Článek

Na Uherskohradišťsku hořel silniční sypač: Hasiči požár likvidovali v dýchacích přístrojích

 
Hasiči likvidovali v pondělí odpoledne u Stupavy na Uherskohradišťsku požár nákladního automobilu určeného k údržbě silnic. Nikdo při něm neutrpěl zranění, škoda je předběžně vyčíslena na tři miliony korun. Na webových stránkách krajských hasičů to uvedl jejich mluvčí Roman Žemlička.
09.02.2021 10:45 |

podobné články

Podobné články

Stav Jiráskové se zhoršil. Je na dýchacích přístrojích

 
Zdravotní stav herečky Jiřiny Jiráskové, která je hospitalizovaná v nemocnici, se opět zhoršil. "Po víkendovém zlepšení se stav Jiřiny Jiráskové zhoršil, nyní je připojena na dýchacích přístrojích," uvedla pro Aktuálně.cz mluvčí Všeobecné fakultní nemocnice v Praze Petra Pekařová.
30.09.2009 11:45 |

podobné články

Osobnosti: Jiřina Jirásková (438 článků)

Na Jindřichohradecku hořela továrna na chipsy: Požár hasiči likvidovali celou noc

 
Hasiči celou noc likvidovali požár střechy továrny na výrobu chipsů v Děbolíně na Jindřichohradecku. Oheň začali likvidovat v neděli zhruba ve 22:00 a většina ze zasahujících opustila místo až dnes před 7:00. Požár způsobil milionové škody, ale hasiči zatím přesnou výši neznají.
25.04.2016 08:00 |

podobné články

Sypač protahoval silnici a zapadl do příkopu: Vysvobodit ho museli hasiči s tatrovkou

 
Pomáhal řidičům, aby projeli po sněhem zapadaných silnicích a sám zapadl. Z příkopu museli sypač s pluhem ve Vítkově na Opavsku vytáhnout hasiči.
28.02.2018 15:20 |

podobné články

Sypač měl pomoci řidičům na zasněžené silnici, sám potřeboval vytáhnout: Uvízl totiž v bahně

 
Ke kuriózní nehodě byli voláni hasiči v pondělí dopoledne. Ve Stříbrných Horách tu totiž uvízl sypač a hrozilo jeho převrácení. Radlice se mu zapíchla do bahna.
14.11.2017 15:40 |

podobné články

Hasiči likvidovali na Plzeňsku požár neobydleného domu

 
Požár neobydleného řadového domu v Nýřanech na severním Plzeňsku likvidovali hasiči v noci z neděle na pondělí.
19.07.2010 11:05 |

podobné články

Hasiči likvidovali ROZSÁHLÝ POŽÁR CHATY. Škoda půl milionu!

 
Rozsáhlý požár jedné z rekreačních chat v areálu Tesáku v katastru Rajnochovic na Kroměřížsku likvidovali dnes dopoledne hasiči ze Zlínského kraje.
02.01.2011 14:25 |

podobné články

Hyenismus! Hasiči likvidovali požár v Příbrami: Někdo je mezitím okradl

 
Drzý zloděj se v pátek nebál okrást ty, kteří denně nasazují své životy. Příbramští hasiči likvidovali požár auta, jenže když bylo po všem, zjistili, že jim někdo z auta ukradl motorovou pilu! Neviděli jste někoho, komu se „hodila“?
17.01.2020 17:10 |

podobné články

Požár v Táboře hasiči likvidovali hodiny: Uvnitř budovy byly tuny chemikálií

 
V noci z pondělí na úterý začala zatím z neznámých příčin hořet galvanovna firmy Brisk v Táboře. Hasiči požár likvidovali asi čtyři hodiny. Nikdo naštěstí nebyl zraněn, škoda je však v řádech milionů.
14.07.2020 21:15 |

podobné články

V Hulíně hořel rodinný dům, požár vznikl při výrobě drog

 
Požár rodinného domu likvidovali v sobotu hasiči v Hulíně. Mluvčí zlínských hasičů Ivo Mitáček řekl agentuře Mediafax, že požár vznikl z nedbalosti při výrobě drog.
09.04.2011 20:20 |

podobné články

Na Mělnicku HOŘEL LES! Zapálil ho žhář?

 
Požár lesa u obce Ješovice nedaleko Liběchova na Mělnicku likvidovali ve středu večer hasiči. Požár sice byl většího rozsahu, ale hasiči plameny zanedlouho lokalizovali, potvrdil informace agentury Mediafax operační důstojník hasičů Středočeského kraje.
25.05.2011 22:05 |

podobné články

Hasiči likvidovali požár auta v Modřanech: Škody dosahují 150 tisíc

 
V neděli 18. února v podvečer hasiči vyjížděli k případu požáru automobilu v Mezihorské ulici v Praze 12. Automobil hořel u motoru. Kdo nebo co požár způsobilo, zatím není jisté.
19.02.2018 07:40 |

podobné články

Šéfka Klokánků o covidu: Maláčová nám dala málo peněz. Chyba, po které jsem skončila na přístrojích

 
ROZHOVOR Bojovala o život na dýchacích přístrojích. V září se ředitelka Fondu ohrožených dětí Hanka Kupková nakazila v práci koronavirem. Klokánek neměl od státu dostatek ochranných pomůcek. „V té době se paní ministryně Maláčová vyjádřila do médií, že ochranné pomůcky i případné potřebné testy pro děti si máme hradit ze státního příspěvku,“ říká a dodává, že „tento státní příspěvek nebyl valorizován už od roku 2013“. Popisuje, jak vypadá situace s ochrannými pomůckami nyní. Vypráví také o tom, jak při první i druhé „vlně“ epidemie přicházelo do Klokánku více dětí. Jasný vzkaz posílá „odpíračům roušek“ a mluví o velkém riziku pro rodiny kvůli předvánočnímu uvolňování opatření.
09.12.2020 20:05 |

podobné články

Sypač skončil na boku a zablokoval silnici

 
Sypač se převrátil na strom. Nehoda se obešla bez zranění řidiče.
18.01.2011 09:50 |

podobné články

Zledovatělé silnice dělají problémy řidičům, havaroval autobus i sypač

 
Řidiče v neděli večer trápí na řadě míst zledovatělé silnice. U obce Bystřec na Orlickoústecku havaroval na kluzké cestě autobus, nikdo nebyl zraněn, u Tovéře na Olomoucku zase boural na kluzké silnici sypač. Meteorologové před riziky spojenými s počasím varovali, výstraha platí až do pondělního poledne – nejrizikovější situace se očekává na pomezí Čech a Moravy.
02.12.2018 20:05 |

podobné články

Hasiči likvidovali požár domu na jihu Čech

 
Dům v Hroznějovicích se vzňal od krbu. Požár likvidovali tři jednotky hasičů.
27.12.2010 09:05 |

podobné články

VIDEO: Hasiči na Liberecku likvidovali požáry dvou výrobních hal

 
Hasiči v Libereckém kraji likvidovali požáry dvou výrobních areálů. V Srní u České Lípy hořela pila, v Liberci vypukl požár v areálu Slévárny Ostašov.
12.07.2010 23:05 |

podobné články

Na Černém Mostě hořel byt: Mohla za to cigareta nebo drogy? Davy lidí musely opustit své domovy

 
Ve čtvrtek kolem páté hodiny odpoledne museli vyrazit pražští hasiči do ulice Vašátkova na Černém Mostě. Z okna v prvním patře šlehaly plameny, během půl hodiny hasiči požár uhasili. Hasiči evakuovali 34 lidí, ostatní se dostali ven sami nebo jim pomohli policisté. Hasiči pro všechny osoby na místo povolali i speciální evakuační autobus. Při zásahu byla poraněná jedna osoba a jedna kočka požár nepřežila.
12.02.2020 17:35 |

podobné články

Požár spolykal slámu za půl milionu. Zřejmě útočil žhář

 
Neobvyklý požár pro toto roční období likvidovali hasiči na Karlovarsku. Blízko Nejdku v Krušných horách hořel seník plný slámy.
10.12.2009 07:35 |

podobné články

Hasiči v Karlíku u Prahy likvidovali rozsáhlý požár chaty

 
Několik jednotek hasičů zdolávalo ve čtvrtek večer požár chaty v obci Karlík v okrese Praha-západ. Při příjezdu jednotek hořel objekt v plném rozsahu a hrozil výbuch několika propan butanových lahví, potvrdila informace agentury Mediafax mluvčí středočeských hasičů Lenka Kostková.
03.02.2011 23:20 |

podobné články