Článek

Napomůže to otěhotnění?

 
Paní Michaela radí čtenářům s jejich sexuálními problémy...
02.11.2017 05:10 |

podobné články

Podobné články

Soutěžte s Blesk Křížovkami o 10 balíčků dětské kosmetiky Biolane!

 
Máte doma miminko? Pak pro něj zajisté také chcete to nejlepší. Soutěžte s námi a vyhrajte pro něj balíček kvalitní francouzské kosmetiky. Pokožka je součást obranného systému člověka, a právě během prvního roku dítěte se imunita dotváří, proto je nutné o pokožku dítěte vhodně pečovat. Biolane je kompletní řada kosmetických a hygienických výrobků pro péči o naše nejmenší, která ochrání dětskou pokožku před vnějšími vlivy a tím napomůže k bezpečnému vývoji imunitního systému a k adaptaci na nové prostředí. Všechny produkty Biolane jsou vyráběny z čistě přírodních látek. Díky absenci vonných esencí nedráždí dětskou pokožku a jsou vhodnou alternativou také pro děti s atopickým ekzémem či přecitlivělou problematickou pokožkou. Všechny výrobky mají pH 5,5 a obsahují unikátní složku Hydra-bléïne®. Odpovězte na soutěžní otázku a vyhrajte balíček. Nápovědu najdete na www.biolane.cz Máte doma miminko? Pak pro něj zajisté také chcete to nejlepší. Soutěžte s námi a vyhrajte pro něj balíček kvalitní francouzské kosmetiky.Pokožka je součást obranného systému člověka, a právě během prvního roku dítěte se imunita dotváří, proto je nutné o pokožku dítěte vhodněpečovat. Biolane je kompletní řada kosmetických a hygienických výrobků pro péči o naše nejmenší, která ochrání dětskou pokožku před vnějšímivlivy a tím napomůže k bezpečnému vývoji imunitního systému a k adaptaci na nové prostředí. Všechny produkty Biolane jsou vyráběny z čistěpřírodních látek. Díky absenci vonných esencí nedráždí dětskou pokožku a jsou vhodnou alternativou také pro děti s atopickým ekzémemči přecitlivělou problematickou pokožkou. Všechny výrobky mají pH 5,5 a obsahují unikátní složku Hydra-bléïne®. Odpovězte na soutěžní otázkua vyhrajte balíček. Nápovědu najdete na www.biolane.cz
04.01.2012 00:15 |

podobné články

Zeman poletí na Ukrajinu, doufá, že napomůže jejímu sblížení s EU

 
Prezident Miloš Zeman odletí v neděli na Ukrajinu, kam ho pozval jeho protějšek Viktor Janukovyč. Český prezident doufá, že jeho návštěva napomůže dalšímu přiblížení Ukrajiny k Evropské unii. Podle hradní mluvčí Hany Burianové bude v Kyjevě do úterý. Ukrajina se připravuje podepsat asociační smlouvu s EU a vytvořit zónu volného obchodu.
14.10.2013 11:55 |

podobné články

Osobnosti: Miloš Zeman (22546 článků) , Viktor Janukovyč (383 článků)

Absolonová odmítla drsnému producentovi Janečkovi podepsat zákaz otěhotnění! Je už těhotná?

 
Monika Absolonová  (35) se připravuje na roli matky. Striktně totiž ve smlouvách odmítá podepisovat kolonku zákazu otěhotnění. Naposledy si takhle „dupla“ před producentem muzikálu Bídníci Františkem Janečkem  (67) .
19.12.2011 09:35 |

podobné články

Osobnosti: Monika Absolonová (982 článků) , František Janeček (325 článků)

Absolonová odmítla drsnému producentovi Janečkovi podepsat zákaz otěhotnění! Je v jiném stavu?

 
Monika Absolonová  (35) se připravuje na roli matky. Striktně totiž ve smlouvách odmítá podepisovat kolonku zákazu otěhotnění. Naposledy si takhle „dupla“ před producentem muzikálu Bídníci Františkem Janečkem  (67) .
19.12.2011 09:50 |

podobné články

Osobnosti: Monika Absolonová (982 článků) , František Janeček (325 článků)

Absolonová odmítla producentovi Janečkovi podepsat zákaz otěhotnění! Je v jiném stavu?

 
Monika Absolonová  (35) se připravuje na roli matky. Striktně totiž ve smlouvách odmítá podepisovat kolonku zákazu otěhotnění. Naposledy si takhle „dupla“ před producentem muzikálu Bídníci Františkem Janečkem  (67) .
19.12.2011 10:40 |

podobné články

Osobnosti: Monika Absolonová (982 článků) , František Janeček (325 článků)

Absolonová si dupla: Nepodepsala zákaz otěhotnění!

 
Monika Absolonová (35) už má konečně našlápnuto k založení rodiny. Ve smlouvě k muzikálu Bídníci, kde má hrát jednu z hlavních rolí, si totiž vydupala zvláštní privilegium. Odmítla podepsat úmluvu o tom, že během uvádění muzikálu nesmí otěhotnět, a navíc si přidala vlastní dodatek o tom, že v případě očekávání dítěte může kdykoliv odejít. „Ve svém věku bych už kolonku zákazu otěhotnění nepodepsala, to vážně ne,“ vyjádřila se zpěvačka.
29.12.2011 09:00 |

podobné články

Osobnosti: Monika Absolonová (982 článků)

Na trhu jsou nebezpečné laky na nehty! Mohou zkomplikovat otěhotnění

 
Vietnamci prodávají nebezpečné laky na nehty. Obsahují látky, které přinášejí riziko pro otěhotnění. Citlivému člověku by mohly způsobit zdravotní problémy.
05.03.2012 17:10 |

podobné články

Zákeřný virus ubírá novorozencům mozek. Vlády varují ženy před těhotenstvím

 
Nový virus zika ohrožuje hlavně těhotné a jejich nenarozené děti. Způsobuje nedostatečný vývoj mozku lidského plodu, děti se rodí s menší hlavou. Celkem čtyři země Latinské Ameriky a Karibiku už varovaly ženy, aby se vyhnuly otěhotnění. Výskyt viru přenášeného komáry již zaznamenaly téměř dvě desítky států. Některé aktivistky hájící ženská práva však podle stanice BBC doporučení vlád kritizovaly, neboť podle nich ženy v tomto regionu nemají možnost své otěhotnění regulovat.
23.01.2016 15:05 |

podobné články

Odkládáte otěhotnění? Zjistěte, kolik plodných let vám ještě zbývá

 
S neplodností se v Česku potýká stále větší počet párů. Lékaři tvrdí, že problémy má každá pátá dvojice, problémy se mohou vyskytovat na straně žen i mužů. Většina lidí se odhodlá k založení rodiny až v pozdějším věku, kdy už je šance na otěhotnění nižší. Na začátek června připadá Národní den neplodnosti, některá centra nabízejí vyšetření plodnosti zdarma. Nespoléhejte na testy, které se dají koupit v lékárně, podle odborníků nejsou spolehlivé.
05.06.2017 06:00 |

podobné články

Vatikán chce návštěvou papeže pomoci smlouvám s ČR

 
Vatikán doufá, že nadcházející návštěva papeže Benedikta XVI. v Česku vytvoří atmosféru, která později napomůže vyřešit problém stále neratifikované česko-vatikánské smlouvy o postavení katolické církve.
16.09.2009 09:50 |

podobné články

Opencard si budou muset pořídit i majitelé papírových kupónů

 
Cena karet Opencard poklesne. Napomůže tomu dodatek smlouvy, který v pátek s firmou Haguess podepsal pražský magistrát. Firma, která je držitelem licence na provoz Opencard, zajistí městu bez další poplatků za licenci vydání dalších 260 000 karet. Cena jedné karty se vzhledem k dosavadním investicím sníží na 1280 korun.
12.02.2010 14:00 |

podobné články

Osobnosti: Pavel Bém (828 článků)

Kohout chce ve Vatikánu jednat o česko-vatikánské smlouvě

 
Kohoutova návštěva ve Vatikánu možná po sedmi letech přinese průlom a napomůže uzavření česko-vatikánské smlouvy.
28.04.2010 10:20 |

podobné články

Protikorupční novela zákona o obcích je nedostatečná, tvrdí TIC

 
Mnohá česká města se potýkají s nemalými dluhy, například severočeský Liberec si sebou nese bezmála dvoumiliardové břímě. Napomůže protikorupční novela zákona tomu, aby obce a města nakládaly se svým majetkem hospodárněji?
24.04.2011 08:15 |

podobné články

Mít syfilis není hanba, brání registr pacientů před Rathem Šťastný

 
Obránci občanských svobod varují: národní zdravotní registr pacientů skýtá velká rizika ve směru zneužití intimních údajů každého z nás. Politici koalice ho však hájí s tím, že napomůže léčbě pacientů.
15.09.2011 10:00 |

podobné články

Ministr P. Dobeš: Návrh ministerstva dopravy povede k odstranění reklam u silnic

 
Vláda na svém dnešním zasedání schválila návrh ministerstva dopravy odstraňující reklamu u silnic a dálnic maximálně do pěti let, ale také zrychlení výkupu půdy pro dopravní stavby, po vzoru SRN, což napomůže rychlejší výstavbě dopravní infrastruktury, zlevnění výkupů a zvláště omezení prostoru pro spekulanty.
19.10.2011 13:20 |

podobné články

Objev NASA: Země má dvojče!

 
Existuje život i mimo planetu Zemi? Odpověď na tuto otázku se možná už brzy dozvíme. Napomůže tomu zcela jistě unikátní objev, který se povedl vědcům z amerického Národního úřadu pro letectví a vesmír (NASA) pomocí družice Kepler.
23.12.2011 05:00 |

podobné články

Díky chytrým telefonům odhalí zločince i obyčejní lidé

 
Omezení zločinnosti bychom brzy mohli mít mnohem více ve svých rukou. Napomůže tomu aplikace v chytrých telefonech. Lidé si stáhnou databázi fotek hledaných lidí a budou je moci kdekoli identifikovat.
26.06.2012 09:35 |

podobné články

Klasnová: Mám záchvat vzteku

 
Rezignace Tomáše Martince na post šéfa protikorupční policie vyvolala mezi poslanci rozporuplné reakce. Někteří z politiků jsou smířliví a například věří, že Martincův odchod napomůže ke zlepšení komunikace mezi protikorupční policií a soustavou státních zastupitelství, jiní ale mluví i o konci nezávislosti české policie.
23.04.2013 06:55 |

podobné články

Seďa (ČSSD): Zlepšit politickou kulturu v zemi napomůže osobní odpovědnost a více pokory

 
Bývalý předseda poslaneckého klubu TOP 09 P.Gazdík se neustále naváží do sociální demokracie. Ne, že by to byly jeho myšlenky, spíše papouškuje předvolební mediální taktiku M.Kalouska.
17.09.2013 22:30 |

podobné články