Článek

Nápad kantorky Petry Figerové: Nasbírala pět tisíc propisek!

 
Základní škola Komenského v Trutnově by klidně mohla být otevřena i o prázdninách. A to proto, že by plnila funkci jakéhosi miniaturního muzea – právě tady totiž najdete nevšední sbírku propisek, které nashromáždila místní kantorka Petra Figerová (43).
10.07.2021 12:10 |

podobné články

Podobné články

Pro Klause se pořádá veřejná sbírka propisek. Češi švejkují i za krize

 
REVUE Videohit, kde prezident Václav Klaus schovává na jednání v Chile protokolární pero, má další vtipné pokračování. Firma plná recesistů se totiž rozhodla na sociální síti uskutečnit sbírku propisek pro prezidenta. Podle literárního historika Radko Pytlíka je taková recese ventilem tragické vládní krize.
12.04.2011 22:15 |

podobné články

Osobnosti: Václav Klaus (10502 článků)

Bratr Kryla: Po zloději propisek přišel pijan. Karla by z dnešní politiky trefil šlak

 
ROZHOVOR Po zloději propisek se dostal k moci pijan, kvůli němuž si z nás dělá srandu celý svět. Tak hodnotí rošádu na Hradě zpěvák Jan Kryl. Jeho staršímu, zesnulému, bratrovi Karlovi by se z politické současnosti Česka prý točila hlava a trefil by ho šlak. Letos uplyne sedmdesát let od narození legendárního písničkáře Karla Kryla a dvacet let od jeho úmrtí.
03.01.2014 13:05 |

podobné články

Osobnosti: Karel Kryl (197 článků)

O šikaně kantorky na pražské průmyslovce věděli už na podzim! Učitelka již jednou zkolabovala

 
Čím více se malešická průmyslovka snaží některé skutečnosti ohledně týrání kantorky Ludmily (†55) tajit, tím více jich vyplouvá na povrch! Blesk zjistil, že vedení vědělo o šikaně učitelky daleko dřív, než tvrdí.
20.02.2016 18:35 |

podobné články

Chlípná učitelka Dana zneužila 12letého žáka: Jeho matka bojovala za svobodu kantorky

 
Svedla teprve dvanáctiletého žáka, kterého učila, ale base se vyhne! Slovenská učitelka Dana Kováčová (34) vyfasovala nakonec pouze tříletou podmínku. Soud vzal v potaz to, že se stará o dvě nemocné děti. Nejvíce šokující však je, kdo se již jednou odsouzené kantorky zastal.
12.05.2016 16:40 |

podobné články

Monika Absolonová nedodržuje rychlost, nasbírala už čtyři trestné body

 
Zpěvačka Monika Absolonová (33) si život bez auta nedovede představit. Fakt, že by mohla přijít o řidičák, jí proto doslova nahání hrůzu. Bodový systém sice považuje za přísný, ale myslí si, že šílence za volantem přece jen trochu usměrní. Ví, o čem mluví. Sama už nasbírala čtyři trestné body.
14.10.2009 11:25 |

podobné články

Osobnosti: Monika Absolonová (1157 článků)

Že houby nerostou? Omyl! Houbařka Martina nasbírala 110 hřibů za hodinu

 
Pokud jste vášnivý houbaři, tak ihned vyrazte do lesa! Podle mykologů je teď nejlepší doba, kdy můžete naplnit košíčky až k okraji. Důkazem, že v lese je hub jako máku, je houbařka Martina Vaculová (27). Ta v lesích u Karlových Varů nasbírala během hodiny neuvěřitelných 110 hřibů!
02.09.2015 20:55 |

podobné články

Houbový ráj v Česku trvá: Zuzana nasbírala 30 praváků za pouhou hodinu!

 
Teploty se drží vysoko, ale pravidelně prší. Lepší podmínky si nemohou houbaři přát. Zuzana Kábelová (37) nasbírala za hodinu třicet praváků.
06.07.2020 06:20 |

podobné články

Příznivci a odpůrci učitelky, která u Jílkové křičela proti Rusku a komunistům, na internetu závodí o podpisy. Můžete se přidat

 
Vystoupení učitelky prvního stupně základní školy Petry Štěpánové z Brna v posledním vydání diskusního pořadu České televize Máte slovo rozdělilo českou společnost na dva tábory. Dokladem toho je, že ohledně zmíněné kantorky vznikly dvě zcela protichůdné petice.
29.02.2016 13:35 |

podobné články

Fiala: Česká ministerstva - zvěřinec nadbytečných bobrů a ptáků

 
Ministerstvo životního prostředí právě nalezlo ten správný způsob, jak vynaložit odhadem 600 tisíc z naších těžce vydřených daní: nakoupí dámské spodní prádlo s potiskem bobra, panské spodní prádlo s ptákem a hromadu manžetových knoflíčků, dámských šátků, propisek, tužek, pastelek, tašek a jiného harampádí, které nemá nic společného s důvodem, proč si toto ministerstvo platíme.
20.12.2013 08:27 |

podobné články

Pod návrat Zemana na Hrad se podepsalo už na 60 tisíc lidí, řekla první dáma

 
Bezmála 60 tisíc podpisů nasbírala už Ivana Zemanová pro svého manžela Miloše, který chce příští rok v lednu zabojovat o dalších pět let na Hradě. První dáma novinářům ve středu uvedla, že aktuálně už se Zemanovi podepsalo 59 263 lidí, číslo ale prý nepovažuje za konečné. Občanský kandidát potřebuje pro kandidaturu nasbírat 50 tisíc podpisů a Zeman má tak už splněno – pokud mu podpisové archy radikálně neproškrtá ministerstvo vnitra.
16.08.2017 07:05 |

podobné články

Osobnosti: Miloš Zeman (25763 článků)

Učitelka popsala útok ve Vrútkách: Kolegyně zachránily další životy!

 
Ve Vrútkách na severu Slovenska došlo ve čtvrtek v tamní základní škole k tragédii. Bývalý žák Ivan (†22) se vyzbrojil nožem a pobodal pět lidí. Útok bohužel nepřežil zástupce ředitelky Jaroslav Budz. Masakr mohl být ale ještě větší nebýt právě zesnulého učitele a jeho kolegyň. Kantorky rychlou reakcí zřejmě zachránily další životy.
15.06.2020 19:25 |

podobné články

Osobnosti: Ivan Ivan (1986 článků)

Otec Petry Kvitové Jiří: Budeme dál v paneláku, peníze jsou Petry!

 
Žádný barák ani milionové dary nechceme, všechno je to naší Petry! Jiří Kvita (59) je sice tátou nyní už velmi bohaté tenisové hvězdy, ale na svém životě nic měnit nehodlá...
03.11.2011 12:05 |

podobné články

Osobnosti: Petra Kvitová (1556 článků)

Tohle jsou brutální vrazi patnáctileté Petry, podívejte se jim do tváře!

 
Vrazi patnáctileté Petry, kteří ji "několik desítek minut škrtili, než se jim povedlo ji připravit o život":http://www.extra.cz/vrazda-patnactilete-petry-sokovala-kriminalisty-divku-brutalne-tryznili-a-na-smrt-cekala-nekolik-minut, jsou známi. Jednalo se o dvacetileté mladíky z Jihlavy, které Petra znala, odešla s nimi před 14 dny v pátek z diskotéky Ponorka a v jejich bytě za to zaplatila životem.
29.03.2013 18:30 |

podobné články

Obviněný Jakub: V mládí přišel o bráchu, jeho matka teď chystá dopis rodině zabité Petry (†15)

 
Jakub D. (19) je třetím obviněným z brutální školačky Petry (†15). Protože se prý na vraždě přímo nepodílel, ale asistoval u zahlazení stop, zůstává na svobodě. Hrozí mu nižší trest, než jeho kamarádům, stále však vyvstává otázka, zda mohl Petře pomoci. Jakubova rodina i jeho milující přítelkyně věří, že nikoli. A Jakubova matka chystá omluvný dopis pro rodinu Petry.
01.04.2013 05:35 |

podobné články

ZLOMENÉ ŽENY: Matka vraha mluví o hodném chlapci, matka Petry nedokáže odpustit

 
Dnes se patrně rozhodne o osudu Michala Kisiova, Tomáše Zavřela a Jakuba Doležala, kteří jsou u souzeni za vraždu patnáctileté Petry z Jihlavy. Čtěte, co řekly matka Petry a matka Michala Kisiova.
05.03.2014 12:05 |

podobné články

Martin Chodúr: Kupte si hrníček! Jsem na něm já!

 
Vítěz prvního ročníku Česko Slovenské SuperStar Martin Chodúr (20) již začíná vymýšlet způsoby, jak na svých fanoušcích vydělat co nejvíc peněz! Dočkáme se teď snad hrníčků, triček, propisek a otvíráků s Chodúrovou tváří?
28.01.2010 06:30 |

podobné články

Osobnosti: Martin Chodúr (464 článků)

Soutěž o XCOM: Enemy Unknown a klávesnici s myší od Razeru

 
Před pár dny jsme vás na redakčním Facebooku nesměle teasovali se soutěží o čerstvě vydanou strategii XCOM: Enemy Unknown, a protože jsme si nedělali srandu, soutěž je tady. Ve spolupráci s Cenegou a Razerem jsme pro vás připravili "docela slušné" ceny v podobě PC, PS3 a X360 verze hry, triček, klíčenek, propisek a... jedné hezké klávesnice a ještě hezčí myšky...
23.12.2010 08:20 |

podobné články

Osobnosti: Martina Sáblíková (452 článků)

Morana v Klausově podobě letěla do Vltavy, odpůrci se loučí s prezidentem

 
Zhruba tři sta lidí ve čtvrtek za zpěvu lidových písní vyprovodily z Hradu Moranu, která měla připomínat končícího prezidenta Václava Klause. Jeho odpůrci ji hodili z Karlova mostu do Vltavy. Happening Klausových kritiků začal už na Hradčanském náměstí předáním narcisek a propisek oživlé soše karikující odcházející hlavu státu.
07.03.2013 15:50 |

podobné články

Osobnosti: Václav Klaus (10502 článků)

Desítky lidí oslavují na Pražském hradě odchod Václava Klause

 
Desítky lidí se dnes odpoledne sešly na Hradčanském náměstí v Praze, aby oslavily konec prezidentského mandátu Václava Klause. Happening, který sledují také novináři a kolemjdoucí turisté, začal na Hradčanech kladením narcisek a propisek k oživlé soše karikující Klausovu podobu. 
07.03.2013 16:30 |

podobné články

Osobnosti: Václav Klaus (10502 článků)