Článek

Nááááhoda, jakou galaxie nepamatuje. Radní ODS řešil tři kšefty pro tři firmy. A ony uspěly. Dvě patří členům ODS, třetí jejímu sponzorovi

 
Jaroslav Míth. Málo známý pražský politik, který je v současnosti radním v Praze 4 pro oblasti informatiky, bezpečnosti a sportu. Sám přitom podobné zájmy nikdy neavizoval. Na webu o sobě tvrdí, že je vystudovaný ekonom. Míthův rozsah znalostí je zřejmě natolik velký, že v minulosti zastával taky funkci radního pro školství. Řada námi oslovených zástupců škol v Praze 4 si dodnes nad jeho „pracovitostí“ utírá čela.
22.05.2020 04:50 |

podobné články

Podobné články

Radní Kratochvíl k členům hnutí ANO: Výzvu k mé rezignaci stále považuji za účelovou...

 
Radní Tomáš Kratochvíl, bývalý člen ANO, píše členům hnutí ANO o jádru problémů s primátorem Brna Petrem Vokřálem a radním Markem Janíčkem:
09.11.2015 10:36 |

podobné články

Osobnosti: Petr Marek (176 článků) , Tomáš Marek (97 článků) , Tomáš Marek (97 článků) , Tomáš Janíček (1 článek)

Tiger Woods příchází o kšefty

 
Díky milostných aférkám přišel úspěšný golfista Tiger Woods nejen o svoji rodinu, ale také o některé kšefty… O slavném golfistovi Tigeru Woodsovi bylo v poslední době slyšet zejména v souvislosti s jeho milostnými aférkami. Díky svým milenkám však přišel nejen o svojí rodinu, ale také o některé významné kšefty. Tigerova pověst se totiž společnostem, se kterými spolupracoval, vůbec nelíbí. [...]
28.02.2010 20:20 |

podobné články

Osobnosti: Tiger Woods (312 článků)

Talentové soutěže pohltily Česko: 5 důvodů, proč si nikdo nepamatuje vítěze

 
S nápadem hledat nové talenty, ze kterých se později stanou hvězdy, přišel britský producent Simon Cowell. Uspěl a celý svět začal okamžitě vysílat své národní verze. V Česku se ale tento trend talentových a pěveckých soutěží rozmohl natolik, že už si nikdo nepamatuje, kdo jakou soutěž vlastně vyhrál. Máme pro vás 5 důvodů, proč vítězové upadli do zapomění.
08.03.2014 05:35 |

podobné články

Osobnosti: Simon Cowell (120 článků)

Mezi prvovoliči uspěly pravicové strany

 
Mezi prvovoliči uspěly podle odhadů v ČT pravicové strany. Zvítězila TOP 09 s 29 procenty, ODS měla 18 a VV 15 procent. ČSSD měla devět procent.
29.05.2010 14:55 |

podobné články

Koprodukční filmy natáčené v ČR uspěly v Německé televizní ceně

 
Dva ze tří nominovaných koprodukčních filmů uspěly 13. 1. 2016 v německé obdobě české ceny Týtý.
17.01.2016 13:05 |

podobné články

Jihočeská ČSSD má nového sponzora. Jde o Grosse a Temelín, píše deník

 
Deník Insider přináší informace o novém sponzorovi ČSSD na jihu Čech, v jejímž čele stojí hejtman Jiří Zimola. Jde o společnost Lavimont, jež straně darovala 300 tisíc korun. Její majitel Miloslav Vimr se zná s někdejším předsedou ČSSD Stanislavem Grossem, před lety spolu uzavřeli obchod. Za současným darem pro sociální demokracii se však podle deníku skrývá spíše zájem firmy o Temelín.
29.03.2013 20:40 |

podobné články

Osobnosti: Stanislav Gross (744 článků)

Radní TOP 09 odvolali další členy ODS z městské firmy v Praze

 
Radní za TOP 09 odvolali další členy ODS z dozorčí rady firmy, jejímž vlastníkem je Praha. Tentokrát navrhli odvolat z Pražské vodohospodářské společnosti (PVS) exstarostu Prahy 4 Pavla Horálka (ODS) a bývalého místostarostu Prahy 5 Petra Horáka (ODS). ČTK to sdělila mluvčí magistrátu Iva Vojtková.
11.06.2013 18:00 |

podobné články

Seznamy projektů, které uspěly ve veřejných soutěžích vyhlášených GA ČR v roce 2016

 
Grantová agentura České republiky ukončila hodnocení návrhů projektů přijatých do soutěží vyhlášených v roce 2016, v souladu se zákonem č. 130/2002 Sb., o podpoře výzkumu, experimentálního vývoje a inovací z veřejných prostředků a o změně některých souvisejících zákonů (zákon o podpoře výzkumu, experimentálního vývoje a inovací) ve znění pozdějších předpisů, rozhodla o udělení grantů na podporu řešení a zveřejňuje seznamy projektů, které ve veřejných soutěžích uspěly.
26.11.2016 11:15 |

podobné články

Grantová agentura: Seznamy projektů, které uspěly v roce 2017

 
Seznamy projektů, které uspěly ve veřejných soutěžích vyhlášených GA ČR v roce 2017
02.12.2017 07:35 |

podobné články

Projekty AV ČR uspěly v soutěži Národních center kompetence

 
V první veřejné soutěži Programu na podporu aplikovaného výzkumu, experimentálního vývoje a inovací, pořádané Národními centry kompetence Technologické agentury ČR, uspěly čtyři projekty, které jsou koordinovány pracovištěm Akademie věd ČR.
16.11.2018 10:21 |

podobné články

Kornfeil má díky sponzorovi novou motorku a v Brně sní o obhajobě pátého místa

 
Víkendová Velká cena České republiky bude pro českého motocyklistu Jakuba Kornfeila třetí možností vyzkoušet tovární Aprilii, kterou mu zaplatil slovenský sponzor.
11.08.2011 12:40 |

podobné články

Osobnosti: Jakub Kornfeil (157 článků)

Dlouholetý člen ODS už má dost toho, co se děje ve straně. Řekl nám vše, co ví: Vymyšlená volba Fialy, co mu sdělili o Novotném, blátotlačka Vystrčil...

 
ROZHOVOR O současném stavu ODS vypovídá podle dlouholetého člena této strany z Liberecka Jiřího Minčiče projev Pavla Novotného na kongresu ODS. „Řekl všem členům ODS – jste hovada, jste kreténi, jste debilové. Já jsem nejslavnější, protože jsem největší hulvát. A on v tom projevu říká, buďte takový hovada, jako jsem já. Budete taky slavný a budou o vás taky mluvit a ODS půjde nahoru. Jestli tohle řekne naprostá nicka lidem, kteří jsou dokonce ochotni ho volit – mám pocit, že snad šedesát delegátů – o něčem to svědčí. A jsme u těch deseti procent volitelnosti ODS,“ vysvětluje. A šokuje ho, jakou má tento „živočich“ podporu u předsedy ODS Petra Fialy.
24.05.2020 13:30 |

podobné články

Osobnosti: Petr Fiala (1647 článků) , Pavel Novotný (949 článků) , Jiří Novotný (209 článků) , Jiří Fiala (162 článků) , Jiří Novotný (35 článků) , Jiří Fiala (162 článků) , Jiří Novotný (209 článků)

Obvinění pražští radní podali ústavní stížnost v kauze opencard

 
Obvinění pražští radní za TOP 09 včetně primátora Tomáše Hudečka ve čtvrtek večer společně podali ústavní stížnost, v níž žádají o zrušení trestního stíhání v kauze opencard, řekl radní Lukáš Manhart (TOP 09). Obvinění dnes již bývalí radní za ODS stížnost k Ústavnímu soudu nezvažují.
26.07.2013 16:25 |

podobné články

Osobnosti: Tomáš Hudeček (668 článků)

Obvinění pražští radní podali ústavní stížnost v kauze Opencard

 
Obvinění pražští radní za TOP 09 včetně primátora Tomáše Hudečka ve čtvrtek večer společně podali ústavní stížnost, v níž žádají o zrušení trestního stíhání v kauze Opencard. Informoval o tom radní Lukáš Manhart (TOP 09). Obvinění dnes již bývalí radní za ODS stížnost k Ústavnímu soudu nezvažují.
26.07.2013 17:05 |

podobné články

Osobnosti: Tomáš Hudeček (668 článků)

Pražští radní odvolali ze společnosti TSK Bémova náměstka Blažka

 
Pražští radní dnes odvolali členy dozorčí rady akciové společnosti Technická správa komunikací (TSK). Mezi nimi jsou bývalý náměstek exprimátora Béma Rudolf Blažek (ODS) a exnáměstek bývalého primátora Hudečka Jiří Nouza (TOP 09). ČTK to zjistila z materiálu, který dnes schválili radní. Akciovou společnost TSK založilo loni bývalé vedení města složené z členů TOP 09. Má nahradit současnou příspěvkovou organizaci se stejným názvem. Radní dnes rovněž projednali další změny ve statutárních orgánech firem, které Praha vlastní.
17.02.2015 14:15 |

podobné články

Burane Topolánku, můžeš za to ty. ODS nadává nad dopisem expremiéra

 
Expředseda ODS Mirek Topolánek ve své Páteční výzvě zaslané členům i bývalým členům ODS tvrdě zkritizoval politiku občanských demokratů ve vládě. Ta je nyní podle Topolánka středolevicová a směřuje do pekel. ParlamentníListy.cz se dotázaly předáků ODS, zda s výzvou souhlasí a zda by bylo dobré, aby se Topolánek vrátil do politiky hájit pravicové ideje.
16.04.2012 13:50 |

podobné články

Osobnosti: Mirek Topolánek (2287 článků)

Burane Topolánku, můžeš za to ty. ODS nadává nad dopisem expremiéra

 
Expředseda ODS Mirek Topolánek ve své Páteční výzvě zaslané členům i bývalým členům ODS tvrdě zkritizoval politiku občanských demokratů ve vládě. Ta je nyní podle Topolánka středolevicová a směřuje do pekel. ParlamentníListy.cz se dotázaly předáků ODS, zda s výzvou souhlasí a zda by bylo dobré, aby se Topolánek vrátil do politiky hájit pravicové ideje.
16.04.2012 13:55 |

podobné články

Osobnosti: Mirek Topolánek (2287 článků)

Úmrtí v rodině Jaruš z Výměny manželek: Policie řekla, co se jejímu tatínkovi stalo

 
Jen málokdo si nepamatuje Jaruš z Výměny manželek. Ačkoliv díl, v němž se objevila, byl odvysílán již před několika měsíci, diváci ji stále mají v živé paměti. Na sociálních sítích ji nešetřili a nazývali ji neschopnou. Lynč od diváků ale není nic oproti tragédii, jakou je úmrtí v rodině. Jarče zemřel tatínek, který byl podle informací eXtra.cz nalezen bez známek života na ulici. Policie nyní řekla, co se mu stalo.
29.02.2020 18:25 |

podobné články

Nečas kritizuje Pernese, že vstoupil do kauzy mecenáše ČSSD

 
Nezávislost Ústavu pro studium totalitních režimů je podle lídra ODS Petra Nečase vážně ohrožena. Šéf ústavu Jiří Pernes totiž informoval Jiřího Paroubka o sponzorovi ČSSD Melichovi. To se ODS nelíbí.
24.04.2010 09:45 |

podobné články

Osobnosti: Jiří Paroubek (3787 článků) , Petr Nečas (9325 článků)