Článek

Nakládačka kvůli mladému Babišovi: Kalousek nemůže, tak aspoň zasmrádne. Co ty hyeny kolem? Klusák, Kmenta, Šafr, Hovorková...

 
Bývalý poslanec a člen TOP 09 Miroslav Kalousek dostal pořádnou nálož od šéfredaktora Petra Konečného a editorky Barbory Koukalové ze serveru Expres.cz za svou schůzku se synem premiéra Andreje Babiše (ANO). Kalousek podle nich předvedl „hotové peklo“, z jeho jednání je prý „cítit strašlivá pachuť osobní pomsty“ a korunu všemu dodal svým alibistickým chováním.
16.08.2021 22:40 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (24038 článků) , Miroslav Kalousek (7484 článků) , Petr Konečný (16 článků)
Podobné články

Kmenta se kvůli Babišovi nemůže volně nadechnout

 
Investigativní novinář deníku Reportér Jaroslav Kmenta se nikdy netajil tím, že se na Andreje Babiše dívá velmi kriticky a když tento trestně stíhaný bohatý český občan v roce 2013 koupil MF Dnes, Kmenta z redakce listu odešel. Jenže Babiš poté pevně zakotvil v politice a Kmenta podle svých vlastních slov od podzimu 2013 čeká, až se bude moct volně nadechnout. Má ale obavy, že Babiš udělá všechno pro to, aby se udržel u moci i v dalších letech.
28.06.2021 12:35 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (24038 článků) , Jaroslav Kmenta (148 článků)

Vít Klusák k hororové srážce s kočárkem: Sám jsem jezdil rychle, kampaň mi ale otevřela oči, říká režisér

 
Vít Klusák (41) už si tak trochu zvykl, že jeho projekty vždy vyvolají ve společnosti velkou odezvu, ostatně to je i jeho záměr. Režisérovi dokumentu V síti se to povedlo i tentokrát, když natočil dopravní nehodu, během které auto srazilo kočárek, protože řidič vozu nepřizpůsobil rychlost. Tři dny po zveřejnění videa Klusák vysvětlil, že je vše hrané a že jde o součást kampaně "Zpomal, dokud není skutečně pozdě". Na kampani se mediálně podílel i portál eXtra.cz, jemuž poskytl Klusák rozhovor.
24.05.2021 20:10 |

podobné články

Osobnosti: Vít Klusák (125 článků)

Šafrova Hovorková se posmívá Babišovi: Tenhle buran že přečetl knihu? Celou? Prchale, to vám nikdo neuvěří

 
Redaktorka serveru Forum24.cz Johana Hovorková se zaměřila na komentář premiéra Andreje Babiše (ANO) o biografii spisovatele Milana Kundery, jež je v současné době hodně zmiňovaná. Ve svém Čau lidi se Babiš ke knize Jana Nováka vyjádřil tak, že známý česko-francouzský spisovatel Kundera je pomlouván. Hovorková však pochybuje, že by Babiš přečetl celých devět set stran.
14.07.2020 16:10 |

podobné články

Osobnosti: Milan Kundera (134 článků) , Andrej Babiš (24038 článků) , Jan Novák (201 článků) , Jan Novák (198 článků) , Jan Novák (201 článků)

„Č*rák a k*nda Zeman“. Nájezd Babišova syna má své pozadí. Stačí zapátrat

 
KOMPLETNÍ VIDEO UVNITŘ Prý náhoda. Jen šli na polévku. Tak komentuje Andrej Babiš jr. svůj dnešní výstup, kdy jedovatě vynadal svému otci, premiéru Andreji Babišovi. Každopádně, „náhodou“ na mítink v Ústí nad Labem přišel s dokumentárním režisérem Vítem Klusákem, který ho přitom točil. Klusák nedávno řekl o prezidentu Zemanovi, že je „čurák a kunda“ a svou historii má i s premiérem Babišem. O tom natočil v roce 2015 dokument, který premiéra popudil. Režisér Klusák se uvedl už v roce 2004 filmem Český sen, kdy nalákal na pole za Prahou stovky důchodců pod záminkou založení nového supermarketu. Za „akci Babiš“ ale sklízí kritiku i z „pražské kavárny“. „Teda jestli Klusák fakt pase Babiše juniora, dostává se celá ta kauza z fáze ‚dost ekl‘ do fáze ‚hodně nechutná‘. Nevím, co si od toho kdo slibuje, ale rozhodně to nedělá dobře,“ vyjádřil se liberální publicista Luděk Staněk.
02.09.2021 14:45 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (24038 článků) , Vít Klusák (125 článků)

Hovorková vytyčila úkol: Po volbách zbavit Zemana funkce. Konečně

 
Redaktorka Johana Hovorková doufá, že současní opoziční poslanci po svém možném vítězství v podzimních parlamentních volbách podají ústavní žalobu na prezidenta Miloše Zemana. Uvedla to v reakci na Zemanovo prohlášení, že po volbách pověří sestavením vlády vítěznou stranu, a nikoli koalici. „Úkolem demokratických stran je získat 120 mandátů,“ vypočítala Hovorková.
02.07.2021 18:05 |

podobné články

Osobnosti: Miloš Zeman (26980 článků)

Kmenta: Babiš je v politice od roku 1998. Hýbal hejblátkama a na konci těch hejblátek byli politici ČSSD

 
Novinář Jaroslav Kmenta zavítal do internetové televize DVTV a promluvil o své nové knize Boss Babiš. V té je opravdu hodně kritický k možnému příštímu premiérovi České republiky Andreji Babišovi (ANO). Přirovnal ho k ďáblovi, který se rozhodl šéfovat ráji. Vedle toho Kmenta prozradil, kdo by mohl být příštím premiérem místo Babiše.
19.10.2017 09:50 |

podobné články

Osobnosti: Jaroslav Kmenta (148 článků)

Jaroslav Kmenta se rozpovídal o sestavování vlády. V pozadí prý můžeme najít známého kmotra

 
Novinář Jaroslav Kmenta v rozhovoru pro server info.cz prohlásil, že by si jeho knížku o Andreji Babišovi (ANO) nazvanou Boss Babiš měli přečíst všichni noví poslanci i sám Babiš. Vedle toho Kmenta prozradil, co Babiše vede ke spolupráci s Tomiem Okamurou a jeho SPD.
02.12.2017 21:25 |

podobné články

Osobnosti: Jaroslav Kmenta (148 článků)

Než se setkali Babišové: Jak Klusák s Novotným sháněli pro mladého papír na hlavu

 
O velký rozruch se ve čtvrtek postaral premiérův syn Andrej Babiš mladší, když narušil zahájení kampaně ANO v Ústí nad Labem a slovně na svého otce útočil. Světlo novinářů padlo i na jeho doprovod, kterým byl režisér Vít Klusák. Mnohými je dnes podezírán, že Babišem juniorem manipuluje, a ač oba tvrdí, že šli náhodně kolem, šlo o předem připravenou akci. Nyní Klusák dostal prostor svou tezi obhájit v rozhovoru pro iROZHLAS. Podrobně popsal, co celému incidentu předcházelo. Do celé kauzy se zapojil také řeporyjský starosta Pavel Novotný, který režisérovy argumenty potvrdil.
03.09.2021 06:55 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (24038 článků) , Vít Klusák (125 článků) , Pavel Novotný (1167 článků) , Pavel Klusák (13 článků) , Pavel Klusák (4 články)

Trestnej čin jak vyšitej! Babiš půjde do kriminálu, napsal Jaroslav Kmenta ke zveřejněným dokumentům

 
Šéfredaktor serveru Forum24.cz Pavel Šafr zajásal nad knihou novináře Jaroslava Kmenty o Andreji Babišovi. Svou knihu okomentoval i sám Kmenta. Novinář je přesvědčen, že Babiš premiérem nebude a může si za to sám.
09.10.2017 06:20 |

podobné články

Osobnosti: Jaroslav Kmenta (148 článků)

Komik Šafr se vrací na scénu: Proč utekl? Protože je nesnesitelné vedro...

 
Novinář, politický lobbista a facebookový komik Pavel Šafr včera rituálně oznámil odchod z veřejného života. Ti, kteří tvrdili, že je to tlučhuba a do několika hodin se zase vrátí, měli pravdu. Šafr se skutečně vrací. Bude mu ještě někdo něco někdy věřit? Každopádně tohle není bizarnost dne, tohle je bizarnost jménem Šafr.
14.08.2015 15:46 |

podobné články

Kto vás platí, pán Šafr? Bylo to strašné, měl na mě složku a choval se jak paša, líčí šéfredaktor osobní setkání s premiérem Babišem

 
Šéfredaktor serveru Forum24.cz Pavel Šafr se nijak netají tím, že nemá rád současného premiéra Andreje Babiše (ANO). Netají se tím, že ho považuje za hrozbu pro českou demokracii, za komunistického přisluhovače, který dnes znovu tahá komunisty k moci. Prostě a krátce řečeno, Šafr nevynechá jedinou příležitost, aby Babiše tvrdě zkritizoval. Když se osobně setkali poprvé, dopadlo to hodně špatně. Pár slov Šafr přidal i na konto Zdeňka Bakaly.
09.11.2018 14:16 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (24038 článků)

Gott prý byl jiný, horší. Lež o Suchém? Klusák chce upravit realitu, vydal knihu

 
Hudební publicista Pavel Klusák vydává novou knihu o zesnulém zpěvákovi Karlu Gottovi, kde prý odhaluje fakta, která pozměňují pohled na legendu české pop music. Gott podle něj dokázal vždy vhodně upravit realitu, tak aby si budoval pověst úspěšné, vřelé osobnosti. Svou knihou ale prý Klusák nechce bourat legendu Karla Gotta, ale jen uvést na pravou míru některé mistrovy životní okamžiky.
30.11.2021 18:15 |

podobné články

Osobnosti: Karel Gott (6599 článků) , Pavel Klusák (13 článků) , Pavel Klusák (4 články)

Chudák Karel Gott. Klusák přiložil pod kotel

 
Hudební publicista Pavel Klusák ve své nové knize o zesnulém zpěvákovi Karlu Gottovi vypráví, jak si Gott upravoval svůj životní příběh. Gott prý rád přibarvoval některé slavné momenty svého života a naopak vynechával to, co se nehodilo. Klusákova kniha je tak poměrně často v rozporu s autobiografií, kterou vydala Gottova rodina. „Myslím, že rodinná firma Gottových pokračuje v legendě a obrazově je úžasná,“ prohlásil Klusák.
22.12.2021 18:20 |

podobné články

Osobnosti: Karel Gott (6599 článků) , Pavel Klusák (13 článků) , Pavel Klusák (4 články)

Jaroslav Kmenta si s kolegou Slonkové natočili rozhovor. A došlo na velké zpochybnění důvěryhodnosti české policie

 
Investigativní novinář Jaroslav Kmenta v posledních měsících musel opakovaně vypovídat ke kauzám, které se týkají premiéra Andreje Babiše z hnutí ANO. Generální inspekce bezpečnostních sborů totiž uvedla, že prověřuje možné úniky informací ze spisů. Novinář ale hovoří o tom, že policie a úřady ohrožují kvůli premiérovi v demisi jeho práci. V pořadu Výzva na serveru seznamzprávy.cz jej proto vyzpovídal Jiří Kubík, který tvoří investigativní novinářské duo se Sabinou Slonkovou, po níž prý „jde“ policie také. „Nutí nás k nestandardním krokům, které jsem za svou novinářskou praxi nezažil,“ uvedl Kmenta.
05.04.2018 17:55 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (24038 článků) , Sabina Slonková (210 článků) , Jaroslav Kmenta (148 článků)

Jsou ti lidé blbí? Režisér Klusák sdělil, co ho vyděsilo na Daliborkovi. Jde o Zemana a Babiše

 
Dokument Svět podle Daliborka vzbudil velkou pozornost. Jeho režisér Vít Klusák se v něm snažil zachytit muže, který ve svých 36 letech otevřeně propaguje extrémně pravicové názory. Ve filmu jsou mimo jiné k vidění scény, kdy Dalibor popírá holokaust či se střetává s ženou, jež přežila Osvětim. Po odvysílání dokumentu se však Dalibor nechal slyšet, že jej Klusák do této role vmanipuloval.
11.07.2017 10:00 |

podobné články

Osobnosti: Vít Klusák (125 článků)

Skandál v TV Nova: U Pavla Šafra vytahují jméno muže, který prý měl v jejích zprávách své dlouhé prsty

 
Redaktorka serveru Forum24.cz, jehož šéfredaktorem je Pavel Šafr, Johana Hovorková se v poslední době věnuje tématu manipulací zpravodajství TV Nova ve prospěch některých politiků. Téma rozvířili vyhození redaktoři Novy Emma Smetana a Hanuš Hanslík, který ale na její naléhání byl schopen jmenovat pouze dva konkrétní příklady, kdy Nova manipulovala se zpravodajstvím. Na jeden z nich se Johana Hovorková podívala hlouběji.
01.03.2017 10:10 |

podobné články

Osobnosti: Emma Smetana (599 článků)

Hovorková čárkovala Babišovi neslušná slova. Pak se posmívala jeho slavnému pozdravu, je prý pro burany

 
Editorka serveru Forum24.cz šéfredaktora Pavla Šafra Johana Hovorková ve svém novém komentáři tvrdě zúčtovala s premiérem Andrejem Babišem (ANO) za jeho vystupování na sociálních sítích. Pobouřit ji mělo především poslední hlášení premiéra „Čau lidi“. Do očí ji měl udeřit například výraz „pitomci“, kterým Babiš označil pracovníky na Ministerstvu obrany, a vyjadřování ministerského předsedy ke kauze rozdílného DPH na točené pivo. „Tak to máme jednou idiotský, jednou blb, několikrát bordel a řvaní vzteky. Státník, jak má být!“ sčítá Babišovi editorka.
10.02.2020 21:11 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (24038 článků)

Babiš mě nemá rád a utíká. Zeman zbledl, když slyšel odposlech Šloufa. Mrázkův archiv měl zřejmě... Novinář Kmenta se objevil na veřejnosti

 
REPORTÁŽ „Andrej Babiš se investigativních novinářů chytře zbavil, když koupil MfD a LN. My bychom se rádi na něj zaměřili a “svlékali ho do naha“ jako třeba Víta Bártu. Jenže ono to nejde jednou rukou brát mzdu a druhou svého chlebodárce “píchat“ do zad, proto jsme raději z Dnes odešli. Tím vlastně Babiš otupil médiím, hlídacím psům demokracie, jejich hroty,“ konstatoval snad nejznámější český investigativní novinář Jaroslav Kmenta na besedě v ostravském Knihcentru, která byla spojená s křestem jeho nových audioknih Padrino Krejčíř – Afričan a Padrino Krejčíř – Gangster. Obě díla popisují natáčení stejnojmenných filmů, na jejichž scénářích se Jaroslav Kmenta zcela zásadně podílel.
29.01.2016 15:01 |

podobné články

Osobnosti: Vít Bárta (2856 článků) , Jaroslav Kmenta (148 článků)

Babiš je geniální zloduch, dokonale ví, koho "vojebat", vykládal Šafrovu fóru komentátor Kmenta. A přidal podrobnosti

 
Novinář Jaroslav Kmenta se v rozhovoru pro server Forum24.cz rozpovídal o tom, proč Babiš vstoupil do politiky. Dokud byli v politice lidé jako Stanislav Gross, Babiš prý uplatňoval vliv přes ně. „Pásl si politiky,“ říká doslova Kmenta. Ale když Gross z politiky odešel, Babiš musel najít jiný způsob, jak zajistit své podnikání. Sám vstoupil do politiky a teď si brousí zuby dokonce i na premiérské křeslo, což prý pro Česko rozhodně není dobrá zpráva.
30.07.2017 08:05 |

podobné články

Osobnosti: Stanislav Gross (779 článků) , Jaroslav Kmenta (148 článků)