Článek

Na slavného moderátora podala stížnost i samotná Meghan. Nelíbilo se jí zlehčování psychických problémů

 
Na ranní show Good Morning Britain televizní stanice ITV si stěžovala manželka prince Harryho  (36) Meghan  (39) . Vadily jí výroky moderátora Pierse Morgana týkající se jejího duševní zdraví. Meghan prý neřešila osobní útoky moderátora, který je znám svým ostrým jazykem, ale ohradila se proti tomu, že jeho komentáře mohou zlehčovat psychické problémy jako takové.
11.03.2021 11:30 |

podobné články

Osobnosti: Piers Morgan (36 článků) , Harry Harry (1364 článků)
Podobné články

Meghan si stěžovala televizi kvůli výrokům moderátora Morgana

 
Americká manželka britského prince Harryho Meghan podala formální stížnost televizi ITV kvůli výrokům moderátora Pierse Morgana o jejím duševním zdraví. Neohradila se přitom proti osobním útokům, nýbrž proti tomu, že novinářovy komentáře mohou být nebezpečným zlehčováním psychických problémů.
11.03.2021 09:05 |

podobné články

Osobnosti: Piers Morgan (36 článků) , Harry Harry (1364 článků)

Nejčastější příčiny přetrvávajících problémů s vlasy

 
Přibývající počet problémů s vlasy byl podnětem k tomu, abychom vytvořili dnešní článek. Možná i vy máte roztřepené konečky, trápíte se pro padání vlasů nebo vás naopak štve, že vaše vlasy připomínají zplihlou hřívu. Sejít se může i několik problémů s vlasy. Mezi ty nejčastější patří lupy, padání vlasů, třepení či lámání konečků nebo zvýšená produkce mastných žláz, která je důvodem k tomu, že vaše vlasy i pouhý den po umytí vypadají, jako byste si hlavu nemyli minimálně 14 dní. Příčiny problémů s vlasy, které možná máte i vy Říká se, že vlasy jsou naší vizitkou. Především pak u žen jsou na úpravu vlasů a jejich vzhled kladen poměrně vysoké nároky. Jenže jak se bránit přírodě, která je viníkem toho, že máte ramena posetá lupy a  v hřebenu vám při každém česání končí několik set zlámaných vlasových vláken? Proč máte problémy s vlasy? Důvodů pro vznik problémů s vlasy je hned několik. My si společně v dnešním článku odhalíme ty nejčastější. Když budete vědět, kvůli čemu vznikají vaše neduhy spojené s hřívou, kterou nosíte na hlavě, možná se vám podaří jim zabránit. Hormony Hormony jsou viníkem celé řady neduhů, které se dějí s naším tělem. Problémy s vlasy se tak mohou objevit nejen v období menstruace, ale i během těhotenství nebo právě po porodu, kdy je to s hormony jako na houpačce. Po porodu drtivou většinu žen potrápí padání vlasů a to ve velké míře, zpravidla se padání vlasů upraví půl roku po porodu – někdy dříve, někdy déle. Vitamíny a minerály Konkrétně pak jejich nedostatek může za to, že se zvyšuje počet problémů s vlasy a to u žen a dívek všech věkových kategorií. To nejjednodušší, co můžete udělat, je pořídit si doplňky výživy a svému tělu tak dodat vše, co potřebuje. Zaměřte se především na křemík, vápník, hořčík... Čtěte více Příspěvek Nejčastější příčiny přetrvávajících problémů s vlasy pochází z Extrakrasa.cz - magazín o módě, kráse a bydlení
05.04.2017 04:50 |

podobné články

Meghan šikanovala zaměstnance paláce, tvrdí „objevená” stará stížnost

 
Krátké působení vévodkyně Meghan coby oficiální členky královské rodiny mělo daleko do ideálu. Zatímco Meghan a její manžel princ Harry tvrdí, že palác házel páru klacky pod nohy a Meghan jím nebyla vlastně nikdy přijata, tři roky stará zpráva, kterou nyní zveřejnil britský deník The Times, uvádí, že Meghan šikanovala zaměstnance paláce, kteří jí byli k dispozici.
03.03.2021 14:30 |

podobné články

Osobnosti: Harry Harry (1364 článků)

Ostrava kvůli zamítnutí žaloby za špatné ovzduší podala stížnost

 
Ostrava v závěru minulého týdne podala k Nejvyššímu správnímu soudu v Brně kasační stížnost kvůli zamítnutí žaloby na stát za znečištěné ovzduší, informovala mluvčí magistrátu Andrea Vojkovská. Je to už druhá stížnost, kterou město v této souvislosti podalo.
06.01.2014 15:20 |

podobné články

Válková podala k NS stížnost na miliardáře

 
Ministryně spravedlnosti Helena Válková podala k Nejvyššímu soudu stížnost pro porušení zákona v neprospěch miliardáře Pavla Tykače, obviněného z vytunelování CS Fondů. Válkové stížnost míří proti rozhodnutí Vrchního soudu v Praze, který zamítl zajištění Tykačova majetku, respektive zrušil usnesení dozorujícího žalobce o zajištění Tykačova majetku jakožto náhradní hodnoty za výnos z trestné činnosti. O rozhodnutí ministryně dnes ČTK informoval mluvčí resortu Jiří Hovorka.
28.03.2014 19:35 |

podobné články

Osobnosti: Helena Válková (434 článků)

Koudelka (ČSSD): Energetický regulační úřad byl podroben mocenskému zásahu

 
Energetický regulační úřad jednající za stát jako právnickou osobu podal 22. 7. 2015 ústavní stížnost proti příkazu Okresního soudu v Jihlavě k prohlídkám jeho prostor. Stížnost podala i předsedkyně úřadu Alena Vitásková. Ústavní soud již připustil, že stát může podat ústavní stížnost na ochranu svého vlastnictví a také v pozici zaměstnavatele. Stížnost ERÚ podává, protože jako uživatel prohlížených prostor byl podroben mocenskému zásahu.
04.08.2015 09:21 |

podobné články

Úřad vydávající letecké průkazy nevěděl o psychických problémech kopilota letu 4U9525!

 
To oni vydávají letecká oprávnění v Německu, ale nikdo z úřadu Luftfahrtbundesamt (LBA) o psychických problémech kopilota letu 4U9525 nevěděl. Kdyby mu Lufthansa podala o Andreasu Lubitzovi (†27) plné údaje, 150 obětí letecké katastrofy mohlo ještě žít.
07.04.2015 23:55 |

podobné články

Přítelkyně pilota – masového vraha promluvila: Doufala jsem, že se z psychických problémů dostane!

 
Andreas Lubitz (†27) navedl let U49525 společnosti Germanwings do Alp u francouzského městečka Digne a zavraždil tak kromě sebe dalších 149 lidí na palubě! Jeho přítelkyně je z masové vraždy v šoku – vůbec netušila, co její milý chystá! O jeho psychických problémech ale věděla...
01.04.2015 16:35 |

podobné články

Rittig k Nejvyššímu soudu nepřijel, verdikt padne odpoledne

 
Bez osobní účasti podnikatele Iva Rittiga a ostatních aktérů dnes Nejvyšší soud (NS) projednal stížnost pro porušení zákona v kauze jízdenek pro pražský dopravní podnik. Rozhodne ve 13:30, verdikt však patrně nebude mít přímý dopad na dění v kauze. Stížnost podala ministryně spravedlnosti Helena Válková, nelíbilo se jí to, že Městský soud v Praze v březnu zrušil zákaz vycestování, uložený krátce předtím Rittigovi a dalším čtyřem lidem.
01.10.2014 12:00 |

podobné články

Osobnosti: Helena Válková (434 článků)

Tajná řeč šatů i doplňků: Meghan i Harry při rozhovoru prozradili mnohem víc, než co bylo řečeno nahlas

 
Místy terapii připomínající interview vévodkyně a vévody ze Sussexu nemohlo dopadnout jinak, než jako materiál týdny až měsíce lačně krmící média. Explozivní obsah podpořený rozbuškou v podobě rasismu královské rodiny řešící barvu nenarozeného dítěte i zanedbání psychických problémů Meghan, vzbuzují silné emotivní reakce a dělí média i fanoušky na nesmiřitelné tábory.
29.03.2021 05:50 |

podobné články

Osobnosti: Harry Harry (1364 článků)

Svědkyni v kauze Čunek vadí, že je za lhářku. Podala stížnost

 
Marcela Urbanová, klíčová svědkyně kauzy Čunek, ve čtvrtek podala stížnost proti rozhodnutí státního zástupce, který zastavil její trestní stíhání. Uvedl to server Týden.cz.
27.08.2009 14:50 |

podobné články

Urbanová podala stížnost proti zastavení svého stíhání

 
Marcela Urbanová, hlavní svědkyně údajné korupční kauzy bývalého vicepremiéra Jiřího Čunka, ve čtvrtek podala stížnost proti důvodům rozhodnutí státního zastupitelství v Praze 1, které minulý týden zastavilo její vlastní trestní stíhání.
27.08.2009 16:35 |

podobné články

Osobnosti: Jiří Čunek (846 článků)

Svědkyně v kauze Čunek podala ústavní stížnost

 
Klíčová svědkyně v kauze bývalého vicepremiéra a expředsedy KDU-ČSL Jiřího Čunka Marcela Urbanová podala podle deníku Právo před dvěma týdny ústavní stížnost.
24.11.2009 09:05 |

podobné články

Osobnosti: Jiří Čunek (846 článků)

Dělnická strana podala stížnost proti svému rozpuštění

 
Dělnická strana (DS) v pondělí podala elektronickou cestou Ústavnímu soudu stížnost, kterou napadla rozsudek Nejvyššího správního soudu, který před časem rozhodl o jejím rozpuštění. Oznámil to předseda strany Tomáš Vandas.
15.03.2010 18:10 |

podobné články

Ministryně Kovářová podala stížnost ve prospěch Pitra

 
Ministryně spravedlnosti Daniela Kovářová podala k Nejvyššímu soudu ČR stížnost pro porušení zákona ve věci odsouzených podnikatelů Tomáše Pitra a Miroslava Provoda, kteří neuspěli s žádostí o obnovu procesu.
15.04.2010 12:25 |

podobné články

Osobnosti: Daniela Kovářová (239 článků)

Česká spořitelna podala ústavní stížnost kvůli konkurzu na OP

 
Česká spořitelna (ČS) podala ústavní stížnost kvůli konkurzu na Oděvní podnik (OP) Prostějov. Krajský soud v Brně podle ní konal při konkurzním řízení protiprávně.
14.09.2010 19:45 |

podobné články

Dara Rolins se brání stíhání: Podala stížnost!

 
Noční můra Dary Rolins (37), její dopravní nehoda, při které začátkem července zemřel pod koly jejího vozu motocyklista Jindřich Rotrekl (†63), ji nenechá spát. Proto se Dara rozhodla bránit. Podala stížnost proti trestnímu stíhání.
28.10.2010 15:25 |

podobné články

Osobnosti: Dara Rolins (2700 článků)

Knetigův případ nekončí, žalobkyně podala stížnost

 
Zastavení trestního stíhání Martina Knetiga, bývalého poradce exministra životního prostředí Pavla Drobila (ODS), se postavila žalobkyně Obvodního státního zastupitelství pro Prahu 1. Podala stížnost s tím, že proti Knetigovi má dostatek důkazů.
09.11.2011 19:30 |

podobné články

Osobnosti: Pavel Drobil (384 článků)

Extremistická DSSS podala stížnost kvůli zákazu mítinku

 
Dělnická strana sociální spravedlnosti (DSSS) kvůli rozhodnutí soudu o zákazu jejího mítinku v Havířově na Karvinsku podala k Nejvyššímu správnímu soudu v Brně kasační stížnost. Ohradila se tak proti postupu Krajského soudu v Ostravě. ČTK o tom dnes informoval místopředseda strany Jiří Štěpánek.
14.11.2011 10:05 |

podobné články