Článek

Narkobaron Amado Carrillo Fuentes měl zemřít při plastice, smrt ale možná zfixloval a žije v luxusu

 
Narkobaron Amado Carrillo Fuentes, který se stal předlohou třetí řady úspěšného seriálu Narcos: Mexico z produkce Netflixu, patřil v 90. letech k nejmocnějším drogovým bossům v Mexiku. Populární seriál přiblížil svět drogových kartelů i soupeření o moc - a v popředí toho všeho stojí zmíňovaný narkobaron, který byl známý jako Pán nebes. Osudnou se mu stala plastická operace. Co se s ním stalo? Je možné, že svou smrt předstíral a žije na Kubě? Čas od času se objeví pochybnosti o jeho smrti, které nyní rozvířil i seriál Netflixu.
19.11.2021 06:45 |

podobné články

Podobné články

Soka narkobarona „Prcka“ zabila liposukce: Jeho luxusní vilu vydražili za majlant!

 
Pokud jste si oblíbili populární seriál Narcos: Mexiko, který se věnuje v zemi dosud aktuální problematice obchodu s drogami a drogových kartelů, je vám jméno Amado Carrillo Fuentes určitě dobře známé. Jde totiž o nejmocnějšího mexického narkobarona 80. a 90. let. Nyní 23 let po jeho smrti stát prodal luxusní sídlo, v němž Fuentes bydlel.
08.05.2020 12:15 |

podobné články

Zemřel mexický spisovatel Carlos Fuentes

 
Ve věku 83 let zemřel v úterý mexický spisovatel Carlos Fuentes. O literátově úmrtí informoval mexický prezident Felipe Calderón. Fuentes měl podle místního tisku problémy se srdcem, kterým podlehl v nemocnici.
16.05.2012 09:15 |

podobné články

Osobnosti: Carlos Fuentes (1 článek) , Carlos Fuentes (1 článek)

Monstrózní antidopingová akce je u konce. Doktor Fuentes vyvázl s podmínkou

 
Nechvalně proslulý španělský lékař Eufemiano Fuentes byl odsouzen k podmínečnému vězení na jeden rok za ohrožování zdraví sportovců, kterým pomáhal k dopingu. Ačkoli to Fuentes popírá, soud ho shledal vinným a navíc mu na čtyři roky zakázal vykonávat lékařskou praxi.
30.04.2013 22:00 |

podobné články

Soukromý vodopád nebo výběh se lvy: Vily nejznámějších zločinců na prodej!

 
Mocní muži pro svá rozhodování potřebují klid a soukromí. Je jedno, zda se jedná o představitele států, ředitele korporací nebo mafiány, ale pro byznys je potřeba rozvaha. Avšak ani nerozlehlejší vily nezaručí, že dlouho promýšlené kroky povedou k vysněnému cíli. Své by mohly vyprávět zdi honosných vil, ve kterých přebývali světoznámí gangsteři jako Al Capone, Pablo Escobar nebo Amado C. Fuentes. Na rozlehlých rančích si známí mafiáni budovali svůj kousek ráje, který se proměnil v jejich vězení, či místo posledního spočinutí.
20.08.2021 05:15 |

podobné články

Osobnosti: Pablo Escobar (11 článků)

Jak si žije narkobaron Guzmán na útěku? Vysmívá se na Twitteru bezmocné policii těmito fotografiemi luxusu!

 
Útěk Joaquina "Prcka" Guzmána (60) z ostře střežené věznice Altiplano překvapil celý svět. Drogový boss uprchl důmyslně vybudovaným tunelem, který měřil 1,5 kilometru, a okamžitě se vrátil k opulentnímu životnímu stylu plnému luxusu. Fotografiemi divokých večírků, drahých automobilů a selfie s celebritami nyní provokuje konkurenční gangy i bezmocnou policii.
22.07.2015 20:31 |

podobné články

Mexický narkobaron Guzmán, veřejný nepřítel číslo 1: Uprchl z vězení tajným tunelem

 
Mexický narkobaron Joaquín Guzmán (58) má zpět svůj titul – veřejný nepřítel číslo 1! Před ním ho měl i další legendární gangster: Al Capone. Dostal ho v roce 1930!
19.07.2015 07:50 |

podobné články

Narkobaron „Prcek“ dobojoval: Mexiko ho vydalo Spojeným státům

 
Mexický narkobaron Joaquín Guzmán byl vydán do Spojených států. Oznámilo to mexické ministerstvo zahraničí a potvrdilo americké ministerstvo spravedlnosti. Guzmánovu deportaci povolily mexické soudy.
20.01.2017 09:00 |

podobné články

Slavný narkobaron má smůlu, Mexiko ho vydalo Spojeným státům. Hrozí mu doživotí

 
Nejznámější mexický narkobaron Joaquín Guzmán známý jako Prcek se deportaci neubránil. Mexické soudy povolily jeho deportaci do Spojených států, kam ve čtvrtek večer rovnou převezen. Ve Spojených státech mu hrozí doživotní vězení.
20.01.2017 10:00 |

podobné články

Narkobaron Benjamín Arellano Félix unikal dlouho spravedlnosti. Co se s ním nakonec stalo?

 
Narkobaron Benjamín Arellano Félix (69), který se dostal do povědomí díky nové řadě populárního seriálu Narcos: Mexiko z produkce Netflixu, byl hlavou nechvalně známého kartelu Tijuana. Co se ve skutečnosti stalo s touto tajuplnou postavou mexické drogové scény a co dnes dělá?
21.11.2021 07:45 |

podobné články

Belohorcová je superžena? Dva dny po plastice prsou je v téhle neuvěřitelné formě!

 
To snad ani není možné. Zatímco většina žen je minimálně dva týdny po plastice prsou absolutně nemohoucí a jsou rády, když zvednou ruce, Zuzana Belohorcová  (39) už dva dny po plastice běhá po Praze, chodí po nákupech a vyrazila i na kosmetiku.
04.08.2015 17:55 |

podobné články

Osobnosti: Zuzana Belohorcová (581 článků)

Tygr na vodítku a luxusní sporťáky? Podívejte se, jak si žije zlatá mládež v Dubaji

 
Písek, slunce a nezměrné bohatství - to si při vyslovení jména Dubaj představí většina lidí. Mladí potomci miliardářů se topí v luxusu a svým životním stylem se nebojí chlubit na sociálních sítích. Odborníci ale varují: život v luxusu nenahradí nedostatek pozornosti ze strany zaměstnaných rodičů. Pohled na život v opojení luxusu však, zdá se, mnohé fascinuje.
22.01.2019 19:25 |

podobné články

Vzpomínka na Horníka. Čínský sudí zfixloval hod mincí

 
Chuang Ťün-ťie podváděl v zápase Manchesteru United
21.12.2011 13:10 |

podobné články

Očima fotografa: Kubánec si zamiloval hejno pelikánů. Jsou jako moje děti, říká

 
Dvaašedesátiletý Leonardo Carrillo se sblížil se stovkou pelikánů hnědých, kteří do jeho vesnice na jihu Kuby pravidelně přilétají přezimovat.
09.06.2021 14:35 |

podobné články

Ruský umělec Oleg Mavromatti: Hlasujte, jestli mám zemřít!

 
Umělec nechá lidi na internetu rozhodnout, jestli má zemřít! Rus Oleg Mavromatti proslul už v minulosti šokujícími projekty, jako bylo vlastní ukřižování. Nyní přišel s ještě větší šíleností, při které půjde dokonce o život. Během projektu nazvaném Náš/Cizí se před webovou kamerou posadí na elektrické křeslo a nechá lidi na internetu hlasovat, má-li zemřít.
10.11.2010 21:40 |

podobné články

ZAVINIL SMRT STOVEK LIDÍ! Generál Fuentes konečně dopaden

 
Policie v guatemalské metropoli zadržela někdejšího velitele ozbrojených sil Héctora Fuentese, který je podezřelý z masakrů během krvavé občanské války. V sobotu o tom informoval server BBC.
19.06.2011 07:40 |

podobné články

Britney Spears v slzách: Tragická smrt kamaráda!

 
Byl choreografem, tanečníkem i nejlepším kamarádem americké zpěvačky Britney Spears (34). Teď je Andre Fuentes (†40) po smrti.
04.06.2016 05:10 |

podobné články

Osobnosti: Britney Spears (898 článků) , Andre Fuentes (1 článek)

Dvořáková: Mareše vyměnila za boháče! V tomhle luxusu teď žije!

 
Modelka Gábina Dvořáková (22) žije v luxusu! Krátce poté, co se dozvěděla, že Leoš Mareš (34) randí s misskou Hanou Svobodovou (22), přiznala, že i v jejím životě je jiný muž. A rozhodně to není žádný chudák!
20.07.2010 05:10 |

podobné články

Osobnosti: Leoš Mareš (3326 článků) , Hana Svobodová (220 článků)

Prostřeno! Iva, která žije v luxusu, nařkne Zuzanu: Doma máš bordel a špínu!

 
To se někdo má, když si žije v luxusu. Jenže neměl by to dávat ostatním tak najevo, jelikož pak vypadá nafoukaně. Iva, které patří velký dům s luxusním zařízením, pomlouvá švadlenku Zuzanu (30), že má doma špínu a nepořádek. "Nelíbí se mi to tady, nemá tu uklizeno a všimla jsem si pavučin na stěnách," říká s odporem v hlase Iva.
01.03.2012 05:45 |

podobné články

Takhle bydlí slovenský prezident: Kiska žije v luxusu a přepychu za 10 milionů!

 
Na stránkách realitní agentury se objevil inzerát nabízející k prodeji vilu nového prezidenta Andreje Kisky (51)! Všichni tak mohli nahlédnout, v jakém luxusu hlava Slovenska žije!
10.07.2014 18:40 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Kiska (355 článků)