Článek

Na rozdíl od kolegyň nebude praktikovat hypnoporod. Sympatická zpěvačka chce, aby byl příchod dcery rychlý a bezpečný

 
Do porodu zbývá Michaele Štikové  (35) už jen krátká doba. Lékaři odhadují, že by operní zpěvačka, známá více pod svým dívčím příjmením Gemrotová, měla přivést dcerku na svět za čtyři až pět týdnů. Kupodivu zatím nemá pokojíček pro dceru zcela vybavený a dokupuje ještě výbavičku.
27.04.2021 12:35 |

podobné články

Podobné články

Těhotné herečky Leichtová, Krejčíková a Tomešová: Plánují hypnoporod!

 
Všechny tři už brzy přivedou na svět svá děťátka a kromě Míši Tomešové (27), která už jednoho syna má, čeká Kristýnu Leichtovou (32) a Anetu Krejčíkovou (27) první porod. A po vzoru britské vévodkyně Kate se rozhodly pro méně „bolestný“ hypnoporod.
11.07.2018 06:30 |

podobné články

Osobnosti: Kristýna Leichtová (310 článků) , Aneta Krejčíková (280 článků)

Svoboda se má praktikovat, vzkazuje slovenský umělec. Na oslavu 17. listopadu proto připravil výstavu nahých těl a sado-maso

 
ROZHOVOR „Moje výstava nahých mužů bude přesně ve dnech, kdy Češi i Slováci oslavují vítězství svobody, 17. a 18. listopadu 2018. A není to náhoda. Jsem přesvědčený, že svoboda se nemá jen oslavovat. Svoboda se má hlavně praktikovat,“ říká v rozhovoru Slovák Mario Petreje, autor kontroverzních výstav VOAYER, ve kterých exponáty představují nahá ženská a mužská těla, která si návštěvníci mohou dokonce i osahat. Přítomna je rovněž BDSM tématika (kůže, latex) a tělesné modifikace jako tetování či piercing. „Mám vlastní definici lásky, která zní takto: láska se neočekává, láska se poskytuje. Prostor mých výstav je vždy naplněný láskou,“ říká.
10.11.2018 07:15 |

podobné články

Osobnosti: Mario Mario (43 článků)

Ministerstvo práce a sociálních věcí: V Opavě byla předána další osvědčení Bezpečný podnik

 
Dalším dvanácti společnostem bylo v Opavě předáno osvědčení „Bezpečný podnik“. Mezi oceněnými společnostmi byla nejen společnost MONTIX, a.s., která se do programu „Bezpečný podnik“ zapojila poprvé, ale i například společnosti Synthomer a.s. a Nestlé Česko s.r.o., závod SFINX Holešov, které toto osvědčení obhájily již posedmé.
20.05.2017 17:35 |

podobné články

Je v tom! Nejobdařenější reportérka Česka bude mít konečně břicho větší než vnady

 
To je radosti! Sympatická liliputánka z TopStaru Mirka Roubíková, kterou sice většina ostatních kolegyň hravě přerostla, ona však zase všechny přečnívá objemem hrudníku , je v očekávání. „Čekám miminko,“ prozradila nám sympatická tmavovláska, které se nikdo do očí nedívá a její vnady jsou tak velké, že je zakazují i na sociálních sítích !
05.12.2014 19:00 |

podobné články

Osobnosti: Mirka Roubíková (11 článků)

Krásná modelka touží po hypnoporodu. Dítě chce přivést na svět jako vévodkyně Kate

 
Už za měsíc přivede Tereza Jelínková na svět svého prvního potomka. Modelka, která rozjela kariéru hlavně v zámoří, by ráda podstoupila hypnoporod, který prý zvolila i vévodkyně Kate.
13.11.2020 18:40 |

podobné články

Osobnosti: Tereza Jelínková (28 článků) , Kate Kate (663 článků)

Podívejte se, po které ženě šílí Rychlý z Ordinace. Koupil jí dárek za milióny!

 
Herec Petr Rychlý  (46) koupil manželce Janě opravdu luxusní dárek. "Miluji svoji ženu a moje žena miluje italskou módu. A aby mi do Itálie nezdrhla, trošku jsem si ji připoutal," řekl s úsměvem Super.cz Rychlý, který manželce pořídil v pasáži Koruna luxusní obchod s módou a vrazil do něj milióny.
01.10.2011 06:40 |

podobné články

Osobnosti: Petr Rychlý (407 článků)

Tahle éterická kráska je dcerou hvězdy Sněženek a machrů: Sympatická Leeloo chce prorazit jako zpěvačka

 
Leeloo je sympatická začínající zpěvačka, která talent zdědila po rodičích - herci a muzikantovi Václavu Koptovi  (55) a herečce Simoně Vrbické  (55) . Umělecké jméno si Jana Koptová vybrala podle své oblíbené postavy z filmu Pátý element. Vydala svůj první videoklip s názvem Botticelli girl a zdá se, že má v hudební kariéře dobře našlápnuto, přestože rodiče byli zprvu proti, aby byla zpěvačkou.
12.04.2021 06:10 |

podobné články

Osobnosti: Václav Kopta (212 článků) , Simona Vrbická (13 článků)

Jak to, že Kate 7 hodin po porodu vypadá odpočatě? Byl to hypnoporod

 
Celý svět netrpělivě očekával narození třetího potomka vévodkyně Kate a prince Williama. Jen pár hodin po porodu pyšná maminka nejnovější přírůstek do rodiny ukázala veřejnosti a přitom zářila štěstím a odpočatostí, jako by se vyspala do růžova. Jak je to možné?
24.04.2018 07:45 |

podobné články

Katy Perry je čarodějka: Nosí v kabelce vlasy svých kolegyň!

 
O tom, že je Katy Perry trochu divná, nepochybuje ani ona sama. „Jsem blázen,“ přiznala americká zpěvačka, když hovořila o posedlosti loknami svých kolegyň.
27.10.2013 12:35 |

podobné články

Osobnosti: Katy Perry (674 článků)

Tajemství hladkých porodů vévodkyně Kate: Tohle je její finta, jak je zvládá levou zadní

 
Celý svět kroutí hlavou nad tím, jak je možné, že Kate Middleton vypadá po porodu třetího dítěte tak báječně. Odpověď je jednoduchá. Kate využívá alternativních možností a oblíbila si takzvaný hypnoporod.
24.04.2018 10:50 |

podobné články

Osobnosti: Kate Middleton (1022 článků)

Elitní porodník o vévodkyni a jejím hypnoporodu: Kate je tvrdá!

 
Zatímco vévodkyně Kate (36) s princem Williamem (35) si užívají první chvilky s novorozeným synkem, zbytek světa žasne nad tím, jak úžasně Kate vypadala při odchodu z porodnice. Údajně za to může i fakt, že nešlo o běžný porod, ale o hypnoporod. Co si o tom myslí expert?
25.04.2018 05:20 |

podobné články

Hypnoporod by chtěli zažít i muži, tvrdí 9 z 10 porodních asistentek

 
Slovo porod před nastávající maminkou pohybující se ve 3. trimestru s ohromným břichem raději neříkejte.
30.10.2020 07:00 |

podobné články

Hypnoporod se ukázal jako správná volba. Česká modelka rodila jen tři hodiny

 
Několik dní po předpokládaném termínu porodu přivedla Tereza Jelínková na svět svého prvního potomka . Modelka dva dny před silvestrem porodila syna Samuela. Miminko vážilo 3,3 kg, další míry ale nejsou známy. „Měřit jsme ho nenechali, není to pro novorozence zdravé,“ vysvětlila Super.cz modelka , která uvažovala o alternativním způsobu porodu a hypnoporodu .
03.01.2021 19:50 |

podobné články

Osobnosti: Tereza Jelínková (28 článků)

Petr Rychlý alias doktor Mázl - Zachrání ho nemanželské dítě

 
Nejdéle sloužící postava v populárním seriálu televize Nova Ordinace v růžové zahradě 2 Čestmír Mázl, kterého hraje Petr Rychlý (45), už měla pěkně na kahánku! Jakožto poslednímu ze základní sestavy herců už to Rychlému tvůrci spočítali a rozhodli se jeho postavu »odepsat«. Jenže Rychlý, pro něhož je seriál továrnou na peníze, přišel s nápadem, který ho zachránil! Bude mít nemanželské dítě!
10.09.2010 12:10 |

podobné články

Osobnosti: Petr Rychlý (407 článků)

To je úlet: Petr Rychlý se už zase převlékl za ženu. Máme fotky

 
Hvězda nováckého trumfu Ordinace v růžové zahradě Petr Rychlý  (46) má opravdu zvláštní fetiš. Reportérům Super.cz se podařilo získat fotografie, na kterých je herec zvěčněný v přestrojení za ženu. Rychlý se do ženských šatů nepřevléká z kratochvíle, ale kvůli roli Čestmíra Mázla z Ordinace.
31.08.2011 10:40 |

podobné články

Osobnosti: Petr Rychlý (407 článků)

ČSOB Rychlý úvěr na podnikání si mezi českými podnikateli našel své příznivce

 
Na začátku února ČSOB představila produkt Rychlý úvěr na podnikání, který umožňuje rychle a snadno získat až 1,5 milionu korun se zajištěním blankosměnkou nebo až 150 tisíc korun bez zajištění. Ze všech žadatelů o účelový úvěr poskytovaný živnostníkům a malým firmám si o Rychlý úvěr na podnikání požádalo a získalo ho 68 % klientů.
12.10.2012 10:50 |

podobné články

Petr Rychlý si nedá pokoj: Koleduje si o další infarkt!

 
Vypadá jako švihák lázeňský a rozdává úsměvy na všechny strany. Půl roku po prodělaném infarktu je herec Petr Rychlý (47) k nepoznání a opět nasazuje vražedné pracovní tempo, které ho v říjnu dostalo až na operační sál! „Cítím se dobře, jsem důkazem toho, že máme nejšpičkovější kardiochirurgii ve světě,“ přesvědčoval deník Aha! Rychlý.
18.04.2013 12:15 |

podobné články

Osobnosti: Petr Rychlý (407 článků)

Petr Rychlý si nedá pokoj: Koleduje si o další infarkt!

 
Vypadá jako švihák lázeňský a rozdává úsměvy na všechny strany. Půl roku po prodělaném infarktu je herec Petr Rychlý (47) k nepoznání a opět nasazuje vražedné pracovní tempo, které ho v říjnu dostalo až na operační sál! „Cítím se dobře, jsem důkazem toho, že máme nejšpičkovější kardiochirurgii ve světě,“ přesvědčoval deník Aha! Rychlý.
18.04.2013 12:20 |

podobné články

Osobnosti: Petr Rychlý (407 článků)

Hvězda Tváře Petr Rychlý o prodělaném infarktu: Byla to obrovská panika!

 
Herec Petr Rychlý (50) se v poslední době stal jedním z nejžádanějších a nejoblíbenějších herců a postav televizní zábavy. Hodně mu k tomu pomohl pořad Tvoje tvář má známý hlas. Rychlý je známý svým workoholismem,...co se mu honilo v hlavě, když před lety prodělal infarkt?
23.06.2016 21:00 |

podobné články

Osobnosti: Petr Rychlý (407 článků)