Článek

Na silnicích leží rozbředlý sníh, místy mohou namrzat

 
Silnice jsou ve čtvrtek ráno v České republice většinou sjízdné, ošetřené chemickým posypem. Místy se může objevit rozbředlý sníh nebo ledovka. Dopravu komplikuje uzavřená dálnice D11 u Hradce Králové a také porouchaný kamión v Lochkovském tunelu v Praze.
23.01.2014 09:00 |

podobné články

Podobné články

Dopravu v Česku komplikuje rozbředlý sníh a ledovka na D1

 
Rozbředlý sníh a ledovka komplikují v Česku na řadě silnic dopravu. Nejhorší situace je na Vysočině, kde se tvoří ledovka a už se tam stalo několik dopravních nehod. Místy to klouže i na dálnici D1. Na silnicích nižších tříd leží rozbředlý sníh, kvůli němu byl také pro nákladní automobily uzavřen hraniční přechod v Harrachově.
09.01.2015 08:32 |

podobné články

Na jihu Čech přestalo sněžit, na silnicích leží rozbředlý sníh po chemickém posypu

 
Silnice v Jihočeském kraji jsou ve čtvrtek ráno sjízdné, na silnicích leží po chemickém ošetření rozbředlý sníh. Podle dispečera Správy a údržby silnic jsou silnice s opatrností sjízdné, nesněží a viditelnost je dobrá.
16.12.2010 10:50 |

podobné články

Prší a padá déšť se sněhem, silnice budou namrzat

 
Na většině území Čech prší, v některých oblastech padá déšť se sněhem. Teploty se pohybují kolem nuly, silnice by mohly namrzat. Kvůli srážkám a mlze je i snížená viditelnost. Silničáři se snaží hlavní a rizikové tahy ošetřit. V Krkonoších v noci sněžilo a po chemickém ošetření leží na silnicích rozbředlý sníh. Meteorologové varují před náledím.
21.01.2014 09:35 |

podobné články

V Krkonoších v noci sněžilo. Silnice pokrývá rozbředlý sníh

 
Ve východních Krkonoších v noci na dnešek sněžilo. Na silnicích nižších tříd leží po chemickém ošetření rozbředlý sníh. Na Náchodsku padal ráno déšť se sněhem. Hlavní tahy v Královéhradeckém kraji byly ráno mokré, večer by se místy mohlo objevit náledí. Teploty se podle meteorologů a silničářů nad ránem pohybovaly těsně nad nulou, na horách jeden stupeň pod bodem mrazu.
21.01.2014 08:00 |

podobné články

Na silnicích leží sníh, někde se tvoří ledovka. Kalamita v Jablonci přetrvává

 
Na českých a moravských silnicích leží po čtvrtečním nočním sněžení sněhová vrstva i rozbředlý sníh, místy se tvoří ledovka či náledí. Ošetřeny jsou dálnice a hlavní tahy. Teploty v noci klesaly hluboko pod nulu. Další sněžení by mělo přijít odpoledne, kdy se také začne oteplovat. Kalamitní stav v Jablonci nad Nisou potrvá nejméně do pondělí.
11.01.2019 06:30 |

podobné články

Počasí dává pořád řidičům zabrat: Silnice pokrývá rozbředlý sníh a mlhy

 
Některé jihočeské silnice jsou sjízdné se zvýšenou opatrností. Silničáři vyjížděli hlavně na Českobudějovicku, preventivně, aby předešli náledí. Rozbředlý sníh či zbytky sněhu byly ráno na horských silnicích nižších tříd i v Libereckém kraji, jinak jsou vozovky vlhké či mokré. Místy byly ráno mlhy.
06.12.2017 07:40 |

podobné články

Na silnicích dejte pozor na ujetý nebo rozbředlý sníh. A sledujte radar Blesku

 
Obezřetní musí být řidiči, kteří se v neděli vydají na cestu. Na silnicích v Česku je zejména v horských oblastech ujetý nebo rozbředlý sníh a je potřeba řídit proto s vyšší opatrností. Noc na neděli byla v Česku mrazivá, sněžení by mělo být už ale jen mírné.
29.12.2019 09:00 |

podobné články

Řidiči na českých silnicích kloužou na sněhové kaši

 
Od úterního večera je většina území Česka pokryta sněhem. Sníh padal i přes noc a ráno. To značně zkomplikovalo dopravu. Nad ránem se navíc oteplilo, na silnicích tedy leží rozbředlý sníh, místy až deset centimetrů. Na některých místech se tvoří náledí, uvedli cestáři.
30.12.2009 09:05 |

podobné články

Řidiči, pozor: Na silnicích leží sníh, tvoří se ledovka. A bude hodně mrznout

 
Řidiči by měli ve středu za volantem dbát zvýšené opatrnosti. Na silnicích na většině území republiky leží rozbředlý a ujetý sníh, tvoří se ale i ledovky. Dešťové srážky namrzají, meteorologové slibují další přívaly sněhu a na konci týdne spadnou teploty hluboko pod bod mrazu.
13.01.2016 08:20 |

podobné články

Mrholení, mlhy, náledí a rozbředlý sníh komplikují dopravu

 
Nevlídné sychravé počasí komplikuje v pondělí dopoledne dopravu v mnoha oblastech České republiky, zejména ve vyšších polohách. Místy mrholí nebo je mlha. Silnice buď pokrývá rozbředlý sníh, anebo vozovky namrzají. Silnice na Klínovec musela být dočasně uzavřena.
26.12.2011 12:10 |

podobné články

Silnice pokrývá rozbředlý sníh, místy namrzají

 
Dopravu v mnoha oblastech České republiky v pátek ráno komplikuje rozbředlý sníh. Někdy silnice namrzají. Sjízdné jsou jen se zvýšenou opatrností.
04.01.2019 06:25 |

podobné články

Řidiče trápí rozbředlý sníh a jazyky

 
Na začátku týdne řidiče na silnicích opět trápí přívaly sněhu a mráz. Rozbředlý či mrznoucí sníh na vozovkách komplikuje dopravu na většině území. Podle silničářů musejí řidiči věnovat jízdě zvýšenou opatrnost. Přesto se pondělní ráno zatím obešlo bez větších nehod.
06.12.2010 10:00 |

podobné články

Silnice na Zlínsku mohou namrzat

 
Silnice ve Zlínském kraji jsou místy sjízdné jen se zvýšenou opatrností. V některých oblastech slabě mrholí, místy se objevuje mlha, vozovky tak mohou namrzat. Silničáři nabádají řidiče k obezřetné jízdě.
26.11.2011 08:20 |

podobné články

Po další sněhové nadílce musí být řidiči opatrní, silnice mohou namrzat

 
Noční sněžení v pátek ráno zkomplikovalo dopravu zejména na silnicích nižších tříd. Silničáři nabádají řidiče k opatrnosti a upozorňují, že na komunikacích zůstávají zbytky rozbředlého sněhu. V Moravskoslezském kraji, na Zlínsku či v Krkonoších mohou silnice místy namrzat.
15.01.2016 08:25 |

podobné články

Dopravu místy komplikují sníh, hrozí námraza

 
Sníh a námraza mohou v pátek ráno komplikovat dopravu. Na Liberecku a na Vsatínsku leží ve vyšších polohách sníh, který může namrzat. Řidiči proto musejí jezdit opatrně.
18.01.2019 06:40 |

podobné články

Česko zasypal sníh a řidiči mohou mít problémy. Příští týden bude nad nulou

 
V Česku napadl na mnoha místech sníh, který přidělává vrásky hlavně řidičům. Na silnicích leží mokrý a rozbředlý sníh, někde jsou silnice i namrzlé. Počítat bychom měli se sněhovými přeháňkami, ačkoliv příští týden meteorologové slibují teploty nad nulou.
21.01.2018 10:25 |

podobné články

Na silnicích leží zbytky sněhu, hrozí náledí

 
Mrazivé sobotní ráno s teplotami klesajícími na východě a severu Čech pod deset stupňů pod nulou komplikuje situaci na vozovkách, silnice místy mohou namrzat. Ve vyšších polohách na nich navíc leží zbytky sněhu. Na Vsetínsku, kde se teplota pohybuje od minus devíti do minus čtyř stupňů, sněží, což ztěžuje dopravu i na silnicích vyšších tříd.
23.03.2013 09:10 |

podobné články

Dopravu v Česku komplikuje sníh a ledovka: Silničáři nabádají k opatrnosti

 
Na hlavních silnicích Vsetínska se dnes může místy tvořit náledí. Na jihu Čech komplikují dopravu sněhové přeháňky a déšť se sněhem. V Olomouckém kraji silničáři varují před sněhem na hlavních silnicích a na Jesenicku by si řidiči měli dávat pozor na rozbředlý sníh po chemickém ošetření.
25.12.2016 09:40 |

podobné články

Do Česka se valí teplá fronta, kluzké silnice komplikují dopravu

 
Od Německa se na území České republiky blíží teplá fronta, jejímž vlivem se bude postupně oteplovat. Přesto se teploty budou pohybovat kolem nuly a silnice mohou namrzat. Ve čtvrtek po ránu rozbředlý nebo uježděný sníh místy působil komplikace v dopravě. Problémy byly hlášeny například ve středních Čechách a na Liberecku.
22.12.2011 09:25 |

podobné články