Článek

Nahý opilec onanoval v obchodě: Prodavačky ho vyhnaly, neměl totiž roušku

 
Bizarní podívaná čekala nakupující v Retail parku v Litvínově, a především nakupující konkrétního obchodu. Opilý muž tam chodil po parku napůl svlečený, navíc měl ruku v kalhotách a prý zřejmě onanoval.
14.10.2020 15:40 |

podobné články

Podobné články

Exhibicionista v Jihlavě onanoval před kostelem: Skončil v blázinci

 
Onanoval před kostelem, skončil na blázinci! Pro výtržnictví zahájil policejní vyšetřovatele trestní stíhání muže (32) z Jihlavy. Ten se od letošního března na několika místech v Jihlavě obnažoval a onanoval na veřejnosti.
18.07.2012 16:50 |

podobné články

Muž z Přerova neměl na útratu, šaty nechal v zástavě a šel nahý pro peníze

 
Opravdu nezvyklý pohled na naháče se naskytl obyvatelům Přerova. Za bílého dne se ulicemi promenádoval zcela nahý muž. Šaty totiž nechal v zástavě, protože neměl na útratu. A pro peníze vyrazil zcela nahý.
25.07.2016 18:50 |

podobné články

Nahý opilec běžel z baru 3 kilometry do blázince

 
Z baru do psychiatrické léčebny se vydal v Opavě svižným poklusem nahý opilec (46). Uběhl téměř tři kilometry.
05.05.2013 12:10 |

podobné články

Drama na pražském Hlavním nádraží: Mladík házel lahve na prodavačky, policie ho postřelila

 
Na pražském Hlavním nádraží se odehrálo pořádné drama, agresivní osmnáctiletý mladík tam napadal prodavačky v obchodě s potravinami. Vše utnul až zásah policie.
19.11.2013 22:41 |

podobné články

Zloděj v obchodě odcizil alkohol, na útěku se pořezal o rozbité dveře, vrátil se a prodavačky prosil o pomoc

 
V prodejně ukradl láhve alkoholu, ale závěrem prosil o pomoc. V pondělí ráno, v jednom karvinském marketu, 23letý mladík odcizil čtyři láhve alkoholu. S odcizeným zboží prošel pokladnami a utíkal. Asi po 30 metrech se zastavil, láhve upustil a vrátil se. Prodavačky prosil o zavolání rychlé záchranné služby, protože krvácel. Zlodějíček při útěku poškodil skleněné vstupní dveře a o ty se zranil. Sklem si proťal šlachy na pravém zápěstí a musel být hospitalizován. Podle lékaře, doba léčení není zatím jasná.
29.07.2014 15:50 |

podobné články

Vyčerpané prodavačky a zmatení senioři. Zrušme část slev a nákup v neděli, vyzývá šéfka unie

 
Jsou v první linii. Prodavačky dál čelí hrozbě šíření koronaviru v obchodech s potravinami, které zůstávají otevřené, zatímco prodavači z řady dalších obchodů mají minimálně do 1. dubna nečekané volno. Již podruhé se pak posouval čas vyhrazený pro nákupy seniorů. Na 8. až 10. hodinu. O situaci prodavaček, ale i důchodců, kteří nemají úplně snadné se vyznat kdy jít nakoupit, promluvila s Blesk Zprávami Renáta Burianová, prezidentka Unie zaměstnanců obchodu, logistiky. Zákazníkům doporučuje: Nakupte to nejnutnější a v obchodě se příliš nezdržujte. A vyzývá k zákazu slev na nepotravinové zboží. Nechápe, proč jsou nyní v akci třeba grily.
26.03.2020 05:15 |

podobné články

Přistižen při činu: Úchyl onanoval nad PlayStation 4 v obchodě s videohrami plném lidí

 
PlayStation 4 má sexy design a hry na této výkonné konzoli vypadají zatraceně dobře. Herní mašinka dokáže mnoha mladíkům zamotat hlavu, ale tohoto muže pomátla úplně jinak. Úchyl totiž nad zapojenou konzolí začal onanovat. A to ne doma, ale v otevřeném obchodě plném lidí. A také byl přistižen přímo při činu.
09.11.2015 22:00 |

podobné články

Sežeru vás!, křičel opilec na strážníky: Neměl roušku, potřeboval by spíše náhubek

 
Nejen roušku, ale zřejmě i náhubek by měl nosit agresivní muž (47) z Brna. Strážníkům vyhrožoval, že je sežere, pokud si ho nepřestanou všímat. Ti mu přitom zajišťovali pomoc v obavě o jeho zdraví.
23.03.2020 11:10 |

podobné články

No tohle? U dětského hřiště onanoval nahý chlap

 
O nahém muži řekl strážníkům svědek v neděli odpoledne. Řekl, že v nedalekém lesoparku v Horních Měcholupech sedí na lavičce nahý muž a onanuje, řekl mluvčí strážníků Jan Čihák s tím, že muž skončil na policejní služebně.
20.05.2013 13:25 |

podobné články

Co je to za magora? Nahý muž v Praze vylezl na strom a onanoval

 
Lezl po stromech, houpal se na větvích. Nahý. Šestadvacetiletý mladý muž však v Praze na Letné zašel ještě dál. Začal onanovat, na což policii upozornil náhodný kolemjdoucí...
19.09.2014 13:30 |

podobné články

Uprchlíky z nového domova vyhnaly nadávky. Balili pár hodin po nastěhování

 
Jen co se rodina ze Sýrie nastěhovala do domu v britském městě Stoke-on-Trent, za pár hodin už zase balili. Z jejich nového domova je totiž vyhnaly nadávky rasistických sousedů. Rodina byla zážitkem natolik traumatizována, že prohlásila, že chce raději zpátky do Sýrie.
14.07.2016 22:10 |

podobné články

Opilý senior onanoval u dětského hřiště v Opavě: Skrýval se v křoví

 
Pořádně vyděšené byly maminky, které v pátek seděly na dětském hřišti v Opavě. Jedna s nich si totiž všimla podezřelého muže, který se skrýval v keři a nepokrytě onanoval. Policisté ho na místě zadrželi.
21.09.2016 16:30 |

podobné články

Nikol: Honza přede mnou onanoval!

 
V reality show Hledá se táta a máma bude vzneseno vážné obvinění. Máma Nikol (20) nařkne tátu Honzu Žítka (41) z toho, že před ní v moři onanoval. "Hrozně mě to od Honzy odpudilo, uvidím, jestli to vůbec vstřebám," řekne na kameru Nikol.
16.06.2010 06:05 |

podobné články

ÚCHYL v Hradci! ONANOVAL v parku před dětmi

 
Policie hledá muže, který onanoval v lesoparku v Hradci Králové.
12.11.2010 18:30 |

podobné články

ZDĚŠENÍ! Onanoval před ženami. V kapse měl spoďáry

 
Jedenatřicetiletý muž onanoval v neděli večer ve dvoře mezi domy v Ostravě-Hrabůvce před třemi ženami. Výtržník byl za stejný trestný čin už jednou odsouzen.
15.02.2011 16:15 |

podobné články

ONANOVAL v metru! Pohoršené ženy zavolaly policii

 
Pražští strážníci zadrželi ve středu večer muže, který onanoval v soupravě metra na trase C. Muž byl předán policii, sdělil Mediafaxu zástupce ředitele pražské městské policie Ludvík Klema.
09.03.2011 22:30 |

podobné články

Z toho jde strach! Záplavy vyhnaly pavouky na stromy!

 
Katastrofální záplavy, které letos v lednu postihly jihozápadní Pákistán, vyhnaly z domovů nejen obyvatele, ale donutily hledat na útěku před vodním živlem nová útočiště i pavouky.
02.04.2011 09:45 |

podobné články

Ota T. u výslechu: Onanoval jsem do trávy

 
Policii unikl videozáznam z výslechu Oty T. z 22. října, krátce po zmizení Aničky v pražské Troji. Přiznává, že onanoval při sledování pornofilmu na mobilním telefonu. "Vyvrcholil jsem do trávy kolem stromu," říká klidným hlasem. Podrobně popisuje i okolnosti, při kterých nalezl dívčin batoh. Nahrávku přinesl server novinky.cz. Jak mohla uniknout policie zatím neví. Jisté je, že kvůli zveřejnění budou padat hlavy.
21.04.2011 11:25 |

podobné články

NECHUTNÉ! Muž dvakrát ONANOVAL před lidmi v restauraci!

 
Nechutnou událost zažili návštěvníci restaurace v Ostravě-Kunčičkách, kde 41letý muž onanoval před přítomnými hosty.
20.06.2011 12:00 |

podobné články