Naděje Mladé Boleslavi zřejmě zhasla. Lyon jí dal čtyři góly!

Fotbalisté Mladé Boleslavi nepřekvapili favorizovaný Lyon a na úvod 3. předkola Evropské ligy mu doma podlehli 1:4. Svěřenci Karla Jarolíma jsou po první porážce v sezoně na pokraji vyřazení. Už v první půli skórovali Yattara a Gonalons, za stavu 0:1 neproměnil penaltu domácí Ščuk.
31.07.2014 21:15 |

Osobnosti: Karel Jarolím (99 článků)

Plzeň vedla, Lyon si však nakonec veze do odvety náskok 4:1

Fotbalisté Plzně v úvodním zápase osmifinále Evropské ligy prohráli na hřišti Olympique Lyon vysoko 1:4. Jejich postupové šance před domácí odvetou jsou nyní velmi malé. Viktoria přitom rychle vedla gólem Hořavy, ale domácí záhy vyrovnali a po změně stran třemi góly rozhodli. Dvakrát se trefil Fofana, góly dali i Lacazette a Mvuemba.
13.03.2014 23:20 |

Boleslav se těší na velké jméno. Po týmu z Hercegoviny čeká Lyon

Fotbalisté Mladé Boleslavi postoupili do 3. předkola Evropské ligy, kde je čeká slavný francouzský celek Olympique Lyon. Po domácí výhře nad hercegovinským Širokim Brijegem 2:1 vyhráli i v odvetě na hřišti soupeře 4:0.
25.07.2014 09:00 |

Příbram vstřelila první jarní góly. O vítězství v Boleslavi přišla v závěru

Fotbalisté Mladé Boleslavi remizovali v nedělním utkání 21. kola Gambrinus ligy doma s Příbramí 2:2 a v tabulce zůstali na čtvrté pozici. Hosté prohospodařili v Boleslavi dvoubrankový náskok, těšit je mohou alespoň první jarní vstřelené góly.
18.03.2012 18:15 |

Sevilla i Lyon slaví postup. Naděje Liverpoolu pohasíná

Lyon - Liverpool 1:1, Arsenal - Alkmaar 4:1
04.11.2009 22:55 |

Raduan Nwelati se stal potřetí primátorem Mladé Boleslavi

Primátorem Mladé Boleslavi se potřetí stal Raduan Nwelati (ODS), původním povoláním lékař. Hlasovalo pro něj 23 zastupitelů z 33. Jeho náměstky se stali Jiří Bouška (Volba pro Mladou Boleslav), Daniel Marek (TOP 09) a Michal Kopal (ODS). ODS v Mladé Boleslavi vyhrála volby. Město vede v koalici s TOP 09, Volbou pro Mladou Boleslav a ANO. Dohromady mají 23 mandátů.
31.10.2014 17:30 |

Osobnosti: Marek Daniel (59 článků) , Raduan Nwelati (49 článků) , Jiří Marek (315 článků) , Jiří Marek (315 článků) , Marek Boušek (1 článek) , Michal Boušek (1 článek)

Úřad práce: Dnes se koná Veletrh práce v Mladé Boleslavi

Ve čtvrtek 15. 9. 2016 probíhá v Domě kultury v Mladé Boleslavi (Dukelská 1093) mezi 9.00 – 16.00 hodinou Veletrh práce. Více než dvacítka firem nabídne zájemcům volná místa v automobilovém průmyslu, ve strojírenství, v elektrotechnice, dopravě, ve výrobě, službách, finančnictví a v administrativě. Na své si přijdou i ti, kteří chtějí vědět, jak nejlépe získat vysněnou práci, jak využít služeb Úřadu práce ČR nebo třeba jak se připravit na přijímací pohovor. Akci spolupořádají Kontaktní pracoviště ÚP ČR v Mladé Boleslavi a agentura MP AGENCY.
15.09.2016 12:20 |

V Mladé Boleslavi při přepadení pobodali pošťačku: Útočníka policie dopadla

Brutální přepadení poštovní doručovatelky (47) se odehrálo v pátek dopoledne v Mladé Boleslavi. Lupič (53) měl ženu pobodat. Po podezřelém pachateli policie pátrala asi dvě hodiny. Dopadli ho v Mladé Boleslavi.
16.02.2018 11:10 |

Chomutov otočil zápas v Mladé Boleslavi a vyhrál první baráž

Hokejisté Chomutova vyhráli první utkání baráže o extraligu na ledě Mladé Boleslavi 3:2, když dokázali zápas otočit v rozmezí čtyř minut třetí třetiny. Na výhře vítěze první ligy se dvěma góly podílel kapitán Milan Kraft. Série hraná na čtyři výhry pokračuje v pondělí opět na ledě nejhoršího týmu extraligové sezony.
15.04.2012 20:55 |

Osobnosti: Milan Kraft (1 článek)

Sparta vyhrála v Mladé Boleslavi a je stále ve hře o titul

Fotbalisté pražské Sparty vyhráli zápas 24. ligového kola v Mladé Boleslavi 2:1 a na vedoucí Plzeň ztrácejí z druhého místa stále šest bodů. Výhru Sparty zařídili Kweuke se Sionkem, Boleslavi k bodům nepomohla ani branka Chramosty. Domácí marně doufali, že Spartu porazí poprvé od roku 2007.
17.04.2011 19:15 |

Škodovka začne do tří let vyrábět elektromobily, dojde i na hybridy

Škoda Auto bude od roku 2020 v Mladé Boleslavi vyrábět vozy s čistě elektrickým pohonem. Od roku 2019 bude v Boleslavi vyrábět také elektrické komponenty pro plug-in hybridy. První elektrifikovaný sériový model značky Škoda na trh vstoupí již v roce 2019. Půjde o Škodu Superb s plug-in hybridním pohonem, který bude sjíždět z linky v závodě v Kvasinách. Firma to v pátek uvedla v tiskové zprávě. Výroba vozů s klasickým pohonem ale bude v Mladé Boleslavi pokračovat i po roce 2020.
17.11.2017 19:25 |

Liberec čtyřmi góly v závěru smetl Žižkov a vede o čtyři body

Fotbalisté Liberce porazili v předehrávce 26. ligového kola Žižkov 4:0 a pojistili si vedení v tabulce. Slovan zvýšil náskok před druhou Spartou na čtyři body, Letenští ale mají k dobru nedělní duel v Mladé Boleslavi. Severočeši se na nakonec jasnou výhru nadřeli a poslední tým tabulky zlomili až v posledních sedmnácti minutách. Skóre otevřel Breznaník a další góly přidali Musiol, Rabušic a Fleišman už v době, kdy hosté dohrávali bez vyloučeného Šťastného.
20.04.2012 23:35 |

Bayern Mnichov vyzve v Lize mistrů Olympique Lyon

Velkou, avšak velice těžkou premiéru zažijí v semifinále Ligy mistrů fotbalisté francouzského Olympique Lyon.
21.04.2010 13:50 |

LIGA MISTRŮ: "Rychlá Rota" z Mnichova udolala Lyon. VIDEO

V prvním utkání semifinále Ligy mistrů porazil Bayern Mnichov francouzský Olympique Lyon 1:0 gólem Arjena Robbena. Jeho parťák Ribéry byl už v prvním poločase vyloučen.
21.04.2010 23:00 |

Osobnosti: Arjen Robben (39 článků)

Začíná francouzská liga. Zkrotí Marseille nadržený Lyon?

Dokáže se Lyon vrátit na ligový trůn, nebo i nadcházející sezona bude patřit Marseille?
06.08.2010 11:00 |

Tisíce světel, svíček a žárovek rozsvítilo francouzský Lyon.
08.12.2010 22:25 |

Real chce konečně pokořit Lyon i osmifinálové déja vu

Středeční odvety: Real - Lyon, Chelsea - Kodaň
16.03.2011 08:50 |

Liga mistrů: Real předčil Lyon, postup si pohlídala i Čechova Chelsea

Komplex sedmi vypadnutí v osmifinálové části Ligy mistrů je pryč. Real hravě přehrál Lyon 3:0 a může se těšit na čtvrtfinále, stejně jako londýnská Chelsea. Ta sice Kodani gól nedala, ale náskok 2:0 z prvního zápasu k postupu stačil.
16.03.2011 23:05 |

Real Madrid vyzve v Lize mistrů neoblíbený Olympique Lyon

Na jednoho z nejméně oblíbených soupeřů narazí v úterý fotbalisté Realu Madrid v Lize mistrů, v rámci 3. kola základních skupin vyzvou na svém hřišti Olympique Lyon. Francouzský celek v minulosti ukázal, že to na "Bílý balet" umí, protože z osmi zápasů prohrál jediný.
17.10.2011 15:45 |

Sledovali jste ŽIVĚ: Lyon prohrál s Realem, Villarreal s Man.City

Na tn.cz jste mohli sledovat přímé přenosy z Ligy mistrů. Zdarma jsme vám nabídli zápasy Lyon – Real Madrid a Villarreal – Manchester City.
02.11.2011 19:20 |