Článek

Na peníze za první 3 dny nemoci si počkáme. Klíčoví hráči se nedokáží dohodnout

 
Mohlo se zdát, že po úspěšném úvodním kole sněmovního rokování o zrušení karenční doby získají brzy zaměstnanci opět nárok na proplácení náhrady mzdy v prvních třech dnech nemoci. Cesta k tomu bude ovšem ještě spletitá. Vláda si sice takový cíl vetkla i do koaliční smlouvy, shoda však zatím nepanuje mezi sociálními partnery ani koaličními stranami.
05.10.2015 15:25 |

podobné články

Podobné články

V protikorupční policii to vře a odchází klíčoví důstojníci: Kvůli Bradáčové?

 
Lenka Bradáčová se značně zviditelnila díky kauze Rath a ujala se pevné vlády nad vrchním státním zastupitelstvím v Praze. Ačkoli se říká, že nové koště dobře mete a Bradáčová si vydobyla pověst rázné a úspěšné ženy, deník Právo spekuluje, že to nemusí být vždy úplně pravda. Právě kvůli Bradáčové prý totiž panuje chaos na protikorupční policii, ze které odcházejí klíčoví důstojníci.
09.09.2013 09:15 |

podobné články

Klíčoví úředníci Bémovy éry měli platy na úrovni členů vlády

 
Pražský magistrát odtajnil, kolik vydělávali dva klíčoví úředníci éry exprimátora Pavla Béma. Bývalý šéf investic Jiří Toman bral i s odměnami průměrně 128 000 korun měsíčně. To je stejně jako místopředseda vlády. Peter Ďurica zodpovědný za zakázky dostával téměř 100 000 korun. Informaci přinesly úterní Hospodářské noviny.
05.11.2013 07:25 |

podobné články

Osobnosti: Pavel Bém (820 článků)

Praha odtajnila, kolik brali klíčoví úředníci Bémovy éry. Klidně přes 100 tisíc

 
Pražský magistrát odtajnil, kolik vydělávali dva klíčoví úředníci éry exprimátora Pavla Béma. Bývalý šéf investic Jiří Toman bral i s odměnami průměrně 128.000 korun měsíčně. To je stejně jako místopředseda vlády. Peter Ďurica zodpovědný za zakázky dostával téměř 100.000 korun. Informaci přinesly Hospodářské noviny (HN).
05.11.2013 18:20 |

podobné články

Osobnosti: Pavel Bém (820 článků)

Laudát (TOP 09): Ještě si asi počkáme

 
Na co že si to počkáme? Na moderní sociální demokracii. Sjezd socialistů v Brně rozhodně napověděl víc, než by se na první pohled, či spíše poslech, mohlo zdát.
28.03.2011 09:20 |

podobné články

Nový Deus Ex nabírá zpoždění

 
Deus Ex: Human Revolution je jednou z nejočekávanějších her příštího roku. A nějakou chvíli počkáme si na ní ještě počkáme.
16.12.2010 12:50 |

podobné články

Na sanitku si možná počkáme až o 5 MINUT DÉLE! Návrh projednají poslanci!

 
Na sanitku si již brzy počkáme možná až o pět minut déle, poslanci na své mimořádné schůzi, kterou zahájí v úterý, projednají novelu zákona o zdravotnické záchranné službě, ta fungování sanitek upravuje. Na ně bychom si tak mohli brzy místo současných patnácti počkat až dvacet minut.
28.08.2011 13:00 |

podobné články

Seriálová hvězda Henrieta Hornáčková: Rozvod s režisérem komplikují peníze!

 
Jejich dvouleté manželství skončilo letos na jaře, ale stále se nedokáží dohodnout na rozvodu. Herečka Henrieta Hornáčková (31) a režisér David Drábek (46) mají problém s majetkovým vyrovnáním.
09.09.2016 20:45 |

podobné články

Osobnosti: Henrieta Hornáčková (26 článků)

Slavní muži: Před lety pohazovali hřívou, teď leští plešku!

 
Ani slavní muži nedokáží zastavit padání vlasů. Ne každý se s řídnoucím porostem vyrovnává snadno. Stále je spousta těch, co se s kouty a zvětšujícím kolečkem na temeni hlavy nedokáží smířit. Je ale i hrstka mužů, co si dobrovolně nechala hlavu oholit.
29.01.2011 18:30 |

podobné články

Zeman: Odboráři si musí rozmyslet, co chtějí. Zatím jenom protestují

 
Expremiér Miloš Zeman souhlasí a sympatizuje s odboráři. Varuje ovšem, že nedokáží formulovat své požadavky. Zatím jenom přesně ví, proti čemu protestují. Vláda zase nemá ministry, kteří by rozuměli svým resortům. Tím pádem nedokáží argumentovat. Řekl to v rozhovoru pro MF Dnes.
15.06.2011 12:15 |

podobné články

Osobnosti: Miloš Zeman (21134 článků)

Okamura (SPD): Ústav duševního zdraví vyčíslil náklady na hazard. Vláda je evidentně pod vlivem

 
To je neuvěřitelné – místo aby vláda zakázala výherní hrací automaty a jejich internetové obdoby, jejichž důsledky stojí nás všechny obrovské peníze, tak naopak tento typ hazardu podporuje. Evidentně je vláda pod vlivem hazardní lobby, jelikož ani ekonomicky není jediný důvod výherní hrací automaty v České republice nadále povolovat. Strany vládní koalice ČSSD, ANO a KDU-ČSL se nově dohodly, že podpoří návrh, který přinese vyšší zdanění tohoto typu hazardu z 20 na 25 procent a zvýšení plateb za hrací automaty, což by mělo prý do státního rozpočtu přinést částku kolem dvou miliard korun. Zní to na první pohled pro neinformovaného občana líbivě, ale pravda je ve skutečnosti úplně jinde.
20.06.2015 20:41 |

podobné články

Rok 2010 rozhodne o Topolánkovi, Paroubkovi a o osudu malých stran

 
V roce 2010 bude na politickém kolbišti pořádně horko. Už v lednu se čeká parlamentní bitva například o 13. důchody. Na jaře pak začne horká kampaň před sněmovními volbami. Jejich výsledek nejspíš rozhodne o tom, zda v politice zůstanou současní klíčoví hráči. Další volební klání se čeká na podzim.
02.01.2010 16:30 |

podobné články

Kvůli Temelínu se chtěli se mnou setkat Putin i Obama, chlubil se Bárta

 
Audiozáznam porady představitelů VV obsahuje nejen debaty o vnitrostranických záležitostech, ale rovněž o stanoviscích k zahraničním a ekonomickým zájmům. Prim hraje energetická koncepce a dostavba jaderné elektrárny Temelín - lukrativní zakázka, o niž se ucházejí největší hráči na trhu. Víta Bártu si dokonce pozvali do Ruska a USA klíčoví představitelé obou zemí, prsil se na záznamu Bárta.
13.05.2011 15:50 |

podobné články

Osobnosti: Vít Bárta (2829 článků)

Po Varaďovi se do sestavy Třince vrací také Adamský

 
Třinečtí Oceláři jako obhájci hokejového titulu zatím v letošní sezoně tápou, po 37. odehraných kolech je tým zpod Javorového na 8. místě tabulky a předvádí nevyrovnané výkony. Začínají se mu však vracet do sestavy klíčoví hráči, brzy by měl nastoupit útočník Martin Adamský.
12.01.2012 12:15 |

podobné články

Osobnosti: Martin Adamský (6 článků)

Hokejový trenér Jelínek: Z Liberce asi neodejde jen Nedvěd, ale i další klíčoví hráči

 
Hokejové mužstvo Bílých Tygrů z Liberce přebírá kouč Marian Jelínek, jenž na severu Čech podepíše příští týden smlouvu, je si ale dobře vědom toho, že jeho nový tým čeká přes léto oslabení kádru.
19.04.2012 14:55 |

podobné články

Osobnosti: Marian Jelínek (19 článků)

Zranění Čecha a Rosického nejsou vážná, podle všeho nastoupí

 
Česká fotbalová reprezentace dnešní trénink po výhře na mistrovství Evropy nad Řeckem absolvovala bez kapitána Tomáše Rosického i brankáře Petra Čecha. Dva klíčoví hráči týmu byli v nemocnici na vyšetření, která však vyloučila vážnější zdravotní komplikace. Podle lékaře týmu Petra Krejčího existuje reálná vyhlídka, že oba stihnout sobotní klíčový zápas a přímý souboj o účast ve čtvrtfinále s Polskem.
13.06.2012 13:45 |

podobné články

Osobnosti: Tomáš Rosický (575 článků)

Čech i Rosický nemají vážná zranění, Polsko možná stihnou

 
Česká fotbalová reprezentace dnešní trénink po výhře na mistrovství Evropy nad Řeckem absolvovala bez kapitána Tomáše Rosického i brankáře Petra Čecha. Dva klíčoví hráči týmu byli v nemocnici na vyšetření, která však vyloučila vážnější zdravotní komplikace. Podle lékaře týmu Petra Krejčího existuje reálná vyhlídka, že oba stihnout sobotní klíčový zápas a přímý souboj o účast ve čtvrtfinále s Polskem.
13.06.2012 16:50 |

podobné články

Osobnosti: Tomáš Rosický (575 článků) , Petr Čech (1064 článků)

Bílek: Těší mě podpora hráčů, ale...

 
Trenéra fotbalové reprezentace Michala Bílka těší, že jej po úterním vítězství 3:0 v Arménii v duelu kvalifikace o postup na mistrovství světa veřejně podpořili i klíčoví hráči v čele s kapitánem Tomášem Rosický a brankářem Petrem Čech. Ti se za kouče postavili po kritice, která se na jeho hlavu snesla po předchozí domácí vysoké prohře s Dánskem. 
27.03.2013 13:05 |

podobné články

Osobnosti: Tomáš Rosický (575 článků) , Petr Čech (1064 článků) , Michal Bílek (366 článků)

Zeman hostil Sobotku daňkem a tatarákem. Podívejte se, jak se předtím „porafali“

 
Oblíbená reality show o vaření a šmejdění má na začátku roku už tradičně konkurenci z prostředí vysoké politiky. Prezident hostí premiéra novoročním obědem na zámku v Lánech a diváci se těší. Jaká bude letošní pečínka? Přijde předseda vlády s manželkou, s milenkou, nebo raději sám? I letošní obsazení s prezidentem Milošem Zemanem a premiérem Bohuslavem Sobotkou (ČSSD) dalo lidem prostor pro šeptandu. Kvůli tomu, jak to s pozváním vlastně bylo. Vy si ale připomeňte výroky, kterými se oba klíčoví hráči české politiky častovali ještě předtím, než ve 13 hodin usedli ke společnému stolu.
02.01.2016 10:20 |

podobné články

Osobnosti: Bohuslav Sobotka (9491 článků) , Miloš Zeman (21134 článků)

Zeman na Hradě 2: Sobotka, Babiš i Horáček hodnotí prezidentův velký plán

 
Miloš Zeman se konečně rozhodl promluvit o své další prezidentské kandidatuře. Publikum mu dělala tisícovka příznivců shromážděná na koncertě ve Španělském sále Hradu. Zemanovo oznámení bylo přídavkem po áriích z Rusalky nebo Prodané nevěsty. S reakcí na prezidentova slova obratem přišli snad všichni klíčoví hráči na české politické scéně i Zemanovi soupeři v přímé volbě.
10.03.2017 00:15 |

podobné články

Osobnosti: Miloš Zeman (21134 článků)