Článek

Nahá, uškrcená a znásilněná: Maminku osmileté holčičky zavraždil bývalý voják

 
Tělo devětadvacetileté Iriny Akhmatové bylo nalezeno pohřbené v lese. Celý děsivý čin měl mít na svědomí bývalý příslušník vojenských speciálních sil Vitaly Chikirev.  Ten byl již v minulosti trestaný za znásilnění. Kdysi bojoval v Čečensku.
29.04.2021 14:05 |

podobné články

Osobnosti: Vitaly Vitaly (2 články)
Podobné články

Holčička z Kladna byla uškrcena. Z její smrti obvinili babičku

 
Pitva prokázala, že holčička, která údajně vypadla z kočárku, na následky pádu nezemřela. Byla uškrcena.
05.08.2009 10:30 |

podobné články

Holčička, která zemřela v kladně, byla uškrcena

 
Sedmiměsíční holčička, která v pondělí zemřela v Kladně-Kročehlavech, byla uškrcena. Na krku měla čtyři až pět milimetrů silnou strangulační rýhu, řekl novinářům náměstek ředitele středočeské policie Pavel Jenšovský.
05.08.2009 11:15 |

podobné články

Otřesná vražda devítileté Elišky: Takto se naši politici staví k zavedení trestu smrti

 
Devítiletou Elišku z Klášterce nad Ohří policie našla ve středu mrtvou. Dnes české deníky u policejních zdrojů zjistily, že byla brutálně znásilněna a pak uškrcena. Nedalo by se takovým činům zabránit znovuzavedením trestu smrti? „To Ústava ČR jasně vylučuje a případný návrh nemůže projít,“ odvětil na otázku ParlamentníchListů.cz bývalý krajský státní zástupce a nynější senátor Miroslav Antl. Dlouholetý policejní vyšetřovatel Zdeněk Ondráček (KSČM) se vyjádřil k faktu, že obviněný z vraždy má být drogově závislý.
12.09.2014 16:01 |

podobné články

Osobnosti: Miroslav Antl (117 článků)

Nahá dívka pobíhala ulicemi Prahy: Tvrdila, že byla znásilněna!

 
V Belgické ulici v Praze bylo pořádné horko. Nahá Norka (20) tam pobíhala a vykřikovala, že byla znásilněna. Když na místo dorazili policisté, zjistili, že něco nehraje.
14.10.2013 05:35 |

podobné články

Požár v Poděbradech: Žena (†40) byla prý uškrcena, dcera (†3) měla proraženou lebku

 
Čím dál více stop nasvědčuje tomu, že požár bytu v Poděbradech založil otec rodiny poté, co zavraždil manželku s dcerou. Jiří K. (†22) navíc svou rodinu zřejmě zavraždil obzvlášť brutálním způsobem.
21.06.2016 20:50 |

podobné články

Další český voják zabit v Afghánistánu. Dva jsou zranění. Prý útočil afghánský voják

 
Při útoku na vozidlo české armády na základně Šindánd v afghánské provincii Herát dnes zemřel český voják. Další dva vojáci jsou zraněni, jsou mimo ohrožení života. Česká armáda to uvedla na svém webu. Podle Severoatlantické aliance na spojence zaútočil afghánský voják, bližší podrobnosti nebyly zveřejněny.
22.10.2018 22:10 |

podobné články

FOTO! Znásilnění holčičky (8) v Ostravě: Policie hledá tohoto muže!

 
Ostravští kriminalisté pátrají po totožnosti i místě pohybu neznámého muže. Zásadním způsobem by mohl přispět k objasnění otřesného případu znásilnění osmileté holčičky. K tomu došlo v neděli odpoledne v Ostravě. Neznámý muž dítě oslovil a požádal o pomoc. Důvěřivosti holčičky pak zneužil a orálně ji znásilnil.
27.07.2018 16:00 |

podobné články

Vražda pohřešované diplomatky: Její mrtvolu našli znásilněnou u dálnice v Bejrútu

 
Tělo pohřešované britské diplomatky bylo nalezeno poblíž dálnice v libanonském Bejrútu. Podle posledních zjištění byla znásilněna a uškrcena.
18.12.2017 06:25 |

podobné články

Znásilněná dívka z Plzně: Prosila u silnice o pomoc...

 
Kdo je „ztracená německá dívka“? Video z roku 1945 vzniklo nedaleko Plzně a pořídil jej americký voják Oren W. Haglund. Ve videu jde zmlácená a znásilněná dívka k americkým vojákům s prosbou o pomoc. Přesto, že je video známé, stále se neví, kdo dívka ve videu je.
02.09.2017 18:45 |

podobné články

Dětské miss jsou koníček jako každý jiný, hájí se matka v boji o dceru

 
Pětiletá Maddy Jacksonová je už zkušenou účastnicí dětských soutěží krásy. Poprvé ji její matka přihlásila do takové soutěže, když jí bylo 13 měsíců. Otec malé Maddy ji ale nyní chce do své péče a její matku Lindsay Jacksonovou obvinil ze sexualizace a zneužívání. Ta ale "koníček" dcery brání. Další články k tématu: Malé holčičky chtějí být sexy. V podpatcích si připadají dokonalejší Matce, která píchala osmileté dceři botox, odebrala dítě sociálka Matka, která dávala dceři botox, se kaje: Nenávist všech si zasloužím Matka píchá osmileté dceři botoxové injekce, chce vyhrát soutěž krásy Živá Barbie dala dceři k sedmým narozeninám poukaz na zvětšení prsou
29.08.2011 13:30 |

podobné články

Osobnosti: Tom Cruise (1004 článků) , Sofia Coppola (35 článků) , Bernie Ecclestone (112 článků) , Francis Ford Coppola (4 články)

Šestiletá dětská miss vydělává miliony, má 60 párů bot a obědvá humry

 
Dětské soutěže krásy vyvolávají bouřlivou debatu o jejich smyslu a škodlivosti. Většina rozumných matek by své dcery něčemu takovému zřejmě nevystavila. Ale matka šestileté Isabelly Barrettové se jim jen směje. Její dcera už totiž vydělává miliony. A chová se podle toho. Další články k tématu: Dětské miss jsou koníček jako každý jiný, hájí se matka v boji o dceru Matce, která píchala osmileté dceři botox, odebrala dítě sociálka Malé holčičky chtějí být sexy. V podpatcích si připadají dokonalejší Matka píchá osmileté dceři botoxové injekce, chce vyhrát soutěž krásy Živá Barbie dala dceři k sedmým narozeninám poukaz na zvětšení prsou
15.04.2013 16:50 |

podobné články

Osobnosti: Isabella (38 článků)

Sexuální teror: 8letou holčičku hromadně znásilnili, 6letou odvedli ze svatby, zneužili, zabili a znetvořili

 
Indií otřásají další případy brutálního sexuálního násilí na malých dívkách. Hromadné znásilnění teprve osmileté holčičky, které predátoři po znásilnění prořízli hrdlo, vyhnalo do ulic tisíce lidí požadujících vyšetření a tvrdé potrestání pachatelů. Jen o den později byla znásilněna a zavražděna ještě o dva roky mladší dívenka...
01.07.2018 08:55 |

podobné články

Migrant v Německu nejspíš zavraždil vlastní dceru. Byla znásilněná a „nečistá“

 
Německá policie pátrá po 49letém Syřanovi, který je podezřelý z vraždy ze cti, kterou prý spáchal na své 20leté dceři. Policie nesdělila podrobnosti, ale podle informací deníku Mitteldeutsche Zeitung byla dcera ještě v Sýrii znásilněna, a rodina ji proto považovala za „nečistou“.
03.11.2015 20:25 |

podobné články

Míša (6) ještě neví, že je máma mrtvá. Veroniku (†27) někdo brutálně zavraždil

 
Těší se, až se vrátí domů na Slovensko a obejme svoji maminku. Malý Míša (6) totiž ještě netuší, že už k tomu nikdy nebude mít příležitost. Jeho maminku Veroniku (†27) někdo brutálně zavraždil. A táta ještě neměl odvahu mu to říct…
12.08.2016 05:35 |

podobné články

Uškrcená holčička: Její babička (56) byla závislá na lécích a alkoholu

 
Případ uškrcené osmiměsíční holčičky z Kladna je hrůznější, než se zdálo. Podle sousedů její  babička (56), která dítě z neznámých důvodů zavraždila, byla často opilá a brala silné léky. Rodina navíc prý patřila k náboženské sektě.
06.08.2009 19:35 |

podobné články

Sexy pózy jako dospělé, malé holčičky předváděly na autosalonu

 
Netradiční formu propagace zvolili v čínské provincii Chu-pej pořadatelé tamního autosalonu. V rolích hostesek se vedle slečen v plavkách objevily také spoře oděné malé holčičky. Další články k tématu: Šestiletá dětská miss vydělává miliony, má 60 párů bot a obědvá humry Paltrowová prodává bikiny pro čtyřleté holčičky, sklidila kritiku Malé holčičky chtějí být sexy. V podpatcích si připadají dokonalejší
18.02.2010 11:50 |

podobné články

Osobnosti: Lucie Bílá (2610 článků) , Filip Kratochvíl (97 článků)

Zavraždil kamaráda a týden žil s jeho mrtvolou: Pak zavraždil druhého, který si toho všiml

 
V opilosti se pohádal se svým kamarádem a zavraždil ho. O týden později, když do bytu na pražském Proseku přišel jejich společný známý a všiml si toho, zavraždil i jeho. Policie obě těla objevila v pátek ráno. Na místě zadržela Slováka, který se k činu přiznal.
28.03.2015 15:05 |

podobné články

Učitel se upálil z nešťastné lásky k osmileté dívce

 
Bývalý učitel základní školy Neil Wilkes (29) už neunesl lásku, kterou cítil ke své teprve osmileté žačce, kterou soukromě učil. Dívence napsal "Miluji tě" a upálil se.
28.03.2011 19:05 |

podobné články

Po znásilnění holčičky (8): Sever Moravy děsí pedofil? Zrzavý muž obtěžoval i mou dceru!

 
Obchází severem Moravy zvrhlý pedofil? Po otřesném orálním znásilnění osmileté dívenky z Ostravy se Blesku ozval otec desetileté holčičky z Havířova. Tvrdí, že i jeho dceru obtěžoval muž velmi podobný popisu ostravského devianta!
26.07.2018 05:45 |

podobné články