Nadal ve finále zničil Raoniče a má 25. titul z turnajů kategorie Masters

Španělský tenista Rafael Nadal při svém prvním turnajovém startu po nečekaném vyřazení v prvním kole Wimbledonu získal titul v Montrealu. V dnešním finále porazil 6:2, 6:2 domácího Milose Raonice a připsal si 25. titul z turnajů kategorie Masters a celkem 58. v kariéře.
12.08.2013 08:50 |

Osobnosti: Rafael Nadal (549 článků)

Nadal v Madridu získal rekordní 18. titul z turnajů Masters

Španělský tenista Rafael Nadal získal v Madridu rekordní 18. titul z turnajů Masters. Ve finále porazil Švýcara Rogera Federera 6:4, 7:6 a jako první hráč v historii dokázal v jedné sezoně zvítězit na všech třech antukových podnicích Masters.
17.05.2010 14:20 |

Osobnosti: Roger Federer (477 článků) , Rafael Nadal (549 článků)

Brilantní comeback! Nadal má rekordní 22. titul z Masters

Španěl Rafael Nadal vyhrál tenisový turnaj v Indian Wells a má třetí letošní titul. Bývalý první hráč světa porazil ve finále Juana Martína del Potra z Argentiny 6:4, 3:6, 6:4. Masters v Indian Wells ovládl Nadal už potřetí po letech 2007 a 2009.
18.03.2013 08:15 |

Osobnosti: Rafael Nadal (549 článků) , Rafael Martín (5 článků)

Nadal rezignoval na snahu snížit počet turnajů na tvrdém povrchu

Rafael Nadal se už nebude pokoušet prosadit omezení počtu turnajů hraných na tvrdém povrchu. První hráč světového žebříčku se rozhodl vzdát boj se systémem, přestože je stále přesvědčen, že by mělo být více antukových turnajů, které jsou podle něho pro zdraví tenistů šetrnější.
08.10.2013 13:15 |

Federer si v Cincinnati zahraje o šestý titul, vyřídil Raoniče

Švýcarský tenista Roger Federer si zahraje o svůj šestý titul na turnaji v Cincinnati. Sedmnáctinásobný grandslamový šampion porazil v semifinále hladce 6:2, 6:3 Kanaďana Milose Raonice a ve finále ho čeká Španěl David Ferrer, s nímž ještě nikdy neprohrál.
17.08.2014 10:00 |

Osobnosti: Roger Federer (477 článků) , David Ferrer (103 článků)

Murray udolal Raonice a ve finále Australian Open ho čeká Djokovič

Soupeřem Novaka Djokoviče v letošním finále Australian Open bude Brit Andy Murray. Osmadvacetiletý tenista v dnešním zápase udolal Kanaďana Milose Raonice po setech 4:6, 7:5, 6:7, 6:4 a 6:2. Murray si zahraje finále v Melbourne již popáté v kariéře, v předchozích čtyřech případech se však pokaždé radoval z triumfu jeho soupeř. Z toho třikrát šlo právě o Djokoviče.
29.01.2016 15:25 |

Osobnosti: Andy Murray (184 článků) , Novak Djokovič (537 článků) , Andy Murray (28 článků) , Milos Raonic (6 článků)

Nadal popřel zprávy, že se odhlásil z Masters: Chci tam hrát, prohlásil

Tenista Rafael Nadal popřel, že se odhlásil z turnajů v Indian Wells a Miami. Podle španělských médií měl bývalý první hráč světa, který se v únoru vrátil na kurty po osmiměsíční pauze zaviněné zraněním kolena, oba podniky série Masters na betonových kurtech vynechat, právě aby doléčené koleno šetřil.
26.02.2013 14:30 |

Nadal si poradil s bombérem Isnerem a má 26. titul z Masters

Španělský tenista Rafael Nadal vyhrál poprvé v kariéře turnaj v Cincinnati. Semifinálový přemožitel Tomáše Berdycha porazil ve finále Američana Johna Isnera dvakrát 7:6 a svou rekordní bilanci z podniků Masters rozšířil o 26. titul.
18.08.2013 21:45 |

Roddick přestřílel Raoniče a slaví třicátý turnajový primát

Američan Andy Roddick porazil ve finále turnaje Regions Morgan Keegan Championship v americkém Memphisu Kanaďana Miloše Raoniče ve třech setech 7:6, 6:7 a 7:5 a získal už své třicáté vítězství na okruhu ATP.
21.02.2011 08:30 |

Osobnosti: Andy Roddick (61 článků)

Nadal zničil Ferrera a v Monte Carlu bude hrát o šestý titul

Španělský tenista Rafael Nadal si na turnaji série Masters v Monte Carlu zahraje o rekordní šestý titul za sebou.
17.04.2010 16:15 |

Nadal po roce opět vyhrál Masters v Římě

Španělský tenista Rafael Nadal po roce opět vyhrál turnaj série Masters v Římě. Ve finále porazil krajana Davida Ferrera 7:5, 6:2. Bývalý první hráč světa v italské metropoli triumfoval také v letech 2005 až 2007.
03.05.2010 12:15 |

Osobnosti: Rafael Nadal (549 článků) , David Ferrer (103 článků)

Král Monte Carla padl! Nadal prestižní Masters nevyhraje

Osminásobný vítěz turnaje v Monte Carlu Rafael Nadal vypadl nečekaně už ve čtvrtfinále. První tenista světového žebříčku po deseti letech prohrál na antuce se španělským rivalem Davidem Ferrerem a po výsledku 6:7, 4:6 bude chybět poprvé od roku 2003 ve finále tradičního Masters v Monaku.
18.04.2014 15:40 |

Nadal: Takový návrat jsem nečekal ani ve snu

Tenista Rafael Nadal definitivně rozmetal pochybnosti o tom, v jaké formě se vrátí po dlouhodobém zranění na kurty. Španělský hráč ovládl tři ze čtyř turnajů a po dvou triumfech na svém oblíbeném povrchu antuce ovládl i turnaj série Masters na betonu v Indian Wells.
18.03.2013 10:20 |

NADAL Open? Fenomén Nadal ovládl pařížský grandslam podeváté za posledních 10 let

Tenista Rafael Nadal získal rekordní devátý titul na Roland Garros a pořadatelé by měli zvážit, zda turnaj nepřejmenovat na NADAL Open. Španěl tento podnik ovládl podeváté za posledních 10 let.
08.06.2014 19:00 |

ŽIVĚ Nadal porazil Federera a vyrovnal Borgův rekord

Přečtěte si online reportáž ze závěrečného a zároveň nejatraktivnějšího zápasu na letošním French Open - finále dvouhry mužů mezi světovou jedničkou a obhájcem titulu Rafaelem Nadalem ze Španělska a světovou trojkou a šestnáctinásobným vítězem z grandslamových turnajů Švýcarem Rogerem Federerem. Nadal zvítězil 3:1 na sety a získal tak šestý titul z French Open, čímž vyrovnal rekord švédské legendy Björna Borga.
05.06.2011 14:35 |

Osobnosti: Roger Federer (477 článků) , Rafael Nadal (549 článků) , Björn Borg (14 článků)

Nadal si podmanil tenisový Řím. Ve finále porazil Djokoviče

Španěl Rafael Nadal se stal vítězem tenisového turnaje v Římě. Nadal porazil po více než dvou hodinách světovou jedničku Novaka Djokoviče 7:5 a 6:3. Díky triumfu v italské metropoli se Nadal posunul v žebříčku ATP před Rogera Federera na druhé místo.
21.05.2012 15:25 |

Osobnosti: Roger Federer (477 článků) , Rafael Nadal (549 článků) , Novak Djokovič (537 článků)

Muzeum voskových figurín Madame Tussaud v Londýně odhalilo ve středu svůj nový klenot v podobě španělského tenisty Rafaela Nadala v životní velikosti. Slavný tenista pózuje s raketou na kurtech tenisového klubu poblíž Regent's Parku. Další články k tématu: Tenista Nadal vyhrál pošesté turnaj v Římě, ve finále zdolal Djokoviče Nadal zdrtil Djokoviče a je poosmé tenisovým králem Monte Carla Satiru, jak Nadal močí do nádrže na benzin, řeší i španělská vláda
24.05.2012 14:40 |

Nadal ve finále v Acapulcu deklasoval místního suveréna Ferrera

Rafael Nadal vyhrál jednoznačně španělskou bitvu ve finále tenisového turnaje v Acapulku, tamního šampiona posledních tří let Davida Ferrera deklasoval 6:0, 6:2 a po návratu po zranění má už druhý titul. Jen na antuce vyhrál Nadal už 38. turnaj, celkově má ve sbírce z okruhu ATP 52 trofejí. Mezi ženami zopakovala loňský úspěch Italka Sara Erraniová.
03.03.2013 09:05 |

Comeback snů se nekonal. Nadal prohrál finále ve dvouhře i čtyřhře

Rafael Nadal se po dlouhé době vrátil na kurty a ve Viňa del Mar v Chile byl horkým favoritem na celkový triumf. Ve finále ale jeho snový vítězný návrat překazil Argentinec Horacio Zeballos. Nadal pak společně s Juanem Monacem nezvládl ani finále čtyřhry.
11.02.2013 08:55 |

To bude bitva! Djokoviče vyzve ve finále US Open Nadal

Světovou jedničku Srba Novaka Djokoviče vyzve ve finále US Open Španěl Rafael Nadal. Druhý hráč žebříčku ATP v semifinále zdolal Francouze Richarda Gasqueta 6:4, 7:6 a 6:2. Do finále v New Yorku se Nadal probojoval potřetí a stejně jako v letech 2010 a 2011 se v něm utká s Djokovičem.
08.09.2013 08:50 |

Osobnosti: Rafael Nadal (549 článků) , Richard Gasquet (35 článků) , Novak Djokovič (537 článků)