Článek

Nadobro opustila Vémolu: Lela sbalila kufry i Lili a odstěhovala se na Slovensko

 
Od chvíle, kdy se mezi Lelou Ceterovou a Karlosem Vémolou potvrdila partnerská krize, Lela hovořila o navrácení do rodného kraje, tedy na Slovensko. Jenže pak přišel koronavirus a Lela nemohla odcestovat. Nyní si už Lela všechno zařídila, a tak sbalila kufry i malou Lili a nadobro se odstěhovala do Bratislavy.
13.09.2020 12:20 |

podobné články

Osobnosti: Karlos Vémola (168 článků)
Podobné články

Plastiková hříšnice Lela se chlubí svými obřími nárazníky: Jedno prý váží jako menší meloun

 
Lela Ceterová (29) se proslavila hlavně jako modelka a slovenská playmate. Před pár měsíci navíc sbalila zápasníka MMA Karlose Vémolu (33), který se svou kráskou pyšní všude, kde jen může. Lela doslova zbožňuje plastické operace a několik jich má už za sebou. Nejvýraznější na jejím těle jsou prsa, která vytunila do obřích rozměrů.
15.12.2018 09:20 |

podobné články

Hrdé matky: Lela Ceterová a Andrea Růžičková se pyšní svými čerstvě narozenými ratolestmi

 
Playmate Lela Ceterová (30) těsně před Vánoci přivedla na svět krásnou holčičku Lili. Terminátor Karlos Vémola (34) neskrýval dojetí nad tím, že mu jeho přítelkyně přivedla na svět holčičku. Lela je na malou Lili právem pyšná a lascivní fotky vyměnila za ty rodinné. Čerstvou dvojnásobnou maminkou je i Andrea Růžičková (35). Ta se pochlubila na sociálních sítích snímkem celé rodiny.
05.01.2020 14:05 |

podobné články

Osobnosti: Andrea Růžičková (372 článků) , Karlos Vémola (168 článků)

Lela Ceterová je v životní formě a sokyním posílá vzkaz: Lepší tělo Karlos Vémola zkrátka nenajde

 
Lela Ceterová (30) to v poslední době nemá vůbec jednoduché. Zatímco její přítel Karlos Vémola (35) jezdí neustále na nějaká soustředění, musí se udržovat v kondici a také živit rodinu, tak Lela všechen svůj čas věnuje malé Lili a někdy je to na ni zkrátka moc. Ještě před pár dny to vypadalo, že má Karlos doma problém jako vrata kvůli údajné nevěře. Nyní se ale zdá, že krize je zažehnána a vše je zalité sluncem. Navíc Lela na sociálních sítích zveřejnila snímky, na kterých vypadá naprosto perfektně. Jakoby potenciálním sokyním chtěla vzkázat, že to nejlepší tělo má Vémola dávno doma a není třeba se ohlížet po jiných.
19.07.2020 13:35 |

podobné články

Osobnosti: Karlos Vémola (168 článků)

Lela viní Vémolu z nevěry: On si užívá v Saint-Tropez, kde je i jeho ex a důvěrná kamarádka

 
Mezitím co Lela Ceterová řeší doma nevěru otce maličké Lili, Karlos Vémola si užívá pánské jízdy v Saint-Tropez. A jak to tak vypadá, asi to nebude úplně pánská jízda. Na stejném místě, kde je teď zápasník MMA, se zrovna nachází i jeho bývalá přítelkyně Denise Ayverdi a současná důvěrná kamarádka Adéla. To je ale náhodička, že?
05.07.2020 14:45 |

podobné články

Osobnosti: Denise Ayverdi (1 článek) , Karlos Vémola (168 článků)

Dcera Lely Ceterové je celá maminka: Růžový andílek bude jednou lámat srdce na potkání

 
Lela Ceterová (30) svému partnerovi zápasníkovi MMA v prosinci porodila nádhernou dceru Lili. Před nedávnem se Karlos Vémola (34) vytáhl a svým holkám připravil pořádné překvapení v podobě zbrusu nového pokojíčku pro malou Lili. Lela Ceterová je půl roku po porodu, ale na její postavě to není vůbec poznat. Hrdá maminka se na sociálních sítích pochlubila rostoucí dcerou, která čím dál tím více připomíná půvabnou maminku.
10.06.2020 07:00 |

podobné články

Osobnosti: Karlos Vémola (168 článků)

Vémolova rodina žije ve strachu: S koronavirem bojuje i Lela s dcerou, Lili má čtyřicítky teploty

 
Už včera otřásla českou sportovní scénou zpráva, že se zápasník Karlos "Terminátor" Vémola (35) nakazil koronavirem. Bijec okamžitě informoval, že spíš než o možné zrušení nadcházejícího zápasu MMA s Václavem Mikuláškem má strach o svou rodinu. Nyní došlo na Vémolovy nejhorší obavy. Pozitivní test na zákeřnou nemoc má i jeho partnerka Lela Ceterová (30) s osmiměsíční dcerkou Lili.
25.08.2020 07:55 |

podobné články

Osobnosti: Karlos Vémola (168 článků)

První vyjádření Lely Ceterové o koronaviru: Nakazili jsme se od Karlose, pořád někde lítá

 
Lela Ceterová (30) webu eXtra.cz potvrdila, že má i s osmiměsíční dcerkou Lili koronavirus. Už včera přitom pozitivní test na zákeřnou nemoc potvrdil její partner Karlos Vémola (35), který se bál, aby nenakazil i svou rodinu. K tomu ale nakonec i tak došlo. Lela má podle svých slov naštěstí lehčí průběh, o poznání hůř je na tom ale malá Lili.
25.08.2020 10:00 |

podobné články

Osobnosti: Karlos Vémola (168 článků)

Vémolova Lela i její osmiměsíční dcera Lili mají covid-19

 
Partnerka MMA zápasníka Karlose Vémoly (35), bývalá playmate Lela Ceterová (30), má covid-19. Stejně tak je pozitivní i jejich teprve osmiměsíční dcera Lili.
26.08.2020 09:55 |

podobné články

Osobnosti: Karlos Vémola (168 článků)

Lela pláchla i s Lili: Když bude chtít Vémola vidět dceru, bude muset do zahraničí

 
Když slibovala, že se kvůli zklamání ze vztahu s údajně nevěrným Karlosem Vémolou  (35) , s nímž má dcerku Lili, odstěhuje do své rodné země , nemlela Lela Ceterová prázdnou slámu. Vnadná silikonová blondýna už se ohlásila z nového bydliště v Bratislavě.
13.09.2020 16:25 |

podobné články

Osobnosti: Karlos Vémola (168 článků)

Lela Ceterová přivedla Karlosovi Vémolovi na svět dceru Lili: Pyšní rodiče se pochlubili snímky z porodu

 
Konečně se dočkala. Playmate Lela Ceterová porodila ve středu odpoledne krásnou holčičku Lilinku. Z Karlose Vémoly tak udělala dvojnásobného tatínka. Lela se na dceru těšila a v posledních dnech přiznala, že už porod klepe na dveře.
18.12.2019 18:25 |

podobné články

Osobnosti: Karlos Vémola (168 článků)

Vémolova Lela ukázala figuru: 11 dní po porodu dcery má dole deset kilo

 
Je to teprve jedenáct dnů, co Lela Ceterová porodila dceru Lili , a z celkem patnácti nabraných kil už má dle svých slov deset dole. „Ponocování s Lilinkou (i tak ji miluji nejvíc na světě), úděl matky a stres udělají svoje - 10 kg. Ještě 5 kg a mám původní váhu,“ napsala Lela k fotce, na níž svou proměnu zaznamenala.
29.12.2019 13:20 |

podobné články

Lela Ceterová se měsíc po porodu ukázala v prádélku: Prožívám nej sexy období, chlubila se silikonová maminka

 
Přítelkyně zápasníka MMA Karlose Vémoly  (34) Lela Ceterová je nadšená z mateřství. Před měsícem se jí narodila dcera Lili a Lela je prý neskutečně šťastnou maminkou.
21.01.2020 07:20 |

podobné články

Osobnosti: Karlos Vémola (168 článků)

Silikonová Lela Ceterová ukázala maminku! Jablko nepadlo daleko od stromu?

 
Od svého porodu před dvěma měsíci zásobuje Lela Ceterová (30) sociální sítě snímky maličké dcery Lili, když tedy glamour modelka neukazuje svou všelijak plastiky vylepšenou tvář a tělesné proporce. Teď se Lela svým fanouškům pro změnu pochlubila, že za ní na návštěvu přijeli rodiče. Ale všechny nejvíc zajímalo, kolik plastických vylepšení má vlastně modelčina maminka.
26.02.2020 20:10 |

podobné články

Lela Ceterová šokovala drsným vzkazem svému bijci Vémolovi: Nehraj to na Instagramu na rodinu. Už mi došla trpělivost!

 
MMA zápasník Karel Vémola  (35) a Lela Ceterová působí jako dokonalý pár. Lela před nedávnem porodila dceru Lili a mohlo by se zdát, že jí ke štěstí už nic nechybí. Jenže zdání mnohdy klame a Ceterová se rozhodla vyřídit si nyní s partnerem účty přímo prostřednictvím sociálních sítí.
04.07.2020 17:55 |

podobné články

Eva Feuereislová práskla na Vémolu další milenku: Naneštěstí pro Lelu nezůstalo u Lulu

 
Eva Feuereislová (30), které se přezdívá česká královna plastik, na terminátora Karlose Vémolu (35) práskla další milenku. Známý MMA bojovník je nyní středem pozornosti, ale ne kvůli svým ocelovým svalům a pěstem, nýbrž kvůli řadě milenek, se kterými měl podvádět bývalou přítelkyni Lelu Ceterovou (30), s níž má dceru Lili. Do veřejného prostoru se nejdříve dostalo jméno Zdeňky Černé (38), fitness trenérky, která poměr přiznala. Nyní Eva Feuereislová redakci eXtra.cz prozradila Vémolovu další milenku. Tentokrát by se mělo jednat o playboy modelku, která žije ve Velké Británii.
19.09.2020 09:50 |

podobné články

Osobnosti: Zdeňka Černá (18 článků) , Karlos Vémola (168 článků) , Lulu Lulu (15 článků) , Lulu Lulu (9 článků)

Nečekané! Bučková (26) a Vágner (34): Modelka si sbalila kufry!

 
Dlouho si svého nového bytu krásná Eliška Bučková neužila. Jen po pár měsících vášnivého vztahu s rybářem Jakubem Vágnerem sbalila kufry a odstěhovala se.
08.04.2016 12:10 |

podobné články

Osobnosti: Eliška Bučková (1112 článků) , Jakub Vágner (397 článků)

Prsatá Lela po odchodu od Vémoly: První noc plná bolesti a sladkých hříchů!

 
A je to skutečně tu. Lela Ceterová (31) jen planě nevyhrožovala, ale doopravdy opustila společnou luxusní domácnost, kterou dosud sdílela s Karlosem Vémolou (35). S dcerou Lili přesídlila blonďatá playmate do Bratislavy a společně už mají za sebou i první noc v novém. Byla ale plná bolesti…
15.09.2020 05:35 |

podobné články

Osobnosti: Karlos Vémola (168 článků)

Vnadná Lela Ceterová se ukázala v bikinách i s rozkošnou dcerkou. A kde máš Karlose? ptali se fanoušci

 
Lela Ceterová odjela se svou dcerkou Lili za rodinou na Slovensko, kde si užívá tropické léto u vody. S dcerkou se slunila v bikinách u jezera Nové Košariská nedaleko Bratislavy. V bikinách to mamině s velkými ňadry moc slušelo.
11.08.2020 05:45 |

podobné články

S touhle silikonovou fitness barbie měl Karlos Vémola podvádět Lelu. Blondýnka prozradila, jak to mezi nimi začalo

 
Karlos Vémola  (35) a Lela Ceterová nedávno oznámili rozchod. Lela v oznámení mimo jiné uvedla, že ji zklamala Karlosova nevěra a že se i s dcerkou Lili (8 měsíců) stěhuje od partnera za rodinou na Slovensko.
03.09.2020 16:35 |

podobné články

Osobnosti: Karlos Vémola (168 článků)