Článek

Náklaďák se zasekl v Bystřici pod mostem: Řidiči používají špatnou navigaci

 
Do pasti se ve středu dostal kamion poté, co se snažil projet pod mostem v Bystřici na Frýdecko-Místecku. Šprajcnul se a zablokoval pravou část silnice.
15.10.2020 15:05 |

podobné články

Podobné články

Autobus MHD se zasekl pod mostem, řidič přehlédl značku!

 
Na brněnském vlakovém nádraží Královo pole se ve středu doslova zasekl autobus MHD pod mostem. Řidič se tam s vozem nevešel do povolené výšky vozidla a zůstal pod mostem viset.
14.12.2016 19:45 |

podobné články

Ještěrky se zasekly pod mostem!

 
Neobvyklou situaci řešili hasiči v Přerově. Při průjezdu pod železničním mostem se tam zasekl náklaďák převážející vysokozdvižné vozíky.
21.02.2016 05:05 |

podobné články

Co nevíte o navigaci: 10 nejčastějších omylů

 
V loňském roce se prodalo kolem dvou set tisíc navigací. Kolik z nich asi po pár jízdách skončilo na dně šuplíku nebo v přihrádce spolujezdce? Kolik z nás se ztratilo na cestách poprvé právě při první cestě s navigací...
23.06.2009 05:35 |

podobné články

Třípatrový náklaďák

 
V Číně je možné všechno. Třeba na silnici potkat náklaďák, na kterém je náklaďák, ne kterém je náklaďák.
26.11.2010 01:40 |

podobné články

Ital věřil v Praze stoprocentně navigaci. Poslala ho s autem na Nuselské schody!

 
Italský řidič v pondělí večer v uličkách Prahy věřil navigaci, jenže ta ho zradila. Zasekl se na Nuselských schodech. Odtud mu s autem museli pomoci hasiči.
18.08.2015 18:20 |

podobné články

Řidič-ňouma slepě věřil navigaci. Skončil v úzkých uličkách Zlína

 
Hasiči museli pomoci řidiči kamionu, který kvůli navigaci havaroval v úzkých uličkách Zlína.
04.07.2011 14:35 |

podobné články

ŘSD: Od června mohou řidiči v Jihlavském tunelu využít navigaci

 
Ředitelství silnic a dálnic provedlo společně s Waze CZ komunitou a společností Waze první instalaci Waze Beacons (majáků) v celém profilu Jihlavského silničního tunelu. Instalace proběhla 26. 5. 2018 a majáky byly zařazeny do reálného provozu v navigaci Waze pro všechny její uživatele 30. 5. 2018.
09.06.2018 14:20 |

podobné články

Napoleonovo vojsko v Bystřici pod Hostýnem: Kamil Maděra (43) má uniformu za 50 000 Kč!

 
Zámek v Bystřici pod Hostýnem včera obsadili vojáci 8. historického pluku francouzské řadové pěchoty. Pod velením Kamila Maděry (43) z Buchlovic uctili památku 148 zemřelých vojáků v tamním lazaretu. Na jejich počest vypálili tři rány z děla.
22.09.2013 05:15 |

podobné články

Navigace poslala kamion na cyklostezku!

 
Důvěra v navigaci se vymstila řidiči kamionu z Moravy. Přístroj ho totiž navedl na cyklostezku, kde se zasekl.
24.05.2016 12:15 |

podobné články

To je umění! Už druhý kamion za 24 hodin se zasekl pod viaduktem v Hostivaři

 
Pražští hasiči ve spolupráci s hasiči dopravního podniku si opět „trénovali“, jak vyprostit zaseknutý kamion pod viaduktem ve Švehlově ulici. Už včera zpod mostku jeden kamion vytahovali. Neuplynulo od té doby ani 24 hodin a zasekl se pod ním další zkušení řidič. Místem opět nejezdíily tramvajové linky 22 a 26.
27.07.2017 15:55 |

podobné články

Bystřici pod Hostýnem povede Pánek (STAN)

 
Zastupitelé v Bystřici pod Hostýnem složili slib a zvolili vedení města.
08.11.2014 14:56 |

podobné články

ÚZSVM umožnil rekonstrukci silničního mostu v Bystřici pod Hostýnem

 
Úřad pro zastupování státu ve věcech majetkových v Kroměříži uzavřel s Ředitelstvím silnic a dálnic Zlínského kraje smlouvu o rekonstrukci mostu v Bystřici pod Hostýnem.
30.10.2016 08:30 |

podobné články

Co platí na tmavé kruhy pod očima?

 
Tmavé kruhy pod očima zná snad každá žena. Většina z nás s nimi již měla tu čest a při pohledu do zrcadla se nám naskytl odraz tmavých fleků, kvůli kterým naše oči působily unavené a naše tvář zašlá. Kruhy pod očima vznikají propadem tkáně nacházející se pod vnitřním očním koutkem a mnohdy mohou zasahovat až do úrovně lícních kostí. Tmavé kruhy pod očima nevypadají vůbec dobře, někdy se k nim přidají ještě nevzhlednější váčky vznikající otoky v očním okolí. Jak proti těmto kruhům bojovat? Dá se jim nějak zabránit? A jak se jich zbavit, když nám budou hyzdit tvář? Jak na tmavé kruhy pod očima? Příčin, kvůli kterým vznikají tmavé kruhy pod očima, může být hned několik. Často je tato vada na kráse spojována s nezdravým životním stylem, především pak s nedostatkem spánku. I to je samozřejmě jeden z důvodů, za jejich vznikem ale může stát i stres nebo dědičné indispozice. Nás však dnes neznamená, proč kruhy pod očima vznikají. My se dnes společně zaměříme na to, jak se kruhů zbavit. Poradíme vám několik tipů, triků a fíglů, s jejichž pomocí můžete na tmavé kruhy pod očima vyzrát. Tak jdeme na to! První pomocí na kruhy pod očima je pořádně studený obklad. Měl by být tak studený, jak jen vaše citlivé oční okolí dokáže snést. Snažte se studený obklad přikládat pouze na okolí pod očima, nikoli přímo na oční víčka. Jedna z babských rad říká, že na tmavé kruhy pod očima skvěle fungují vychlazené sáčky čaje, nejlépe pak zeleného neb heřmánkového. Zkuste to, nemůžete nic ztratit. Prevencí proti vzniku kruhů pod očima je dostatek vody. Jak jistě víte, naše tělo je tvořeno vodou, proto je potřeba vodu neustále doplňovat. Kromě kruhů pod očima působí pozitivně i na další tělesné pochody. Vracíme se k radám našich babiček, které nedaly dopustit na... Čtěte více Příspěvek Co platí na tmavé kruhy pod očima? pochází z Extrakrasa.cz - magazín o módě, kráse a bydlení
20.08.2017 20:15 |

podobné články

Řidiči se zasekl plyn. Přes hodinu kličkoval mezi auty rychlostí 180 km/h

 
Hrůzné desítky minut prožíval ve svém voze 16letý Američan Elez Lushaj. Při jízdě po jedné z texaských dálnic se mu zasekl plynový pedál, a mladík tak musel téměř 200 kilometrů kličkovat mezi ostatními auty v rychlosti až 180 kilometrů za hodinu. Policie se mu snažila pomoct, ale neúspěšně. Lushaj nakonec skončil se svým hyundai v kotrmelcích, nic vážného se mu ovšem nestalo, informoval portál ABC News.
26.02.2013 16:15 |

podobné články

Pod Nuselským mostem přes víkend neprojedete: Kvůli opravě tu uzavřou silnici

 
Po dobu 48 hodin budou muset řidiči v Praze počítat s uzavírkou pod Nuselským mostem. U parku Folimanka se uzavře křižovatka dvou ulic, protože budou probíhat opravné práce na mostní konstrukci. Dopravní komplikace ovlivní zejména druhý dubnový víkend.
06.04.2017 16:20 |

podobné články

Velký test navigací: Nejlepší je TomTom

 
Uvažujete o tom, že si pod stromeček nadělíte navigaci? Jak prokázal test serveru www. navigovat.mobilmania.cz, nemůžete vlastně udělat chybu, ať si koupíte jakoukoli.
01.12.2009 05:15 |

podobné články

Seniorka věřila navigaci. Zastřelili ji gangsteři v chudinské čtvrti

 
Britské seniorce Regině (70) se stala osudnou bezmezná důvěra v navigaci. Když se svým mužem hledali v brazilském Riu de Janeiro cestu na pláž, navigace na telefonu je navedla do nebezpečné čtvrti pod kontrolou gangů. Tam na ně překupníci drog začali střílet.
06.10.2015 20:25 |

podobné články

Motorkář při nehodě zasekl řídítka pod helmu soupeře, táhl ho několik metrů

 
Kuriózní nehoda se stala v sobotu na americkém okruhu Sandy Hook Speedway. Při závodě motocyklů jeden ze závodníků upadl, za ním jedoucí soupeř se mu nestačil vyhnout a zasekl se mu řídítky pod helmu. Poté ho několik metrů táhl po zemi. Nikomu se naštěstí nic nestalo, druhý z motorkářů dokonce pokračoval v závodě.
22.10.2012 16:00 |

podobné články

V Bystřici našli mrtvolu muže. Policie mlčí

 
V zahrádkářské kolonii v Bystřici pod Hostýnem se v sobotu stala vražda.
18.09.2010 15:35 |

podobné články