Článek

Námluvy demobloku jako řemen. Toto napsala členka ODS ke konci Kalouska

 
Blogerka a redaktorka Andrea Novotná, jež je členkou ODS, se ve svém komentáři na webu ppmagazin.com vyjádřila k prohlášení poslance TOP 09 Miroslava Kalouska. Tento politický matador včera oznámil, že v roce 2021 již nebude kandidovat do Poslanecké sněmovny. „Konec Kalouska? Jen další kalouskovina,“ míní Novotná.
13.07.2020 16:00 |

podobné články

Osobnosti: Miroslav Kalousek (7419 článků)
Podobné články

Medvědí námluvy divadla AHA! v pražském Gongu

 
Dvě nejslavnější aktovky A. P. Čechova Námluvy a Medvěd uvede v páteční obnovené premiéře pod názvem Námluvy s medvědem divadlo AHA!. Oproti legendárnímu černobílému zpracování režiséra Martina Friče slibuje hra Miroslava Pokorného posun směrem ke grotesce a celou řadu gagů.
14.04.2011 09:25 |

podobné články

Osobnosti: Martin Frič (20 článků) , Miroslav Pokorný (21 článků) , Miroslav Pokorný (21 článků)

Láska kvete v „demobloku”: Zahradil odhalil Kalouska

 
Europoslanec Jan Zahradil (ODS) se s vervou pustil do Miroslava Kalouska (TOP 09). Konstatoval, že Kalousek kope do ODS, do té ODS, bez které se teď TOP 09 neobejde. Kalousek podle Zahradilova názoru definitivně končí. Prozradil také, kdy bude Miroslav Kalousek prezidentem.
23.12.2020 08:05 |

podobné články

Osobnosti: Miroslav Kalousek (7419 článků) , Jan Zahradil (662 článků)

Kobza (SPD): Demobloku nejde o blaho občanů. Mají strach, že by vláda mohla uspět

 
Pamatujme si, kdo a proč dosadil a drží škodiče Hřiba, Koláře, Novotného a jim podobné. Jsou to strany tzv. demobloku. Nechaly by nás klidně pomřít, jen když budou mít po příštích volbách zajištěnu vstupenku do parlamentního bufetu.
06.04.2020 15:30 |

podobné články

Poslanec Vidím kárá Johna: Střet zájmů je to jako řemen

 
Jak vidí nové angažmá předsedy Věcí veřejných Radka Johna, který znovu pracuje jako novinář, ostatní poslanci? Podle Jana Vidíma (ODS) jde u předsedy VV o střet zájmů jako řemen. Vidím v rozhovoru pro Český rozhlas upozornil, že John je členem dvou výborů - mandátového a pro bezpečnost - a tam se může jako novinář dostat k citlivým údajům a to je velký problém. Podobně tuto věc vidí i bývalý ministr vnitra František Bublan z ČSSD.
01.11.2012 14:00 |

podobné články

Osobnosti: Radek John (2477 článků) , Jan Vidím (74 článků) , František Bublan (191 článků)

Zemanova podržtaška. Kalousek zkomplikoval námluvy demobloku. Přitom prozradil, s kým popil

 
Předseda poslaneckého klubu TOP 09 Miroslav Kalousek se pustil do dlouholetého starosty Kyjova a předsedy Svazu měst a obcí ČR Františka Lukla, který povede kandidátku Starostů v krajských volbách v Jihomoravském kraji. Luklovi nemůže zapomenout, že v minulosti kandidoval za Zemanovce a působil v Rusnokově úřednické vládě. „Zemanova podržtašku demokrat volit nemůže,“ napsal Kalousek na starostovu adresu.
27.06.2020 11:05 |

podobné články

Osobnosti: Miroslav Kalousek (7419 článků)

Pytel blech. Po konci Kalouska mluví o „demobloku“ zkušený hráč: Vše je jinak. A Babiš...

 
Člen Rady pro rozhlasové a televizní vysílání Vadim Petrov okomentoval čin poslance TOP 09 Miroslava Kalouska. Tento politický matador v neděli oznámil, že v roce 2021 již nebude kandidovat do poslanecké sněmovny. Chce namísto toho jednat o společném postupu tradičních politických stran.
14.07.2020 13:45 |

podobné články

Osobnosti: Vadim Petrov (137 článků) , Miroslav Kalousek (7419 článků)

Svatba jako řemen: Brejchovou vyhodili, protože byla jako leklá ryba!

 
Na tenhle film se čekalo dlouho. Nejdřív rok. A pak ještě dalších dvaadvacet let. Ale pořád se to vyplatilo. Báječně obsazená groteska plná překvapivých gagů. Tohle je příběh jedné noci, alkoholového opojení a kocoviny, která se zvrtla v taškařici, co napínal bránice k prasknutí. Nestárnoucí komedie Svatba jako řemen (1967).
23.06.2013 18:10 |

podobné články

Zemřel scenárista a spisovatel Zdeněk Mahler (†89). Podílel se na filmech Amadeus nebo Svatba jako řemen

 
Dožil se skutečně úctyhodného věku. Scenárista i spisovatel Zdeněk Mahler zemřel v sobotu. Bylo mu 89 let. Spolupracoval na scénářích k filmům jako Svatba jako řemen, Lidice nebo Božská Ema. V Oscary ověnčeném snímku Amadeus si dokonce zahrál. Byl autorem knih o slavných osobnostech, namátkou třeba Dvořáka, Smetany nebo Masaryka.
18.03.2018 10:45 |

podobné články

Osobnosti: Zdeněk Mahler (14 článků) , Zdeněk Dvořák (48 článků)

Zemřel poslední ze slavné trojky komedie Svatba jako řemen Schánilec: Nikdo mu nepřišel na pohřeb!

 
Herec Jan Schánilec (†72) byl posledním žijícím ze slavné trojice „násilníků“ v nejslavnější trezorové komedii 60. let Svatba jako řemen, kde společně s Jiřím Hrzánem (†41) a Pavlem Landovským (†78) byli nařčeni ze znásilnění Ivy Janžurové (73). Schánilec zemřel pouhé dva dny po Landovském. Smutné ovšem je, že z herecké branže na pohřeb téměř nikdo nepřišel.
22.10.2014 12:55 |

podobné články

Osobnosti: Iva Janžurová (557 článků) , Jiří Hrzán (51 článků) , Pavel Landovský (204 článků) , Jan Schánilec (5 článků)

Okamura na VIDEU tahá za záchrannou brzdu. „Chystá se totalita jako řemen!“

 
„Chystá se totalita jako řemen!“ předseda hnutí SPD Tomio Okamura se vyjádřil k protirasistickým protestům v USA, které jsou podle jeho slov založeny na rasismu proti bělochům. Jejich cílem je občanská válka a nastolení neomarxistické globalistické diktatury. Odstraňování soch v USA a řadě dalších zemí Evropy se podle něj děje s cílem vytvořit politickou nestabilitu. „Probíhá pokus zlikvidovat současnou demokratickou společnost. Naprostá analogie s nacistickým Německem ve 30. letech,“ varuje. Stranou nezůstala ani protipolicejní kampaň v západních zemích či 70. výročí smrti Milady Horákové.
29.06.2020 21:05 |

podobné články

Osobnosti: Milada Horáková (472 článků) , Tomio Okamura (2635 článků)

Volíte hodné hochy a pak se divíte, že přijde teror jako řemen. Kdysi komunisté, dneska Piráti. Šichtařová varuje

 
INVENTURA MARKÉTY ŠICHTAŘOVÉ Letošní volební rok Markétě Šichtařové poněkud připomíná rok 1948. Tehdy spousta lidí volila z blbosti a naivity komunisty, protože si mysleli, že jsou to přeci takoví hodní strejcové, kteří chtějí něco udělat pro pracující. Pak se nestačili divit, když přišel teror a zabavování živností. Dnes chce spousta lidí hodit hlas pirátům, protože to přeci jsou takoví hodní hoši a dívky, kteří chtějí něco udělat pro transparentnost státní správy. Že to jsou levičáci jak řemen, jim vůbec nedochází, anebo si odmítají přiznat konsekvence.
18.04.2021 16:30 |

podobné články

Nápady Pirátů jsou strašákem od začátku, jen si jich nikdo nevšímal. Kolektivisti jak řemen. V podstatě je to krádež, varuje Šichtařová

 
INVENTURA MARKÉTY ŠICHTAŘOVÉ Lidé si neuvědomují, že pirátské návrhy jsou vlastně tažením proti existenci soukromého vlastnictví. Mají pocit, že daň na prodej akcií se týká nějakých „ošklivých, zlých burzovních spekulantů“. Podle Markéty Šichtařové jim nedochází, že je to vlastně trest za vybudování soukromého vlastnictví, firmy, která dávala práci dalším lidem. Krádež soukromého vlastnictví. V podstatě forma jeho zestátnění. Veřejnost dříve pirátům nevěnovala dost pozornosti, a tak si neuvědomovala, že to jsou kolektivisti jak řemen.
29.11.2020 16:00 |

podobné články

Komentář: Neposlušný Babiš se vrací k ČSSD. Okamura je toxický jako novičok

 
Politicky je to sice agónie, jinak se ale ze sestavování vlády stává klasická telenovela plná intrik a nenávisti. Před týdnem krachly vládní námluvy ANO s ČSSD, po nichž následovaly obligátní cesty do Lán za prezidentem Milošem Zemanem: doporučil námluvy ANO s SPD místo ČSSD. Načež dali v ANO hlavy dohromady a znovu je ve hře ČSSD. Logicky.
13.04.2018 14:10 |

podobné články

Osobnosti: Miloš Zeman (26009 článků)

Vedení TOP 09 by se mělo distancovat od výroků Kalouska, žádá ODS

 
Výkonná rada ODS vyzvala vedení TOP 09, aby se distancovalo od neurvalých výroků svého místopředsedy Miroslava Kalouska na adresu politiků ODS. Po jednání širšího vedení ODS to novinářům řekla první místopředsedkyně strany Miroslava Němcová. Podle premiéra a předsedy ODS Petra Nečase má politické soupeření mezi ODS a TOP 09 své meze a Kalouska neomlouvá ani jeho únava a podrážděnost.
26.09.2011 19:25 |

podobné články

Osobnosti: Miroslava Němcová (1645 článků) , Petr Nečas (9365 článků) , Miroslav Kalousek (7419 článků) , Petra Němcová (648 článků)

Tygří námluvy v ostravské zoo začnou na Valentýna

 
Symbolicky na svatého Valentýna začnou v ostravské zoologické zahradě tygří námluvy. Pářit by se v tento den měl samec Tharo, který v sobotu kvůli zplození další generace přicestoval do Ostravy ze zahrady Kolíně nad Rýnem. Partnerkou mu bude třináctiletá samice Maja. Ta už v Ostravě odchovala řadu potomků. Uvedla to mluvčí zahrady Šárka Kalousková.
05.02.2011 17:25 |

podobné články

Tygří námluvy v ostravské zoo začnou na Valentýna

 
Symbolicky na svatého Valentýna začnou v ostravské zoologické zahradě tygří námluvy. Pářit by se v tento den měl samec Tharo, který v sobotu kvůli zplození další generace přicestoval do Ostravy ze zahrady Kolíně nad Rýnem. Partnerkou mu bude třináctiletá samice Maja. Ta už v Ostravě odchovala řadu potomků. Uvedla to mluvčí zahrady Šárka Kalousková.
05.02.2011 17:25 |

podobné články

NÁMLUVY POKROČILY! Hvězdný Bryant asi bude hrát v Itálii

 
Námluvy s Virtusem Bologna jsou na velmi dobré cestě a podle slov hráče by v brzké době mělo dojít k podpisu smlouvy.
28.09.2011 19:55 |

podobné články

Zeman: Námluvy s Paroubkem neprobíhají, ale podpory si vážím

 
Expremiér a čestný předseda Strany práv občanů – Zemanovci (SPOZ) Miloš Zeman v úterý vyloučil politické námluvy s bývalým předsedou ČSSD Jiřím Paroubkem, který má namířeno do čela národních socialistů. Zeman ale uvedl, že si váží vyjádření podpory v prezidentské kandidatuře, které mu Paroubek adresoval.
04.10.2011 11:50 |

podobné články

Osobnosti: Jiří Paroubek (4157 článků) , Miloš Zeman (26009 článků)

Karlovarské námluvy na bodu mrazu. Rozhodne soud?

 
Koaliční námluvy mezi vítěznou KSČM a ČSSD v Karlovarském kraji se zadrhly. Ani po třetím kole vyjednávání nedošlo k žádnému posunu. Je třeba připomenout, že tyto dvě levicové strany kraj ovládaly i před volbami, ale dosavadní koaliční idylou zamíchal fakt, že KSČM socialisty porazila. O pár desítek hlasů, v zastupitelstvu má jeden mandát navíc a chce mít tudíž hlavní slovo.
26.10.2012 14:30 |

podobné články