Článek

Na železničáře z gauče vypadla mrtvola

 
Gauč s mrtvolou se pokusili naložit dva muži do vlaku na nádraží ve měst Slupsk. Gauč se však otevřel a tělo zabalené do koberce z něj vypadlo. Dva muži jsou ve vazbě.
25.05.2012 07:30 |

podobné články

Podobné články

Mrtvola vypadla z rakve přímo do hrobu, hrobník spadl za ní

 
Hrozný zážitek měli příbuzní 52leté ženy, která zemřela v maďarské obci Jászfényszaru 70 kilometrů severovýchodně od Budapešti. Hrobníci při pohřbu manipulovali s rakví tak nešťastně, že jim upadla a rozbila se. Mrtvola vypadla přímo do hrobu a jeden z hrobníků spadl za ní.
20.05.2020 04:15 |

podobné články

Žena na Chrudimsku vypadla z ruského kola. Její dcera se chytla zábradlí

 
Žena vypadla z ruského kola a s těžkým zraněním hlavy ji do nemocnice převezl vrtulník. Pro její dceru, která z gondoly v desetimetrové výšce podle svědků také téměř vypadla, přijela sanitka. Dívka se naštěstí udržela na zábradlí. I když atrakci budou nyní prověřovat policisté, technická závada na vině pravděpodobně není. Žena se svou přítelkyní, která měla na atrakci také své dítě, totiž rozhoupaly gondolu tak, až z ní jedna jednoduše vypadla.
24.08.2014 20:25 |

podobné články

Drama na ruském kole. Žena za jízdy vypadla, její dcera visela na gondole

 
S dcerkou, kamarádkou a jejím synem se nechala svézt ruským kolem. Projížďka na pouťové atrakci se ale Kláře (35) stala v Heřmanově Městci na Chrudimsku osudnou. Matka vypadla z gondoly a spadla z vysoké výšky. Její stav je nyní vážný. Na místě jsou vyšetřovatelé, kteří ruské kolo prohledávají a snaží se zjistit, kdo za tragédii může. Z gondoly totiž vypadla i Klářina dcera...
25.08.2014 13:20 |

podobné články

Holčička (†3) vypadla z vlaku u Olomouce, když šla v doprovodu rodičů na WC

 
Tragická smrt teprve tříleté dívenky, která zemřela v neděli poté, co vypadla za jízdy z vlaku u Olomouce, je stále záhadou. Holčička nejspíš vypadla ze dveří, ale dosud není jasné, jak je to možné. Podle informací TV Nova šlo dítě před smrtí na WC v doprovodu rodičů.
25.07.2016 20:15 |

podobné články

Holčička (†3) vypadla z vlaku a zemřela: Vlak jel s otevřenými dveřmi!

 
Vlak, z něhož loni v létě na Olomoucku vypadla tříletá dívenka, odjel z železniční stanice v Olomouci s neuzavřenými dveřmi. Při rychlosti vlaku ve 111 kilometrech za hodinu se pak dveře samovolně rázně otevřely. Stalo se to ve chvíli, kdy byla matka s dvěma dcerami na toaletě. Mladší z nich z vlaku vypadla a po pádu zemřela. Vyplývá to ze závěrečné zprávy, kterou zveřejnila Drážní inspekce. Pochybení konkrétního člověka však ze zprávy nevyplývá. Případem se stále zabývá policie.
13.02.2017 13:45 |

podobné články

Když praskají lebky a žere se tráva: Jako vagony!

 
To byla rána! Hlavičkový souboj Chrise Smallinga a Klaas-Jana Huntelaara se změnil v instruktážní video pro mladé železničáře na téma srážka vagonů.
02.03.2012 12:20 |

podobné články

Mladého železničáře zabil u Prahy vlak

 
Smrtelná nehoda se stala u Horních Počernic. Nedaleko přejezdu tam vlak srazil drážního zaměstnance. Zemřel na místě
19.07.2012 11:55 |

podobné články

Vaňhová, Vondra a další vzpomínali na hrdinu Otakara Jaroše

 
Před sto lety, 1. srpna 1912, se v domku Chotěrovy kolonie na okraji Loun narodil v rodině železničáře Otakar Jaroš, pozdější příslušník Svobodovy armády v SSSR, hrdina od Sokolova a první cizinec prohlášený hrdinou Sovětského svazu. Vzpomínková slavnost se uskutečnila v Lounech za účasti vysokých představitelů kraje a ministerstva obrany.
04.08.2012 18:50 |

podobné články

Zahrajte si na železničáře: Rail Nation je návyková webová strategie!

 
Vždycky jste chtěli být železničářem nebo strojvůdcem, ale nakonec jste skončili v kanceláři za počítačem? Své dávné hobby si můžete připomenout v návykové strategické hře Rail Nation, kterou si můžete zahrát prostřednictvím Blesk.cz.
14.01.2015 15:16 |

podobné články

Pardubický kraj: Centrální dispečink nepřipraví železničáře o práci

 
Na železničním uzlu v České Třebové se uskutečnila trojce jednání za účasti hejtmana Pardubického kraje Martina Netolického.
23.04.2015 11:16 |

podobné články

Kolovratník (ANO): Bude železniční doprava zase trochu bezpečnější?

 
Tento článek bude zajímat všechny železničáře a odborníky na veřejnou dopravu. Na poslední schůzi Poslanecké sněmovny jsme totiž schválili velkou novelu železničního zákona.
06.09.2016 22:45 |

podobné články

Stromy u kolejišť ohrožují zdraví lidí i provoz vlaků. Železničář: Nesmíme je kácet

 
Po nedělní vichřici se objevují stále nové obrázky popadaných stromů, které bránily v provozu vlaků. Podle železničáře jsou takové stromy ještě mnohem nebezpečnější, než se může zdát. Provoz a zdraví cestujících totiž neohrožují jen bezprostředně po dobu nějaké té fujavice, ale i při běžném chodu. Správa železniční cesty ovšem uvádí, že preventivní kácení nedovoluje legislativa ani trasování železnic. Ministerstvo životního prostředí odmítá, že by s tím byl problém. Otázkou prý je, zda jsou stromy součástí lesa, nebo ne.
01.11.2017 05:10 |

podobné články

Nejmarnější zpěváci v Talentu? Tyhle pěvecké výkony seniora a železničáře vám protrhnou ušní bubínky

 
V show Česko Slovensko má talent není nouze o skvělé a talentované interprety. Někteří lidé ale hýří obrovským sebevědomím, byť jejich výkony porotu a diváky do kolen rozhodně nedostávají.
06.11.2019 18:55 |

podobné články

Průšvihy železnic nekončí: 80 cestujících bylo evakuováno z rychlíku na Teplicku

 
Poslední dny jsou pro železničáře doslova noční můrou. Ve čtvrtek odpoledne se k tragickým událostem posledních dnů přidala i evakuace 80 cestujících z rychlíku Krušnohor. Ten na Teplicku přejel výhybku, kterou poškodil. Nikomu se tentokrát naštěstí nic nestalo.
16.07.2020 18:30 |

podobné články

Hrůzný nález v lese: Rozčtvrcená mrtvola bez hlavy!

 
Otřesné! Mrtvola bez hlavy, rukou a nohou, pohozená v lese v okolí Hluboček na Olomoucku. Policisté právě ohledávají místo činu. Kdo je mrtvý, není dosud známo...
14.05.2009 22:05 |

podobné články

Mrtvola ležela v kunratickém rybníku!

 
VIDEO: V noci z neděle na pondělí volal vyděšený hlas na policii, že v Kunraticích u rybníka hoří auto a že byly slyšet výstřely. Policisty čekal na místě nepříjemný pohled - v rybníku ležela mrtvola!
17.08.2009 08:35 |

podobné články

Mrtvola ležela na balkóně týden, sousedé si ji spletli s figurínou

 
Mrtvola 75letého muže ležela několik dní na jednom balkóně v americkém Los Angeles sousedům na očích, policii ale nikdo nevolal. Všichni se totiž domnívali, že je to jen figurína připravená na svátek Halloween.
21.10.2009 10:50 |

podobné články

Na autobusové zastávce ležela mrtvola. Cestující v šoku

 
Na zastávce ve Velkých Losinách ležela mrtvola. Našli ji cestující, kteří zrovna přišli na autobus.
23.10.2009 23:25 |

podobné články

Na Jindřichohradecku nalezena mrtvola ve studni

 
Mrtvola šestatřicetiletého muže byla nalezena ve studni na Slavonicku na Jindřichohradecku. Případ vyšetřují kriminslisté.
08.04.2010 15:20 |

podobné články