Článek

Na Rakovnicku se popálilo roční batole! Z nemocnice ho transportoval do Prahy vrtulník

 
Obrovské drama v rakovnické nemocnici! Rodiče do nemocnice přivezli vážně popálené dítě, přímo tam ale musel přiletět vrtulník a děťátko transportovat do specializované nemocnice v Praze.
09.07.2020 19:25 |

podobné články

Podobné články

DVOULETÉ DÍTĚ SE POPÁLILO! Z Liberce ho transportoval vrtulník

 
Dvouleté dítě transportoval z Liberce vrtulník do vinohradské nemocnice v Praze. Podle mluvčí libereckých záchranářů Lenky Markovičové mělo dítě popáleniny 1. a 2. stupně na celém těle.
09.04.2011 19:50 |

podobné články

Dvouleté batole se popálilo svíčkami: Z Karlových Varů do Prahy ho převážel vrtulník!

 
Až na 20 % těla je popáleno batole z Karlových Varů. Nakonec bylo kvůli vážnému stavu převezeno vrtulníkem do pražské vinohradské nemocnice, kde probíhá jeho léčba.
26.12.2017 10:55 |

podobné články

Výboj při bouřce zasáhl na Rakovnicku skupinku dětí! Chlapce v bezvědomí transportoval vrtulník

 
V obci Jesenice na Rakovnicku došlo ve středu odpoledne k úderu blesku. Blesk měl uhodit do nezletilého chlapce, který skončil v bezvědomí. Na místě zasahoval i vrtulník letecké záchranné služby. Blesk měl navíc udeřit do skupinky dětí!
23.09.2020 16:50 |

podobné články

U Kladna narazilo auto do stromu! Řidiče do nemocnice transportoval vrtulník

 
Těžká zranění utrpěl třicetiletý muž, který před sobotní půlnocí sjel u Bratronic na Kladensku ze silnice a narazil do stromu. Řidiče transportoval vrtulník do nemocnice do Prahy, sdělila v neděli Mediafaxu mluvčí kladenské policie Michaela Nováková.
04.09.2011 10:55 |

podobné články

VÁŽNÁ NEHODA u Vamberka! Ženu transportoval do nemocnice vrtulník!

 
Na obchvat Vamberka se v sobotu dopoledne stala vážná dopravní nehoda. Dvě ženy se zranily, jednu z nich transportoval vrtulník do královéhradecké nemocnice, řekla Mediafax policejní mluvčí Lenka Burýšková.
03.09.2011 13:35 |

podobné články

Motorkářku po nehodě s osobním autem do nemocnice transportoval vrtulník

 
U Bělé pod Bezdězem se razilo osobní auto se dvěma motorkami. Jednu zraněnou ženu z motorky do liberecké nemocnice transportoval vrtulník.
17.03.2012 18:15 |

podobné články

Mladý řidič nezvládl zatáčku a boural: Zraněnou spolujezdkyni (16) transportoval do nemocnice vrtulník!

 
Ve středu nezvládl na Olomoucku mladý řidič (18) zatáčku na mokré silnici, přejel do protisměru a čelně se střetl s jiným vozem. U obce Lipová musel zasahovat záchranářský vrtulník, do nemocnice transportoval vážně zraněnou dívku (16)!
13.03.2020 13:30 |

podobné články

Při vycházce na Božím daru si hůlkou probodla nohu! Ženu do nemocnice transportoval vrtulník

 
Pernou službu měli policisté z útvaru cizinecké policie. Při hlídce na hranicích u Božího Daru k nim přiběhli turisté s tím, že si jejich kamarádka zapíchla vycházkovou hůl do nohy! Do nemocnice ji transportoval vrtulník z Německa.
20.05.2020 16:35 |

podobné články

Parta dětí si u Přerova hrála na kolejích: Chlapce srazil vlak, do nemocnice ho transportoval vrtulník

 
Nezletilého chlapce srazil na periferii Přerova osobní vlak. Nehoda se stala v neděli večer, do blízkosti tratě se dostala skupina dětí přes únikový východ v protihlukové stěně. Chlapec se při střetu s vlakem vážně zranil a do nemocnice jej transportoval vrtulník záchranářů.
03.05.2021 14:45 |

podobné články

Roční holčička se opařila čajem! Odvezl ji vrtulník

 
Teprve jeden a půl roční holčička se v pátek navečer opařila v Mladé Boleslavi čajem. Do nemocnice ji transportoval přivolaný vrtulník letecké záchranné služby, potvrdila informace Mediafaxu mluvčí pražské záchranné služby Jiřina Ernestová.
11.11.2011 20:25 |

podobné články

NEŠTĚSTÍ! Tříletému chlapci spadla na hlavu vrata, letěl pro něj vrtulník

 
Na tříleté dítě spadla ve čtvrtek odpoledne na Rakovnicku vrata, do pražské nemocnice ho s těžkým zraněním hlavy transportoval vrtulník. Potvrdila to mluvčí středočeské záchranky Tereza Janečková.
19.05.2011 20:10 |

podobné články

U Nehvizd v Praze východ narazil řidič osobního vozu do stromu, transportoval ho vrtulník

 
Vážná dopravní nehoda osobního vozidla se stala dopoledne u Nehvizd v Praze východ. Řidič vyjel mimo vozovku a narazil do stromu, vrtulník ho s těžkým zraněním transportoval do pražské nemocnice, potvrdila policejní mluvčí Štěpánka Zatloukalová.
02.10.2010 13:45 |

podobné články

Na Benešovsku srazilo auto chodce, zraněného muže transportoval vrtulník

 
Těžká zranění utrpěl v pátek večer devětapadesátiletý chodec, kterého za Vlašimí srazilo osobní auto. Záchranáři pro zraněného přivolali vrtulník, který ho transportoval do pražské nemocnice, potvrdila benešovská policejní mluvčí Zuzana Stránská.
12.11.2010 21:00 |

podobné články

Srážka lyžařů: chlapce transportoval vrtulník!

 
Zhruba čtrnáctiletý chlapec se zranil v sobotu odpoledne při srážce s dalším lyžařem ve Velké Úpě na Trutnovsku. Do nemocnice jej transportoval vrtulník, řekl agentuře Mediafax zástupce náčelníka Horské služby ČR Krkonoše Pavel Jirsa.
11.02.2012 16:30 |

podobné články

Chlapeček (1) se topil v bazénu: Oživovali ho desítky minut!

 
Roční chlapeček se topil v bazénu ve Slané na Semilsku. Když přijeli záchranáři, byl v bezvědomí, museli ho oživovat. Do nemocnice v Hradci Králové poté batole transportoval vrtulník.
28.07.2020 10:30 |

podobné články

Vážně popálené dítě v Petříkově: Na místo vyrazil vrtulník!

 
Dítě předškolního věku se vážně popálilo od kamínek! Utrpělo popáleniny III. stupně. Na místo mířil i vrtulník, ale dítě nakonec zamířilo do nemocnice pozemní cestou.
08.09.2020 15:25 |

podobné články

Batole se na Plzeňsku opařilo horkou kávou: Vrtulník ho odvezl na popáleninové centrum v Praze

 
Poplach měli dnes záchranáři z Plzně. Důvodem bylo malé batole, které se opařilo horkou kávou. Vrtulník letecké záchranky odvezl dítě do nemocnice.
27.04.2017 22:35 |

podobné články

Nehoda na Rakovnicku: Dva mrtví a jeden těžce zraněný!

 
U Řevničova na Rakovnicku se večer srazila dvě auta. Na místě zemřeli dva lidé, další člověk utrpěl těžké zranění. Vrtulník ho převezl do nemocnice v Praze.
02.07.2010 20:10 |

podobné články

Na Rakovnicku škvařili sádlo, vzplál jim z toho celý dům: Pro popáleného letěl vrtulník

 
V Čisté na Rakovnicku dnes hořel rodinný dům.  Požár pohltil domek v Nádražní ulici celý, jeden člověk je vážně popálený a byl převezen vrtulníkem do nemocnice na Vinohradech.
01.08.2017 18:25 |

podobné články