Článek

Nakazil se v září, následky cítí dodnes. Třiapadesátiletý Severočech popsal těžký průběh covidu

 
Nemoc covid-19 je zákeřná v tom, že člověk neví, jaký průběh u něj bude mít. To v rozhovoru pro Novinky uvedl třiapadesátiletý Radek Suchopár z Teplic, který se koronavirem nakazil už v září. Život mu zachránili v Masarykově nemocnici v Ústí nad Labem. U jinak zcela zdravého muže měla nemoc těžký průběh, následky pociťuje i po téměř půl roce.
22.02.2021 12:20 |

podobné články

Podobné články

Senátorský klub SPO+KSČM+Severočech podpořil svým podpisem prezidenta

 
Členové senátorského klubu SPO+KSČM+Severočech podpořili svým podpisem prezidenta Zemana.
19.11.2014 20:46 |

podobné články

Těžký průběh covidu mají i třicátníci, varují lékaři. V nemocnicích dochází JIP lůžka

 
Nikdy to nebyla legrace, ale teď už opravdu veškerá „sranda“ končí? Nemocnicím v celé zemi hrozí kvůli akutnímu nedostatku lůžek intenzivní péče reálný kolaps. Podle ministra Jana Blatného (50, za ANO) k tomu může dojít nejpozději za 3 týdny. A podle lékařů už dávno neplatí to, že specializovanou léčbu na jednotkách intenzivní péče a ARO potřebují senioři. Těžký průběh covidu mají i třicátníci.
18.02.2021 05:15 |

podobné články

Osm dní horeček, bolestí a nechutenství. Reportér Novinek popsal průběh nemoci COVID-19

 
Reportér Novinek Pavel Jaňurek, který se nakazil koronavirem a navzdory příznakům i anamnéze mu bylo zpočátku odmítnuto testování, popsal, jak u něj a jeho manželky onemocnění COVID-19 probíhalo. V zahraničí nebyl, nakazil se v Praze. Výhodou pro ně oba byl věk - 28 let i to, že netrpí žádnými jinými podstatnými zdravotními problémy.
24.03.2020 13:30 |

podobné články

Hasič Pavel prodělal těžký průběh covidu-19: Kvůli následkům musel v práci skončit

 
Profesionální hasiči z Jeseníku se rozloučili se svým kamarádem a kolegou Pavlem Antošem. Po dlouhé, pětadvacet let trvající službě byl nucen odejít. Prodělal covid-19 a těžký průběh nemoci mu neumožňuje nadále ve svém náročném povolání pokračovat.
31.12.2020 05:05 |

podobné články

Koronavirus jako postrach pro muže: Těžký průběh ovlivní plodnost, naznačila studie

 
Nová studie, v níž se vědci zaměřili na spojitost mezi koronavirem způsobujícím nemoc covid-19 a mužskou plodností, vyšla tento týden ve vědeckém časopise Reproduction. Podle závěrů studie má těžký průběh covidu-19 negativní dopad na kvalitu mužského spermatu a tím i negativní dopad na mužskou plodnost. Shrnutí studie přinesla stanice CNN.
30.01.2021 05:45 |

podobné články

Mladík (21) vyrazil na párty bez roušky. Nakazil celou rodinu, táta bojuje o život

 
John Place (42) z floridského města Plantation bojuje v nemocnici o život, nakazil se od syna koronavirem, který způsobuje nemoc covid-19. Syn (21) virus přinesl domů poté, co si bez roušky vyrazil ven s přáteli, nedbal na rady rodičů, kteří ho prosili, aby buď nikam nechodil, nebo si alespoň vzal roušku. U muže má nemoc těžký průběh, protože Floriďan trpí nadváhou a cukrovkou, jeho příběh přinesl list Daily Mail.
18.07.2020 13:55 |

podobné články

Jitka Boho přiznala následky po covidu: Nekonečná únava! Ohrožen je i zpěv?

 
K názoru, že „covid není chřipečka“ se jasně kloní Jitka Boho (29). Už průběh nemoci měla modelka z těch těžších a s jejími následky se potýká dodnes. Přestože jí ještě není ani třicet, když jde teď do schodů, má problém výstup udýchat. A nejen to.
22.02.2021 18:00 |

podobné články

Na těžký covid zemřel cirkusový principál Jaromír Joo

 
V sobotu zemřel principál cirkusu Jo-Joo, Jaromír Joo. Oznámil to cirkus na svých oficiálních facebookových stránkách. Podle manažerky cirkusu zemřel na těžký průběh covidu.
21.02.2021 15:10 |

podobné články

Osobnosti: Jaromír Joo (23 článků)

Syn známého herce se nakazil koronavirem. Landovský začal ztrácet i čich i chuť

 
Syn zesnulého herce Pavla Landovského, který proslul rolí Terazkyho v Černých baronech, prodělal koronavirus. Český velvyslanec při NATO Jakub Landovský (ČSSD) skončil v Bruselu v izolaci s celou rodinou. V rozhovoru pro Blesk Zprávy popsal, jak během nákazy postupně prodělal horečky, ztrácel čich i chuť a jak zvládal s manželkou starosti o děti. Delegace podle někdejšího kandidáta na pražského primátora prý ohrožena nebyla, mezi zaměstnanci velvyslanectví se objevil ale také těžký průběh onemocnění, covid -19 ale lékaři prý nakonec vyloučili. A jak vnímají vojáci roli jeho otce v Černých baronech, nebo proč k nám s respirátory létala čínská letadla, ne stroje NATO?
22.05.2020 05:15 |

podobné články

Osobnosti: Pavel Landovský (197 článků)

Marilyn Manson se nakazil prasečí chřipkou

 
Americký zpěvák Marilyn Manson, který je známý díky různým excesům a drogovými skandály, se zřejmě nakazil prasečí chřipkou. Začátkem týdne zveřejnil na svém osobním profilu na internetu, že se nakazil virem H1N1. Informoval o tom hudební server NME.
25.09.2009 13:45 |

podobné články

Osobnosti: Marilyn Manson (120 článků)

Obavy z pandemie: Opičí neštovice děsí Brity, lékař se nakazil od pacienta

 
Ve Velké Británii se objevil už třetí člověk, který se nakazil opičími neštovicemi. Lékař se nakazil od pacienta, kterého ošetřoval. O případech informuje web Daily Mail. Britská vláda se nyní snaží najít všechny, kteří přišli s nakaženými do kontaktu. Obávají se totiž pandemie.
30.09.2018 21:25 |

podobné články

Míša unikla smrtící infekci. Nemohla chodit ani mluvit, následky cítí dodnes

 
Měla před maturitou, když přechodila běžnou virózu. Michaela do toho těžce snášela rozvod rodičů a stresu bylo zkrátka příliš. Dívka si vzpomíná, že ji začala bolet hlava. Léky nepomáhaly, bolest se zhoršila tak, že nebyla schopná otevřít oči. Skončila v nemocnici, kde se dozvěděla, že má meningokokovou meningitidu. Míša se nemohla týdny hýbat a nemohla ani mluvit, pak se musela znovu vše učit. Následky pociťuje dodnes. Meningoková infekce může přitom postihnout kohokoliv, postupuje velmi rychle a často vede až k úmrtí.
29.08.2018 05:25 |

podobné články

V ostravské fakultní nemocnici je 24 pacientů s covidem-19. U čtyř je průběh těžký

 
Z 55 osob, které byly v pondělí hospitalizovány v souvislosti s covidem-19, je jich 24 v péči zdravotníků Fakultní nemocnice Ostrava. Těžký průběh má onemocnění u čtyřech z nich. Nejmladší pacient je ročník 1985, nejstarší 1935, uvedla mluvčí nemocnice Petra Petlachová.
20.07.2020 15:25 |

podobné články

Někdejší modelka (61) se z Covidu-19 úspěšně zotavila. Teplé dny teď tráví na zahradě v bikinách

 
Bývalá modelka a nynější herečka a moderátorka Linda Lusardi se úspěšně zotavila z Covidu-19. Nemoc u ní měla velmi těžký průběh, byly chvíle, kdy si myslela, že nepřežije. V nemocnici v březnu strávila deset dní.
22.05.2020 13:05 |

podobné články

19 mrtvých do 54 let. 570 nad 65 let. Oběti covidu-19 v ČR

 
Kamenem úrazu každé diskuze o covidu-19 jsou statistiky. Jednak je zde známá debata, zda někdo zemřel "s covidem" či "na covid", ale také srovnání počtu obětí chřipky s počtem obětí covidu a jiná srovnání. Velkým bodem sporu v diskuzi o covidu je i statistika úmrtí a jak vysvětlovat data v ní. Statistiky z krajských hygienických stanic nabízejí celkem jasný přehled, který ukazuje, že s nemocí umírají zejména senioři. A to až 11krát více, než lidé, kteří ještě na důchod nedosáhli.
07.10.2020 07:50 |

podobné články

Dana sent Today at 3:04 as the sun be settin' „Takhle nějak si představuju válku.“ Zdravotníci odpadli jeden za druhým. A pak i on

 
Lékař promluvil o covidu pro server Neovlivní. Je to prý nebezpečný parchant. On sám prodělal těžký průběh. Nyní cítí smutek, je na hraně fyzických i psychických sil a nevidí světlo na konci tunelu.
15.02.2021 15:10 |

podobné články

,,Takhle nějak si představuju válku.“ Zdravotníci odpadli jeden za druhým. A pak i on

 
Lékař promluvil o covidu pro server Neovlivní. Je to prý nebezpečný parchant. On sám prodělal těžký průběh. Nyní cítí smutek, je na hraně fyzických i psychických sil a nevidí světlo na konci tunelu.
15.02.2021 15:20 |

podobné články

Těžký průběh covidu u cukrovky? Správná léčba může pomoci i diabetikům, míní experti

 
Diabetici nemusí mít horší průběh nemoci covid-19, pokud se správně léčí a nemají jiné zdravotní komplikace. Někteří lékaři také v souvislosti s koronavirovou epidemií zaznamenali větší zájem diabetiků o léčbu. Vyplývá to z vyjádření odborníků, které ČTK u příležitosti sobotního světového dne diabetu získala.
14.11.2020 09:40 |

podobné články

Klára Kolomazníková ze skupiny Holki: Těžký průběh covidu kvůli vážné nemoci!

 
S velkými zdravotními problémy se potýká Klára Kolomazníková (41). Onemocněla covidem-19 a má těžší průběh.
01.03.2021 13:05 |

podobné články

Osobnosti: Klára Kolomazníková (98 článků)