21.04.2020 07:06 |

podobné články

Narkomanka Katka rozdělila diváky na dva tábory: Jedni ji litují, druzí zatracují

 
Šestačtyřicetiletá Katka Bradáčová je bezesporu nejznámější narkomankou v Česku. K drogám ji přivedlo problematické dětství a násilný otčím, následně ji závislost dohnala k prostituci, krádežím, nechtěnému těhotenství i pokusům o abstinenci. Dokument s názvem Katka odvysílala v úterý 21. února Česká televize a lidé se na sociálních sítích o jejím životě rozpovídali.
22.02.2023 11:55 |

podobné články

Rozchod Katky Bradáčové: Přítel se chtěl kvůli tomu zabít, říká nejznámější narkomanka Česka

 
Nejznámější narkomanka Česka byla vždy obletovaná muži. A to ať šlo o dobu před závislostí na droze, tak i v jejím průběhu. Naposledy Katka (42) tvořila pár s přítelem Jirkou, s nímž přebývala v kanálu na pražské Invalidovně. Její život se ale změnil, když potkala v lednu nového muže, bývalého trestance, kterému říká Ivo. A právě rozchod byl tím, který dnes už jejího expartnera hodně poznamenal...
06.12.2019 07:05 |

podobné články

Narkomanka Katka děsí vzhledem: Je k nepoznání, strašlivě sešla a v očích má prázdno

 
Je to asi nejznámější narkomanka Česka. Po Katce Bradáčové se v uplynulých měsících téměř slehla zem, v posledních dnech se ale začaly objevovat zprávy, že protagonistka slavného dokumentu Heleny Třeštíkové se opět vyskytuje v centru Prahy. Redakce eXtra.cz se rozhodla, že Katku vyhledá a zjistí, co je v jejím životě nového. Po dlouhé snaze se to podařilo.
15.04.2024 13:15 |

podobné články

Osobnosti: Helena Třeštíková (190 článků)

Co dnes dělá narkomanka Katka: Nejznámější Češka na drogách smutní kvůli pejskovi

 
Katku Bradáčovou zná téměř celé Česko. Nejznámější narkomanka se dostala do povědomí lidí především díky dokumentu Heleny Třeštíkové, která s ní začala točit v roce 1996, kdy bylo dívce 19 let. Byla krásná a měla celý život před sebou. Ačkoliv se snažila několikrát se závislostí skoncovat, nikdy se jí to nepodařilo. Redakce eXtra.cz Katku potkala na stanici metra. Během krátkého povídání se nám mimo jiné svěřila s tím, co se stalo jejímu pejskovi.
18.05.2024 05:10 |

podobné články

Osobnosti: Helena Třeštíková (190 článků)

Heroinová Katka promluvila pro eXtra.cz o své dceři a bolestné přítomnosti: Dnes jsem šťastná a nechci umřít

 
Hlavní hrdinka dokumentu Heleny Třeštíkové se rozhodla, že promluví o svém životě. Katka Bradáčová (40) na kameru přiblížila svůj aktuální život. Dva roky užívá metadon, což je látka, která narkomanům nahrazuje heroin. Má nového přítele, trpí zdravotními problémy a přála by si začít žít nový život. Také se svěřila, jak to má nyní s devítiletou dcerou Terezkou. Katka varuje mladé lidi, aby nezačínali s drogami. Lituje toho, že se dostala tam, kde nyní je.
11.08.2017 18:00 |

podobné články

Osobnosti: Helena Třeštíková (190 článků)

Lidová zpěvačka Katka je stále odvážnější! Podívejte, jak to rozjela v novém klipu

 
Česká lidová zpěvačka "Katka Peclová":http://www.extra.cz/tema/katka-peclova (20) z legendárního pěveckého dua Katka a Jindra je stále odvážnější. V novém klipu, kde vystupuje sama bez Jindry, "to pořádně rozjela.":http://www.extra.cz/ze-by-nejsilenejsi-ceska-zpevacka-si-konecne-nasla-kluka-i-kdyz-byla-zoufala-ze-sveho-tukaniho-nosu
21.10.2014 15:30 |

podobné články