Článek

Naditou peněženku si položil na střechu auta a rozjel se! 32 tisíc našel senior a vrátil je

 
Obrovské štěstí měl muž, který si v Klatovech nechal na střeše vozu peněženku s částkou téměř 32 tisíc, zapomněl na ni a rozjel se. Portmonku našel senior, který ji ihned odnesl na služebnu strážníků. Všechny peníze i doklady se tak vrátily zpět šťastnému majiteli.
28.04.2021 16:10 |

podobné články

Podobné články

Chlapec (10) našel naditou peněženku. Vrátil jí ženě (57) a odměna ho nemine

 
Desetiletý chlapec našel v Brně na sídlišti Vinohrady peněženku s 6500 korunami, kterou ve Valtické ulici vytratila sedmapadesátiletá žena, spěchající z nákupu.
17.02.2012 15:10 |

podobné články

Slovenský premiér Fico si byl zaběhat a našel naditou peněženku

 
Peněženku plnou peněz a platebních karet našel slovenský premiér Robert Fico v pondělí při svém pravidelném ranním běhu na bratislavské hrázi u Dunaje. Nález oznámil na tiskové konferenci v budově parlamentu. Majitel peněženky se následně přihlásil.
19.11.2012 20:50 |

podobné články

Osobnosti: Robert Fico (949 článků)

Našel naditou peněženku, ale už ji nevrátil: Muži za zatajení hrozí vězení

 
Pražská policie hledá muže, který 14. prosince našel na parkovišti v ulici K Radotínu peněženku. Tu sebral a doteď ji jejímu majiteli nevrátil, nález ani nepřinesl na žádnou z policejních služeben.
20.12.2017 13:40 |

podobné články

Toto je pan Rostislav (76), nejpoctivější z poctivých: Našel 73 tisíc! A odevzdal je!

 
Zázrak! O neuvěřitelném štěstí může mluvit muž (32) z Kojetína na Přerovsku. Narazil totiž na nejpoctivějšího z poctivých! Přerovský důchodce Rostislav (76) mu vrátil ztracenou peněženku naditou 73 tisíci korun a doklady.
13.10.2012 12:10 |

podobné články

Snídaně, které zbytečně nezatíží váš žaludek ani peněženku

 
Snídaně je nejdůležitějším jídlem dne, které bychom rozhodně neměli podceňovat nebo jej úmyslně šidit. Jen díky vydatné snídani se vaše tělo dokáže nastartovat a především bude mít z čeho čerpat až do oběda. Kvůli snídani nemusíte ráno z vyhřátého pelíšku vstávat o hodinu dříve, bohatě postačí i čtvrthodinka, během které zvládnete připravit takové jídlo, které nezatíží váš žaludek ani peněženku. Přesně tak. Možná už jste odhalili podstatu našeho dnešního článku, kterou jsou snídaně, jež nebudou zatěžkávací zkouškou ani pro váš žaludek, ani pro peněženku. Zkrátka chutné, rychlé, lehké a levné dobroty, které vám dodají potřebnou energii. Jdeme na to? Tipy na levné a lehké snídaně – pochutnáte si! Pod pojmem „levná snídaně“ si rozhodně nemusíte představovat půl krajíce chleba lehce natřený máslem a špetkou soli. Našli jsme pro vás daleko zajímavější recepty! Medová ovesná kaše Ovesné vločky pár minut povařte ve vodě (můžete i v mléce), poté je sceďte a smíchejte s polévkovou lžící medu. Kdo bude mít po ruce oříšky nebo rozinky, může je do kaše přidat. Míchané tofu Máte rádi tofu? Pak si jej připravte ke snídani a to společně s malou cibulkou, trochou sojové omáčky, kapičkou olivového oleje a stroužkem česneku na ovonění. Toust se sýrem a bazalkou Mezi levné a lehké snídaně patří i tousty na mnoho způsobů. Zkuste si toustový chleba potřít kapičkou olivového oleje, posypte jej sýrem a trochou bazalky a dejte zapéct- Je to mňamka! Klasická vajíčka Opomenout určitě nesmíme ani klasiku v podobě míchaných vajíček, které připravíte za pár minut a finančně vůbec nevyjdou draho. Přidat si do nich na oživení můžete cokoli dle vlastní chuti. Tousty na sladko Další recept s toustovým chlebem v hlavní roli, tentokrát ve sladkém podání. Tousty si můžete zapéct s kouskem čokolády, džemem nebo kouskem nějakého ovoce – skvělé jsou s banánem! Příspěvek Snídaně, které zbytečně nezatíží váš žaludek ani peněženku pochází z Extrakrasa.cz - magazín o módě, kráse a bydlení
11.09.2016 17:50 |

podobné články

Pět minut nepozornosti ji připravilo o 100 000: Zloděj matce z auta ukradl naditou kabelku

 
Na tuhle životní lekci paní Iveta (41) nezapomene. Přijela do školky pro dcerku, spěchala. Jenže kabelku naditou vším možným nechala na sedadle. A zloděj už věděl, co s ní.
29.09.2016 14:30 |

podobné články

V obchoďáku našli naditou peněženku a nechali si ji: Neznáte nepoctivé mladíky?

 
Peněženku s platební kartou, doklady a penězi našli dva mladíci v tachovském obchodním centru. Místo toho, aby ji vrátili, nechali si ji. Odhalil je ale kamerový záznam a teď po nich pátrají policisté.
30.11.2017 11:50 |

podobné články

VIDEO: Vzali, co jim nepatřilo: Mladí zloději z Holešovic ukradli naditou peněženku

 
Střežte si své věci! Ve středu 11. července si mladí zloději všimli opuštěného batohu v internetové prodejně v Jateční ulici v Praze 7. Majitel mezitím hrál opodál hry. A tak pachatelé bez sebemenších problémů vytáhli z tašky peněženku a z místa utekli. Teenagery zachytily pouze kamery.
27.07.2018 09:45 |

podobné články

MPSV: Soutěž, která podporuje aktivní život seniorů. Ministryně Marksová předala ocenění vítězům

 
Ministryně práce a sociálních věcí Michaela Marksová se v neděli zúčastnila slavnostního vyhlášení soutěže Senior roku 2017 v Pražské křižovatce. Akce má za cíl podporovat a rozvíjet aktivní život českých seniorů. Ministryně Marksová předala ocenění vítězům v kategoriích senior roku, seniorka roku a zasloužilý senior. Cena „Senior roku“ se konala u příležitosti Mezinárodního dne seniorů pod záštitou MPSV.
06.10.2017 09:10 |

podobné články

Osobnosti: Michaela Marksová (463 článků)

Poctivý bezdomovec: V popelnici našel 50 000 a vrátil je

 
Nemá, co do úst, ale padesát tisíc si Zdeněk Horvath z Litvínova nenechal. Našel je v úterý v popelnici, které prohledával na své trase blízko zámeckého parku, zda v nich není něco, co by se mohlo hodit a nahmatal naditou obálku s penězi.
12.08.2009 15:40 |

podobné články

Důchodce našel peněženku s 80 tisíci korun. Vrátil ji! Co byste dělali vy?

 
Přerovský důchodce našel u benzínky peněženku. Poctivě ji předal obsluze, která informovala strážníky. Roztržitému majiteli vypadla z laclu kalhot.
11.10.2012 15:30 |

podobné články

Poctivec z Jihlavy vrátil 120 tisíc, teď ho čeká odměna

 
O velkém štěstí může mluvit muž z Jihlavy, který po uzavření obchodu ztratil peněženku s téměř 120 tisíci korun. Naditou prkenici totiž objevil poctivec, který ji netknutou odnesl na policii.
22.08.2013 18:00 |

podobné články

Roztržitý rakouský penzista přišel o 120 tisíc: Naditou peněženku vytratil na nádraží

 
Na letní návštěvu Znojma nebude v dobrém vzpomínat rakouský penzista (61). Náladu mu zkazila ztráta nadité »prkenice«. Z kamerových záznamů policisté zjistili, že ji nalezl zatím neznámý muž a místo toho, aby ji poctivě vrátil, ponechal si ji i s tučným obsahem.
14.08.2017 11:50 |

podobné články

Bezdomovec z Kutnohorska našel ztracenou peněženku. Bylo v ní 70 tisíc!

 
Pozoruhodnou, možná až pohádkovou poctivost, prokázal jeden bezdomovec z Kutnohorska. Na čáslavském nádraží našel ztracenou peněženku, ve které bylo více než 70 tisíc korun.
23.06.2014 22:50 |

podobné články

Zloděj se zalekl jeptišky, dal jí ukradenou peněženku a omluvil se

 
Řádová sestra Lynn Rettingerová z amerického Pittsburghu se v úterý nezalekla zloděje v akci. Zahlédla totiž muže zrovna v okamžiku, kdy vytáhl z pootevřeného okna u auta peněženku. Káravým hlasem si mu o ni řekla. Zmatený zloděj jeptišce bez váhání peněženku předal a ještě se omluvil.
31.05.2010 14:00 |

podobné články

Senior vylezl v Janově na střechu a zřítil se: Bezvládné tělo našli příbuzní

 
Tragická nehoda se odehrála ve čtvrtek odpoledne v Janově na Bruntálsku. Senior (†67) vylezl na střechu domku, patrně mu podklouzly nohy a on se zřítil k zemi. Nebylo mu již pomoci.
03.01.2020 11:40 |

podobné články

Našel peněženku a vybral z ní 54 tisíc! Majitel si ke kartám totiž napsal i PIN kódy

 
Nepoctivost se nevyplácí. Přesvědčil se o tom muž z Brněnska (33), který ve firemním areálu ve Velkých Němčicích na Břeclavsku loni v květnu našel cizí peněženku. Neodevzdal ji, naopak ucítil příležitost, jak si přilepšit na cizí účet.
29.03.2017 11:00 |

podobné články

Muž našel cizí peněženku a nakoupil si: »Rozfofroval« z ní asi osm tisíc korun

 
Mladému muži nedošlo, že tohle mu neprojde. 6. ledna zřejmě našel cizí peněženku a zacházel s ní a jejím obsahem, jako by byla jeho vlastní. Vytáhl platební kartu a vesele s ní uhradil několik nákupů. Díky tomu se podařilo pražským policistům zjistit, kde všude s odcizenou kartou platil, a poté pomocí záběrů bezpečnostních kamer obchodu zjistili i to, jak vlastně vypadá.
25.01.2018 10:30 |

podobné články

To tedy muselo být na krajíčku! Žena (35) zapomněla na WC 50 tisíc!

 
Roztržitost při vykonání potřeby si bude asi dlouho vyčítat žena (35). Na WC totiž zapomněla 50 tisíc korun. Tisícovkami naditou peněženku nechala na toaletě na benzinové pumpě OMV v Karlových Varech žena z Nejdku.
31.05.2014 05:05 |

podobné články