Článek

Nářek, sténání, amputace: Svědci popsali peklo po havárii vlaku u Perninku

 
Dva mrtví, minimálně sedm vážně zraněných a další desítky osob, které musely být ošetřeny na místě, taková je bilance vlakového neštěstí, k němuž došlo v úterý odpoledne na trase mezi Karlovými Vary a německým Johanngeorgenstadtem. Kromě záchranářů, hasičů a policistů na místě jako jedni z prvních zasahovali i docela obyčejní lidé z nedaleké obce. Děsivé výjevy, jichž byli svědky, nejspíš z hlavy jen tak lehce nevymažou.
08.07.2020 05:05 |

podobné články

Podobné články

Nehodu vlaků u Perninku způsobil strojvedoucí, tvrdí inspekce: Asi si spletl den, domnívají se

 
Drážní inspekce považuje za viníka úterní nehody vlaků u Perninku strojvedoucího vlaku ve směru na Karlovy Vary. Vyplývá to podle nich ze záznamů komunikace mezi strojvůdci a dispečerem. Souprava měla zůstat stát v Perninku a počkat, až přijede vlak v druhém směru, což se nestalo a vlaky se srazily na jednokolejné trati kus za obcí. Strojvedoucího policie už v úterý zadržela. Při srážce vlaků poblíž Perninku zemřeli dva lidé a 24 utrpělo zranění.
08.07.2020 09:15 |

podobné články

Při srážce vlaků u Perninku se zranili 3 pracovníci ČD: Kolegové pro ně vyhlásili veřejnou sbírku

 
Při tragédii vlaků u Perninku na trase mezi Karlovými Vary a německým Johanngeorgenstadtem zemřeli dva lidé a desítky dalších byly zraněny. Byli mezi nimi i tři zaměstnanci Českých drah. V nemocnici skončili dva průvodčí Petr P. a Jana J. a strojvedoucí Milan Č. V těžkých chvílích se jim a jejich rodinám rozhodli pomoci jejich kolegové, kteří na ně vyhlásili veřejnou sbírku.
14.07.2020 20:45 |

podobné články

Při loňské srážce vlaků u Perninku zemřeli dva lidé: Podle Správy železnic za tragédii může strojvedoucí!

 
Za loňskou srážku vlaků u Perninku na Karlovarsku, při které zemřeli dva lidé a dalších 24 bylo zraněno, může podle Správy železnic (SŽ) strojvůdce jednoho z nich. Shodla se tak se závěrem Drážní inspekce (DI). Na rozhodnutí Správy železnic upozornila Česká televize, ČTK to potvrdila mluvčí SŽ Nela Friebová.
08.01.2021 19:20 |

podobné články

Tragická srážka vlaků na Karlovarsku: Strojvůdce nepočkal na protijedoucí vlak

 
Zmeť plechů, krev, nářek zraněných a pláč dětí. Tak to vypadalo na místě srážky vlaků u Perninku v Krušných horách, kde zemřeli dva lidé. Tyto hrůzy popsal Aha! svědek, který hasičům a záchranářům pomáhal se zraněnými cestujícími.
09.07.2020 05:05 |

podobné články

Obrovská vlna solidarity po nehodě v Perninku: Lidé podpořili zraněného Milana, Petra i Janu

 
Čelní srážka dvou vlaků u Perninku si vyžádala dva životy a 24 zraněných. Žlutý motorák, který zůstal po střetu zdemolovaný, hasiči odvezli k likvidaci. Mezi lidmi se zvedla vlna solidarity! Zraněným železničářům, kteří se ocitli v těžké situaci, za krátký čas poslali statisíce!
19.07.2020 14:45 |

podobné články

Oběti vlakových nehod u Perninku a Českého Brodu dostaly peníze se sbírky: Rozdělily si 400 tisíc

 
Nadace Českých drah rozdělila peníze svým zraněným kolegům z nedávných tragických srážek vlaků - pomoc dorazí i u Perninku vážně zraněnému strojvůdci Petru P. Peníze putují také rodině strojvůdce, který zahynul při železničním střetu u Českého Brodu. Celkem bylo rozděleno 400 tisíc, zaměstnanecká sbírka pokračuje dál.
07.08.2020 14:55 |

podobné články

Ukončili sbírku na zraněné při nehodě u Perninku: Vybrali 600 tisíc!

 
Krásné a lidské gesto. Obětem červencové srážky dvou vlaků u Perninku na Karlovarsku přinesla narychlo zorganizovaná sbírka 600 tisíc korun.
20.12.2020 12:05 |

podobné články

Peklo železniční tragédie u Perninku: Pláč dětí, amputace, mnoho zraněných

 
Tragická nehoda se stala v úterý odpoledne na Karlovarsku. Dva osobní vlaky se srazily a dva cestující byli na místě mrtví. Sedm cestujících bylo vážně zraněno a další desítky z nich musely být ošetřeny. Policie zadržela strojvedoucího jednoho z vlaků, který pravděpodobně střet zavinil. Vlaková trať je nyní plně zprovozněna.
08.07.2020 11:10 |

podobné články

„Lidi letěli vzduchem, děti řvaly,“ popsali svědci: Neštěstí u Milavče si vyžádalo mrtvé i zraněné

 
Tři mrtvé a více než šedesát zraněných si vyžádala srážka dvou vlaků v Milavči na Domažlicku. Srazil se tu osobní vlak a mezinárodní Západní expres jedoucí z Mnichova do Prahy. Další šokující svědectví pasažéra z vlaku smrti poskytl Blesku Zdeněk (66) z Domažlic a další svědci popsali děsivé scény po nárazu.
04.08.2021 16:35 |

podobné články

Svědci moskevské tragédie: Hustý dým, chaos a sténání raněných

 
Absolutní zmatek, hustý dým a sténání raněných. Tak podle očitých svědků vypadala po výbuchu bomby příletová hala na moskevském letišti Domodědovo.
24.01.2011 19:15 |

podobné články

Zemanovi hrozila amputace. Nešikovný doktor úraz zbodal

 
Katastrofální následky mohla mít pro Miloše Zemana jeho zlomenina palce, hrozila mu totiž amputace. Zemanovu končetinu nakonec zachránil primář zlínské traumatologie. „Je to pravda. Když mě ošetřil, řekl mi, že mi hrozila otrava krve a amputace. Naštěstí to dobře dopadlo,“ řekl exkluzivně pro ParlamentníListy.cz Miloš Zeman.
13.03.2011 13:15 |

podobné články

Osobnosti: Miloš Zeman (25990 článků)

Domov pro seniory v Perninku se může pochlubit novým výtahem

 
Od nynějška mohou klienti Domova pro seniory v Perninku využívat nový lůžkový evakuační výtah. Ten propojil všechna patra objektu a zajistil tak jeho plnou bezbariérovost. Stavební akce vyšla Karlovarský kraj na 5,1 milionu korun.
27.10.2016 21:50 |

podobné články

Tragickou nehodu vlaků u Perninku zavinil podle policie strojvůdce (28): Hrozí mu až deset let vězení

 
Policie obvinila strojvedoucího (28) vlaku, který podle vyšetřovatelů způsobil 7. července 2020 srážku dvou vlaků, při níž zahynuli dva lidé a desítky se jich zranily. Hrozí mu až 10 let vězení.
23.06.2021 21:05 |

podobné články

Ženy při sexu sténají kvůli mužům

 
Ženské sténání při sexu je sice přirozené, ale nikterak nekopíruje nutně jejich vlastní orgasmus. Evolučně se totiž sténání u žen stalo nástrojem, jak ovládat při souloži muže. Nová studie z Británie dokazuje, že ženy sténají hlavně během mužova orgasmu a že jejich zvukové projevy ovlivňují rychlost a průběh mužova vyvrcholení. Evoluce tak dala ženám nástroj, jak muže ve své vagíně ovládat.
15.08.2011 14:10 |

podobné články

Podivná studie: Ženy při sexu sténají prý jen kvůli mužům

 
Ženské sténání při sexu je sice přirozené, ale nikterak nekopíruje nutně její vlastní orgasmus. Evolučně se totiž sténání u žen stalo nástrojem, jak ovládat při souloži muže.
28.07.2012 19:40 |

podobné články

Ze sklepa se ozývalo lidské sténání. Přivolaní strážníci byli svědky kuriózní situace

 
Chvíli před půlnocí se v absolutně tichém Přerově do okolí rozléhal zvuk podivného sténání, vycházel ze sklepních prostor jednoho z tamních činžovních domů. Strážníci vyrazili situaci prověřit a stali se svědky něčeho, co v žádném případě nečekali.
09.03.2021 15:30 |

podobné články

Horší než technoparty. Britové si stěžují na sténání účastníků swingers festivalu

 
Britská policie řeší delikátní případ. Obyvatelé britské vesničky Grantham v Lincolnshiru si stěžují na hluk ze swingers festivalu, který probíhá nedaleko jejich bydliště. Britští vesničané si stěžují na neustálé sténání a ječení. Hluk je prý ještě horší, než bývá z technoparty.
07.07.2021 17:45 |

podobné články

Sténání a křik rušily občany vesnice: Zrušený swingers festival navštívily stovky lidí!

 
Velký sexuální festival nazvaný Swingathon se měl konat na polích u vesnice, organizátor ho ale oficiálně zrušil. Přesto si lidí v okolí stěžovali na sténání účastníků... Snímky z dronu zachytily příjezd stovek účastníků na údajně zrušenou akci.
10.07.2021 19:45 |

podobné články

Kubica havaroval v rallye v Itálii s fabií,hrozí mu amputace ruky

 
Polský pilot formule 1 Robert Kubica měl při startu v rallye v Itálii s vozem Škoda Fabia S2000 vážnou havárii, při níž narazil ve vysoké rychlosti do zdi kostelíku. Podle lékařů utrpěl vnitřní zranění a hrozí mu amputace ruky, kterou si vážně poranil.
06.02.2011 13:35 |

podobné články

Osobnosti: Robert Kubica (70 článků)