Článek

Na letním táboře se utopil šestiletý chlapec: Vyšetřování bude trvat měsíce

 
Kriminalisté vyšetřují červencové utonutí šestiletého chlapce na venkovním koupališti v Českém Dubu na Liberecku pro podezření z usmrcení z nedbalosti a obecného ohrožení z nedbalosti. Zatím nikoho neobvinili. Kriminalisté zjišťují, kdo konkrétně je za úmrtí zodpovědný, a shromažďují důkazy.
15.09.2020 15:20 |

podobné články

Podobné články

Neštěstí na Mladoboleslavsku: Šestiletý chlapeček se utopil v rybníku

 
Na Mladoboleslavsku se dnes odpoledne odehrála strašlivá tragédie. Do Olšovského rybníka poblíž obce Vlčí Pole spadl šestiletý chlapec. Přes veškerou snahu záchranářů ale nepřežil.
05.05.2013 22:05 |

podobné články

Celní úřad představí na dětském letním táboře vybrané činnosti

 
Celní úřad pro Jihočeský kraj představí na dětském letním táboře ve Skočicích vybrané činnosti útvarů pátrání a mobilního dohledu. Akce je koncipována jako zážitek pro děti všech věkových kategorií.
31.07.2016 20:45 |

podobné články

Natálka (7) se popálila při pokusu na letním táboře: Statečná bojovnice ukázala jizvy!

 
V hrůzný zážitek se pro Natálku (7) změnila hra na letním táboře. Při nehodě utrpěla popáleniny téměř na polovině těla! Boj o život, který nekončí, ona ani její maminka nevzdaly. Dojemné fotografie dokazují, že jsou do něj vyzbrojeny láskou a nadějí.
07.11.2020 05:15 |

podobné články

Někdo zešílel? Na táboře pro youtubery, kde se ubodalo malé dítě, dělají instruktory kriminálníci z TVTwixx

 
Hodili petardu do autobusu, dali batoh na koleje a sledovali, zda vykolejí vlak. A nyní se starají o malé děti na letním táboře. Přijde vám normální, aby se o děti starali lidé, kteří opakovaně porušují zákony České republiky? Připomínáme, že na tomto dětském táboře se před rokem za nevyjasněných okolností ubodalo malé dítě. Co se bude dít ve Volyni pod taktovou grázlů z TVTixx?
07.07.2016 12:05 |

podobné články

Šestiletý hoch odtáhl 1,5 tuny vážící automobil

 
Šestiletý chlapec, který si sám říká Santhos 10, rozpálil davy ve čtyřmiliónovém indickém městě Čennaj. Na pláži Marina úspěšně odtáhl automobil vážící jeden a půl tuny do vzdálenosti 80 metrů. Chlapec, který má malajské i indické občanství, je svým okolím nazývaný Little Boss (Malý šéf).
10.02.2010 16:25 |

podobné články

Šestiletý chlapec v Jablonci zapálil byt

 
O velkém štěstí může mluvit šestiletý chlapec, který v pátek ráno v Jablonci nad Nisou při hře podpálil byt. Vyvázl bez vážných zranění, jen se nadýchal kouře.
26.03.2010 14:05 |

podobné články

Šestiletý chlapec přinesl do ŠKOLKY pistoli! Zranil sebe a dvě další děti

 
Šestiletý chlapec přinesl do školky v americkém Texasu nabitou pistoli, která mu v jídelně vypadla z kapsy, vystřelila a zranila jeho a dvě další děti. Informovala o tom v úterý agentura AFP.
19.04.2011 23:50 |

podobné články

Šestiletý chlapec se těžce zranil při pádu z hotelového ochozu v Chorvatsku

 
Šestiletý chlapec z Česka skončil s těžkými zraněními v nemocnici. V chorvatském Gradaci se zřítil z ochozu v hotelu ve výšce šest metrů, když čekal na babičku.
16.06.2012 17:20 |

podobné články

Šestiletý chlapec skončil v zubech aligátora, jeho statečný otec zvíře ubil holýma rukama!

 
Joseph Welch a jeho syn Joey si na Floridě vyjeli na kánoích do místních vyhlášených mokřin na Boynton Beach a tento malý výlet se jim stal málem osudným. Šestiletý chlapec nešťastně vypadl z loďky do vody, kde číhal aligátor a jeho věčně hladová tlama, Joeyovi se zakousl do pravé ruky a hrozilo, že zvíře dítě buď sežere, nebo vážně poraní.
22.04.2013 13:05 |

podobné články

Osobnosti: Joey Joey (119 článků)

Zázrak! Šestiletý chlapec přežil tři hodiny zasypaný pod třemi metry písku

 
Šestiletý chlapec, který na jedné z pláží u Michiganské jezera spadl do písečné jámy a zasypala jej duna, dokázal přežít více než tři hodiny pod více než třímetrovou vrstvou písku. Oznámily to místní úřady.
14.07.2013 09:10 |

podobné články

Šestiletý chlapec znásilnil svou o rok mladší sestřenici. Lékař tomu nechtěl věřit

 
Šestiletý chlapec se měl dopustit znásilnění své o rok mladší sestřenice. Lékař potvrdil, že dívka měla po hře "na maminku a tatínka" poškozenou panenskou blánu.
05.01.2014 22:50 |

podobné články

To se nemělo stát! Šestiletý chlapec vypadl v Hradci z okna z 12 metrů

 
V Hradci Králové vypadl z okna ve třetím patře domu šestiletý chlapec. Je to až neuvěřitelné, ale přežil a vypadá to, že mu nic není. Jak k pádu z okna došlo?
26.02.2014 12:55 |

podobné články

Šestiletý postižený chlapec vybral na britské zdravotníky téměř čtyři miliony

 
Šestiletý britský chlapec Frank Mill má rozštěp páteře, chodit začal teprve před rokem a půl a s velkými obtížemi zvládne ujít pouze malé vzdálenosti. Přesto se rozhodl v chodítku ujít každý den před svým domem v Bristolu 10 metrů, aby upoutal pozornost a vybral peníze pro britské zdravotníky bojující s koronavirem. Do středy se mu zatím podařilo vybrat 123 tisíc liber (přes 3,8 milionů korun).
22.04.2020 14:40 |

podobné články

Dáte vakcínu Santa Clausovi? Napsal šestiletý chlapec Pfizeru

 
Šestiletý chlapec z Irska Callum Thornhill se v listopadu obrátil na americkou farmaceutickou firmu Pfizer s prosbou, zda by mohla poslat vakcínu proti koronaviru na Severní pól Santa Clausovi a jeho skřítkům. Chlapci nejprve odpovědělo vedení firmy v Irsku, poté i generální ředitel společnosti Pfizer, napsal list Irish Examiner.
26.12.2020 17:35 |

podobné články

Na letním táboře se utopil sedmiletý klučina!

 
Na koupališti v Českém Dubu na Liberecku se v pondělí topil sedmiletý chlapec, který i přes poskytnutou pomoc skonal druhý den v pražské nemocnici. Liberecká kriminálka tragédii šetří jako přečin usmrcení z nedbalosti. Co dělal dozor letního tábora?
08.07.2020 14:15 |

podobné články

VIDEO: Batole hrající ping-pong je hitem internetu, po matce je Čech

 
Zřejmě nejmladší a rozhodně nejroztomilejší hráč stolního tenisu se proslavil už v osmnácti měsících. I když ještě neumí mluvit, do své talk show si ho pozvala slavná americká moderátorka Ellen DeGeneresová. Talentovaný chlapec je napůl Čech. Další články k tématu: Indický chlapec má 34 prstů, zapsal se do Guinnessovy knihy rekordů VIDEO: Šestiletý chlapec má magnetické tělo a prý i léčitelské schopnosti Čínský chlapec váží ve třech letech 60 kilo a stále přibírá
06.02.2012 17:45 |

podobné články

Strašné neštěstí na libereckém dětském táboře: Chlapeček (†7) se utopil na koupališti

 
Na koupališti v Českém Dubu na Liberecku se utopil sedmiletý chlapec. Ten se tam podle policie účastnil letního tábora. Sanitka chlapce ještě stihla převézt z koupaliště do nemocnice, tam ale v úterý zemřel. Policie nyní smrt řeší pro podezření na usmrcení z nedbalosti.
08.07.2020 14:10 |

podobné články

Žalobce žádá pro Demjanjuka jen šestiletý trest

 
Šestiletý trest vězení v úterý navrhla obžaloba pro Johna Demjanjuka, jenž podle ní prokazatelně sloužil ve vyhlazovacím táboře Sobibor v okupovaném Polsku jako nacistický dozorce. Vzhledem k Demjanjukově věku a zdravotnímu stavu by ovšem zřejmě šlo o doživotní vězení.
22.03.2011 16:30 |

podobné články

Rodiče přišli během dvou měsíců o dva syny: William (†2) se utopil, Ayden (†6) zemřel při nehodě

 
Zoufalí rodiče přišli během pouhých dvou měsíců o dva malé syny. Dvouletý William se utopil při tragické nehodě koncem ledna a šestiletý Ayden nepřežil středeční dopravní nehodu.
15.03.2017 06:15 |

podobné články