Článek

Na Náchodsku pokousal pes malé dítě, skončilo v umělém spánku

 
Záchranáři v sobotu zasahovali na Náchodsku v Královéhradeckém kraji, kde malé dítě pokousal pes. Dítě utrpělo zranění na krku a obličeji. K neštěstí došlo v České Skalici.
24.04.2021 16:20 |

podobné články

Podobné články

Chlapce (2) pokousal pes: „Nešťastná náhoda, je to mazel,“ říká majitel. Dítě leží v umělém spánku

 
Policisté a záchranáři vyjížděli v sobotu do České Skalice. Teprve dvouletého chlapce tam pokousal pes! Dítě je vážně zraněné, skončilo v umělém spánku v nemocnici. Zasahoval i vrtulník. Majitel psa Jiří D. se k šílenému incidentu vyjádřil!
24.04.2021 19:45 |

podobné články

Obří pes na Náchodsku brutálně napadl dvouleté dítě! Pro chlapce musel vrtulník

 
Pes dnes dopoledne v České Skalici na Náchodsku zranil na krku a v obličeji dvouleté dítě. Na místě zasahoval záchranářský vrtulník, který pokousaného chlapce v umělém spánku přepravil do nemocnice. ČTK to dnes řekli zástupci policie a Zdravotnické záchranné služby Královéhradeckého kraje. Případem se zabývá policie.
24.04.2021 18:00 |

podobné články

Dívky pokousal na procházce pes jejich rodičů, až do příjezdu strážníků ho držel kolemjdoucí muž

 
Dne 27.7.2014 bylo na linku 156 přijato telefonické oznámení. Oznamovatel uvedl, že v ulici Sluneční v Kolíně došlo k pokousání dvou dívek psem. Strážníci se okamžitě dostavili na místo, kde byly dvě mladé ženy, které pokousal pes – Německý ovčák, kterého venčily. Pes, který měl nasazený náhubek, se zahákl náhubkem o příruku dopravní značky, začal zuřit a podařilo se mu přetrhnout řemínek, kterým byl připevněný. Poté obě dívky pokousal.
28.07.2014 14:10 |

podobné články

Pes napadl malé dítě! POKOUSAL MU OBLIČEJ!

 
Dvouleté dítě v neděli večer pokousal pes v obci Vrbno na Mělnicku, dítě údajně utrpělo zranění v obličeji. K případu byl povolán vrtulník, informovala Mediafax Jiřina Ernestová, mluvčí pražské záchranky.
08.05.2011 19:25 |

podobné články

Mladou ženu napadl na Náchodsku pes: V parku jí rozsápal ruce

 
V pátek navečer pokousal v Hronově na Náchodsku sedmadvacetiletou ženu pes. S vážným zraněním obou rukou ji vrtulník převezl do Fakultní nemocnice v Hradci Králové.
04.06.2016 10:20 |

podobné články

Dítě (3) na Ostravsku napadl pes: Vážně ho pokousal

 
Tříleté dítě dnes v obci Václavovice nedaleko Ostravy pokousal pes. Dítě muselo být s tržným zraněním letecky přepraveno do nemocnice, řekl Ladislav Lang z moravskoslezské záchranné služby.
09.07.2017 17:00 |

podobné články

Detaily napadení chlapečka (4) na Petříně: Pes se mi vytrhl a šel si s tím dítětem hrát

 
Pes se na pražském Petříně vrhl na čtyřletého chlapce. Dítě skončilo ve vážném stavu v nemocnici, je v umělém spánku. Muž (58), který zvíře venčil, utekl, prý zpanikařil. Pes mu totiž ani nepatří. Muž se ale sám přihlásil na policii a popsal jí, co se v osudný den stalo.
03.04.2021 16:20 |

podobné články

Pes brutálně napadl chlapce (4) na Petříně: „Vytrhl se a chtěl si hrát.“ Co řekl muž, který ho venčil?

 
S vážnými zraněními a v umělém spánku skončil ve čtvrtek v motolské nemocnici teprve čtyřletý chlapeček, na kterého na pražském Petříně zaútočil pes. Muž (58), který zvíře venčil, po útoku odešel pryč, pátrali po něm policisté. V pátek večer se policistům sám přihlásil. U výslechu uvedl, že pes se mu vytrhl z karabiny na vodítku a běžel za chlapcem, s nímž si chtěl údajně hrát. Dítě podle mužovy výpovědi začalo křičet, načež pes zaútočil. Jedná se o rasu liondog bull, je prý cvičený a v minulosti s ním nebyly žádné potíže.
03.04.2021 15:40 |

podobné články

Útok psa na Petříně! Chlapce (4) zle pokousal, je v umělém spánku. Hledaný muž se policii sám přihlásil

 
Čtvrteční procházka skončila pro maminku čtyřletého chlapečka tragédií. Když společně šli v parku pod rozhlednou Petřín, zaútočilo na něj bojové plemeno psa. Pokousal ho na hlavě a na hrudníku. Chlapec ve vážném stavu nyní leží v nemocnici. Muž, který psa venčili, z místa odešel a policisté po něm vyhlásili pátrání. Nakonec jej asi svědomí dohnalo a policistům se sám přihlásil.
01.04.2021 19:40 |

podobné články

Jak zabavit malé dítě při cestování

 
Zdlouhavé cestování bývá mnohdy otrava i pro dospělého natož, pro malého caparta. Proto je vhodné se předem na takovou cestu připravit. Velmi také záleží na tom, jak malé či velké dítě máme. Jestliže je dítě schopno komunikace a hrát s vámi různé hry, jako je slovní fotbal, kolik červených aut uvidíš, máte to snadnější. Mnohem horší je to s úplně malými dětmi. O tom jak zabavit naše nejmenší bude dnešní článek. Naplánujte si předem trasu Při delším cestování je vhodné naplánovat cestu tak, abychom mohli dělat přestávky. Naštěstí kolem cesty existují větší čerpací stanice, kde mají přebalovací pulty, můžete se projít, osvěžit a chvíli oddychnout. Malá změna rozptýlí nejen vás, ale i vaše dítě. Prvním krokem tedy je pořádně naplánovat trasu a přestávky. V případě, že pojedete autobusem, vlakem nebo dokonce poletíte, tento krok samozřejmě přeskočíte. Zjistěte si přepravní podmínky Jestliže budete cestovat jiným způsobem, je vhodné znát své možnosti. Jak a kde přebalit dítě. Kolik prostoru budu mít k dispozici, zda je možné využít vlastní autosedačku a jiné podrobnosti. Na cestu sebou vezměte hračky, které dítě zabaví. Pomoci může i uklidňující hudba, kterou má rádo, pokud již dokáže sledovat pohádky – nezapomeňte na ně. Malé děti zabaví i lízátko Malým dětem přibalte deku, aby byl jejich spánek příjemný, polštářek a oblíbené plyšové zvířátko, budou tak klidnější. Zabavit malé dítko může i obyčejné lízátko, lahvička s pitím a žužlání nějakého jídla (křupky, rohlík). Na tyto věci jsou mrňouskové nenároční a jeho pozornost přitáhnou i obyčejné klíče, zkrátka to, co máte zrovna po ruce. S přepravou jídla až tak velký problém není, ale tekutiny do letadla pouze v uzavíratelných nádobách. Je vhodné mít sebou vlhčené utěrky na utření pusinky a ručiček. Přiberte i barevné knížečky s říkankami, omyvatelné hračky, náhradní dudlíky. Příspěvek Jak zabavit malé dítě při cestování pochází z Extrakrasa.cz - magazín o módě, kráse a bydlení
14.08.2015 08:25 |

podobné články

Pes u Prahy pokousal dítě! Je velmi vážně zraněné, letěl pro něj vrtulník

 
Obrovské neštěstí se odehrálo ve čtvrtek v podvečer v Mratíně u Prahy! Pes tam pokousal dítě, to utrpělo velmi vážná zranění. Záchranáři ho museli připojit na umělou plicní ventilaci a pak ho vrtulníkem přepravili do motolské nemocnice. Případ šetří policie.
22.05.2020 09:05 |

podobné články

TRAGÉDIE: Batole vypadlo z 5. patra, je v umělém spánku

 
Dvacetiměsíční dívka Lajla se nemocnici zotavuje po pádu z pátého patra paneláku v bratislavské čtvrti Ružinov. Dítě je v umělém spánku a jeho stav je vážný, ale stabilizovaný, píše v pondělí webový portál deníku Nový Čas.
22.01.2012 06:45 |

podobné články

Dominiku (1) pokousal pes uvázaný u plotu: Holčička bojuje o život!

 
Teprve roční holčička bojuje o život poté, co ji pokousal pes uvázaný u plotu. Dominiku pes kousl do hlavičky a musel pro ni přiletět vrtulník, který ji přepravil do dětské fakultní nemocnice v Bratislavě.
06.07.2017 09:15 |

podobné články

Cestující (40) v plzeňském trolejbusu napomenul tlupu bezdomovců, jejich pes ho pokousal

 
Kousanci do stehna a ruky odnesl muž (40) konflikt se skupinkou bezdomovců a feťáků v Plzni. Napomenul je, když dělali nepořádek v trolejbusu. Za to ho napadl a pokousal jejich pes. Vše pokračovalo i venku na ulici, kde zvíře ještě jednou zaútočilo. Pes skončil v útulku, případem se zabývají policisté.
28.02.2018 18:15 |

podobné články

Pes pokousal holčičku i její mámu. Dítě lékařka uspala kvůli bolestem

 
Vrtulníkem a v umělém spánku musela být po útoku psa přepravená do nemocnice malá holčička z Železného na Brněnsku. Pokousána byla i její máma, která dívku před běsnícím labradorem chránila vlastním tělem.
28.06.2017 17:10 |

podobné články

Pětileté děvčátko pokousal pes

 
Pětileté děvčátko pokousal v sobotu vpodvečer na parkovišti u obchodního domu v Havlíčkově Brodě pes. Dítě bylo převezeno na traumatologické oddělení havlíčkobrodské nemocnice.
26.04.2009 21:30 |

podobné články

Pes na Berounsku pokousal dvouletého chlapce

 
Dvouletého chlapce v sobotu vážně pokousal na Berounsku pes. Záchranná služba dítě převezla do nemocnice v Praze-Motole.
10.10.2009 22:55 |

podobné články

Tragédie na Mladoboleslavsku: Pes brutálně pokousal dítě v obličeji

 
Rodinná oslava se změnila v tragédii. Ve Vlčím Poli na Mladoboleslavsku pokousal v noci na úterý před zraky rodičů pes čtyřletého chlapečka. Ten byl s vážnými zraněními v obličeji převezen vrtulníkem do vinohradské nemocnice.
28.07.2015 12:05 |

podobné články

F1: Massa bude po nehodě v umělém spánku až do úterý

 
Zdravotní stav Felipeho Massy po sobotní těžké nehodě v kvalifikaci na VC Maďarska formule 1 je podle lékařů nadále stabilní. Pilot Ferrari však zůstane ještě dalších 48 hodin v umělém spánku.
26.07.2009 10:50 |

podobné články