Článek

Náhlá smrt fotografa slavných zdrtila české celebrity: Bořek Slezáček odchod Štrosse oplakal, podělil se o dojemné vzpomínky

 
Poté, co navždy odešel fotograf slavných Vladimír Štross, se na sociálních sítích začínají objevovat smutná vyjádření od jeho přátel a kolegů. Srdceryvný vzkaz napsal například herec a zpěvák Bořek Slezáček, který se podělil o nejlepší historky. Smutní také modelka Simona Krainová, která před fotografem několikrát pózovala.
19.01.2024 20:55 |

podobné články

Osobnosti: Simona Krainová (2338 článků) , Bořek Slezáček (277 článků)
Podobné články

Bořka Slezáčka cestou do nemocnice srazilo auto, vyvázl s modřinami

 
Moderátor Bořek Slezáček měl v úterý nastoupit na operaci nohy. Když ráno šel na zastávku autobusu, srazilo ho auto a on skončil ve škarpě. S modřinami jej do nemocnice odvezl jeden řidič. Další články k tématu: Slezáček narychlo odjel za sestrou do Německa, po pádu leží v nemocnici Slezáček ukázal syna Nikolaje i jizvu po operaci nádoru Slezáček se po nehodě vrací do práce, posílí Expresradio Neumírám, vzkázal moderátor Slezáček. Teď čeká na verdikt policie Moderátor Slezáček havaroval. V den oslavy narozenin své ženy
24.01.2012 14:45 |

podobné články

Osobnosti: Bořek Slezáček (277 článků)

Slezáček je v bezvědomí! Tajemná nehoda: Co se vlastně stalo?

 
Moderátor Bořek Slezáček (42) leží po sobotní těžké autonehodě stále ve vážném stavu ve střešovické nemocnici na ARO. Podle kamaráda fotografa Vladimíra Štrosse má otřes mozku a s okolím nekomunikuje.
20.07.2009 05:05 |

podobné články

Osobnosti: Bořek Slezáček (277 článků)

Slezáček narychlo odjel za sestrou do Německa, po pádu leží v nemocnici

 
Moderátor, zpěvák a herec Bořek Slezáček musí v adventním čase čelit nepříjemné události, která výrazně poznamená letošní svátky v kruhu nejbližších. Jeho mladší sestra Soňa, žijící v Německu, má vážný úraz po pádu z koně. Další články k tématu: Slezáček ukázal syna Nikolaje i jizvu po operaci nádoru Nosková a Slezáček pokřtili mlékomat, dali mu jméno Alfons
09.12.2011 00:30 |

podobné články

Osobnosti: Bořek Slezáček (277 článků)

Slezáček po operaci: Bez berlí ani krok!

 
Je to přesně týden, co moderátor Bořek Slezáček (44) podstoupil operační zákrok kvůli artróze v kloubu. Přestože šlo o jednoduchou operaci a Slezáček se v nemocnici zdržel jen krátce, o to delší bude rehabilitace. „Stále to bolí a potřebuju berle,“ svěřil se Aha! Slezáček, jenž se sotva dobelhal na polikliniku.
02.02.2012 12:15 |

podobné články

Osobnosti: Bořek Slezáček (277 článků)

Bořek Slezáček: Po autonehodě se vrací do rádia

 
Dvaačtyřicetiletý moderátor Bořek Slezáček se vrací do rádia. Slezáček, který měl v polovině července těžkou autonehodu a několik dní ležel v nemocnici v bezvědomí, se vrací po třech letech k moderování v Expresrádiu.
27.08.2009 14:30 |

podobné články

Osobnosti: Bořek Slezáček (277 článků)

Sexy moderátor Bořek Slezáček je po plastické operaci: Podívejte se, jak to dopadlo!

 
Moderátor Bořek Slezáček  (45) má za sebou první plastiku. Nechal si odříznout převislou kůži horních očních víček. "Jdu do toho z estetických důvodů, protože nerad stárnu, a také mi to dělá problémy s očima. Pálí mě a škrábou. Prostě průvodní znaky toho, že jsem starý," řekl Super.cz Slezáček. "A hlavně nechci vypadat v divadle starší, než je Sagvan Tofi  (48) ," dodal se smíchem moderátor.
24.04.2013 08:55 |

podobné články

Osobnosti: Sagvan Tofi (359 článků) , Bořek Slezáček (277 článků)

Bořek Slezáček: Přítelkyně Žaneta se modlí za jeho život!

 
Moderátor Bořek Slezáček (42), který v sobotu havaroval a způsobil si těžké poranění hlavy, se už probral z bezvědomí. Do pražské vojenské nemocnice ve Střešovicích za ním každý den chodí jeho přítelkyně Žaneta, s níž má Bořek čtyřměsíčního syna.
21.07.2009 05:15 |

podobné články

Osobnosti: Bořek Slezáček (277 článků)

Bravo: Exmanžel Krainové Bořek Slezáček dostal hlavní roli v americkém filmu

 
Doposud se živil hlavně moderováním nebo zpěvem v muzikálu Děti ráje. Nyní dostal exmanžel Simony Krainové  (39) Bořek Slezáček  (45) novou příležitost. Bude hrát hlavní roli v americkém filmu. "Je to béčkový horor, žádné velké umění," upřesnil Bořek.
16.09.2012 17:40 |

podobné články

Osobnosti: Simona Krainová (2338 článků) , Bořek Slezáček (277 článků)

Bořek Slezáček se léčil ze závislosti na alkoholu a přiznal: Pořád mám na skleničku občas chuť!

 
Moderátor Bořek Slezáček  (48) už ví, jak bude slavit příchod Nového roku. A jedno má jisté. Bude to absolutně bez alkoholu. Bořek se netají tím, že se léčil z alkoholismu, a další zaškobrtnutí si nemůže dovolit.
20.12.2015 18:05 |

podobné články

Osobnosti: Bořek Slezáček (277 článků)

Bořek Slezáček o synech: Mladší dělá graffiti, těší se, až bude zdrhat před poldama, směje se

 
Herec Bořek Slezáček (55) má za sebou úspěšný křest své nové knihy s názvem Kéž bys tu byla, který proběhl v užší společnosti za přítomnosti kmotrů i novinářů, a samozřejmě eXtra.cz bylo u toho. Bořek dal redakci rozhovor, ve kterém vysvětlil, proč ho napadlo napsat knihu, jestli se nechal inspirovat svým divokým životem, a také o synech, kteří zcela jasně budou rebelové po tatínkovi. 
10.10.2022 05:10 |

podobné články

Osobnosti: Bořek Slezáček (277 článků)

Bořek Slezáček: Kariéru postavil na slavných milenkách!

 
Ačkoliv Bořek Slezáček o sobě tvrdí, že je hudebník, moderátor a manažer, celý národ jej zná spíše jako milence slavných a úspěšných žen. Která známá jména prošla Slezáčkovou postelí?
20.07.2009 13:05 |

podobné články

Osobnosti: Bořek Slezáček (277 článků)

Bořek Slezáček: Sňatkový podvodník s příchutí hollywoodského stárnoucího rebela!

 
KOMENTÁŘ: Opět se potvrdilo známé přísloví – stárne jako víno! Moderátor a muzikálový herec Bořek Slezáček (48) nikdy nevypadal líp. Roky zhýralého života si konečně vybírají svou odměnu. Vyžilý obličej se strništěm, ležérně sčesané vlasy dozadu a šlachovité tělo s kérkami jako vzpomínky na divoké mládí nápadně připomínají tolik obdivované stárnoucí hollywoodské bouřliváky.
10.08.2015 14:10 |

podobné články

Osobnosti: Bořek Slezáček (277 článků)

Bořek Slezáček v slzách. Přišel o milovaného člena rodiny!

 
I když to s ním už delší dobu nebylo dobré a byl víc u veterináře než doma, stejně jeho odchod všechny zarmoutil. Muzikálový herec Bořek Slezáček (49) přišel o milovanou dogu Elvise.
11.05.2017 10:05 |

podobné články

Osobnosti: Bořek Slezáček (277 článků)

Bořek Slezáček otevřeně o svých démonech: Milenec slavných žen odkrývá tajemství

 
Bořek Slezáček zažívá šťastné a úspěšné období. Před nedávnem překvapoval v show na TV Nova Tvoje Tvář má známý hlas, ale v minulosti bojoval s alkoholem a byl dítětem večírků. Česká televize dnes uvede 13. komnatu tohoto charismatického umělce.
05.02.2021 16:11 |

podobné články

Osobnosti: Bořek Slezáček (277 článků)

Slezáček trpí jako zvíře: Odumírá mu kost v noze!

 
Bořek Slezáček (44) před Vánoci neprožívá zrovna nejlepší období. Trápí ho obrovské bolesti v noze, se kterou by měl jít co nejdříve na operaci. Postihla ho totiž artróza a nekróza a odumírá mu kost. Moderátor ale zákrok odsouvá až na další rok. Důvodem jsou peníze – před svátky mají moderátoři nejvíce kšeftů a Slezáček o ně nechce přijít. Problémy má i jeho sestra, která před měsícem spadla z koně a zlomila si tři obratle. Chodit prý ale bude.  
22.12.2011 09:10 |

podobné články

Osobnosti: Bořek Slezáček (277 článků)

Slezáček podruhé tátou

 
Moderátor Bořek Slezáček (45) se zanedlouho stane už podruhé otcem. S partnerkou Žanetou očekávají dalšího syna a ani tentokrát potomek nedostane obyčejné jméno. Po tříletém Alexandru Nikolajovi se k rodině přidá Andrej Nulita Slezáček. Svatbu prý ale moderátor nechystá. Život na psí knížku mu vyhovuje.  
23.08.2012 13:30 |

podobné články

Osobnosti: Bořek Slezáček (277 článků)

Moderátor Slezáček je až po uši v dluzích. Utíká před exekutory

 
Bývalá televizní hvězda, moderátor Bořek Slezáček dluží, kam se podívá. Na jeho pohledávky si už vzpomněli i exekutoři a Slezáček se jim teď marně snaží utéct.
21.10.2012 06:30 |

podobné články

Osobnosti: Bořek Slezáček (277 článků)

Slavný český moderátor jde na plastiku: Takhle chce zatočit se stárnutím!

 
Bořek Slezáček  (45) je dalším moderátorem, který se přiznal k plastické operaci. Minulý týden byl na liposukci jeho kolega Petr Vojnar, Slezáček má za sebou zase konzultaci kvůli plánované plastice horních očních víček. "Jdu do toho z estetických důvodů, protože nerad stárnu, a také mi to dělá problémy s očima. Pálí mě a škrábou. Prostě průvodní znaky toho, že jsem starý," řekl Super.cz Slezáček. "A hlavně nechci vypadat v divadle starší, než je Sagvan Tofi," dodal se smíchem moderátor.
08.04.2013 14:00 |

podobné články

Osobnosti: Sagvan Tofi (359 článků) , Petr Vojnar (176 článků) , Bořek Slezáček (277 článků)

Slezáček se chlubí úrodou marihuany: Za to může jít sedět!

 
Zatímco Zdeněk Macura se raduje ze své úrody rajčat, Bořek Slezáček (47) sklidil jiné „plody“. Jeho babička vypěstovala několik rostlin marihuany, se kterými se zpěvák chlubil svým známým. Za sklízení této lehké drogy ale může jít Slezáček klidně sedět.
14.10.2014 21:50 |

podobné články

Osobnosti: Bořek Slezáček (277 článků) , Zdeněk Macura (148 článků)