Článek

Nachytal Piráty na švestkách. Už dva roky zpátky to chtěli... Stopy k neziskovce s obřím rozpočtem

 
Mezi spolkem Liga Libe a Piráty se rozhořel ostrý spor o tom, zda by se měl podpořit zákaz použití olova ve střelivu a nakolik by měl náš stát ustupovat Evropské komisi. „Jestliže jsme součástí nějakého celku, jehož součástí chceme i zůstat, a ten celek zavede pravidla, tak skutečně nemůžeme dětinsky říct ‚nás to nezajímá, my to budeme ignorovat‘,“ zaznělo k věci od koordinátora Pirátů k zákonu o zbraních. Prezident Ligy Libe Pavel Černý však varuje, že pokud jednou přijmeme stanovisko EU, tak už není cesty zpět. Zaznělo i přirovnání ke kolaboraci za protektorátu.
06.03.2021 10:35 |

podobné články

Osobnosti: Pavel Černý (106 článků) , Pavel Černý (106 článků)
Podobné články

Nachytali Piráty na švestkách. Už dva roky zpátky to chtěli... Stopy k neziskovce s obřím rozpočtem

 
Mezi spolkem Liga Libe a Piráty se rozhořel ostrý spor o tom, zda by se měl podpořit zákaz použití olova ve střelivu a nakolik by měl náš stát ustupovat Evropské komisi. „Jestliže jsme součástí nějakého celku, jehož součástí chceme i zůstat, a ten celek zavede pravidla, tak skutečně nemůžeme dětinsky říct ‚nás to nezajímá, my to budeme ignorovat‘,“ zaznělo k věci od koordinátora Pirátů k zákonu o zbraních. Z Ligy LIBE však padlo varování, že pokud jednou přijmeme stanovisko EU, tak už není cesty zpět. Zaznělo i přirovnání ke kolaboraci za protektorátu.
07.03.2021 08:15 |

podobné články

VIDEO: Spoluhráč Jiráčka nachytal střelou ze 40 metrů gólmana na švestkách

 
Petr Jiráček se gólem podílel na vítězství Hamburku nad Dortmundem 3:0. Nejhezčí branku zápasu dal ale Turek Calhanoglu, trefil se z více než 40 metrů a nachytal gólmana na švestkách.
24.02.2014 08:00 |

podobné články

Osobnosti: Petr Jiráček (82 článků)

Nachytali jsme Suchánka »na švestkách« u milenky: Nikde jsem nebyl a tady jsem nespal

 
Jako školák nachytaný na švestkách se choval Michal Suchánek (50), když po 22 hodinách opouštěl dům na pražském Žižkově. V něm žije sexy blondýnka Gabriela Pavlů (38).
14.08.2015 05:20 |

podobné články

Osobnosti: Michal Suchánek (297 článků) , Michal Suchánek (119 článků)

Bulvár prý nachytal Kalouska na záletech. A on nám k tomu něco řekl

 
REVUE Deník Blesk líčí, kterak ministr financí Miroslav Kalousek byl na záletech. Fotograf zmiňovaného deníku totiž byl v patách ministrovi v pátek večer. A zastihl jej i v momentě, když vcházel do jednoho z domů na pražských Vinohradech, navíc s kyticí v ruce. Jenže problém je v tom, že Kalouska Blesk přímo na švestkách nenachytal, přestože jeho článek na titulní stránce má název „Kalousek byl na záletech.“ Sám ministr na honbu bulváru zareagoval slovy, v nichž nechybí nadsázka o možné korupci bulváru.
21.11.2011 12:10 |

podobné články

Osobnosti: Miroslav Kalousek (7394 článků)

VIDEO: To stojí za to! Vlastní gól z poloviny hřiště

 
Ante Kulušič dokázal v zápase Tureckého poháru vstřelit gól z poloviny hřiště. Na neštěstí pro chorvatského obránce nachytal na švestkách gólmana vlastního týmu, který stál mimo branku. Na výsledek ale selhání obou fotbalistů zásadní vliv nemělo. Gazientepspor totiž v tu chvíli s Genclerbirligi prohrával 0:3.
17.04.2012 14:25 |

podobné články

Hoteliér pomohl Blesku se zátahem na šmejdy: Jsou to špinavé peníze, říká o výdělku

 
Zdeněk Otava, který provozuje hotel Olympic v Tachově, v rozhovoru vysvětlil, proč šmejdy nesnáší. A byl to právě on, kdo ve spolupráci s Bleskem nachytal podvoníky na švestkách. V jeho hotelo se totiž konala drsná předváděčka!
11.08.2013 07:50 |

podobné články

Chci prodat své tělo, hlásal nápis na polonahé nevěrnici. Naštvaný paroháč ji vláčel ulicemi

 
Pomsta, jak se patří! Tu zažila nevěrnice z Číny poté, co ji tvrdě pracující manžel nachytal „na švestkách“. Co ji manžel donutil udělat?
09.07.2015 21:55 |

podobné články

Nachytal jsem jí na švestkách! Teď se na ni nemůžu ani podívat…

 
Paní Michaela radí čtenářům s jejich sexuálními problémy...
02.04.2016 12:10 |

podobné články

Noční můra každého zaměstnance: Miliardář Branson načapal svého podřízeného při šlofíku

 
Načapán na švestkách! Stevard letecké společnosti Virgin si příště jistě rozmyslí, jestli si v pracovní době dá šlofíčka. Při tom posledním ho totiž nachytal sám majitel aerolinek, miliardář Richard Branson.
09.06.2016 23:35 |

podobné články

Osobnosti: Richard Branson (100 článků)

Jan Čermák: Volič – tentokrát americký – opět nachytal trhy na švestkách

 
Kdo se těšil na vyšší volatilitu po amerických volbách tak, ten se jí dnes dočká vrchovatě.
09.11.2016 11:25 |

podobné články

Osobnosti: Jan Čermák (95 článků)

Stanislav Bernard nachytal pokryteckou feministku na švestkách

 
Vážená paní Thomas, respektuji Váš příspěvek. Oceňuji upřímně Vaši odvahu, kterou jste musela při jeho napsání projevit.
25.06.2017 20:15 |

podobné články

Lidovci nachytáni. Nesouhlasí s tím, co dříve podpořili

 
Na švestkách nachytal šéf poslanců ANO Jaroslav Faltýnek svůj protějšek z KDU-ČSL Jana Bartoška. Právě lidovci hrozí ústavní žalobou, protože Sněmovna minulý týden na Faltýnkův návrh rozhodla, že poslanci ukončí diskusi o daňovém balíčku a budou o něm hlasovat ve středu bez ohledu na to, zda má ještě někdo v úmyslu debatovat.
05.11.2019 04:10 |

podobné články

Osobnosti: Jaroslav Faltýnek (334 článků) , Jan Faltýnek (52 článků)

Hodně se mluví o neziskovce Hate Free Culture. Tak jsme se o ní trochu zajímali a zjistili leccos zajímavého. Třeba o jejím financování...

 
Při nedávných sprejerských útocích byly většinou cílem místa spojená s kampaní iniciativy Hate Free Culture. Podle řady názorů je „cílový“ efekt kampaně – tedy více tolerance a méně nenávistných projevů – kontraproduktivní a činnost Hate Free Culture, která pracuje s mnohamilionovým rozpočtem, spíš další spory a střety vyvolává.
01.05.2016 06:30 |

podobné články

KRNAP: Cesta Obřím dolem je uzavřena

 
V důsledku vichřice byla Správa KRNAP nucena uzavřít modře značený turistický chodník Obřím dolem, a to v úseku od kapličky v Obřím dole až do Obřího sedla (tzv. Kavinova cesta). Přes cestu je popadáno přibližně 150 m3 dřeva. Navíc na řadě míst jsou zavěšené nebo nakloněné stromy, které hrozí samovolným zřícením. Cesta je uzavřena až do odvolání.
05.11.2017 19:15 |

podobné články

Obama okukoval pozadí delegátky, nachytal ho fotograf

 
Přestože je americký prezident Barack Obama ve své funkci ostře sledovaný a musí si dávat bedlivý pozor na vše, co udělá nebo řekne, i jemu občas ujedou oči tam, kam by neměly. Proto ho pohotový fotograf nachytal, jak okukuje pozadí mladé delegátky.
11.07.2009 00:05 |

podobné články

Osobnosti: Barack Obama (2490 článků)

Nahé učitelky nachytal školník ve třídě. Dostaly vyhazov

 
Lesbický vztah se mladým učitelkám jazyků vymstil. Při intimnostech je nachytal školník.
12.12.2009 08:20 |

podobné články

Konec tajností. Bulvár nachytal prsatou Miss Královou doma u Šlégra

 
Vztah rozvádějícího se hokejisty Jiřího Šlégra (39) a čerstvě rozvedené Miss Lucie Králové (29) oba aktéři mnoho měsíců tajili, jak se dalo. Teď je ale všemu konec. Týdeník SuperSpy nachytal Miss u Šlégra doma v Teplicích, kde strávila víkend.
17.02.2011 09:25 |

podobné články

Osobnosti: Jiří Šlégr (440 článků) , Lucie Králová (309 článků) , Jiří Šlégr (441 článků)

Skandál zpěváka Petra Koláře: Bulvár ho nachytal in flagranti s milenkou!

 
Druhý nejslavnější český zpěvák a muzikálová hvězda Petr Kolář (43) řeší obrovský průšvih. Bulvární týdeník SuperSpy jej minulé pondělí nachytal při nočních radovánkách s kolegyní z divadla a celý materiál otiskl v dnešním vydání.
31.03.2011 05:35 |

podobné články

Osobnosti: Petr Kolář (597 článků)

Český moderátor nachytal slovenského kolegu, který volal Klausovi

 
Moderátor rádia Frekvence 1 Michal Kavalčík aneb Ruda z Ostravy úspěšně nachytal svého slovenského kolegu z rádia Expres Andreje Wallnera, který jako falešný slovenský prezident volal na Pražský hrad a dovolal se až Václavu Klausovi. Kavalčík se vydával za českého policistu a Wallnerovi oznámil, že kancléř Jiří Weigl na něho podal trestní oznámení za urážku hlavy státu.
02.02.2013 22:35 |

podobné články

Osobnosti: Václav Klaus (10504 článků) , Michal Kavalčík (153 článků) , Václav Český (586 článků)