Článek

Na Soukupa se sesypaly Agátiny holčičky: Přání smrti, nadávky do hnusáků a Jaromírovo zklamání z Agátina nezájmu

 
Mediální magnát Jaromír Soukup je další ze známých osobností, které zatoužily po vlastním podcastu. Následoval svou expartnerku Agátu Hanychovou a ve svém novém pořadu na HeroHero s názvem Show Jaromíra Soukupa to nandal nejen jí, ale i jejím holčičkám, které mu prý měly vyhrožovat smrtí. 
11.05.2024 15:45 |

podobné články

Osobnosti: Agáta Hanychová (3943 článků) , Jaromír Soukup (406 článků)
Podobné články

Diváci novou show Hanychové bez Soukupa chválí: Lepší podívaná než na namyšleného Jaromíra, píší

 
TV Barrandov odvysílala premiérový díl nové show Agáty Hanychové (37) s názvem Holčičky, která je náhradou za pořad Agáta Jaromíra Soukupa, jenž skončil po necelém měsíci. A je zřejmě dobře, že dál nepokračuje. Diváci se totiž na Instagramu většinou shodují, že jsou Holčičky daleko lepší a uvolněnější podívanou než show, ve které Agáta vystupovala se svým partnerem Jaromírem Soukupem (53). Ač si mediálního magnáta zprvu Agátiny "holčičky" pochvalovaly, později po několika epizodách rychle otočily.
27.10.2022 05:10 |

podobné články

Osobnosti: Agáta Hanychová (3943 článků)

Dovolená Jaromíra Soukupa: Král českého bulváru povýšil na Agátina dvorního fotografa

 
Zas a znovu zamilovaná Agáta Hanychová (37) tráví čas s Jaromírem Soukupem (53) ve Španělsku. Známý moderátor nekonečného množství pořadů vzal modelku do své vily v letovisku Marbella, a jak je patrné z Agátina Instagramu, pár si dovolenou náležitě užívá. Účastnice druhé řady televizní show Like House ale přece jen o něco víc. Ze Soukupa si totiž udělala dvorního fotografa a své sociální sítě zaplavuje tunou fotek. Naštěstí je podnikatel proslulý tím, že zvládne naprosto každou profesi. 
26.06.2022 05:10 |

podobné články

Osobnosti: Agáta Hanychová (3943 článků)

Spekulace o rozchodu Hanychové a Soukupa sílí. Šéf TV Barrandov zmizel z Agátina života, ta tráví čas s rodinou svého ex

 
Ani po více než týdnu od návratu Agáty Hanychové (38) a Jaromíra Soukupa (55) z několikatýdenní dovolené v jižním Španělsku stále není jasné, jak je na tom ve skutečnosti jejich vztah, který trvá od loňského léta. Chování obou aktérů totiž nadále vyvolává spekulace o tom, jak to bývalá modelka a televizní magnát vlastně mají. Navzdory opakovaným prohlášením, že rozchod se mezi dvojicí neodehrál, zejména sociální sítě Agáty vypadají spíše tak, jako by na Soukupa chtěla zapomenout.
02.09.2023 12:10 |

podobné články

Osobnosti: Agáta Hanychová (3943 článků)

Doporučoval jí psychologa, nyní spolu tráví dovolenou. Do Soukupovy španělské vily se přestěhovala Agátina rodina, v čele s maminkou

 
Rodinná idylka ve Španělsku. Modelka Agáta Hanychová (37) představila své nové lásce, mediálnímu magnátovi Jaromíru Soukupovi (53), už téměř celou rodinu. Pár je spolu teprve dva týdny, seznamování vzali šupem. Do Marbelly za nimi totiž přijely i Agátiny děti, Mia a Kryšpín, a to v doprovodu Veroniky Žilkové. Ta přitom zprvu byla k nečekanému vztahu své dcery a Jaromíra velmi skeptická a ironická. Zdá se, že ledy se prolomily. 
28.06.2022 14:20 |

podobné články

Osobnosti: Agáta Hanychová (3943 článků)

Prezidentský speciál Jaromíra Soukupa dnes večer na TV Barrandov

 
Televizní Skupina Barrandov přinese svým divákům exkluzivní díl Duelu Jaromíra Soukupa – prezidentský speciál. Pod palbou otázek generálního ředitele televize Barrandov Jaromíra Soukupa bude současný prezident a obhájce postu Miloš Zeman. Sledujte Duel Jaromíra Soukupa – prezidentský speciál dnes večer na TV Barrandov.
22.01.2018 17:10 |

podobné články

Osobnosti: Miloš Zeman (28077 článků)

Agátiny Holčičky Soukupovi nestačí. Po Hanychové dostane na Barrandově show i Vémolova Lela

 
Nejen Agáta Hanychová bude mít svůj pořad na TV Barrandov. Svoji show v televizi Jaromíra Soukupa chystá i Lela Ceterová. Už se dokonce objevila v televizním programu Telkáč. Manželka zápasníka Karlose Vémoly musela původně start svého pořadu odložit kvůli onemocnění syna, který byl hospitalizován v nemocnici v Žilině.
23.11.2022 19:45 |

podobné články

Osobnosti: Agáta Hanychová (3943 článků) , Karlos Vémola (938 článků)

Nohy Jaromíra Soukupa: Divačkám Agátina živáku učarovaly končetiny jejího milého

 
Jaromír Soukup s Agátou Hanychovou nepřestávají své fanoušky překvapovat. Tentokrát jejich sledující na Instagramu zaujaly moderátorovy nohy, které se dočkaly velké chvály. Zároveň lidem neuniklo ani to, že Agáta prý vypadá vedle Soukupa konečně přirozená.
30.07.2022 17:10 |

podobné články

Osobnosti: Agáta Hanychová (3943 článků) , Jaromír Soukup (406 článků)

Agátina malá dcera: Lidé řeší, komu je nejvíc podobná, zmiňují Soukupa i babičku Veroniku

 
Už to budou skoro dva měsíce, co je malá dcerka Agáty Hanychové a Jaromíra Soukupa na světě a už stihla zaměstnat fanoušky. Lidé se dohadují, komu z rodičů je víc podobná. Agáta malou Rozárku sdílela na svém Instagramu v plné kráse. Podle popisku to vypadá, že holky budou mít o víkendu dámskou jízdu. 
03.06.2023 15:40 |

podobné články

Osobnosti: Agáta Hanychová (3943 článků)

Kdo nahradil Agátina zbožňovaného Pepína: Hejtovaná Bea by měla chodit s bratrem Hanychové

 
Je to už nějaký pátek, co Agátu Hanychovou opustil její dlouholetý manažer Josef Koudelka. Protože je Instagram influencerky ostře sledovaným kanálem a má na něm už skoro 400 tisíc sledujících, Agáta by nestíhala všechno, co by chtěla. Proto si za Pepu rychle našla náhradu. Nyní její sociální sítě spravuje jakási "Bea". Podle informací eXtra.cz by mělo jít o novou přítelkyni Agátina bratra Vincenta Navrátila.
09.11.2023 12:25 |

podobné články

Osobnosti: Agáta Hanychová (3943 článků) , Josef Koudelka (74 článků) , Vincent Navrátil (148 článků)

Blesk vyzývá Václava Havla: Jděte na test DNA, ať pravda zvítězí!

 
Exprezident Václav Havel (75) by se měl podrobit testu DNA. Ten jako jediný může potvrdit, či vyvrátit slova Jaromíra Havla (66), podle nichž je Václav jeho bratr a jejich otcem nebyl nikdo ze slavného pražského rodu Havlů, ale prvorepublikový policista. Jaromírovo svědectví přinesl Blesk v sobotu. Teď se navíc objevily spekulace, zda s tímto zpochybněním původu Václava Havla nesouvisí i nedávné převody jeho majetku na manželku Dagmar.
19.10.2011 16:25 |

podobné články

Osobnosti: Václav Havel (6485 článků)

Nadávky do lůzy? Lidi nezapomínají. Najdou si, jak to vládě oplatit

 
Vládní garnitura riskuje tvrdou odplatu. Mlčením na nadávky části populace do „lůzy“ podle politologa Lukáše Valeše vládní většina nejen hluboce rozděluje společnost, ale prý hrozí, že po změně vlády dojde k ještě hrubším útokům na dnešní vládní politiky. „Lidé nezapomínají,“ připomíná Valeš. Autor knih o manipulaci a propagandě Jozef Ftorek připomíná, že nadávky vůči části populace bylo možné vidět i v oficiálních výstupech řady pražských redakcí.
26.01.2024 04:50 |

podobné články

Tipy na originální vánoční SMS přání

 
Také se už nemůžete dočkat? Čeho? No přece Vánoc, které tu budou co nevidět! Už jste se možná pustili do pečení, máte za sebou gruntování celého kvartýru a teď sedíte s kávou v ruce a čtete tento článek, ve kterém hledáte inspiraci na vánoční SMS přání. Vánoční SMS přání slouží k tomu, abychom blízkým a kamarádům ukázali, že na ně i během nejkrásnějších svátků v roce myslíme. Chystáte se je i vy letos posílat? V tom případě u nás najděte inspiraci! Vánoční SMS přání Přejeme ti k Ježíšku, ať jsi v teplém kožíšku a všude kolem tebe sněží – podívej, tam štěstí běží! Přímo za ním spěchej a další rok bude nej.   Ať láska světu vládne a nejen dnešní den, ať všechno špatné padne a život je krásný sen. Šťastné a veselé Vánoce. Chci ti popřát ze srdce co nejkrásnější vánoce, bohatého Ježíška a dobrou mňamku do bříška. Celý příští nový rok pak kopu zdraví a lásky žok. Sníh padá z oblohy, přichází chvíle pohody, Vánoce jsou stále blíž a blíž, brzy zlaté prasátko uvidíš. Šťastné a veselé. Ať jeden zázrak za druhým je vánoční svět, po starostech zbyde dým a nevrátí se zpět. Maminka smaží a vaří, a všechno se jí daří. My pečeme cukroví, ale tiše, ať se to nikdo nedoví. Přejeme pohodové Vánoce. Už jsou tu zas po roce naše krásné Vánoce. Užijte si vánoční svátky, ať jsou jako z pohádky. A taky Nový rok, udělejte správný krok. Ať ta duše němá žádné kosti nemá a vánoční stromeček skrývá krásný dáreček. Šťastné a veselé Vánoce. Ať láska pohladí všechen lid a o Vánocích zavládne klid, který jen tak neskončí, ani když se starý rok rozloučí. PF 2018 Příspěvek Tipy na originální vánoční SMS přání pochází z Extrakrasa.cz - magazín o módě, kráse a bydlení
13.12.2017 21:25 |

podobné články

GLOSA: Čtyři dny bez Soukupa, pak Agáta se svým milým zboří Vary

 
Celé Česko bylo v šoku, když vyplulo na povrch, že se modelka Agáta Hanychová dala dohromady s mediálním magnátem a mluvící hlavou 100 a 1 pořadu Jaromírem Soukupem. Uběhlo jen několik dnů a hrdličky frnkly do slunečné Marbelly, kde jim garde dělá půlka Agátiny rodiny. Teď je však kráska opět sama. Ale ne nadlouho! Jen co se vrátí zpět do Čech budou se dít věci.
30.06.2022 05:10 |

podobné články

Osobnosti: Agáta Hanychová (3943 článků)

Hanychová kvůli Soukupovi obětovala málem i rodinu: Máma s naším vztahem nesouhlasila, tak jsem ji odstřihla, odhalila Agáta

 
Agáta Hanychová musela udělat ve vztahu s Jaromírem Soukupem těžká rozhodnutí. I proto se nyní cítí být svobodnější, a jak sama řekla, konečně může volně dýchat. Může za to i návrat ke staronovému příteli Mirkovi Dopitovi, s nímž se do Agátiny rodiny vrátila poklidná atmosféřa. Ta totiž nebyla vždy tak pozitivní jako nyní, protože tak trochu bojovala s maminkou Veronikou Žilkovou. "Nesouhlasila s tím vztahem," svěřila se Agáta ve studiu eXtra Host. Co nyní herečka říká na Dopitu? A jak Soukupa vnímal zbytek rodiny? 
14.10.2023 15:40 |

podobné články

Osobnosti: Agáta Hanychová (3943 článků)

Agátiny horké chvilky v Paříži: Vztek na Soukupa střídala radost, Mia zdolala velký životní milník

 
Agátě Hanychové se pod Eiffelovou věží rozzářil úsměv na tváři. Ačkoliv prožívá nepříjemné spory s tatínkem nejmladší dcery Rozárky, tak na dovolené zažila i krásný okamžik se svou dcerou Miou. Její prostřední dítě na lodi pod Eiffelovkou zažilo velký okamžik, Mie vypadl první zub.
19.02.2024 18:40 |

podobné články

Osobnosti: Agáta Hanychová (3943 článků) , Miou Miou (76 článků)

Trumpe, ty hnusáku, dej si odchod. Hillary Clintonová napsala knihu o tom, jak prohrála volby. Nahlédněte, stojí to za to

 
Neúspěšná kandidátka na prezidentku Spojených států amerických Hillary Clintonová napsala novou knihu. Publikace s názvem „Co se stalo“ (What Happened) má shrnovat dojmy političky z její neúspěšné prezidentské kampaně v roce 2016. Clintonová se v ní kromě jiného nelichotivě vyjadřuje i na adresu svého tehdejšího soupeře Donalda Trumpa, kterého v ní nazvala „hnusákem, který rád zastrašuje ženy“. Kniha, která se hojně věnuje i široce diskutovanému údajnému vměšování Rusů do loňských prezidentských voleb, by měla v USA vyjít 12. září. A podle některých indicií v médiích z ní velkou radost nemají paradoxně ani někteří členové Demokratické strany.
02.09.2017 04:45 |

podobné články

Osobnosti: Donald Trump (6171 článků)

„Hnusáku, podrazáku.“ Štětina bouchnul dveřmi v TOP 09, znovu udeřil Pospíšila. A zveřejnil výživné věci

 
Europoslanec a místopředseda podvýboru pro bezpečnost Jaromír Štětina odmítá ve volbách v příštím roce obhajovat svou funkci na kandidátce TOP 09. Uvedl to na svém facebookovém účtu. Kritizuje v té souvislosti předsedu TOP 09 Jiřího Pospíšila. Pospíšil jeho rozhodnutí respektuje, Štětinovu kritiku TOP 09 nepovažuje za korektní. Na sociálních sítích se samozřejmě strhla vlna reakcí.
17.12.2018 07:50 |

podobné články

Osobnosti: Jiří Pospíšil (2234 článků) , Jaromír Štětina (343 článků) , Jiří Pospíšil (2234 článků) , Jiří Štětina (109 článků)

Řezání hnusáků na kusy, u něhož je potřeba namáhat mozek. Recenze Gears Tactics

 
Drsňácká sci-fi série se vrátila s prvním žánrově odlišným spin-offem, který není překvapivě akční řežbou, ale tahovou strategií! Fanoušci se však bát nemusejí, o brutální masakry v Gears Tactics není nouze. Musí však u nich pořádně namáhat šedou kůru mozkovou, nebo to budou oni, kdo skončí jako krvavá kaše.
25.11.2020 09:05 |

podobné články

Zbavím dcery dotěrných hnusáků, říká Sylvester Stallone v nové reality show

 
Sylvester Stallone (76) se rozhodl využít zájem publika o šmírování v domácnostech slavných. Pustil do svého domova televizní kamery, jako to před lety udělal klan Kardashianových Jennerových. V reality show The Family Stallone představí jeden z nejlépe placených hollywoodských herců manželku i dcery.
05.09.2012 00:25 |

podobné články

Osobnosti: Diana Kobzanová (616 článků)