Článek

Nářek mláďátek vyděsil lidi v Úvalech: V popelnici našli zvěrstvo!

 
Šestici malých roztomilých koťátek zabalil neznámý tyran do igelitové tašky a vyhodil do popelnice v obci Úvaly u železničního nádraží. Jejich nářek zaslechli duchapřítomní lidé, zvířátka ale nemají doposud vyhráno. Musí totiž přežít kritické období mateřské výživy. Po pachateli krutého činu jde policie.
16.07.2020 10:15 |

podobné články

Podobné články

S Gottwaldem na věčné časy! Čestné občanství mu v Úvalech u Prahy ponechali

 
Jde o historickou kuriozitu – v Úvalech u Prahy mají mezi čestnými občany města nejen Edvarda Beneše, ale i jeho prezidentského nástupce. Zarytého komunistu Klementa Gottwalda! Za jehož vlády docházelo mj. k vykonstruovaným procesům a justiční vraždě Milady Horákové. Když však v Úvalech navrhovali odebrání čestného občanství, návrh neprošel. Proč?
09.03.2015 19:00 |

podobné články

Osobnosti: Klement Gottwald (153 článků) , Edvard Beneš (228 článků) , Milada Horáková (472 článků)

Stařík vyrazil na rozbouřené moře, aby zachránil sousedovu popelnici

 
Jednaosmdesátiletý Velšan Bert Forkings se vypravil v nafukovacím člunu na moře, aby zachránil sousedovu popelnici. Jeho obětavý čin skončil velkou záchrannou akcí a na břeh se bezpečně nakonec podařilo dopravit nejen jeho ale i popelnici se smetím.
14.09.2010 11:30 |

podobné články

Rychlík se srazil s drezínou v Úvalech. V Praze vlak přejel muže

 
V Úvalech u Prahy montážní linka narazila do rychlíku. V Praze vběhl pod kola vlaku muž a zemřel.
02.11.2009 09:35 |

podobné články

Za vraždu dvou žen v Úvalech obvinila policie padesátiletého muže

 
Policie vyšetřuje tragickou událost, při které v Úvalech u Prahy zastřelil muž dvě starší ženy. Jedna byla jeho matkou.
10.05.2010 20:40 |

podobné články

Z vraždy dvou žen v Úvalech je podezřelý syn jedné z nich

 
Z pondělní vraždy dvou žen v Úvalech je podezřelý padesátiletý syn jedné z nich. Podle policie ženy zabil legálně drženou zbraní.
11.05.2010 11:50 |

podobné články

Soud uvalil vazbu na muže podezřelého z dvojnásobné vraždy v Úvalech u Prahy

 
Okresní soud pro Prahu východ ve středu uvalil vazbu na muže, kterého policie zadržela v souvislosti s pondělní dvojnásobnou vraždou v Úvalech u Prahy.
12.05.2010 16:20 |

podobné články

V Úvalech u Prahy spáchala sebevraždu mladá žena. PODŘEZALA SE a OBĚSILA!

 
Sebevraždu devětadvacetileté cizinky v bytě v Úvalech u Prahy vyšetřují od úterního odpoledne policisté. Žena se podřezala a oběsila se, cizí zavinění bylo na místě vyloučeno, potvrdila informace agentury Mediafax policejní mluvčí Štěpánka Zatloukalová.
29.03.2011 17:40 |

podobné články

Divokej Bill: Tisící koncert oslavíme v Úvalech a pak zmizíme

 
Skupina Divokej Bill je na české hudební scéně nepochybně stálice. Na začátku června uspořádala v domovských Úvalech další ročník festivalu Ouvalskej bigbít a v září se na stejné místo vrátí, aby tam odehrála svůj v pořadí tisící koncert. Nedávno také vydala výběrové album Unisono, na němž je jedna nová písnička. Na otázky odpovídal zpěvák a kytarista Vašek Bláha.
30.06.2011 16:40 |

podobné články

Osobnosti: Václav Bláha (17 článků)

Velká psí loupež v Úvalech: Fayette a Dasty unesl zloděj!

 
Velkou psí záhadu řeší policie v Úvalech u Prahy. Beze stopy tam během dvou měsíců zmizela dvě štěňata hovawartů. „Proč právě naše zlatíčka a proč hned obě,“ pláče chovatelka Kristýna Juklová. Nepochybuje o tom, že je odvlekl zloděj.
16.02.2013 05:15 |

podobné články

Nehoda v Úvalech zastavila na 3,5 hodiny provoz trati Praha-Kolín

 
Vykolejení pracovního vozidla v Úvalech u Prahy zastavilo dnes ráno zhruba na tři a půl hodiny provoz na hlavní trati mezi Prahou a Kolínem. Některé rychlíky byly zrušeny, další jely odklonem přes Lysou nad Labem. Místo osobních vlaků jezdily náhradní autobusy, vyplývá z internetových stránek Českých drah. Podle mluvčího Správy železniční dopravní cesty (SŽDC) Jakuba Ptačinského se doprava obnovila kolem 7:45.
17.10.2014 06:00 |

podobné články

Divokej Bill v Úvalech

 
Tradice rockových koncertů v Úvalech začala před mnoha lety a úvalská kapela Divokej Bill ji udržuje dál.
21.07.2015 11:01 |

podobné články

Strážníci v Úvalech naháněli klokana: Chytila ho lstí až sama majitelka

 
Kuriózní zásah za sebou mají strážníci městské policie. V Úvalech totiž dostali hlášku od kolegů ze státní policie, že po městě běhá klokan. Strážníci se ho pokusili chytit, klokan byl ovšem nad jejich síly. Zvíře lstí odchytla až sama majitelka.
04.03.2017 12:55 |

podobné články

Mohutný požár střechy v Úvalech komplikoval silný vítr: Škoda deset milionů

 
V Úvalech u Prahy hořela od úterního rána střecha budovy. Hasičům práci komplikoval silný vítr, problémy měli i s dopravou vody. Vyhlásili třetí stupeň poplachu kvůli množství zasahujících jednotek, ten později snížili na druhý. Kolem osmé se jim podařilo požár lokalizovat, škoda je 10 milionů, po dohašení odpoledne hasiči předali budovu majiteli. Příčinu vzniku ohně budou zjišťovat i odborníci z Technického ústavu požární ochrany.
11.02.2020 07:15 |

podobné články

Tragická nehoda v Úvalech: Auto se překotilo na střechu a skončilo v potoce, jeden mrtvý

 
Od časných ranních hodin zasahovaly jednotky integrovaného záchranného systému v Úvalech východně od Prahy. Řidič osobního vozidla nezvládl řízení a havaroval do potoka. V autě seděl kromě řidiče ještě spolujezdec, jednomu z nich už bohužel nebylo pomoci.
13.12.2020 09:05 |

podobné články

Děsivá nehoda v Úvalech u Prahy: Sanitka vezla pacienta do Ikemu, srazila se s osobákem a skončila na boku

 
V Úvalech v okrese Praha-východ došlo v sobotních ranních hodinách k dopravní nehodě. Sanitka se tam srazila se dvěma osobními auty. Podle informací tiskové mluvčí Středočeských záchranářů Petry Effenbergerové se zranilo pět osob.
17.04.2021 09:10 |

podobné články

Tragédie na Lounsku! V popelnici našli tělo mrtvého novorozeněte: 3 možné scénáře, které stojí za hrůzným činem

 
Strašný nález se objevil dnes dopoledne v Podbořanech na Lounsku. Policisté tam našli v "popelnici":http://www.extra.cz/seznamte-se-s-muzem-ktery-vari-skvela-jidla-z-popelnic-neutrati-za-suroviny-ani-korunu-a-jeho-recepty-jsou-hitem tělíčko mrtvého novorozence. Lékař už dítěti nemohl pomoci.
08.12.2013 15:20 |

podobné články

Ztracenou holčičku (†7) našli mrtvou ve Vídni v popelnici s odřízlou hlavou!

 
Hrůznou vraždu šetří rakouská policie. V popelnici našli tělíčko pohřešované sedmileté holčičky, která měla téměř odříznutou hlavu. Zatčen byl 16letý Čečenec, který bydlel s rodinou poblíž oběti.
16.05.2018 12:05 |

podobné články

Australané vyhráli v loterii milióny, lístek našli těsně před svozem odpadu v popelnici

 
Když australský pár z Nového Jižního Walesu před pár dny zjistil, že vyhrál v loterii Lotto 800 tisíc australských dolarů (bezmála 13 miliónů korun), byl štěstím bez sebe. Oběma však brzy strnuly tváře, protože si uvědomili, že loterijní lístek před pár dny náhodou vyhodili do koše. Po zoufalém pátrání ho však naštěstí našli v popelnici, a to v den svozu odpadu, píše deník Daily Mail.
27.10.2018 11:50 |

podobné články

Brutalita, zvěrstvo, fantasmagorie. Bursík, Stropnický a další zelení nadávají na Zemanův průplav

 
Megaprojekt Dunaj – Odra – Labe (DOL), aktuálně protlačovaný prezidentem Milošem Zemanem, budí hrůzu u šéfů zelených stran. Podle předsedy Liberálně ekologické strany (LES) Martina Bursíka jde z pohledu ochrany přírody a krajiny o zvěrstvo. K vodnímu koridoru se už dříve vyjádřili i další zelení.
26.03.2014 18:10 |

podobné články

Osobnosti: Martin Bursík (320 článků) , Miloš Zeman (25990 článků)