Článek

Na Václaváku se propadl chodník pod metařským autem

 
Podle policistů se chodník propadl z ničeho nic. Nikdo naštěstí nebyl zraněný.
29.07.2009 08:15 |

podobné články

Podobné články

Na Václavském náměstí se propadl chodník

 
Pod metařským vozem se ve středu na pražském Václavském náměstí propadl chodník. Museli ho vyprostit hasiči!
29.07.2009 15:20 |

podobné články

VIDEO: Pod dívkou se propadl chodník, spadla do šestimetrové jámy

 
O štěstí v neštěstí může mluvit dívka ze severní Číny. Kamery zachytily, jak nic netušící teenagerka kráčela po chodníku, a ten se pod ní propadl. Zachránili ji až přivolaní hasiči. Další články k tématu: Pod Ruskou s kočárkem se propadl chodník, dítě zmizelo v kanalizaci V Kobylisích se pod autem propadla silnice Silnice se propadla 5 metrů
24.04.2012 10:10 |

podobné články

Tragický osud batolete: Propadl se chodník a dítě spadlo do kanalizace

 
Tragicky skončila nedělní procházka mladé matky s dítětem v kočárku v ruském městě Brjansk. Pod šestadvacetiletou ženou se náhle propadl chodník, osmnáctiměsíční dítě vypadlo z kočárku a proud vody ho strhl do kanalizace. Ženu se kolemjdoucím podařilo z jámy vytáhnout, je ale těžce zraněna. O případu informovala agentura RIA-Novosti.
09.01.2012 07:55 |

podobné články

S dívkou se z ničeho nic propadl chodník o šest metrů

 
Většina lidí považuje chodníky za relativně bezpečná místa. I tam ale číhají nejrůznější nebezpečí, jak se nedávno přesvědčila mladá dívka ze severu Číny. Z ničeho nic se s ní totiž chodník propadl a ona skončila v šestimetrové hloubce.
24.04.2012 15:40 |

podobné články

Opilá řidička v Kunštátu nadýchala přes tři promile: Autem vjela i na chodník

 
Více než tři promile alkoholu nadýchala o víkendu jedenatřicetiletá řidička v Kunštátu na Blanensku. Kličkovala se svým autem po silnici a občas vjela i na chodník. Policisté jí na místě zakázali další jízdu a vzali řidičský průkaz, uvedl blanenský policejní mluvčí Bohumil Malášek.
11.04.2016 11:35 |

podobné články

Pod metařský vůz spadla žena, ten ji táhnul desítky metrů

 
Vážná nehoda zkomplikovala dopoledne dopravu v centru Prostějova. Pod metařským vozem skončila zaklíněná žena. Její vyprošťování trvalo desítky minut.
08.10.2012 15:25 |

podobné články

Zemřel před policejní hlídkou, udeřil prý hlavou o chodník

 
V pondělí v noci zemřel za přítomnosti policejní hlídky v Lucemburské ulici na pražských Vinohradech čtyřicetiletý muž. Podle mluvčího pražské policie Tomáše Hulana šel muž přímo proti hlídce, upadl na chodník a několikrát udeřil hlavou o chodník.
28.06.2010 15:25 |

podobné články

S Číňankou se propadl chodník a následně ji zasypala dlažba

 
Chvíle hrůzy si v neděli prožila žena v čínském městě Lan-čou. Zničehonic se pod ní otevřela zem a ona zmizela v díře tam, kde dříve býval chodník. Ženu se nakonec podařilo na laně vytáhnout, hrůzný zážitek se jí podařilo přežít „jen“ se dvěma zlomenými žebry.
14.11.2018 03:00 |

podobné články

HROZIVÉ VIDEO: Pod mužem se propadl chodník, vytáhli ho mrtvého

 
Muž procházel po ulici, když tu se najednou pod ním propadla zem a on se propadl do hlubin.
02.08.2012 20:00 |

podobné články

Co platí na tmavé kruhy pod očima?

 
Tmavé kruhy pod očima zná snad každá žena. Většina z nás s nimi již měla tu čest a při pohledu do zrcadla se nám naskytl odraz tmavých fleků, kvůli kterým naše oči působily unavené a naše tvář zašlá. Kruhy pod očima vznikají propadem tkáně nacházející se pod vnitřním očním koutkem a mnohdy mohou zasahovat až do úrovně lícních kostí. Tmavé kruhy pod očima nevypadají vůbec dobře, někdy se k nim přidají ještě nevzhlednější váčky vznikající otoky v očním okolí. Jak proti těmto kruhům bojovat? Dá se jim nějak zabránit? A jak se jich zbavit, když nám budou hyzdit tvář? Jak na tmavé kruhy pod očima? Příčin, kvůli kterým vznikají tmavé kruhy pod očima, může být hned několik. Často je tato vada na kráse spojována s nezdravým životním stylem, především pak s nedostatkem spánku. I to je samozřejmě jeden z důvodů, za jejich vznikem ale může stát i stres nebo dědičné indispozice. Nás však dnes neznamená, proč kruhy pod očima vznikají. My se dnes společně zaměříme na to, jak se kruhů zbavit. Poradíme vám několik tipů, triků a fíglů, s jejichž pomocí můžete na tmavé kruhy pod očima vyzrát. Tak jdeme na to! První pomocí na kruhy pod očima je pořádně studený obklad. Měl by být tak studený, jak jen vaše citlivé oční okolí dokáže snést. Snažte se studený obklad přikládat pouze na okolí pod očima, nikoli přímo na oční víčka. Jedna z babských rad říká, že na tmavé kruhy pod očima skvěle fungují vychlazené sáčky čaje, nejlépe pak zeleného neb heřmánkového. Zkuste to, nemůžete nic ztratit. Prevencí proti vzniku kruhů pod očima je dostatek vody. Jak jistě víte, naše tělo je tvořeno vodou, proto je potřeba vodu neustále doplňovat. Kromě kruhů pod očima působí pozitivně i na další tělesné pochody. Vracíme se k radám našich babiček, které nedaly dopustit na... Čtěte více Příspěvek Co platí na tmavé kruhy pod očima? pochází z Extrakrasa.cz - magazín o módě, kráse a bydlení
20.08.2017 20:15 |

podobné články

Auto v Mariánských Lázních vjelo na chodník před školou: Zranil pět lidí

 
V Mariánských Lázních vjelo ve středu odpoledne osobní auto na chodník. Několik lidí přitom zranilo. Hasiči na místě vyprostili dvě osoby, které uvízly pod autem, tři zranění zůstali zaklíněni v autě.
02.03.2016 17:35 |

podobné články

Opilá řidička (57) vjela autem na chodník: Srazila maminku s kočárkem!

 
Stačilo málo a nezodpovědnost jedné řidičky mohla skončit smrtí malého miminka. Za řízení pod vlivem alkoholu již jednou trestaná 57letá žena totiž ve středu znovu sedla za volant opilá a najela na chodník, kde srazila maminku s kočárkem.
05.03.2020 17:50 |

podobné články

V O2 se zbláznili – Na Václaváku rozdávali kytky zdarma!

 
Na Václaváku se včera rozdávaly tisíce jarních kytek zdarma. A to nenechalo v klidu stovky Pražanů ani turistů. Různobarevné primulky v květináčích si odnášeli i po více kusech. Živý velký obrazec, který v dolní části Václaváku připravil pro kolemjdoucí k uvítání jara a svých nových výrazně zvýhodněných tarifů mobilní operátor O2, tak rychle měnil podobu. Lidé se přitom ale dobře bavili a nečekaný darem jim zjevně udělal velkou radost. Podívejte se na fotoreportáž, jak celá akce vznikala.
12.04.2013 00:20 |

podobné články

Seniorka najela s felicií v Praze na chodník: Zranila staršího muže

 
Cesta autem po Praze skončila pro dvě seniorky špatně. Jedna z nich nezvládla řízení a vřítila se na chodník, kde narazila do betonového květníku. Při tom bohužel zranila staršího muže, který místem procházel.
01.10.2015 17:50 |

podobné články

Jako neřízená střela: Opilec (25) vjel v Kyjově na chodník, rozstřelil lampu

 
Neskutečný hazard předvedl pětadvacetiletý šofér v Kyjově na Hodonínsku. S osobním autem si to namířil přes kruhový objezd na chodník, kde narazil do sloupu veřejného osvětlení. Příčina karambolu byla policistům hned zřejmá. Mladík nadýchal přes dvě promile.
31.10.2017 11:20 |

podobné články

Šílenec v Břeclavi: Natáhl šňůru přes chodník u zastávky autobusu, zranila se žena

 
Uplynul sotva týden co neznámý vandal poničil autem hřiště fotbalistů a ragbistů ve Staré Břeclavi a místní strážníci vyšetřují další netradiční případ. Poblíž autobusové zastávky u sídliště Na Valtické v pondělí večer někdo uvázal tenkou šňůru a natáhl ji přes chodník.
17.01.2019 12:50 |

podobné články

Číňané se zbláznili: Vydláždili chodník 606 zlatými cihlami!

 
Čína oslaví 1. října pětašedesát let od vzniku socialistické republiky a slavit hodlá skutečně blyštivě. V čínské provincii Chu-pej třeba chtějí dokázat, jak země prosperuje, a tak tam vydláždili chodník v nákupním centru v I-čchangu pravým zlatem. Pod skleněnou desku umístili 606 zlatých cihel.
28.09.2014 19:00 |

podobné články

Scéna jako z pekla. Pod ženou se na chodníku rozestoupila země. Zmizela z povrchu zemského

 
V severozápadní Číně se propadl pod ženou chodník. Celý incident zachytila bezpečnostní kamera. A to je také jediný důkaz, že k tomu skutečně došlo. Jinak by tomu totiž nejspíš nikdo neuvěřil.
17.11.2018 21:30 |

podobné články

Pod traktorem se propadl železniční tunel, stroj udržela vláčecí brána

 
V úterý dopoledne se u Plzně propadl kus pole, pod kterým se razí nový železniční tunel. Na místě se podle svědka Jiřího Šmolíka vytvořil přibližně osm metrů dlouhý a pět metrů hluboký kráter. Zem se propadla pod traktorem, kterého naštěstí udržela na povrchu široká vláčecí brána.
14.10.2015 18:11 |

podobné články